3 geriausios „GoDaddy“ alternatyvos: geresnis „WordPress“ priegloba už panašią kainą? (2020 m.)

„WordPress“ pasiūlymai


Ieškote tam tikrų „GoDaddy“ prieglobos alternatyvų savo svetainei?

Nors „GoDaddy“ tikrai yra populiarus prieglobos paslaugų teikėjas, skaitydami, kaip tikrieji vartotojai jaučiasi dėl jų, rasite įvairių apžvalgų.

Prieglobos vieta yra gana konkurencinga, joje yra daugybė puikių variantų, todėl nėra jokios priežasties atsisakyti GoDaddy, jei esate nelaimingas. Tiesą sakant, rasite daugybę šeimininkų, kurie gali pasiūlyti panašią (ar geresnę) paslaugą už maždaug tą pačią pinigų sumą.

Šiame įraše aš surinkau tris iš šių paslaugų.

Kiekvienai alternatyvai taip pat pasidalinsiu keliomis mintimis apie tai, ką jie daro geriau nei „GoDaddy“, taip pat apie tai, kur jie nelabai atitinka.

Kodėl verta apsvarstyti „GoDaddy“ alternatyvą?

Pagal skaičius „GoDaddy“ yra populiariausias žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjas pasaulyje. Nors sunku žinoti tikslią jų rinkos dalį, „BuiltWith“ ji siekia ~ 18%, o „Datanyze“ – ~ 17%. Trumpas pasakojimas: „GoDaddy“ naudoja daug žmonių.

Tačiau yra daugybė priežasčių, kodėl pagrindinis kompiuteris gali būti populiarus (pavyzdžiui, „Super Bowl“ reklama), o vien populiarumas dar nereiškia kokybės.

Jei ieškosite „GoDaddy“ apžvalgų „Google“, pamatysite keletą nerimą keliančių panašumų tarp daugybės neigiamų atsiliepimų (iš kurių yra nemažai):

 • Prasta parama – „CodeinWP“ 2018 m. Prieglobos apklausoje, kurioje dalyvavo daugiau nei 800 „WordPress“ vartotojų, „GoDaddy“ palaikymas surinko tik 3,3 iš 5, tai yra daug mažiau nei kai kuriuose panašios kainos hostuose. Daugelis apžvalgų vartotojų taip pat skundžiasi dėl prastos paramos.
 • Neužpildytas spektaklis – daugelis „GoDaddy“ vartotojų skundžiasi dėl lėto puslapio įkėlimo laiko ar problemų dėl darbo laiko. Puslapių įkėlimo laikas yra būtinas, todėl tai yra priežastis pakeisti viską savaime.
 • Funkcijų trūkumas – „GoDaddy“ planuose trūksta kai kurių funkcijų, bendrų kitiems panašios kainos paslaugų teikėjams. Pavyzdžiui, „GoDaddy“ nesiūlo nemokamo SSL pažymėjimo savo pradinio lygio planuose, tuo tarpu visos šio sąrašo alternatyvos daro tą patį, ką daro daugelis kitų kompiuterių.

Jei niekada nepatyrėte problemų dėl bet kurio iš šių dalykų, gali reikėti ne perjungti. Bet, jei turite skundų tose srityse (ar kur kitur), manau, kad už panašią kainą galite rasti geresnių žiniatinklio prieglobų.

Paskutinė kvalifikacija yra svarbi – kurdamas šį alternatyvų sąrašą aš bandžiau ieškoti pagrindinių kompiuterių, kurie galėtų patobulėti tose silpnybėse už panašų kainos tašką.

Aišku, jei turite tam skirtą biudžetą, galite kreiptis į „premium“ valdomą „WordPress“ pagrindinį kompiuterį, tokį kaip „smagratis“, „WP Engine“ ar „Kinsta“. Šie trys kompiuteriai siūlo nepaprastai gerą produktą … Tačiau jie taip pat kainuoja daug daugiau nei „GoDaddy“, todėl jų neįtraukiau į šį sąrašą.

Vietoj to, aš pasirinkau šeimininkus, kurių kaina buvo beveik tokia pati kaip „GoDaddy“, tik su puikia parama, našumu ir funkcijomis.

Kurį „GoDaddy“ planą šiuo metu naudojate / svarstote?

Kitas svarbus aspektas renkantis gerą alternatyvą yra tas, kurį „GoDaddy“ planą jau naudojate (arba ketinate naudoti)..

Du populiariausi „WordPress“ vartotojų planai tikriausiai yra „GoDaddy“ bendri planai ir valdomi „WordPress“ planai:

 • Bendri bendri planai – pradžia nuo 5,99 USD per mėnesį (8,99 USD atnaujinus). Pagrindinis bendro naudojimo priegloba su „cPanel“ prieiga Galite naudoti jį „WordPress“ ar kitoms turinio valdymo sistemoms.
 • „WordPress“ hostingo planai – bendri „WordPress“ prieglobos planai prasideda nuo 5 USD per mėnesį (atnaujinant 9,99 USD). Šie planai siūlo pasirinktinį prieglobos informacijos suvestinę su valdomomis funkcijomis, tokiomis kaip automatinės atsarginės kopijos, sustojimo svetainės, automatiniai atnaujinimai ir tt. „GoDaddy“ taip pat siūlo „Pro“ valdomus „WordPress“ planus, kurių kaina nuo 24,99 USD per mėnesį..

Jei žiūrite į „GoDaddy“ „WordPress“ planus, greičiausiai norėsite alternatyvos, kuri taip pat siūlo tas valdomąsias funkcijas.

Kita vertus, jei jūs tik žiūrite į bendrus planus, galite būti patenkinti bet kokiu bendru kompiuteriu.

Pasirengę eiti? Peržiūrėkime alternatyvas …

1. „SiteGround“

„SiteGround“

„GoDaddy“ siūlo atskirus bendrai naudojamus ir valdomus „WordPress“ planus, tačiau „SiteGround“ siūlo tik vieną bendro naudojimo prieglobos planą, kuriame yra valdomos „WordPress“ funkcijos..

Tai daro juos puikia alternatyva tiek „GoDaddy“ bendrino ir valdė „WordPress“ planus.

„SiteGround“ įdėjo daug darbo nuolat tobulindami savo prieglobos produktą, neseniai paleido tinkintą prieglobos informacijos suvestinę ir perėjo į „Google Cloud“ infrastruktūrą visiems savo prieglobos planams.

Jie taip pat siūlo tokias valdomas „WordPress“ funkcijas, kaip:

 • automatiniai atnaujinimai
 • sustojimo vietos
 • serverio lygio talpyklos kaupimas
 • užkardą, apsaugančią nuo saugumo grėsmių.

Už jų kainą „SiteGround“ siūlo puikų našumą. Kaip jau minėjau, jie dabar naudoja „Google Cloud“ infrastruktūrą ir prideda aukščiausius našumo optimizavimus, pvz., Talpyklos išsaugojimą serverio lygyje ir papildomą „SG Optimizer“ papildinį, kuris padeda įgyvendinti daugybę „WordPress“ našumo geriausios praktikos pavyzdžių..

Taip pat galite gauti palaikymą per tiesioginį pokalbį, bilietą ir telefoną. Aš asmeniškai naudojuosi „SiteGround“ ir atradau palaikymą ne tik siekdamas greitai reaguoti, bet ir iš tikrųjų išspręsti turimas problemas. Aš visada naudoju tiesioginius pokalbius – niekada nebandžiau palaikymo telefonu, todėl negaliu kalbėti už šį kanalą.

„SiteGround“ siūlo tris kainų pakopas – išsamią informaciją galite pamatyti žemiau:

„SiteGround“ kainodara

„SiteGround“ pranašumai

Kalbant apie našumą, funkcijas ir vartotojo patirtį, manau, kad „SiteGround“ pranoksta „GoDaddy“ visose kategorijose:

 • Geresnis pasirodymas – Kadangi visi dalykai yra vienodi, jūsų svetainė įkeliama greičiau „SiteGround“ nei „GoDaddy“. Didelę dalį sudaro „SiteGround“ architektūra, tokia kaip „Google Cloud“ infrastruktūra ir „Nginx Fast_CGI“ serverio lygio talpyklos talpyklos.
 • Aukščiausia parama – „SiteGround“ už palaikymą „CodeinWP“ apklausoje, kurią jau minėjau, įvertino 4,7, tai yra daug daugiau nei „GoDaddy“ 3,3 balas. Tai iš tikrųjų yra net didesnis nei kai kurių „premium“ valdomų „WordPress“ pagrindinių kompiuterių, tokių kaip WP Engine.
 • Individualizuotos prieglobos informacijos suvestinė – „SiteGround“ sukūrė savo pasirinktinio prieglobos informacijos suvestinę, kurią naudoti išties malonu, tuo tarpu „GoDaddy“ teikia tik „cPanel“ apie jų bendrus planus, o jų valdomų „WordPress“ planų skydelis nėra toks gražus kaip „SiteGround“ prietaisų skydelis..
 • Daugiau funkcijų – pavyzdžiui, gausite nemokamus SSL sertifikatus, inscenizaciją, automatinius „WordPress“ atnaujinimus ir kt.

Iš esmės, neįskaitant kainos, tiesiog paprastas „SiteGround“ siūlo pranašesnį prieglobos produktą. Tačiau kaina jums gali būti svarbi, o tai pritraukia mane prie kito taško …

„SiteGround“ trūkumai

Didelis „SiteGround“ trūkumas yra tai, kad įprastos kainos be reklamos yra brangesnės nei įprastos „GoDaddy“ kainos.

Pirmą kartą prisijungę prie „SiteGround“ gausite patrauklią reklamos kainą. Bet po pirmojo atsiskaitymo ciklo (kuris gali būti nuo vienerių iki trejų metų) mėnesio kaina apytiksliai išaugs trigubai.

Pvz., Pigiausias „GoDaddy“ neribotas bendrinamas planas prasideda nuo 7,99 USD per mėnesį, tuo tarpu pigiausias „SiteGround“ neribotas bendrinamas planas prasideda nuo 5,95 USD per mėnesį..

Taigi, „SiteGround“ yra pigesnis, tiesa? Na, taip – kol teks atsinaujinti.

Kai tik eisite atnaujinti, visa „GoDaddy“ plano kaina yra 11,99 USD per mėnesį, o „SiteGround“ – 19,95 USD per mėnesį..

Iš esmės, jei pasirenkate „SiteGround“, turite atkreipti dėmesį į jų atnaujinimo kainas ir pabandyti užfiksuoti reklamines kainas per visus trejus metus, jei galite sau leisti išankstinę kainą.

2. „Bluehost“

„Bluehost“

Nors „Bluehost“ nėra gana populiari kaip „GoDaddy“, jie neabejotinai yra dar viena žinomiausių pasaulyje hostingo kompanijų..

Kaip ir „GoDaddy“, „Bluehost“ siūlo ir pigius bendrojo prieglobos planus, ir prieinamus valdomus „WordPress“ prieglobos planus.

Tačiau skirtingai nei „GoDaddy“, „Bluehost“ atliko puikų darbą sukurdami puikią vartotojo patirtį – net ir pagal pigius bendrus planus. Nors „Bluehost“ vis dar suteikia jums prieigą prie „cPanel“, pvz., „GoDaddy“, jie taip pat sukūrė savo pasirinktinio prieglobos informacijos suvestinę viršuje, todėl dirbti su svetaine yra daug lengviau..

„Bluehost“ taip pat pridėjo naudingų funkcijų, pavyzdžiui, inscenizacijos ir nemokamus SSL sertifikatus, net į pigiausius bendro naudojimo prieglobos planus. Tai yra dar vienas dalykas, kurio „GoDaddy“ nesiūlo.

Jei ieškote pigios bendro naudojimo, „Bluehost“ įprastos kainos yra gana panašios į „GoDaddy“, nors „Bluehost“ siūlo didesnes reklamines nuolaidas pirmajam atsiskaitymo ciklui:

„Bluehost“ pasidalino kainą

Jei ieškote alternatyvos „GoDaddy“ valdomai „WordPress“ prieglobai, galite pasirinkti „Bluehost“ „WP Pro“ valdomų „WordPress“ planų, kurių kaina yra panaši į „GoDaddy Pro“ valdomų „WordPress“ prieglobos planų ir siūlančių aukščiausios kokybės pridėtinę vertę, pavyzdžiui, integruoto „Jetpack Premium“:

„Bluehost“ valdė „WordPress“ kainų nustatymą

„Bluehost“ pranašumai

Manau, kad dideli „Bluehost vs GoDaddy“ pranašumai yra vartotojo patirtis ir funkcijos.

Pirmiausia „cPanel“ viršuje gausite pasirinktinio prieglobos informacijos suvestinę, dėl kurios maloniau tvarkyti savo svetaines „Bluehost“..

Antra, paprastas „Bluehost“ siūlo daugiau funkcijų nei „GoDaddy“ – ypač kai žiūrite į pigius „GoDaddy“ bendrus planus.

Pvz., Net ir pigiausiuose „Bluehost“ bendrintuose „WordPress“ prieglobos planuose vis tiek gausite tokias funkcijas kaip:

 • automatiniai „WordPress“ atnaujinimai
 • nemokami SSL sertifikatai („GoDaddy“ tai siūlo tik savo aukštesnės pakopos planuose)
 • „WordPress“ inscenizacijos svetainės (per „Bluehost“ papildinį – neveikia ne „WordPress“ svetainėse).

Iš esmės „Bluehost“ siūlo vartotojui patogesnį ir turtingesnį prieglobos patirtį už panašų kainos tašką.

„Bluehost“ trūkumai

Kai žmonės skundžiasi dėl „GoDaddy“ veiklos ir palaikymo, taip pat rasite daugybę tų pačių skundų dėl „Bluehost“ pasiūlymų..

Pvz., Nors „GoDaddy“ palaikymas gavo „3.3“ toje „CodeinWP“ apklausoje, „Bluehost“ palaikymas iš tikrųjų buvo mažesnis – 3,2.

Taigi, jei didžiausia priežastis, dėl kurios jūs keičiatės iš „GoDaddy“, yra jų palaikymas ir našumas, galbūt norėsite apsilankyti naudodami „SiteGround“ arba „DreamHost“ (kitą šio sąrašo pagrindinį kompiuterį).

3. „DreamHost“

„DreamHost“

„DreamHost“ yra gerai įsitvirtinusi žiniatinklio priegloba, gyvuojanti nuo 1996 m.

Jei ieškote alternatyvos „GoDaddy“ bendram prieglobai, „DreamHost“ siūlo bendrus arba „WordPress“ bendrus planus, kurių kaina siekia tik 2,59 USD per mėnesį. Jie taip pat turi prieinamą „WordPress“ valdomą „DreamPress“ pasiūlymą, kuris yra gera alternatyva „GoDaddy“ valdomai „WordPress“ prieglobai..

Nesvarbu, su kokiu planu einate, gausite prieigą prie daugybės naudingų funkcijų, tokių kaip:

 • Individualizuotos prieglobos informacijos suvestinė – „DreamHost“ sukūrė savo pasirinktinio prieglobos informacijos suvestinę, kuriai galbūt norėsite pasirinkti „GoDaddy“ „cPanel“ metodą..
 • Nemokami SSL sertifikatai visuose planuose – juos teikia „Let’s Encrypt“.
 • Automatinės kasdieninės atsarginės kopijos – „DreamHost“ sukuria atsarginę savo svetainės atsarginę kopiją kiekvieną dieną – net ir pagal pigius bendrus planus.
 • Automatiniai „WordPress“ atnaujinimai – „DreamHost“ automatiškai atnaujina jūsų pagrindinę „WordPress“ programinę įrangą – net pagal pigius bendrus planus.

„WordPress“ valdomas prieglobos planas „DreamPress“ taip pat siūlo sustojimo svetaines vienu paspaudimu, „Jetpack Professional“ licenciją, talpyklos kaupimą serverio lygiu ir patikimesnį atsarginį sprendimą..

„DreamHost“ bendrojo prieglobos planai prasideda nuo 2,59 USD per mėnesį su įsipareigojimais trejiems metams arba 4,95 USD per mėnesį su mėnesio atsiskaitymu:

„DreamHost“ bendro plano kaina

„DreamPress“ planai prasideda nuo 16,95 USD per mėnesį su metiniu atsiskaitymu arba nuo 19,95 USD per mėnesį su kiekvienu mėnesiu.

„DreamHost“ valdė „WordPress“ kainų nustatymą

„DreamHost“ pranašumai

Vienas didelis „DreamHost“ pranašumas prieš „GoDaddy“ (ir kitas šio sąrašo alternatyvas) yra kainodara. „DreamHost“ yra ne tik prieinamos ir skaidrios kainos, bet ir viena iš nedaugelio kompiuterių, siūlančių mėnesio atsiskaitymą pagal pigius bendrus planus..

„GoDaddy“ minimalus įsipareigojimas yra trys mėnesiai, kurių kaina, palyginti su metiniais planais, yra padidinta. Kita vertus, „DreamHost“ leido jums mokėti kiekvieną mėnesį, išlaikant žemą kainą.

„DreamHost“ valdoma „WordPress“ priegloba taip pat yra pigesnė nei „GoDaddy Pro“ valdoma „WordPress“ priegloba.

Be to, kad „DreamHost“ siūlo labiau prieinamas kainas, ji siūlo ir daugiau funkcijų nei „GoDaddy“. Pvz., Pigiausias „DreamHost“ prieglobos planas vis tiek pateikiamas su nemokamu SSL sertifikatu, tinkinto prieglobos informacijos suvestine ir automatinėmis atsarginėmis kopijomis.

„GoDaddy“ siūlo automatinę atsarginę kopijavimo paslaugą pagal savo bendrus planus, tačiau tai papildomai kainuoja 2,99 USD per mėnesį.

Pagaliau, remiantis „CodeinWP“ apklausa, „DreamHost“ palaikymas buvo daug geresnis. „DreamHost“ palaikymas įvertino 4.0, o tai gerokai viršija „GoDaddy“ 3.3.

„DreamHost“ trūkumai

Kalbant apie palaikymo kokybę, „DreamHost“ įveikė „GoDaddy“. Bet, jei reikia, „DreamHost“ nenugalės „GoDaddy“. „DreamHost“ siūlo 24/7 bilietų palaikymą, tačiau tiesioginių pokalbių palaikymas galimas tik nuo 17.30 iki 21.30 PT.

„GoDaddy“ palaikymo kanalai, atvirkščiai, yra atidaryti visą parą. Į tai reikia atsižvelgti, jei teikiate pirmenybę tiesioginiam pokalbiui ir gyvenate ten, kur „DreamHost“ valandos jums nėra patogios.

Kuri yra geriausia alternatyva jums?

Šiuo metu, tikėkitės, turėtumėte gerai suprasti, kuri „GoDaddy“ alternatyva jums tinka.

Jei ne, čia yra trumpa santrauka, kaip pasirinkti:

 • „SiteGround“ – puikios savybės, palaikymas ir našumas. Tačiau įprastos jų kainos yra didesnės nei „GoDaddy“, todėl norėsite užfiksuoti trejų metų reklaminių skelbimų kainas, jei galite susimokėti išankstines išlaidas.
 • „Bluehost“ – galite nepastebėti didžiulio patobulinimo palaikant ar veikiant, tačiau gausite prieigą prie malonesnio prieglobos informacijos suvestinės ir daugiau funkcijų, nei siūlo „GoDaddy“.
 • „DreamHost“ – prieinamos kainos su mėnesio sąskaita. Jie taip pat siūlo daugiau funkcijų nei „GoDaddy“ ir turi puikų palaikymą, nors tiesioginių pokalbių nėra 24/7.

Naudojote / naudojate kurią nors iš šių „GoDaddy“ alternatyvų? Mintys?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map