WP Engine WordPress Hosting ülevaade – kas see tõesti midagi muudab? Kas see on seda väärt?

WordPressi pakkumised


Kas teie WordPressi veebisait vajab rohkem kiirust? Rohkem turvalisust? Kas ligipääs sellistele funktsioonidele nagu automaatne veebisaidi varundamine, automaatne WordPressi tarkvarauuendus ja valik kvaliteetseid WordPressi premium-teemasid osutub teie hostimispaketi osana ahvatlevaks?

Sel juhul võiks hallatav WordPressi hostimine (mitte tavaline jagatud hostimine) olla just see, mida vajate! Ja WP Engine on tõenäoliselt selle ruumi suurim ettevõte.

Selles ülevaates käsitleme täpselt seda, millele saate juurde pääseda, kui registreerute WP Engine’is. Vaatame ka seda, milliseid laadimisaegu võite oodata (oleme läbi viinud mitmeid põhjalikke teste juhtivate teemadega), uptime tulemused, koormusmõju testi tulemused (st kuidas nad toimivad, kui paljud saidikülastajad soovivad teie saidile korraga juurde pääseda, luues liikluse suurenemise) ja kõike muud, mida neil pakkuda on.

Kui olete tüdinud lugemast hostimise arvustusi, mis ajakohastavad lihtsalt funktsioonide loendeid ja reklaamisisu, pakub see WP Engine’i ülevaade suurt huvi. See peaks andma teile kogu teabe ja andmed, mida vajate teadliku otsuse tegemiseks WP Mootori valimise kohta.

WP mootori hallatava WordPressi hostimise kohta

WP Engine ei pruukinud esimesena pakkuda hallatud WordPressi hostimist – see au läheb tegelikult Pagelyle -, kuid praeguseks on nad suurim (ja tuntuim) ettevõte hallatava WordPressi hostimissektoris. WP Engine, millel on üle 80 000 kliendi 140 riigis, omab kindlasti hulgaliselt kogemusi tohutul hulgal WordPressi saitide hostimisel. Tegelikult külastab nende turundusmaterjalide kohaselt “viis protsenti veebimaailmast iga päev vähemalt ühte WP Engine’i kogemust”!

WP mootoristatistika

WP Mootori veebisaidil on nende teenuste kohta muljetavaldav statistika.

Pakkudes spetsiaalselt WordPressi veebisaitidele optimeeritud suure jõudlusega hostimiskeskkondi, hoolitsedes samal ajal ka paljude stabiilse ja turvalise WordPressi veebisaidi käitamiseks vajalike toimingute eest, on WP Engine tugev pretendent kõigile, kes vajavad lisaks tavalistele odavatele kuludele veebimajutajad saavad pakkuda.

Kuid kas WP Engine vastab tõepoolest kõigile turundushüpetele? Kas need on lisakulusid väärt??

Sukeldugem sisse …

Miks kaaluda WP mootorit??

Nagu mainitud, pakuvad WP Engine hallatud WordPressi hostimist. See tähendab, et nad on spetsialiseerunud WordPressi veebisaitide jaoks optimeeritud hostimiskeskkondade loomisele. Selle tulemuseks pole mitte ainult kiire laadimisaeg, vaid see peaks tagama ka teie veebisaidi sujuva ja kindla toimimise.

See kõlab hästi, kuid vaatame täpsemalt, mida see funktsioonide ja funktsionaalsuse mõttes tähendab.

Kvaliteetselt hallatav WordPressi keskkond

Kui uurite WP Engine’i hostimisplaani spetsifikatsioone lähemalt, võite märgata, et need pakuvad tegelikult jagatud hostimist. Kuid ärge laske terminil jagatud hostimine teid lahti lükata!

Nagu selle ülevaate hilisemad testi tulemused näitavad, ei ole see algtaseme jagatud hostimine, mida saate mõne dollari eest kuus, kui lugematul arvul veebisaite on samasse vähese spektriga serverisse. Selle asemel saate WP Engine’i abil juurdepääsu hästi ressurssidega jagatud hostimisele, mis on WordPressi jaoks optimeeritud ja mida võrreldakse väga soodsalt pakutavate parimate WordPressi hostimisteenustega.

Tegelikult, kui soovite näha, kui hästi võrdub WP Engine jagatud hostimine algtaseme jagatud hostimisega, sisaldab meie WP Engine vs SiteGround võrdlus testi tulemusi, mis muudavad nende kahe hostimistüübi erinevuse väga selgeks. Meil on hiljem selles ülevaates rohkem jõudluskontrolli tulemusi, kuid see pole ainus põhjus, miks valida WP Engine eelarvetoetuse asemel …

StudioPress Genesis WordPressi teemade valik

2018. aasta juulis omandas WP Engine teema arendusettevõtte StudioPress, mis koostas populaarse Genesis Framework’i ja suure portfelli premium WordPressi teemasid. Tänu sellele saavad WP Mootori kliendid nüüd lisatasuta juurdepääsu Genesise raamistikule ja 37-le StudioPress WordPress-i teemale. Arvestades neid teemasid jaemüügi hinnaga umbes 129 dollarit, on see hinna ja kvaliteedi suhe väga hea.

StudioPressi teemad

Mobiilselt reageerivad StudioPress WordPressi teemad on nüüd WP Mootori klientidele saadaval ilma lisatasuta.

Need teemad hõlmavad laias valikus kategooriaid, kus saab nimetada agentuuride veebisaite, mitmesuguseid erinevaid ajaveebisid, kohvikute saite, veebiportfelle ja e-poe poode. Ehkki mõned neist teemadest on hakanud veidi vananenud olema, nagu meie StudioPressi ülevaates käsitletud, on endiselt saadaval palju muljetavaldavaid võimalusi.

Veel StudioPress WordPressi teemasid

StudioPressi teemad sobivad paljude veebisaitide loomiseks.

Kui seal on nii palju suurepäraseid võimalusi, võib WordPressi teema valimine olla väga keeruline. WP Engine abil on teil nüüd käepärast hea valik kvaliteetseid teemasid. See mitte ainult ei lihtsusta teema valimise protsessi, vaid säästab ka teie raha. Muidugi võite oma WP Engine’i hostitud veebisaidil kasutada ka muid WordPressi teemasid.

Automaatsed tarkvara WordPress värskendused

Hallatava hostimisteenuse osana hoiab WP Engine teie veebisaidi põhitarkvara WordPress ajakohasena. Tänu sellele kasutab teie veebisait alati WordPressi uusimat versiooni. Kuid WP Engine’i meeskond testib iga uut WordPressi tarkvara värskendust eelnevalt, et veenduda selle stabiilsuses, selle asemel, et seda kohe oma veebisaidile rakendada.

Halda värskendusi

WP Engine hoiab teie WordPressi tarkvara ajakohasena, kuid saate automaatne värskendus edasi lükata.

Teil on ka võimalus lükata järgmise tarkvaraväljaande installimine edasi – seda võiksite kaaluda seoses eelseisva WordPress 5 väljalaske ja uue Gutenbergi WordPressi redaktori aktiveerimisega. Kuna edasilükkamise seade töötab, saate WordPressi uue versiooni testimiseks veel 60 päeva, enne kui see teie saidile automaatselt rakendub..

Lisateavet selle kohta, kuidas WordPressi automaatsed tarkvarauuendused toimivad, saate lugeda WP Engine’i veebisaidi sellelt lehelt. Kuid erinevalt mõnest hallatavast WordPressi veebimajutajast ei värskendata pistikprogramme teie nimel automaatselt, jättes selle ülesande teie enda teha.

Automatiseeritud WordPressi veebisaidi varukoopiad

Lisaks oma WordPressi tarkvara ajakohastamisele, hoiab WP Engine tänu nende öistele automaatsetele varundamistele ka teie veebisaidi varundamist. WP Mootori varukoopiad sisaldavad kõiki WordPressi põhifaile, teemasid, pistikprogramme ja andmebaasi, nii et kui teie saidil juhtub midagi valesti ja peate taastama eelmise punkti, ei tohiks teil sellega probleeme tekkida..

Veebisaidi varunduspunktid

WordPressi veebisaidi täielikud varukoopiad luuakse igal õhtul, kuid saidi varukoopia saate ka igal ajal käsitsi luua.

Samuti saate WP Mootori kasutajaportaali kaudu igal ajal käsitsi luua täieliku varukoopia. See on kasulik funktsioon, mis töötab tõesti hästi. Varundamispunkti käsitsi loomine enne saidil muudatuste tegemist (nt uue pistikprogrammi või teema installimine) annab teile kiire viis saidi tagasi kerimiseks, kui midagi peaks valesti minema. Varufailidele pääseb juurde WP Engine portaali kaudu, kuid soovi korral saate need failide säilitamiseks alla laadida ZIP-failidena.

WordPressi arendus- ja lavastuskeskkonnad

Lisaks tootmiskeskkonnale, kus teie WordPressi veebisaiti võõrustatakse, pakub WP Engine teile ka kahte täiendavat keskkonda, mis aitavad teil seadistada tõhusat arenduse töövoogu.

Looge peatuspaik

WP Engine abil on oma veebisaidi jaoks hõlbus luua arendus- ja testimiskeskkondi.

Üks viis nende kolme keskkonna kasutamiseks on oma veebisaidi loomine arenduskeskkonnas, seejärel teisaldage see lavastuskeskkonda, et seda testida klientide või teiste meeskonnaliikmetega, ja lükake see lõpuks tootmiskeskkonda, kui see on valmis reaalajas esitamiseks. Saidi liikumine keskkondade vahel on väga sirgjooneline ja toimub WP Engine kasutajaportaali visuaalse liidese kaudu.

Looge ülekantavaid WordPressi veebisaite klientidele

WP Engine abil on teil ka võimalus kasutada ülekantava keskkonna funktsiooni, et luua klientidele töötavaid WordPressi veebisaite. Nagu tavalisel veebisaidil, mida haldab WP Engine, on ka teil ülekantava veebisaidi loomisel kolm keskkonda (arendamine, lavastamine ja tootmine)..

Looge ülekantav sait

Arendajad ja veebidisainerid saavad enne nende ülekandmist luua klientidele saite oma kontole.

Neid ülekantavaid veebisaite ei arvestata teie hostikava saidi hüvitise hulka. Lisaks on need juurdepääsu blokeerimiseks parooliga kaitstud ja neid ei saa avalikkusele kättesaadavaks teha enne, kui kliendile ülekandmine on lõppenud.

Ülekantav saidilink

Teisaldatavad saidid on parooliga kaitstud, kuni nad käivitatakse.

Uue ülekantava saidi loomisel võite alustada uue WordPressi installimisega või kasutada uue projekti alusena oma konto olemasolevat saiti. Kui olete arendaja, kes loob regulaarselt klientidele saite, aitab aeg kiiresti säästa võimalust luua uus WordPressi install juba olemasolevate teemade, pistikprogrammide ja sätete konfiguratsiooni põhjal.

Ülekantav saidi e-post

WP Engine üritab saidi ülekandmist teie kontolt ja kliendile võimalikult lihtsaks teha.

Kui olete oma kliendile esitluslingi kaudu juurdepääsu andnud ja nad on teie tööga rahul, saate saidi neile üle anda. Saidi aktiivseks seadmiseks peab neil olema või looma aktiivse hostimisplaaniga WP Engine’i konto.

See suhteliselt uus WP Engine’i omadus on hästi võrreldav arendajasõbraliku Flywheel WordPressi veebimajutaja sarnase funktsiooniga, aidates laiendada WP Enginei atraktiivsust neile, kes loovad klientidele veebisaite..

WP mootori GeoTarget tööriist

Kui soovite kuvada külastajatele oma veebisaidi erinevaid versioone ja selle sisu vastavalt nende geograafilisele asukohale, on WP Engine sellel funktsioonil. Selle nimega GeoTarget tuvastab see tööriist külastaja asukoha ja kuvab neile siis eelnevalt määratletud veebisaidi sisu.

GeoTarget tööriist

GeoTargeti funktsioon võimaldab teil määrata külastaja sisu põhjal, kuidas teie sisu kuvatakse.

Pärast pistikprogrammi GeoTarget installimist saate lühikoodide abil määratleda, millist postituste, lehtede ja vidinate sisu külastajatele kuvatakse vastavalt nende geograafilisele asukohale. Võite isegi kirjutada koodi, et kohandatud toiminguid teha vastavalt külastaja asukohale. Kellele kuvatava sisu määratlemisel võite minna nii kaugele, et kasutate külastaja postiindeksit (kui nad asuvad USA-s), et oma sihtrühma sihtida asjakohase sisuga.

WordPressi jaoks on olemas mitmekeelsed ja tõlkepluginad, mis saavad teie veebisaidil lubada sarnaseid funktsioone. GeoTarget on siiski loodud töötama koos WP Engine’i vahemälutehnoloogiaga tagamaks, et teie veebisait ei kannataks teie sisu mitme versiooni käsitsemisel toimivusprobleeme.

Kui soovite oma veebisaidil kuvada külastaja asukoha põhjal erinevat teavet, peaks see WP Mootori funktsioon huvi pakkuma. Kahjuks on GeoTarget funktsioon saadaval ainult WP Engine’i hostimiskavade tasulise lisandmoodulina.

WP mootori hallatava hostingu tehnilised üksikasjad

Andmekeskuse asukohad

WP Engine võimaldab teil majutada oma veebisaiti heas valikus kohtades üle kogu maailma.

Neile, kes soovivad rohkem teada saada WP Engine’i hostimisplaanide tehniliste üksikasjade kohta, peaks meie ülevaate see osa vastama küsimustele enne, kui hakkame liikuma lehe kiiruse, tööaja ja jõudluse testi tulemuste juurde:

 • Veebisaidi vahemällu salvestamine: Regulaarne veebisaidi vahemällu salvestamine ja valikuline objektide vahemällu salvestamine andmebaasipäringute vahemällu salvestamiseks.
 • Sisu edastamise võrk (CDN): Kõik WP Mootori plaanid hõlmavad MaxCDN-i juurdepääsu CDN-le ilma lisatasuta.
 • PHP: Võimalus vahetada PHP 5.6, 7 ja 7.2 vahel.
 • HTTP / 2.0: Kasutatakse serverites ja CDN-is.
 • SSL: Kasutage tasuta Let’s Encrypt SSL-sertifikaati, importige oma sertifikaat või ostke see WP Engine kaudu.
 • SFTP: Võimalus luua mitu turvalist FTP-kontot oma veebiruumile juurdepääsu saamiseks failide üleslaadimiseks ja redigeerimiseks.
 • Serveri failihaldur: Veebifailihaldur puudub; lihtsalt FTP juurdepääs serveriruumile.
 • Juurdepääs andmebaasidele: phpMyAdminit kasutatakse brauseri kaudu WordPressi veebiandmebaasi juurde pääsemiseks.
 • E-posti teenus: Ühelgi WP Mootori plaanil pole e-posti teenust.
 • WordPressi veebisaidi haldamine: WordPressi tarkvaravärskendused installitakse automaatselt, ehkki teil on võimalik värskendust 60 päeva võrra edasi lükata. Automaatset pistikprogrammi ega teemavärskendusi pole.
 • Pistikprogrammi piirangud: Siin on nimekiri keelatud pistikprogrammidest, sealhulgas mõned vahemällu salvestamise, varundamise ja optimeerimise pistikprogrammid, mis võivad mõjutada veebisaidi toimivust.
 • Turvameetmed: Veebisaitidel otsitakse õelvara ja muid turvaprobleeme ning tugimeeskond tegutseb, kui midagi ebasoovitavat avastatakse.
 • Häkkimisjärgsed puhastusteenused: Kui teie saiti häkitakse WP Engine’i majutamisel, maksavad nad Sucurile selle parandamise eest.
 • Andmekeskuse asukohad: Serveripaiga valik USA-s, Kanadas, Euroopas, Aasias ja Austraalias partnerluse kaudu Google Cloud Platformiga.
 • Üleminekukohad: Kõik plaanid hõlmavad tootmiskeskkonna kõrval lava- ja arenduskeskkondi koos hõlpsa saidiülekandega erinevate keskkondade vahel kasutajaportaali liidese kaudu.
 • WordPressi veebisaidi migratsioon: WP Engineil on tasuta pistikprogramm, mis aitab teil oma WordPressi veebisaidi migreerida nende hostimisplatvormile.
 • Külastajate analüüs: WP Mootori kasutajaportaali armatuurlaual saate vaadata oma veebisaidi liikluse ja jaotuse kasutamise andmeid.
 • Uptime kontrollimised: Teie saidi esiotsa jälgitakse seisakuid, samas kui ka tagaosa jälgitakse saidi üldisel tervisel silma peal hoidmiseks. Probleemi tuvastamisel võetakse meetmeid.
 • Tugikanalid: Kõigi plaanide jaoks on saadaval ööpäevaringne reaalajas vestluskanal, samal ajal kui ööpäevaringne telefonitugi on saadaval kõigi kavade puhul, välja arvatud algtaseme käivitusplaan. Ööpäevaringne piletitoetus on reserveeritud kõrgeima astme kohandatud plaanidele.

Lisateavet leiate veebisaidilt WP Mootori veebisaidi võrdluslehe plaan.

WP mootori kliendi kogemus

Nagu näete, pakub WP Engine klientidele tohutut hulka kasulikke funktsioone. Kuid on ka oluline, et saaksite oma kontot hõlpsalt hallata ja neid funktsioone kasutada. Vaadakem seda silmas pidades WP Engine’i kasutajaportaali ja WordPressi veebisaidi installimise ja haldamise kogemusi.

WordPressi installimine

Kui olete oma WP Engine’i portaali sisse loginud, on uue WordPressi veebisaidi loomine väga lihtne. Klõpsake lihtsalt vastavat nuppu ja sisestage siis saidi nimi. Saidi loomisel on teil võimalus alustada uue WordPressi installimisega või oma konto olemasolevalt saidilt kopeerimisega.

Kui olete keegi, kes loob regulaarselt oma klientide jaoks veebisaite, siis võite proovida kiiresti rakendada oma eelistatud teemade ja pistikprogrammide alustajate veebisaidi konfiguratsiooni uuele saidile.

Loo uus sait

WordPressi veebisaidi loomine on WP Engine abil väga lihtne.

Ehkki teie saidi seadistamine võtab vaid mõne minuti, saate pärast valmis saamist WP Engineilt meili. Alustuseks võite oma veebisaidi URL-i jaoks kasutada WP Mootori alamdomeeni. Kui olete oma veebisaidi jaoks domeeni valinud, saate selle hõlpsalt oma hostikontoga ühendada WP Engine’i kasutajaportaali kaudu.

StudioPress WordPressi teema installimine

Laadige alla StudioPressi teema

WP Mootori kliendid saavad StudioPressist valida enam kui 35 premium WordPress-teema seast.

Nagu mainitud, on WP Mootori klientidel nüüd juurdepääs StudioPressi enam kui 35 premium WordPress-teemale. Kui soovite mõnda neist teemadest oma veebisaidil kasutada, laadige fail alla lihtsalt oma WP Mootori kasutajaportaalist ja laadige see siis üles oma WordPressi juhtpaneelile.

WordPressi armatuurlaua teemad

Ehkki teemasid pole teie WordPressi juhtpaneelil saadaval, saate neid oma WP Mootori kasutajaportaalist alla laadida.

Nende teemade juurde kuulub üksikasjalik dokumentatsioon, mis aitab teil neid seadistada ja võimalikult kiiresti oma uue veebisaidi käivitada.

WordPressi veebisaidi haldamine

WP mootori WordPressi pistikprogramm

WP Engine’i hallatavad WordPressi veebisaidid sisaldavad saidi haldamiseks täiendavat juhtelementide komplekti.

WP Engine abil on WordPressi installimisel kaasas automaatne lubatud kohustusliku konfiguratsiooni pistikprogramm. Pistikprogrammi ala kaudu saate veebisaidi vahemälu tühjendada ja luua lavastuskoha. Lingid teie WP Mootori kasutajaportaalile ja tugialale lisatakse ka teie WordPressi juhtpaneelile. Peale selle pääseb enamikule veebisaidi haldamise funktsioonidest teie konto ala kaudu WP Mootori veebisaidil.

Kasutajaportaali armatuurlaud

Paljusid ülesandeid, näiteks CDN-i lubamine, saab kiiresti läbi viia WP Engine’i kasutajaportaali kaudu.

WP Engine’i kasutajaportaalis saate täita selliseid ülesandeid nagu CDN-i lubamine, SFTP-kasutajakontode loomine ja tasuta Let’s Encrypt SSL-sertifikaadi aktiveerimine. Võite ka importida oma SSL-sertifikaadi või osta selle WP Engine kaudu.

CDN-i seaded

WP Mootori kasutajaportaali liides muudab WordPressi veebisaidi haldamise lihtsaks.

Nagu mainitud, varundatakse teie veebisaiti WP Engine abil iga päev automaatselt, kuid ka kasutajaportaali kaudu saate luua oma käsitsi varukoopiaid. Teil on võimalus parooliga kaitsta oma veebisaiti portaali kaudu – funktsioon, mis peaks olema abiks, kui töötate oma saidil enne käivitamist.

Veebisaidi liikluse blokeerimine

Teie veebisaidi liiklust on lihtne blokeerida, kaitstes seda parooliga, kuni see on valmis reaalajas esitamiseks.

Üldiselt on kasutajaportaal hõlpsasti teie saidi haldamist ja WP Engine pakutavate funktsioonide kasutamist. Võrreldes odavate virtuaalserveripakettidega, mis kasutavad sageli cPaneli, on otstarbeks ehitatud WP Mootori juhtpaneel palju kasutajasõbralikum.

WP mootori veebimajutuse jõudlus

Üks peamisi põhjuseid, miks hallatava hinnaga hallatava WordPressi hostimist valida, on veebisaitide laadimisaegade vähenemine ning võimalus majutada rohkem üheaegseid külastajaid ilma, et teie veebisaidi toimimine kannataks. Veel üks oluline tegur on vähem veebisaitide seisakuid.

WP Engine edendab kindlasti nende suutlikkust pakkuda suure jõudlusega hostimisteenust, kuid kas see on tõesti nii? Uurime selle välja, vaadates meie testiveebisaitide, mida haldab WP Engine, laadimisaegu ning nende võimet käsitleda korraga mitut külastajat.

WP mootori laadimisaja testi tulemused

Kuna kõik veebisaidid on erinevad, lõime meie WP Mootori ülevaatamiseks kaks testisaiti. Esimene testisait ehitati kerge WordPressi teema abil, teine ​​aga loodi funktsioonirikka mitmeotstarbelise teemaga. Kahte saiti jälgiti Pingdomi teenuse abil, laadimisajad registreeriti iga 30 minuti järel seitsme päeva jooksul. Siin on tulemused …

WP mootori seitsmepäevase kiiruskatse tulemused kerge teemaga

Kakskümmend seitseteist teemat

Kakskümmend seitseteist on populaarne WordPressi teema näide.

Kakskümmend seitseteist on teema, mis on vaikimisi aktiveeritud uutes WordPressi installides. See on kerge võimalus, mida kasutatakse enam kui miljonil WordPressi veebisaidil, tänu millele on see hea kandidaat testimiseks, kui kiiresti suudab WP Engine põhiteema abil veebisaidi edastada..

Kui kavatsete seda teemat (või sarnast varianti) kasutada, on siin laadimisajad, mida võite WP Engineiga kogeda:

Pingdomi testi tulemused

Kerge teema abil WordPressi veebisaidi keskmine laadimisaeg oli 259 millisekundit.

Meie testi sait, kus kasutati WP Mootori hostitud kerget teemat, oli väga kiire. Ligikaudu veerand sekundi jooksul suutis WP Engine pakkuda muljetavaldavaid laadimisaegu, mis olid palju kiiremad kui Bluehost, HostGator ja SiteGround eelarve jagatud hostimiskavade võrdluse tulemused, ehkki need plaanid olid palju odavamad.

Kuid ka WP Engine toimis paremini kui meie Kinsta ülevaade katsesaidist, mis näitas, et WP Engine suudab hoida end teiste samas hinnaklassis olevate hostide vastu.

Kuid mitte kõik ei taha kasutada WordPressi teemat, nii et mis juhtub, kui valite oma veebisaidile funktsiooni pakitud mitmeotstarbelise valiku? Uurime välja…

WP mootori seitsmepäevase kiiruskatse tulemused mitmeotstarbelise teemaga

Kui tegemist on mitmeotstarbelise WordPressi teema hea näitega, on Avadaga raske võita. Kuna tänaseks on rohkem kui 450 000 müüki, pikk funktsioonide loend ja mitu veebisaidi demoversiooni, pole raske mõista, miks Avada on nii populaarne. Kuid kogu see funktsioon võib saidi kiirust märkimisväärselt mõjutada, muutes Avada heaks kandidaadiks testida, kui hästi WP Engine suudab hakkama saada raskematele WordPressi veebisaitidele.

Avada teemaagentuuri demo

Avada Agentuuri veebisaidi demo on suurepärane näide ressursimahuka WordPressi veebisaidist.

Selle WP mootori laadimisaja testi jaoks paigaldati Avada teema ja imporditi agentuuri veebisaidi demo. Jälle registreeriti laadimisajad Pingdomi poolt 30-minutiliste intervallidega 7-päevase perioodi vältel.

Avada kodulehe test

Teema Kakskümmend seitseteist abil WordPressi veebisaidi keskmine laadimisaeg oli 1,43 sekundit.

Nagu näete, oli Avada teematesti leht palju suurem kui Twenty Seventeen teematesti jaoks kasutatud leht (275,47 KB, võrreldes 1,05 MB). Seetõttu olid laadimisajad vähem muljetavaldavad. Arvestades Avada agentuuri demo kodulehel kasutatud funktsioonide mitmekesisust, pole neil aegadel siiski midagi ette heita. Sellegipoolest pole need sugugi nii kiired kui meie Kinsta hostingu ülevaates fikseeritud ajad.

Kõik, kes valivad sellise mitmeotstarbelise teema nagu Avada, ei kasuta oma demosaite täpselt sellisena, nagu nad on. Nii testisime seda silmas pidades ka meie Avada testi saidil avaldatud ajaveebi postituse laadimisaegu.

Selle postituse puhul olid tulemused palju paremad – keskmine laadimisaeg oli 898 millisekundit, võrreldes agentuuri kodulehe demo 1,43 sekundiga.

Avada ajaveebipostituse test

Avada teemaga loodud blogipostitus, mida kasutati meie Pingdomi jõudluskontrollis.

Seetõttu, kui kavatsete kasutada funktsioonirikka WordPressi teemat, näiteks Avada, tasub enne saidi käivitamist veidi aega proovida, kuidas erinevad demosid, leheelemente ja vidinaid teie laadimisajad mõjutavad.

WP mootori saidi kiiruskatse tulemuste kokkuvõte

Nagu Pingdomi salvestatud laadimisajad näitavad, on WP Engine kindlasti kiire veebimajutaja. Ehkki te ei soovi kasutada sama lihtsat teemat kui kerge kakskümmend seitseteist, ei kasuta te tõenäoliselt ühtegi demot, mis on pärit raskekaalulistest mitmeotstarbelistest teemadest, näiteks Avada. Seega, kui teie veebisait saavutab hea tasakaalu funktsioonide ja praktilisuse vahel, võite nautida laadimisaegu kuskil meie katsesaitide kogemuste vahel.

WP mootori pingingi testi tulemused

Katsesait, kus kasutati kerget teemat, laaditi palju kiiremini kui Avada teemaga loodud testlehed.

Meie testimiskohtade seadistamisel WP Engine abil paigaldati need oma Euroopa andmekeskuse serveritesse. Seetõttu valiti Pingdomis Euroopa testimiskoht. Ehkki saate valida, millisesse andmekeskusesse teie saiti majutatakse, ja valikuid üle kogu maailma, mõjutab teie külastajate kaugus saidist nende kogetud laadimisaegu. CDN-i kasutamine (mis kuulub kõigi WP Mootori plaanide juurde) võib seda siiski mingil määral leevendada.

WP mootori koormuse mõju katsetamine

Laadimisajad on kasulikud viisid veebimajutaja kvaliteedi hindamiseks, kuid oluline on ka saada ettekujutus teie saidi toimimisest, kui sellele pääseb korraga juurde mitu külastajat. WP Engine’i ülevaate selle osa jaoks kasutasime teenust Load Impact, et simuleerida mitut kasutajat samaaegselt WP Enginei hostitavale WordPressi veebisaidile.

Kümneminutilise testimisperioodi jooksul kasvas saidile sisenevate virtuaalsete kasutajate arv (mida tähistab sinise joonega alltoodud graafikul) ühelt, kuni saiti külastas korraga 250 virtuaalset kasutajat. Saidi laadimisajad registreeriti regulaarselt intervalliga Load Impact, et näha, kui hästi sait külastajate arvu kasvades toimis. Jällegi kasutati testi veebisaidil mitmeotstarbelist Avada teemat.

Laadige löögikatse tulemusi

Koormusmõju test näitab, et WP Engine’i hostitud sait sai hakkama 250 üheaegse virtuaalse kasutajaga ilma jõudluse languseta.

Koormusmõju testi tulemuste kohaselt ei mõjutanud kuni 250 virtuaalset kasutajat, kes saidile samal ajal saidi, mingit mõju WP Engine’i hallatava saidi toimivusele. Tulemused on saadaval veebisaidil Load Impact, kui soovite testi kohta rohkem teada saada.

Sarnaseid tulemusi registreeriti ka Kinsta hallatava WordPressi hostimise testimisel – 250 samaaegset virtuaalset kasutajat ei mõjutanud testimiskoha toimimist. Kuid Bluehostist, GoDaddyst ja HostGatorist tehtud eelarve hostimise testid näitasid, et kõigil kolmel oli probleeme enam kui 50 virtuaalse kasutajaga, kes saidile pääsevad korraga.

Nüüd teame, kui kiiresti testi veebisait laadib ja kui palju on sellele korraga juurde pääsevaid virtuaalseid kasutajaid, vaatame meie WP Mootori seisakuid jälgimise tulemusi.

WP mootori Uptime’i testi tulemused

Olenemata sellest, kui väike on seisakuid, võib see teie veebisaidi tõhususele väga negatiivset mõju avaldada. Kättesaadavuse perioodid võivad teie veebisaidi muuta ja laiemalt võite vaadata ebaprofessionaalset ja ebausaldusväärset, põhjustades kasutamata võimalusi ja negatiivset mainet.

Pingdom Uptime tulemused

Kummalgi meie saidil, mida WP Engine majutas, ei olnud seitsmepäevase testimisperioodi jooksul seisakuid.

Ehkki WP Mootori eesmärk on kasutada vähemalt 99,95% tööaega, ei tuvastanud meie seitsme testimispäeva jooksul seisakuid. Kui teie saidi kogemus on väiksem kui kokkulepitud tööaeg, võite taotleda krediiti oma kuutasude katteks.

Nagu näete, on WordPressi veebisaitidel, mida haldab WP Engine, kiire laadimine ja minimaalse seisakuid võimaldava mitme samaaegse külastajaga hakkama saamine. Kuid kui palju peate seda tüüpi teenuse eest maksma?

WP mootori hinnakujunduse üksikasjad

Valida on kolme etteantud WP Engine’i hostimisplaani vahel, samuti kohandatud suvand, mis sobib saitidele, mis võtavad vastu miljoneid külastajaid kuus, või neile, kes peavad majutama vähemalt 25 WordPressi veebisaiti ühel kontol.

WP mootori hostimiskavad

WP Mootoril on kolm eelnevalt määratletud hostimiskava ja kohandatud plaani variant.

Eelnevalt määratletud WP Mootori hostimisplaanide osas on teie võimalused järgmised:

 • Käivitamine: 35 dollarit kuus ühe WordPressi veebisaidi kohta, kuni 25 000 külastust ja 10 GB ribalaiust kuus koos 10 GB salvestusruumiga.
 • Kasv: 115 dollarit kuus viie WordPressi veebisaidi jaoks, kuni 100 000 külastust ja 200 GB ribalaiust kuus koos 20 GB salvestusruumiga.
 • Kaal: 290 dollarit kuus 15 WordPressi veebisaidi kohta, kuni 400 000 külastust ja 400 GB ribalaiust kuus koos 30 GB salvestusruumiga.

Nagu WP Mootori ülevaates varem mainitud, hõlmavad kõik plaanid juurdepääsu StudioPressi 35-plussistele WordPressi teemadele ja tasuta SSL-sertifikaadile. Samuti on teil võimalus oma plaanile installida rohkem WordPressi veebisaite lisatasu eest 20 dollarit kuus saidi kohta. Kuid kõik teie saidid jagavad teie plaanis saadaolevaid ressursse, näiteks ribalaiust ja salvestusruumi. Saadaval on ka muid valikulisi tasulisi lisasid, sealhulgas varem mainitud funktsioon GeoTarget ja tugi WordPress Multisite’ile.

Sõltumata sellest, millist eelnevalt määratletud plaani valite, hostitakse teie WordPressi veebisaite sama tüüpi riistvaraga. Seetõttu, sõltumata sellest, kas maksate 35 dollarit või 290 dollarit kuus, peaksite saama nautida meie katsesaitidega sarnast jõudlust. Ilmselt mängib teie veebisaidi konfiguratsioon ja liikluse tase suurt rolli teie saitide toimivuse määramisel.

Lisateabe saamiseks võite vaadata WP Mootori hinnakujunduskavade täielikku võrdlust nende veebisaidil.

Mis saab ülemäärastest tasudest?

Kuna igal kaval on ribalaiuse ja külastajate arvu piirangud, võib teil tekkida küsimus, mis juhtub, kui ületate oma toetuse. Kui see juhtub, kannavad Startup-, Growth- või Scale-kava kliendid üürikuluna 2 USD 1000 igakuise lisakülastaja kohta. Lisateavet nende tasude ja selle kohta, kuidas WP Engine külastajaid sellel lehel loeb, leiate.

Lõplikud mõtted

Pärast testimist on õiglane öelda, et WP Engine täidab oma lubadused pakkuda stabiilset ja suure jõudlusega WordPressi hostimiskeskkonda.

Lisafunktsioonid, nagu automaatne varundamine, turvaskaneerimine ja WordPressi värskendused, peaksid veebisaidi haldamisega seotud stressist osa ära võtma. Samuti aitab enam kui 35 kõrgekvaliteedilistele WordPressi teemadele juurdepääsu saamine kompenseerida osa teie saidi majutamise kuludest WP Mootoriga.

Lihtsalt kasutatavad arendajasõbralikud funktsioonid, nagu arendus- ja lavastuskeskkonnad, samuti võimalus saite klientidele üle viia, on rohkem põhjuseid, miks kaaluda WP Engine’i.

WP Mootori ainus tõeline puudus on plaanide hind. Ehkki samas piirkonnas, kus asuvad paljud teised juhtivad hallatud WordPressi hostimisteenuste pakkujad, ei ole iga veebisaidi eest 35 dollari maksmine kuus õigustatud. Kui teie sait teenib aga tulu, on teie ettevõtte jaoks oluline või kasvab üle praeguse host, on mõistlik lisada WP Engine teie nimekirja. Samuti on olemas konkurentsivõimeline 60-päevane raha tagasi garantii, mis võimaldab teil ilma riskita proovida WP Engine’i.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map