Bendri vs valdomi „WordPress“ priegloba – kaip pasirinkti tinkamą paslaugą

„WordPress“ pasiūlymai


Hostingas yra esminė bet kokio internetinio verslo dalis. Kad lankytojams būtų teikiama greita, saugi svetainė, būtina įsitikinti, kad naudojate planą, kuris idealiai atitinka jūsų poreikius. Taigi jūsų pasirinktas prieglobos planas dažnai gali tiesiogiai paveikti jūsų svetainės pajamas!

Šio straipsnio tikslas yra palyginti pasidalinta ir valdomas „WordPress“ priegloba. Galbūt jūs jau esate susidūręs su šiomis sąlygomis anksčiau, tačiau dar nepatikslinote kelių dalykų, tokių kaip: Kokia yra valdomo „WordPress“ prieglobos pranašumai? Ar verta papildomų išlaidų? Ar verta pereiti nuo bendrai naudojamų prie valdomų, o kas yra „WordPress“ pagrindiniai valdytojai? Jei taip, skaitykite toliau!

Bendri vs valdomi „WordPress“ priegloba: iš esmės nesiskiriantys dalykai

Prieš pradėdami nuodugnesnį palyginimą, svarbu atkreipti dėmesį, kad bendrinamas ir valdomas „WordPress“ priegloba ne visada viena kitą atmeta..

Bendras priegloba yra prieglobos sąrankos tipas, kai jūsų sąskaita „dalijasi“ ištekliais su kitomis to paties serverio paskyromis. Tai turi nemažai trūkumų, kuriuos aptarsime per sekundę. Tačiau jis turi vieną aiškų pranašumą – jis padaro svetainę priegloba nepaprastai pigi, todėl ji yra tokia populiari.

Be bendrojo prieglobos, yra ir kitos populiarios prieglobos sąrankos:

  • VPS / „Cloud“ – jūsų svetainė gauna savo tam skirtus išteklius arba kaip vieno kompiuterio dalį (VPS), arba paskleista per kelis kompiuterius (debesis). Jūs neprivalote dalytis savo ištekliais su niekuo kitu.
  • Dedikuota – jūs patys sau suteikiate savo fizinį serverį. Daugeliui „įprastų“ „WordPress“ svetainių to niekada neprireiks.

Tvarko „WordPress“ priegloba, kita vertus, turbūt geriausiai apibūdinamas kaip konkrečių „WordPress“ funkcijų ir optimizacijų rinkinys, kurį galima pridėti prie bet kurios prieglobos sąrankos. Pavyzdžiui, valdoma „WordPress“ priegloba paprastai apima:

  • prieglobos aplinkų, optimizuotų „WordPress“ veikimui
  • „WordPress“ saugos taisyklės
  • automatiniai „WordPress“ atnaujinimai
  • automatinės atsarginės kopijos ir lengvas atkūrimas
  • palaikykite narius, kurie yra „WordPress“ ekspertai
  • rengti svetaines, norėdami išbandyti pakeitimus.

Galite valdyti „WordPress“ prieglobą, kurioje naudojama bendra infrastruktūra, valdyti „WordPress“ prieglobą, kurioje naudojama VPS / „debesies“ infrastruktūra, ar net valdyti „WordPress“ prieglobą naudodami tam skirtą infrastruktūrą.

Šiais laikais dauguma į našumą orientuotų valdomų „WordPress“ prieglobų naudoja debesų prieglobos infrastruktūrą iš „Google“ ar AWS.

Tačiau išaugus valdomo „WordPress“ prieglobos poreikiui, mes taip pat matėme, kad ji „mažėja rinkoje“ prie labiau prieinamų kainų taškų. Pamatysite ir daugybę bendrinamų kompiuterių, siūlančių savo valdomus „WordPress“ prieglobos planus.

Kai kurie žmonės tvirtins, kad tai nėra iš tikrųjų valdomi „WordPress“ pagrindiniai kompiuteriai, nes jūs vis dar dalijatės ištekliais, tačiau aš manau, kad jie vis tiek atitinka etiketę, nors ir turi tam tikrų trūkumų.

Vis dėlto „Vanilla“ bendrasis valdymas ir valdomoji „WordPress“ priegloba skiriasi

Nors galite valdyti „WordPress“ prieglobą, naudojančią bendrą infrastruktūrą, tačiau populiariausi bendrojo prieglobos paslaugų teikėjai tai daro ne siūlykite valdomas „WordPress“ prieglobos funkcijas pagal įprastus bendrus planus.

Palyginę „bendrinamą ar valdomą„ WordPress “prieglobą“, mes kalbame apie tokius neoptimizuotus bendrus planus.

Čia pateiktas įprastos „Bluehost“ bendrojo prieglobos pavyzdys:

„Bluehost“ yra bendro hostingo pavyzdys

Ši paslauga iš esmės patenka į palyginimo „bendrai naudojamą prieglobą“ pusę.

Štai „Kinsta“ valdomo „WordPress“ prieglobos pavyzdys:

„Kinsta“ yra valdomo „WordPress“ prieglobos pavyzdys

Ši paslauga akivaizdžiai patenka į valdomos „WordPress“ prieglobos pusę.

Problemos dėl bendro hostingo

Yra keletas standartinio bendrojo prieglobos problemų, kurių dauguma kyla iš jos verslo modelio. Nors sąskaitos yra pigios, jos yra pigios, nes šimtai (kartais tūkstančiai) vartotojų yra patalpinti tame pačiame serveryje. Tai veda prie vadinamojo blogo kaimyno efekto.

Serveris, kuriame yra šimtai paskyrų, turi fiksuotą atminties kiekį. Jei viena svetainė išnaudoja daugiau nei turima pakankamai atminties, visi iš kitų tame pačiame serveryje esančių svetainių susidurs su problemomis dėl šios „blogos kaimynės“. Tai iš esmės reiškia, kad viena probleminė svetainė gali priversti tūkstančius nesusijusių svetainių lėtai įkelti, o blogiausio atvejo atveju – visai nedaryti.

Be to, atmintis nėra vienintelis šaltinis, kuris dalijamas bendro naudojimo serveryje. Pralaidumas, apdorojimo galia, saugykla … Šiose sąskaitose viskas turi būti dalijama.

Daugeliu atvejų šeimininkai yra bejėgiai spręsdami problemą. Ypač kruopšti įmonė gali išjungti svetainę, kuri naudoja per daug išteklių, pavyzdžiui, dėl neefektyvaus kodo, tačiau ką jie gali padaryti, jei sistemos svetainė staiga patiria didžiulį srautą iš socialinės žiniasklaidos? Nedaug!

Trumpai tariant: bendrojo prieglobos svetainės nėra patikimos. Be to, dėl išteklių apribojimų (atsiminkite: ištekliai turi būti bendri) ir dėl to, kad bendrojo prieglobos aplinkoje paprastai turi būti įmanoma paleisti daugybę programų (ty ne tik „WordPress“), jos dažnai būna daug lėtesnės. nei jų valdomi „WordPress“ prieglobos kolegos, kurie kiekvienai paskyrai naudoja atskirus išteklius.

Valdomo „WordPress“ prieglobos pranašumai

Perkėlę savo svetainę į valdomą „WordPress“ pagrindinį kompiuterį, galėsite ne tik efektyviai apeiti „blogo kaimyno“ problemą, bet ir gauti daug labai reikšmingų privalumų …

Baisūs greiti greičiai

Viskas apie valdomus prieglobos serverius yra optimizuota paleisti „WordPress“. Priešingai, įprasti bendrinami pagrindiniai kompiuteriai turi turėti galimybę paleisti bet kokias platformas / programas, todėl jie turi atsisakyti visų „WordPress“ specifinių patikslinimų, kuriuos gali padaryti ir tiksliai suderinami valdomi „WordPress“ pagrindiniai kompiuteriai..

Tvarkomoje priegloboje viskas, nuo aparatinės įrangos iki programinės įrangos, yra sukurta „WordPress“ svetainėms. Jie turės talpyklą serverio lygiu ir greičiausiai veiks pačia optimaliausia PHP, MySQL ir Nginx versija – visos jos bus sukonfigūruotos taip, kad būtų užtikrintas geriausias įmanomas našumas..

Greitesnis puslapio įkėlimo laikas nėra vien tik tuščios metrika – svetainės pagreitinimas gali paveikti jūsų esmę, nes puslapio įkėlimo laikas yra svarbus viskam, pradedant vartotojo patirtimi ir baigiant įtraukimu, „Google“ reitingais ir konversijų rodikliais..

Sustiprintas saugumas

Pagrindinius saugos patikrinimus greičiausiai atlieka bendri kompiuteriai, kad užtikrintų, jog šimtams kiekvieno serverio vartotojų nepadarys jokios grėsmės. Tvarkytas WP priegloba apsaugą perkelia į visai kitą lygį.

Padidėję saugumo protokolai, kasdieninis kenkėjiškų programų nuskaitymas ir galimybė apsisaugoti nuo visų rūšių kibernetinių grėsmių (pvz., DDoS atakų) yra savybės, kurias galite rasti beveik kaip standartinius valdomuose „WordPress“ prieglobos planuose..

Daugelis valdomų pagrindinių kompiuterių taip pat padės jums apsaugoti „WordPress“ prisijungimo puslapį, o beveik visi valdomi „WordPress“ pagrindiniai kompiuteriai siūlo nemokamus, lengvai įdiegiamus SSL sertifikatus, kad būtų apsaugoti jūsų svetainės duomenys perduodami.

Dienos pabaigoje, nepaisant to, kokie saugūs yra jūsų serveriai, svetainės (ypač populiarios) vis tiek kartais būna užpultos. Jei jūsų svetainėje gaila įsilaužimo į valdomą „WordPress“ prieglobą, gausite daugiau ekspertų pagalbos – o kai kurie valdomi „WordPress“ prieglobos įrankiai net nemokamai ištaisys kenkėjiškų programų problemas..

Pvz., Tiek „Kinsta“, tiek „smagratis“, du geriausiai valdomi „WordPress“ pagrindiniai kompiuteriai, siūlo nemokamas „įsilaužimo pataisų garantijas“. Jei jūsų svetainė įsilaužta, jie nemokamai išspręs šią problemą.

Automatinės atsarginės kopijos

Aš tiesiog negaliu pakankamai pabrėžti, kaip svarbu reguliariai kurti atsargines svetainės kopijas! Laimei, dauguma (jei ne visi) valdomų „WordPress“ prieglobos planų apima ne tik automatizuotas kasdienines atsargines kopijas, bet ir funkcijas, leidžiančias greitai ir lengvai atkurti atsargines kopijas, jei kada nors prireiks..

Daugybė bendrojo prieglobos paslaugų siūlo „cPanel“ automatines atsargines kopijas (po mados). Tačiau jie beveik visada saugomi tame pačiame serveryje; tai reiškia, kad jie yra tokie pat jautrūs pažeidimams kaip ir pirminiai duomenys. Be to, atkurti vieną iš šių atsarginių kopijų paprastai nėra nereikšminga užduotis.

Valdoma „WordPress“ priegloba, priešingai, paprastai siūlo atkūrimus vienu paspaudimu, kurie per kelias minutes, jei ne sekundes, sugrąžins visą jūsų svetainę internete.!

Automatiniai atnaujinimai

Turėdami valdomą „WordPress“ prieglobą, jūsų žiniatinklio serverį valdys profesionalai, kurių tikslas – užtikrinti, kad viskas veiktų efektyviausiai. Automatiniai atnaujinimai apima ne tik viską nuo serverio operacinės sistemos iki PHP ir MySQL ir tt, bet ir patį „WordPress“!

Tai reiškia, kad visada naudosite naujausias, stabiliausias ir saugiausias beveik visko versijas.

Bendrai naudojamas priegloba kartais siūlo ką nors panašaus, tačiau šiek tiek pasukus. Bendrai naudojamo prieglobos operatoriai taip pat pasirūpins, kad jūsų serverio pagrindai būtų palaikomi, tačiau tai bus daroma daug mažiau iniciatyviai ir geriausiu atveju apima tik operacinę sistemą, valdymo pultą, PHP, MySQL ir Apache. Paprastai joje nebus „WordPress“ – tai jums reikės išlaikyti save.

Patogios prietaisų skydelio funkcijos

Kadangi valdomi „WordPress“ pagrindiniai kompiuteriai yra atsidavę 100 proc. „WordPress“, dauguma jų naudoja pasirinktinio prieglobos informacijos suvestinę, o ne įprastą „cPanel“ prietaisų skydelį, kurį gausite su dauguma bendrinamų prieglobų..

Šios informacijos suvestinės ne tik maloniau dirbti, bet ir suteikia prieigą prie daugybės naudingų valdymo funkcijų.

Pvz., „Kinsta“ leidžia peržiūrėti „WordPress“ papildinius iš prieglobos prietaisų skydelio ir sužinoti, kada yra atnaujinimų:

„Kinsta“ prietaisų skydelyje yra keletas „WordPress“ funkcijų

Daugelis taip pat siūlo sustojimo svetaines, kurios suteikia saugias smėlio dėžes išbandyti visus jūsų atliktus pakeitimus. Kai esate patenkinti pakeitimais, galite juos spustelėję mygtuką nukreipti į tiesioginę svetainę.

Geresnis palaikymas

Jūsų bendro kompiuterio palaikymo personalas gali būti nepaprastai draugiškas, tačiau mažai tikėtina, kad jie bus „WordPress“ ekspertai.

Ar kada nors turėjote problemų, į kurias buvo atsakyta paprastai: „Įsitikinkite, kad„ WordPress “yra atnaujinta, ir įsitikinkite, kad nenaudojate blogų papildinių?“ Arba ta sena klasika: „Pabandykite išjungti papildinius po vieną, kad pamatytumėte, ar vienas iš jų yra problema? ‘

Valdomi „WordPress“ pagrindiniai kompiuteriai tiksliai žino, kokią „WordPress“ versiją naudojate (nes patys ją palaiko) ir kokius papildinius esate įdiegę. Paprastai jie galės greičiau išspręsti jūsų problemą ir, kalbant paprastai, sugebės išspręsti bendrus šeimininkų klausimus, net nepateks į juos.

Geriau Uptime & Mastelio keitimas

Dėl labai suderinto sąrankos pobūdžio jūsų svetainė galės valdyti daug didesnį žiūrovų skaičių naudodama valdomą „WordPress“ pagrindinį kompiuterį, nei ji galėtų, kai naudojasi bendrai naudojamu priegloba. Nors atminkite, kad daugelis pirmaujančių prieglobų, pvz., „WP Engine“, bus nustatyti iš anksto nustatyti mėnesio lankytojų, kuriuos jūsų svetainė galės priimti, apribojimai prieš imant papildomus mokesčius.

Be to, jei jūsų svetainė pradeda peraugti į pasirinktą pasirinktą „WordPress“ planą, technikai paprastai praneša, kad turėsite apsvarstyti naujovinimą į aukštesnio lygio paslaugas.

Tvarkomo „WordPress“ prieglobos trūkumai

Remdamasis tuo, kas išdėstyta aukščiau, esu įsitikinęs, kad valdomos WP aplinkos perspektyvos pradeda atrodyti gana puikios – kaip iš tikrųjų turėtų! Tačiau prieš nusprendžiant reikia žinoti keletą trūkumų.

Aukštesnė kaina

Nuo jos neatsiliekama: Tvarkomo „WordPress“ priegloba kainuoja daugiau nei bendrai naudojama priegloba. Jei vykdote rimtą internetinį verslą ar stengiatės, tai, be abejo, papildomos išlaidos beveik tikrai bus daugiau nei pagrįstos.

Jei vis dėlto jūs tiesiog naudojate asmeninį ar nepelningą tinklaraštį, tuomet gali būti verta paaukoti visas aukščiau paminėtas galimas privilegijas ir laikytis bendro naudojimo, kad vietoj to išlaidos būtų kuo mažesnės..

Pradinio lygio valdomi WP prieglobos planai paprastai prasideda maždaug nuo 30 USD per mėnesį. Daugeliui valdomų „WordPress“ pagrindinių kompiuterių ši kaina gali suteikti jums savo pačių skirtus išteklius VPS. Pvz., „Kinsta“ pradinio lygio plane yra 30 USD, naudojama „Google Cloud“ infrastruktūra.

Tai yra daug daugiau nei nuo 4 iki 5 USD per mėnesį, kurį turėtumėte sumokėti už pigų pasidalijamąjį prieglobą. Be to, svarbu atsiminti, kad labiausiai valdomi „WordPress“ prieglobos serveriai riboja galimų svetainių skaičių – paprastai nerasite „neribotų svetainių“ parinkties, kurioje siūlomi pigūs bendrinami prieglobos pasiūlymai.

Sunkūs apsilankymai ir viršutiniai mokesčiai

Be didesnės kainos, daugelis valdomų „WordPress“ prieglobų taip pat nustato griežtą viršutinę ribą lankytojų skaičiui, kurį jūsų svetainė gali turėti mėnesį..

Paprastai ~ 30 USD per mėnesį valdomas „WordPress“ prieglobos planas leis apytiksliai nuo 20 000 iki 25 000 apsilankymų per mėnesį, tai yra toli nuo „neriboto“ srauto, kurį dažniausiai reklamuoja pagrindiniai kompiuteriai. Žinoma, realiame pasaulyje nėra tokio dalyko, kaip neribota.

Dabar tai nereiškia, kad valdomas „WordPress“ kompiuteris uždarys jūsų svetainę, jei viršysite šias ribas, tačiau tai reiškia, kad, jei viršysite srauto ribas, turėsite sumokėti didesnius mokesčius..

Labiausiai valdomi „WordPress“ prieglobos mokesčiai viršija 1 USD už tūkstantį lankytojų, viršijančių jūsų limitą.

Papildinių apribojimai

Daugelis valdomų „WordPress“ prieglobos įmonių dažnai nustatys tam tikrus apribojimus naudojamiems papildiniams. Jie gali išjungti kai kuriuos papildinius, nes jų vykdoma užduotis vykdoma serverio lygiu (pvz., Talpyklos kaupimas), arba gali juos išjungti dėl veikimo ar saugumo priežasčių..

Pavyzdžiui, „WP Engine“ blokuoja „Broken Link Checker“ papildinį dėl jo įtakos našumui.

Nelanksti infrastruktūra

Tai beveik savaime suprantama: „WordPress“ galite naudoti tik valdomuose „WordPress“ pagrindiniuose kompiuteriuose. Tame pačiame serveryje negalėsite paleisti kitų sistemų, tokių kaip „Joomla“, „Drupal“ ar „Magento“.

Tai, be abejo, yra absoliutus sutarties nutraukėjas, jei jums reikia paleisti ką nors kitą, ne tik „WordPress“!

Geriausiai valdomos „WordPress“ prieglobos įmonės

Didžiausia, populiariausia ir geriausiai žinoma „WordPress“ prieglobos įmonė, be abejo, yra „WP Engine“. „WP Engine“ talpina kai kurias ypač dideles svetaines ir teikia paslaugas, pradedant nuo pradinio lygio sąskaitų už 27 USD per mėnesį (kurios leidžia iki 25 000 apsilankymų per mėnesį) iki specialios prieglobos aplinkos nuo ~ 400 USD per mėnesį (kurios leidžia milijonus apsilankymų per mėnesį)..

Mūsų WP variklio apžvalga ?

„Kinsta“ yra dar viena gerai žinoma kompanija, kurios populiarumas greitai išaugo. Jie prasidėjo kaip „premium“ pasirinkimas, tačiau nuo to laiko tapo daug prieinamesni, pradinės kainos panašios į „WP Engine“.

Jų pradinio lygio hostingo planas prasideda nuo 30 USD per mėnesį iki 20 000 apsilankymų. Visi jų planai siūlo specialius išteklius „Google Cloud“ infrastruktūroje.

Mūsų „Kinsta“ apžvalga ?

Smagratis yra dar vienas populiarus pasirinkimas, kurį neseniai įsigijo „WP Engine“, nors jie vis dar naudojami kaip atskiri subjektai. Kaip ir „Kinsta“, „smagratis“ naudoja „Google Cloud“ infrastruktūrą, kad galėtų įgyvendinti visus savo planus.

Jų pradinio lygio planas prasideda nuo 15 USD per mėnesį (5000 lankytojų), nors dauguma žmonių tikriausiai norės pasirinkti 30 USD per mėnesį planą, kuris leidžia 25 000 apsilankymų per mėnesį.

Be to, kadangi „Flywheel“ save pozicionuoja kaip „dizaineriams ir kūrybinėms agentūroms“ sukurtą prieglobos įmonę, jie taip pat nuėjo ilgą kelią siūlydami daugybę funkcijų, skirtų tinklalapių dizainerių / agentūrų gyvenimui padaryti daug lengvesnį – pvz., galimybė sukurti nemokamas demonstracines svetaines, vieno paspaudimo sustojimo aplinkas ir pervesti sąskaitas klientams vėliau!

Mūsų smagračio apžvalga ?

Be to, „smagratis“ ir „Kinsta“ siūlo visiškai nemokamą svetainių perkėlimą, o tai palengvina visą procesą nuo ankstesnio / bendro naudojimo pagrindinio kompiuterio prie valdomo „WordPress“ prieglobos.!

Biudžeto parinktis valdomai „WordPress“ prieglobai

Jei norite „visiškai“ valdomos „WordPress“ patirties, rekomenduojame vieną iš aukščiau esančių kompiuterių.

Tačiau, kaip minėjome anksčiau, yra ir kai kurių kompiuterių, siūlančių valdomas „WordPress“ funkcijas su bendra aplinka.

Jūs gausite bendrojo prieglobos pranašumus, susijusius su kaina ir galimybe priglobti „neribotas“ svetaines, tačiau vis tiek gausite prieigą prie kai kurių valdomų „WordPress“ funkcijų, tokių kaip automatiniai atnaujinimai, atsarginės kopijos, svetainių kūrimas ir dar daugiau.

Tačiau jūs taip pat turite šiek tiek trūkumų, susijusių su bendro naudojimo priegloba, kai kalbama apie našumą, veikimo laiką ir palaikymą, todėl mes vis dar manome, kad trys aukščiau išvardyti pagrindiniai kompiuteriai yra geriausi variantai, jei jie atitinka jūsų biudžetą..

Nors į šią erdvę persikėlė daug bendrų kompiuterių, vienas iš geresnių variantų yra „SiteGround“ mūsų peržiūra. Tiesiog atkreipkite dėmesį į atnaujinimo kainas – nors planai prasideda tik nuo 3,95 USD per mėnesį, šios kainos trigubės po pirmojo atsiskaitymo ciklo.

Vis dėlto, net ir už visą kainą, 19,95 USD per mėnesį „GrowBig“ planas (5,95 USD per mėnesį reklama) siūlo neribotoms svetainėms valdomas „WordPress“ funkcijas, kurias sunku įvertinti biudžeto požiūriu.

Vengtinų kompanijų priegloba

Sprendžiant iš internetinių atsiliepimų ir reakcijų socialinėje žiniasklaidoje, kalbant apie valdomą „WordPress“ prieglobą, atrodo, kad bendrovių, kurių vengiama, didžiąja dalimi yra tie, kurie nepadaro valdomo „WordPress“ priglobimo..

„GoDaddy“ ir „Bluehost“ turi daugybę pasibaisėtinų atsiliepimų apie jų valdomų „WordPress“ prieglobos paslaugų teikimą – atrodo, kad net kelios kitos aukštai įvertintos kompanijos, tokios kaip „Media Temple“, kenčia valdomų „WordPress“ prieglobos arenose..

Mūsų rekomenduotos įmonės turi vieną bendrą bruožą: „WordPress“ priegloba yra jų vienintelis verslas.

Kaip išsirinkti tinkamą kompiuterį jūsų poreikiams

Jei žiūrėsite tik į gaunamų paslaugų kokybę, geriausias pasirinkimas akivaizdžiai yra „WordPress“ valdomas „premium“ kompiuteris, toks kaip „Kinsta“, „WP Engine“ ar „smagratis“. Šie trys pagrindiniai kompiuteriai pasižymi geriausiu našumu, patikimumu, palaikymu ir patogumu.

Be abejo, dauguma iš mūsų turi jaudintis dėl dar vienos, paslaugų kokybę nešančios aplinkybės – biudžeto!

Taigi, jei išleisti 25 USD plius mėnesiui už geriausią prieglobą nėra išeitis, tai yra jūsų kiti pasirinkimai:

  • Pagrindinis bendras priegloba – naudokite tai tik tuo atveju, jei tai pažodžiui yra vienintelis dalykas, kurį galite sau leisti. Vienintelis teigiamas dalykas, kurį galime pasakyti apie šiuos pagrindinius kompiuterius, yra tai, kad jie yra pigūs ir gali suteikti jums veikiančią „WordPress“ svetainę. Čia yra mūsų rekomenduojami bendri šeimininkai.
  • „Bendrai“ valdoma „WordPress“ priegloba – Jei norite, kad kai kurios valdomos funkcijos būtų mažesnės, jums gali patikti „SiteGround“, siūlanti kai kurias valdomas „WordPress“ funkcijas bendrose aplinkose. Vėlgi, tokio tipo šeimininkai daro ne atitiktų „Kinsta“, „WP Engine“ ar „smagračio“ paslaugų kokybę, tačiau jie siūlo biudžetą tausojantį įėjimo tašką į tvarkomą „WordPress“ prieglobą, ypač jei jums reikia priglobti kelias svetaines.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me