Všechny nejlépe spravované hostingové společnosti WordPress – recenze a srovnání (2020)

Nabídky WordPress


Pokud potřebujete hosting pro své webové stránky WordPress, existují zde vynikající společnosti se hostingovými balíčky zaměřenými na WordPress. V rámci těchto balíčků si můžete užít automatizované aktualizace a zálohy webových stránek a také přístup k pracovníkům odborné podpory, kteří znají WordPress naruby – a ještě mnohem více. Ale který z nich je nejlepší a komu byste měli důvěřovat svému webu?

V této příručce se podíváme na spravované hostitele WordPress, kteří jsou obecně považováni za nejlepší v oboru, včetně WP Engine, Kinsta, Flywheel, Pressable, SiteGround, Pagely a WordPress VIP. Pokryjeme nejen nejdůležitější funkce, ke kterým získáte přístup, ale zahrneme také data z výsledků testů, která ukazují, který je dnes nejrychlejší a nejspolehlivější spravovaný hostitel WordPress..

Začněme!

Contents

Co je Managed WordPress Hosting?

Díky spravovanému hostování WordPress můžete očekávat, že vaše webové stránky budou hostovány na serveru optimalizovaném zejména pro weby WordPress, aby zajistily rychlejší načítání a kratší prostoje.

Nejen to, ale také získáte přístup k funkcím zaměřeným na WordPress, jako je správa aktualizací softwaru WordPress, automatické zálohování webových stránek a zabezpečení zabezpečení zaměřené na WordPress..

Kromě toho, protože pracovníci těchto společností pečují o webové stránky WordPress celý den, měli by být schopni rychle vyřešit všechny problémy, které mohou nastat, a poskytnout pomoc při jakýchkoli dotazech, které můžete mít.

S tím, jak používání WordPress dále roste, se však mnoho webových hostitelů pokouší vydělat peníze na boomu WordPress tím, že své plány zveřejní jako spravovaný hosting WordPress. V některých případech však jde pouze o rebranding obecných plánů hostování, které jsou bledé ve srovnání s nejlepšími skutečně spravovanými plány hostování WordPress..

Aby nedošlo k záměně, tato příručka obsahuje pouze to, co je obecně považováno za skutečně spravované hostingové společnosti WordPress – například ty, které hostují pouze webové stránky WordPress a vybudovaly si tak dobrou pověst. Jedinou výjimkou z tohoto pravidla je SiteGround. Zatímco SiteGround hostuje jiné typy webů, jejich spravované hostingové plány WordPress se dobře srovnají s ostatními možnostmi v této příručce a jsou také dobře respektovaným názvem v komunitě WordPress..

Se spravovaným hostingem WordPress zaplatíte za generický hosting více, než byste zaplatili. Protože se však toto srovnání ukáže, získáte mnohem více za své peníze – včetně přístupu k užitečným funkcím, které pomáhají spravovat web WordPress méně časově náročnou a stresující.

O testech rychlosti a dostupnosti

Pro toto srovnání byla použita rychlost a dostupnost dat z podrobných kontrolních ukazatelů výkonnosti signálu Signal WordPress Hosting, které ukazují, jak rychle a spolehlivě byli tito hostitelé.

K testování výkonu bez mezipaměti byl program Load Storm použit k simulaci skutečných uživatelů navštěvujících web, přihlašování a procházení.

Load Impact byl použit k vyhodnocení výkonu v mezipaměti opakovaným vyžádáním domovské stránky testovacích webů.

Pomocí WebPageTest byly také zaznamenány geografické doby odezvy z 11 míst po celém světě.

K měření dostupnosti testovacích webů byly použity nástroje Uptime Robot a StatusCake ke sledování prostojů po dobu nejméně tří měsíců.

Děkuji Kevinovi Ohashimu za veškerou těžkou práci při shromažďování těchto údajů.

Kinsta

Kinsta je jedním z nejuznávanějších jmen v spravovaném hostingovém prostoru WordPress – alespoň když mluví s technickými uživateli s oceněním robustního výkonu. Kinsta by se měla zaměřit na vytvoření vysoce optimalizovaného hostingového prostředí WordPress a zároveň nabídnout výběr funkcí, které všichni majitelé webových stránek považují za užitečné, by se měla obrátit na kohokoli, kdo hledá rychlý a bezpečný domov pro svůj web WordPress.

Pokud se zaregistrujete u společnosti Kinsta, váš web WordPress bude nyní hostován na platformě Google Cloud Platform. Protože je však váš web podporován a spravován pracovníky Kinsta, získáváte to nejlepší z obou světů využíváním působivé architektury Google a zároveň máte přístup k týmu odborníků WordPress, na který se můžete obrátit, když potřebujete pomoc.

Hostování Kinsta WP

Funkce

Ve společnosti Kinsta se zaměřujeme na to, abychom vám poskytli prostředí, nástroje a funkce, aby váš web fungoval co nejrychleji.

Základní funkce

Pokud zvolíte Kinsta, získáte přístup k následujícím položkám:

 • Certifikát SSL zdarma.
 • Zdarma migrace webových stránek WordPress do Kinsta.
 • Denní zálohy webových stránek.
 • Nástroje pro práci s webovými stránkami a klonováním (nikoli na plánu vstupní úrovně).
 • SFTP přístup do vašeho webového prostoru.
 • Přístup k databázi přes phpMyAdmin.
 • Řídicí panel pro ruční aktualizaci softwaru a doplňků WordPress.
 • Výběr z 20 umístění datových center z celého světa.
 • Podpora nepřetržitého živého chatu 24/7.
 • Transparentní poplatky za nadměrné množství.
 • Zdarma CDN.
 • HTTP / 2.0.
 • WordPress Multisite (není na plánu základní úrovně).
 • Weby hostované na platformě Google Cloud Platform.

Mezi nejdůležitější z hostovacích plánů Kinsta patří:

Pracovní prostředí

Kinsta vám poskytuje snadno použitelné rozhraní pro správu účtu a webových stránek WordPress. Součástí funkčnosti řídicího panelu Kinsta je umožnění rychlého vytváření funkčních webů, kde můžete vyzkoušet nové pluginy, motivy a změny kódu bez narušení vašeho živého webu. Zatímco někteří další hostitelé mají funkci inscenace, pohyb obsahu mezi různými prostředími je s Kinsta velmi přímý.

Globální datová centra

Nyní, když společnost Kinsta používá platformu Google Cloud Platform, si zákazníci mohou pro své webové stránky vybrat z 20 umístění datových center. Kromě hostování vašeho webu na různých místech v USA a Evropě si také můžete vybrat z datových center v Indii, Asii a Austrálii, aby odpovídaly místu, kde sídlí vaše publikum..

Ruční zálohování

Kromě automatických denních záloh vám Kinsta umožňuje vytvořit ruční zálohování vašich stránek na vyžádání prostřednictvím řídicího panelu účtu. Pokud se tedy chystáte nainstalovat nový plugin nebo změnit své téma, můžete okamžitě vytvořit bod obnovení pro případ, že byste tyto změny měli vrátit zpět..

Souhrn funkcí

Přestože přístrojová deska Kinsta není tak atraktivní jako ekvivalent setrvačníku, je dobře navržená a snadno se naviguje. To znamená, že úkoly, jako je vytvoření nového webu, klonování webu nebo aktualizace softwaru, jsou bezproblémové. Výběr datových center by měl oslovit každého, kdo má publikum seskupené v určitém regionu – zejména pokud jde o nestandardní oblast, jako je Asie nebo Austrálie..

Zkoušky rychlosti a dostupnosti v Kinsta

Byl testován web hostovaný podle plánu Starter 30 $ za měsíc, čímž byl Kinsta zařazen do kategorie $ 25 na $ 50 za měsíc v testech Review Signal..

V testu Load Storm, který se rozšířil na 500 až 2 000 uživatelů, kteří navštívili web hostovaný společností Kinsta, byla průměrná doba odezvy 505 milisekund.

V testu nárazového zatížení, který se škáloval od jednoho do tisíc uživatelů během 15 minut, byla maximální průměrná doba zatížení 619 milisekund.

Podle testů WebPageTest.org byla průměrná doba načítání webu Kinsta na základě časů zaznamenaných na 11 místech po celém světě 1,34 sekund.

Během dvou testů dostupnosti, které byly provedeny na webu hostovaném v Kinsta, zaznamenaly Uptime Robot i StatusCake 100 procent uptime.

Ceny

Plány společnosti Kinsta se pohybují od 30 dolaru měsíčně na 1 500 dolaru za jejich nejpřísnější podnikový plán.

Základní plán Starter zahrnuje 20 000 měsíčních návštěv, 10 GB SSD úložiště a 50 GB CDN přístupu. Všechny plány zahrnují bezplatnou migraci, aby se váš web WordPress přesunul do Kinsta, ale pokud chcete hostit více než jeden web, musíte si vybrat vyšší plán, než je výchozí úroveň.

Závěr Kinsta

Přestože Kinsta nemá stejnou úroveň sdílení účtů a funkce spolupráce jako Flywheel, stále můžete bezpečně umožnit ostatním uživatelům přístup k vašemu účtu a hostovaným webům s možností přesně řídit, co každý uživatel může dělat a vidět.

Jak však ukázala naše recenze, v případě, že si Kinsta přijdou na své, je jejich rychlé načítání a velký výběr datových center. Pokud tedy hledáte hostitele, který váš web zobrazí vašemu publiku co nejrychleji, bez ohledu na to, kde jsou, bez rozbití banky a přesto, že vám stále poskytuje mnoho užitečných funkcí, Kinsta je dobrá volba.

Navštivte webové stránky Kinsta.

WP Engine

WP Engine je jednou z nejvíce zavedených hostingových společností WordPress, takže pokud hledáte hostitele s mnohaletými zkušenostmi, WP Engine určitě zapadá do účtu.

Spíše než se zaměřovat na konkrétní typ zákazníka, jako jsou weboví návrháři, vývojáři nebo ti, kteří začínají s WordPress, má WP Engine seznam funkcí, který by měl oslovit široké publikum. Stručně řečeno, pokud používáte WordPress, jste v cílové skupině WP Engine.

WP Engine Managed WordPress Hosting

Funkce

V průběhu let přidal WP Engine do svých plánů stále více užitečných funkcí. Mezi příklady patří výběr vysoce kvalitních témat ze studia StudioPress, které jejich zákazníci získají přístup k prostředím pro vývoj, tvorbu a pracovní prostředí pro každý hostovaný web, a schopnost vytvářet soukromé přenositelné weby pro klienty.

Stejně jako Kinsta nyní i WP Engine používá Google Cloud Platform, díky čemuž si můžete vybrat ze široké škály umístění datových center.

Základní funkce

Než se podíváme na některé standout funkce od WP Engine, tady je to, co je k dispozici v jejich plánech:

 • Certifikát SSL zdarma.
 • Bezplatný plugin, který vám pomůže s migrací webových stránek WordPress na WP Engine.
 • Denní zálohy webových stránek.
 • Prostředí pro staging a vývoj webových stránek.
 • SFTP přístup do vašeho webového prostoru.
 • Přístup k databázi přes phpMyAdmin.
 • Aktualizace softwaru WordPress spravované modulem WP Engine.
 • Výběr ze 13 umístění datových center z celého světa.
 • Podpora nepřetržitého live chatu (podpora telefonů a vstupenek je k dispozici u vyšších plánů).
 • Zdarma CDN.
 • HTTP / 2.0.
 • WordPress Multisite je k dispozici jako placený doplněk.
 • Přístup k 35+ prémiovým tématům WordPress z StudioPress.
 • Weby hostované na platformě Google Cloud Platform.

Mezi hlavní rysy hostovacích plánů WP Engine patří:

Témata aplikace WordPress WordPress

Každý web WordPress potřebuje téma, a přestože najdete několik dobrých bezplatných témat, prémiové možnosti obecně vypadají lépe a poskytují pro váš web další možnosti. Protože společnost WP Engine získala studio StudioPress, získají nyní jejich zákazníci přístup k některým z nejlepších témat WordPress, která jsou k dispozici bez dalších nákladů.

Funkce pro vývojáře

Kromě cílení na pravidelné vlastníky webových stránek pomocí automatických záloh a aktualizací softwaru, nemluvě o knihovně témat, vývojová a pracovní prostředí, která každý web dostane, by měla pomoci WP Engine přilákat vývojáře a kodéry..

Díky rychlému a snadnému procesu přesunu obsahu mezi třemi prostředími mohou vývojáři bezpečně experimentovat ve vývojovém prostředí, sdílet práci, když je připravena s klienty nebo týmem v pracovním prostředí, a poté okamžitě tyto změny poslat do živého prostředí, když všechno bylo testováno a schváleno.

Stejně jako Flywheel, i WP Engine má nyní funkci přenosných webů, která zákazníkům umožňuje vytvořit soukromý web, který se nezapočítává do příspěvku na jejich plán. Tento soukromý web lze sdílet s klienty, kteří jej mohou převzít, až bude připraveno k uvedení na trh. Stejně jako Flywheel nemusíte pokaždé začínat s prázdným webem WordPress. Místo toho můžete rychle zkopírovat existující web na nový web a sloužit jako nadace.

Škálovatelný cloudový hosting

Nyní, když služba WP Engine používá jako hostitelské prostředí platformu Google Cloud Platform, lze zdroje dostupné na webových stránkách jejich zákazníků okamžitě škálovat bez jakýchkoli prostojů. Stejně jako u Kinsta a Flywheel – dalších spravovaných hostitelů WordPress využívajících platformu Google Cloud Platform – zákazníci společnosti WP Engine si mohou vybrat, zda budou jejich webové stránky hostovány na různých místech po celém světě..

Souhrn funkcí

Ačkoli specializace může být dobrá, WP Engine rozšířil svou přitažlivost s rostoucí společností. Bloggerům a majitelům malých webů, kteří hledají pro své webové stránky WordPress rychlé a spravované prostředí, bude aplikace WP Engine přitažlivá, stejně jako majitelé tech-důvtipnějších webů, kteří chtějí přistupovat k vytváření a správě svých webů praktickým způsobem.

Zkoušky otáček motoru a doby bezporuchového provozu

Bohužel WP Engine nebyl zahrnut do testů 2019 Review Signal. Podle webu Review Signal není známá společnost zahrnuta, pravděpodobně proto, že se odmítla účastnit.

Ceny

S počátečním plánem spouštění, který stojí 35 USD měsíčně, je WP Engine o něco dražší než některé zde spravované hostingové společnosti. Dostanete však poměrně velkorysý úložný prostor o velikosti 10 GB, příspěvek na 25 000 měsíčních návštěv a 50 GB šířky pásma. Pokud rádi používáte jedno z prémiových témat StudioPress, ušetříte nějaké peníze. Pokud se rozhodnete platit ročně namísto měsíčně, dostanete dva měsíce bezplatného hostingu.

Závěry motoru WP

Pokud chcete jít s jedním z nejvíce osvědčených jmen v spravovaném hostování WordPress, pak je WP Engine těžké porazit. Jak však ukazuje seznam funkcí, neplatíte jen za jméno, ale za přístup k některým skutečně užitečným nástrojům a doplňkům, které vám pomohou vytvořit a udržovat váš web WordPress..

Navštivte web WP Engine.

Setrvačník

Flywheel je řízená hostingová společnost WordPress s plány zaměřenými na kreativy, jako jsou weboví designéři a agentury. Uživatelské rozhraní dashboardů účtu Flywheel je opravdu pěkně navrženo, takže pokud oceníte příjemné pracovní prostředí spolu s některými působivými hostitelskými funkcemi, Flywheel by pro vás mohl být.

Kromě toho jsou weby Flywheel nyní hostovány na platformě Google Cloud Platform a nedávno přestavěly svou architekturu od základů. Z tohoto důvodu můžete od Flywheel očekávat rychlejší a odolnější hostingovou službu s prostředky dostupnými pro váš web, které budou moci automaticky upravovat měřítko podle potřeby.

Spravovaný hosting setrvačníku

Funkce

Abychom pomohli Flywheel oslovit své cílové publikum, obsahují plány některé zajímavé funkce, které usnadňují spolupráci a pomáhají těm, kteří spravují více klientských webů, spolu se schopností nastavit oblasti vývoje pro rozpracované projekty..

Základní funkce

Když se zaregistrujete pomocí Flywheel, získáte přístup k následujícím funkcím:

 • Certifikát SSL zdarma.
 • Zdarma migrace webových stránek WordPress na setrvačník.
 • Denní zálohy webových stránek.
 • Nástroje pro práci s webovými stránkami a klonováním.
 • SFTP přístup do vašeho webového prostoru.
 • Přístup k databázi přes vlastní rozhraní.
 • Spravované aktualizace softwaru WordPress se spravovanými aktualizacemi pluginu, které jsou k dispozici jako placený doplněk.
 • Výběr z deseti umístění datových center.
 • Podpora nepřetržitého živého chatu 24/7.
 • Žádné poplatky za překročení.
 • Rychlé použití CDN zdarma.
 • HTTP / 2.0.
 • WordPress Multisite je k dispozici ve všech plánech nad počátečním začátečním plánem.
 • Weby hostované na platformě Google Cloud Platform.

Kromě standardních funkcí nabízí Flywheel několik doplňků, které vám mohou být užitečné:

Plány webových stránek

S cílem ušetřit čas vám Flywheel umožní sbalit témata a pluginy pro vytvoření plánů, které lze použít pokaždé, když vytvoříte nový web WordPress. Pokud zjistíte, že používáte stejnou konfiguraci při každém spuštění nového projektu, tato funkce by vám měla pomoci – zejména proto, že můžete vytvořit více plánů.

Demo klientské weby

Setrvačník usnadňuje vytváření demonstračních webů WordPress, když vytváříte weby pro své klienty. Nemusíte ani platit, dokud nebude web připraven k uvedení do provozu, což vám poskytne soukromou oblast, kde můžete spolupracovat se svými klienty. Když je váš klient s webem spokojený, můžete provést platbu a web bude spuštěn.

Místní vývojový nástroj WordPress

Další funkcí, která osloví designéry i vývojáře, je nástroj Flywheel Local. Tento software usnadňuje vytváření místních webů WordPress v počítači.

Na rozdíl od běžné místní instalace WordPress vám Flywheel Local umožňuje soukromě sdílet weby, na kterých pracujete, prostřednictvím přímého odkazu. Můžete také snadno přenést obsah, nastavení a design svého místního webu WordPress na jeden z vašich webů hostovaných Flywheelem a naopak..

Funkce spolupráce

Kromě zjednodušení procesu poskytování přístupu klientům na stránky, na kterých pracujete, můžete snadno vytvářet účty pro členy svého týmu nebo jiné vývojáře, se kterými spolupracujete. Protože každý uživatel dostane své vlastní uživatelské jméno a heslo, není nutné sdílet přihlašovací údaje, aby byl zajištěn přístup k vašemu účtu a webům.

Souhrn funkcí

Pokud pracujete s ostatními nebo vytváříte a spravujete weby pro klienty, určitě oceníte funkce setrvačníku. Tyto dodatečné funkce kromě pokrytí nezbytných součástí hostovaného hostingu, jako jsou zálohy webových stránek a automatické aktualizace, pomáhají Flywheel vyniknout před konkurencí.

Veškeré podrobnosti si můžete prohlédnout v naší nedávné recenzi hostingu Flywheel.

Zkoušky rychlosti setrvačníku a doby provozu

V našem porovnávání hostingu jsme použili údaje pro plán setrvačníků základní úrovně z kontrolního signálu v kategorii testování 25 $ za měsíc..

V testu Load Storm, který se rozšířil na 500 až 2 000 uživatelů, kteří navštívili web hostovaný Flywheel, byla průměrná doba odezvy 1 790 milisekund.

V testu nárazového zatížení, který se škáloval od jednoho do tisíc uživatelů během 15 minut, byla maximální průměrná doba načítání 2 940 milisekund.

Podle testů WebPageTest.org byla průměrná doba načítání webu Flywheel založená na časech zaznamenaných na 11 místech po celém světě 1,27 sekundy.

Během dvou testů uptime, které byly provedeny na webu hostovaném Flywheel, Uptime Robot zaznamenal 99,966 procent uptime a StatusCake zaznamenal 99,98 procent uptime.

Ceny

Plány hostovaného webového serveru Flywheel začínají s relativně přijatelnou cenou 23 USD měsíčně, pokud je účtována ročně, a jejich nejvyšší plán agentury se zvyšuje až na 266 USD měsíčně (i když ceny se mohou lišit v závislosti na vašem výběru umístění serveru). Setrvačník také nabízí vlastní plány pro ty, kteří potřebují zakázkovou hostingovou službu.

Po nedávném obnovení jejich plánů je nyní základní plán setrvačníku atraktivnější, než tomu bylo dříve, a to díky navýšení povolenek. V plánu Starter získáte nyní přístup k 5 GB úložného prostoru, 50 GB šířky pásma a schopnost přijímat 25 000 návštěv měsíčně.

Pokud chcete hostovat více webů WordPress na jednom účtu, včetně vašich vlastních a klientských webů, budete si muset vybrat buď plán Freelance nebo Agency, kde ceny začínají u 105 $ měsíčně za první a 266 $ za měsíc za druhé.

Závěr setrvačníku

Setrvačník rozhodně stojí za to přidat do svého užšího seznamu, pokud hledáte hostitele, který má zkušenosti s prací s designéry, vývojáři a agenturami a který chápe jejich potřeby.

Pokud spolupracujete s klienty nebo chcete-li snadný a uživatelsky přívětivý způsob, jak demonstrovat weby, které pro ně vytváříte, pak stylové rozhraní setrvačníku a další nástroje činí celý proces velmi přímým.

Pokud jste v minulosti uvažovali o hostování svého webu se setrvačníky, mělo by vás jejich nedávné přijetí platformy Google Cloud Platform přesvědčit, abyste se znovu podívali.

Navštivte web Flywheel.

Lisovatelný

Tisknutelná naděje, že se odliší od konkurence tím, že nabízí všechny stejné hostované funkce hostování WordPress jako ostatní společnosti v této oblasti, ale také se silněji zaměřuje na poskytování výjimečných služeb a na spokojenost svých zákazníků.

V rámci svého závazku k zákaznickému servisu vás tým Pressable osobně podpoří, pokud jde o migraci vašich stránek na jejich servery nebo vytvoření prvního webu WordPress. Mají také několik dalších funkcí, jejichž cílem je pomoci vám co nejlépe využít váš web WordPress.

Tisknutelný spravovaný hosting WordPress

Funkce

Klíčové funkce, které lze stisknout, se dobře srovnají s ostatními spravovanými hostitelskými společnostmi WordPress – s několika dodatky, které jim pomohou účinněji podporovat zákazníky než konkurence.

Základní funkce

Zákazníci na Pressable získají přístup k následujícím funkcím svých webových stránek WordPress:

 • Certifikát SSL zdarma.
 • Zdarma migrace webových stránek WordPress na tisknutelné.
 • Denní zálohy webových stránek.
 • Staging webových stránek.
 • SFTP přístup do vašeho webového prostoru.
 • Přístup k databázi přes phpMyAdmin.
 • Aktualizace softwaru WordPress spravovaná Pressable.
 • Jednotné datové centrum se nachází v San Antoniu v Texasu.
 • Podpora vstupenek 24/7 (podpora chatu není k dispozici v plánu základní úrovně).
 • Zdarma CDN.
 • HTTP / 2.0.
 • Neomezené úložiště a šířka pásma (pouze příspěvek na návštěvy).
 • Multisite WordPress.
 • Výběr témat WordPress dostupných prostřednictvím integrace Jetpack.

Mezi nejdůležitější z plánů hostitelnosti Pressable patří:

Personalizované na palubě

Když se zaregistrujete pomocí služby Pressable, máte v týmu podpory přiřazen osobní kontakt. Myšlenka je taková, že mít jednotný kontaktní bod usnadňuje řešení problémů, které mohou nastat s vaším webem WordPress.

Pokud vás tento typ uspořádání osloví, nebo si nejste jisti zahájením nového webu WordPress nebo migrací existujícího webu na nového hostitele, pak Pressable může být společností, která prozkoumá další.

Školení WordPress

Další funkcí, která prokazuje závazek Pressable ke spokojenosti zákazníků, je řada video tutoriálů WP101, ke které mají přístup všichni zákazníci. Provedli jsme kontrolu WP101, ale jedná se o sérii vyprávěných videí, která vás seznámí s hlavními funkcemi WordPress a také s některými dalšími věcmi, které můžete s tímto webovým softwarem udělat..

Normálně byste museli platit za přístup k video tutoriálům WP101, ale u Pressable je to zahrnuto do jejich hostingových plánů bez dalších nákladů.

Jetpack Premium

Potlačitelní zákazníci také získají přístup ke službě Jetpack Premium, která stojí za 99 $ měsíčně. S Jetpack spuštěným na vašem webu můžete povolit funkce, jako jsou každodenní bezpečnostní kontroly s automatickým řešením velkého počtu problémů, nástroje pro marketing obsahu, jako je související widget příspěvků a rozšířené zálohy webových stránek.

To vše může pomoci usnadnit provoz a správu webových stránek WordPress.

Souhrn funkcí

Je těžké kvalifikovat Pressableova tvrzení, že je tam hostem WordPress, který je na zákazníka nejvíce zaměřený. Po vyzkoušení jejich funkcí však určitě nabízejí užitečné doplňky, které většina ostatních hostů ne, a zároveň pokrývají základní informace, které najdete jinde. Chybějící podpora nepřetržitého živého chatu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu však nemusí každého potěšit.

Zkoušky rychlosti a doby použitelnosti

Plán od společnosti Pressable otestovaný společností Review Signal byl možnost $ 25 Personal, čímž byl tento hostitel zařazen do kategorie $ 25 na $ 50 za měsíc.

Tým Review Signal zaznamenal průměrnou dobu odezvy 457 milisekund v testu Load Storm, který se zvýšil na 500 až 2 000 uživatelů, kteří navštívili web hostovaný společností Pressable..

V testu nárazového zatížení, který se škáloval od jednoho do tisíc uživatelů během 15 minut, byla maximální průměrná doba zatížení 758 milisekund.

Podle testů WebPageTest.org byla průměrná doba načítání stránky Pressable na základě časů zaznamenaných z 11 míst po celém světě 2,14 sekund.

Během dvou testů provozuschopnosti, které byly provedeny na webu s možností tisku, Uptime Robot zaznamenal 100 procent uptime a StatusCake zaznamenal 99,96 procent uptime.

Ceny

Programy Pressable začínají od 25 dolaru měsíčně na jejich osobní plán a až na 3 000 dolarů měsíčně na jejich VIP 4 plán. Vlastní plány lze také sestavit, pokud vaše potřeby neodpovídají žádné z předdefinovaných možností.

Na rozdíl od některých dalších možností v této příručce vám plán vstupní úrovně 25 $ z Pressable umožňuje vytvořit až pět webových stránek WordPress, nikoli pouze jeden. Budete muset sdílet svůj příspěvek 60 000 zobrazení stránek měsíčně mezi těmito pěti weby, ale pokud chcete hostovat více webů na jednom účtu, měla by se vám hodit neomezená kapacita úložiště a šířka pásma.

Slevy jsou k dispozici, pokud se rozhodnete platit ročně namísto měsíčně a existuje 90denní záruka vrácení peněz, takže sami uvidíte, zda zákaznický servis Pressable vyhoví marketingovým nárokům.

Lisovatelný závěr

Tisknutelné jsou správné, když uvádějí, že většina z nejlépe spravovaných hostitelů WordPress nabízí stejné funkce, takže je dobré vidět, že se aktivně snaží vyniknout z davu tím, že nabízejí doplňky, které by jejich zákazníci měli najít užitečné.

Navštivte webovou stránku Pressable.

SiteGround

Někteří nemusí považovat SiteGround za skutečně spravovanou hostingovou společnost WordPress, protože nabízejí hosting pro řadu různých webů kromě těch, které jsou poháněny WordPress. Zaslouží si však místo v této příručce, protože mají také několik dobře fungujících a dobře uznávaných spravovaných hostingových plánů WordPress spolu s jejich relativně levným obecným sdíleným hostingem..

SiteGround Hosting WordPress

Funkce

Pokud si vyberete některý ze spravovaných hostingových plánů WordPress z webu SiteGround, získáte hodně za své peníze, zejména ve srovnání s některými dalšími možnostmi v této příručce..

Pokud se rozhodnete pro program SiteGround, budete jednat s velkou hostitelskou společností, která vám poskytne přístup k mnoha zdrojům, včetně komplexní knihovny online dokumentace, dobře vybavených help desků a zkušeností, které přicházejí z hostování tisíců stránek všech tvarů a velikostí. I když pro některé může být upřednostněna myšlenka důvěryhodnosti vašeho webu s menší, butikovou společností.

Základní funkce

Zde se podíváme na základní funkce, ke kterým zákazníci na webu SiteGround získají přístup, než se přesuneme k nejdůležitějším bodům této společnosti:

 • Certifikát SSL zdarma.
 • Bezplatná migrace webových stránek WordPress na středních a nejvyšších plánech (to není k dispozici v plánu základní úrovně, ale je k dispozici bezplatný plugin, který vám pomůže s migrací, a funguje to dobře).
 • Denní zálohy webových stránek a zálohy na vyžádání u středních a nejvyšších plánů.
 • Webové stránky představující plány střední a nejvyšší úrovně.
 • SFTP přístup do vašeho webového prostoru.
 • Přístup k databázi přes phpMyAdmin.
 • Aktualizace softwaru WordPress spravované serverem SiteGround s volitelnými aktualizacemi pluginu.
 • Výběr ze čtyř umístění datových center na třech kontinentech.
 • Podpora nepřetržitě prostřednictvím podpory živého chatu, telefonu a vstupenek na všechny plány.
 • Zdarma CDN.
 • HTTP / 2.0.
 • WordPress Multisite je k dispozici ve všech plánech.

Mezi hlavní rysy hostingových plánů SiteGround patří:

Podpora 24/7

Všechny nejlépe spravované hostingové společnosti WordPress nabízejí nějakou formu nepřetržité podpory, je však vzácné, že ve všech plánech je k dispozici nepřetržitá live konverzace, lístky a telefonická podpora, včetně možností základní úrovně. Jako uživatel SiteGround je přesné říci, že živý chatovací kanál je velmi citlivý a personál je velmi nápomocný při řešení problémů a zodpovídání otázek..

Automatické aktualizace a zálohy WordPress

I na relativně levném vstupním plánu získají zákazníci SiteGround přístup k některým užitečným funkcím spravovaného hostingu. Ve výchozím nastavení se starají o aktualizace softwaru WordPress a je zde také možnost nechat aktualizace SiteGround zpracovat také. Váš web bude automaticky zálohován každý den, pokud zvolíte SiteGround, i když jste v plánu vstupu, musíte zaplatit poplatek za obnovení zálohy.

Průvodce nastavením webového serveru WordPress

Pokud jste novým uživatelem WordPress, oceníte, že budete mít při registraci možnost nainstalovat WordPress na svůj hostingový účet. Nejen to, ale také získáte přístup k funkci SiteGround Starter WordPress Starter, která vás provede procesem konfigurace webu, výběrem motivu a aktivací některých užitečných doplňků. Webové stránky hostované na serveru SiteGround mají také volitelný vlastní řídicí panel, jehož cílem je zjednodušit proces správy webu WordPress..

Souhrn funkcí

Díky plánům, které pokrývají webové stránky a publikum všech velikostí, existuje spousta prostoru pro růst prostřednictvím plánů SiteGround se zvyšováním vašich potřeb. Jejich vstupní plán je však dobrým způsobem, jak si užít mnoho výhod spravovaného hostování WordPress, včetně přístupu k nepřetržité podpoře na třech kanálech a spoustu užitečné dokumentace.

Pokud se chcete o tomto hostiteli dozvědět více, můžete si v našem porovnání SiteGround StartUp, GrowBig a GoGeek zobrazit podrobné rozpis jejich plánů, funkcí a výkonu..

Testy rychlosti a doby provozu

Jak již bylo zmíněno, SiteGround má mnoho různých plánů v řadě cenových bodů. V této příručce byla použita data z kontrolního signálu v kategorii 25 $ za měsíc, která testovala plán GrowBig střední úrovně na úrovni 19,95 $ měsíčně. Přestože je tento plán uveden jako 19,95 $ měsíčně, noví zákazníci jej v současné době mohou získat za 5,95 $ měsíčně za první fakturu až 36 měsíců.

V těchto testech tým Review Signal zaznamenal průměrnou dobu odezvy 407 milisekund v testu Load Storm, který se zvýšil na 500 až 2 000 uživatelů, kteří přistupovali na testovací web hostovaný serverem SiteGround..

V testu s dopadem na zatížení, který se škáloval z jednoho na tisíc uživatelů během 15 minut, byla maximální průměrná doba zatížení 754 milisekund.

Podle testů WebPageTest.org byla průměrná doba načítání webu SiteGround založená na časech zaznamenaných z 11 míst po celém světě 1,43 sekund.

Během dvou testů uptime, které byly provedeny na webu hostovaném na serveru SiteGround, Uptime Robot zaznamenal 99,993 procent uptime a StatusCake zaznamenal 100 procent uptime.

Podívejte se, jak se tyto výsledky porovnají s ostatními spravovanými hostiteli WordPress v této příručce v části shrnutí výsledků testů na konci tohoto článku..

Ceny

Plánování hostovaného webového serveru SiteGround začalo u úvodního plánu StartUp na úrovni 11,95 $ měsíčně.

Chcete-li však získat přístup k většině funkcí hostování řízených serverem SiteGround, doporučuje se plán GrowBig na střední úrovni 19,95 $. Znovu stojí za zmínku, že SiteGround nabízí nové hluboké slevy novým zákazníkům a snižuje cenu programu GrowBig na pouhých 5,95 $ za vaši první fakturu v délce až 36 měsíců.

Výběr plánu GrowBig vám umožní vytvořit neomezený počet webů WordPress na vašem účtu. Rovněž získáte 20 GB úložného prostoru a neměřenou šířku pásma s plánem navrženým pro zpracování přibližně 25 000 měsíčních návštěv na všech vašich webech.

Závěr SiteGround

SiteGround nabízí spravovaný hosting WordPress s dobrými hodnotami a funkcemi s velkorysými povolenkami. Puristi nemusí být spokojeni s jejich zařazením do této příručky, protože nejde o hostingovou společnost pouze s WordPress, ale pro téměř všechny ostatní s méně náročnými požadavky stojí za to se blíže podívat na.

Navštivte web SiteGround.

Panteon

Pantheon má kromě funkcí obsažených v typických spravovaných hostingových plánech WordPress také řadu nástrojů a služeb zaměřených na vývojáře, které rozšiřují jejich přitažlivost. Mezi příklady patří: Vývojová, testovací a živá prostředí pro každý web; nástroje pro správu verzí pro sledování změn mezi prostředími; a pokročilé vykazování stránek, které vývojářům pomůže monitorovat, opravovat a optimalizovat jejich weby efektivněji.

Kromě hostingových plánů WordPress má Pantheon také plány optimalizované pro WooCommerce pro každého, kdo provozuje internetový obchod pomocí WordPress..

Pantheon Image

Funkce

Pantheon jsou oblíbenou volbou u vývojářů a jejich seznam funkcí to odráží. Jedním z vrcholů v tomto ohledu je dostupnost společnosti New Relic a její schopnost poskytovat hloubkovou analýzu webových stránek a podávání zpráv. Díky tomu je pro zákazníky Pantheonu k dispozici zlepšení výkonu webu a problémů s lokalizací a opravami ve vývojovém a testovacím prostředí předtím, než se dostanou na živé stránky..

Základní funkce

Než se podíváme na některé z nejzajímavějších aspektů Pantheonu, zde je rychlý přehled základních funkcí, které jsou k dispozici ve všech jejich plánech:

 • Certifikát SSL zdarma.
 • Spravované migrace webových stránek WordPress do Pantheonu.
 • Noční automatické zálohování webových stránek a ruční zálohování.
 • Vývojová, testovací a živá prostředí pro každý web – s kontrolou verzí.
 • Aktualizace softwaru WordPress a doplňků spravovaných společností Pantheon.
 • Datové centrum v Iowě v USA s globálním CDN zahrnuto do všech plánů a možnost evropských serverů pro zákazníky Enterprise.
 • Podpora nepřetržitě prostřednictvím podpory živého chatu, telefonu, vstupenek a videokonferencí ve všech plánech.
 • Globální využití CDN zdarma poskytované společností Fastly.
 • Multisite WordPress.
 • Webové stránky hostované na platformě Google Cloud Platform.

Mezi hlavní rysy hostovaných plánů hostování Pantheonu WordPress patří:

Správa portfolia webových stránek WordPress

Pokud se chystáte spravovat více webů WordPress, měla by být zajímavá funkce Pantheon Website Portfolio Management. Tato funkce s názvem Upstreams umožňuje centralizovanou správu více webů WordPress.

Ačkoli to není standardně k dispozici u plánů na základní úrovni, pokud myšlenka vytváření šablon webů, které vám pomohou rychle vytvářet nové weby, zní přitažlivě, stejně jako schopnost prosazovat změny na všech těchto webech najednou, je to jeden z důvodů se blíže podíváme na Pantheon.

Profesionální vývojářské nástroje

Jak již bylo zmíněno, zákazníci Pantheonu získají přístup k dobrému výběru nástrojů a funkcí zaměřených na vývojáře. Kromě výše zmíněných přehledů New Relic, které pomáhají s optimalizací webových stránek, existuje také fulltextové vyhledávání obsahu a dokumentů prostřednictvím plánů výkonu prostřednictvím společnosti Solr..

Ochrana nápojů

Pokud nejste na základním plánu základní úrovně, nemusíte se obávat problémů s fakturací, pokud váš web obdrží jednorázový nárůst provozu, protože všechny plány výkonu Pantheonu zahrnují ochranu nápojů. Pro zákazníky v základním plánu jsou poplatky za nadměrné platby 2,50 USD za tisíc návštěv za fakturační období. Na rozdíl od některých jiných spravovaných hostitelů však u žádného z Pantheonových plánů neexistují žádná omezení šířky pásma.

Souhrn funkcí

Funkce Pantheon zálohují jejich tvrzení, že jsou hostitelskou společností WordPress zaměřenou na vývojáře. Pokud na svém webu budete dělat spoustu práce, jako je například úprava kódu, testování nových modulů plug-in a další úkoly kromě vytváření obsahu, budete moci rychle přesouvat data mezi třemi různými prostředími a dalšími vývojářskými funkcemi. , udělejte z Pantheonu hostitele, kterého byste mohli chtít zvážit.

Zkoušky Pantheon Speed ​​a Uptime

Pro testy kontrolního signálu použité v tomto srovnání byl základní plán Pantheonu základní úrovně 50 $ měsíčně testován v kategorii $ 25 na $ 50 za měsíc.

Během testu Load Storm, který se rozšířil na 500 až 2 000 uživatelů, kteří navštívili web hostovaný v Pantheonu, tým kontroly signálu zaznamenal průměrnou dobu odezvy 134 milisekund..

V testu dopadu zatížení, který se škáloval od jednoho do tisíc uživatelů během 15 minut, byla maximální průměrná doba zatížení 28 milisekund.

Podle výsledků testů WebPageTest.org byla průměrná doba načítání webu Pantheon založená na časech zaznamenaných z 11 míst po celém světě 0,82 sekund.

Během dvou testů dostupnosti, které byly provedeny na webu hostovaném v Pantheonu, zaznamenaly Uptime Robot a StatusCake 100 procent uptime.

Ceny

Základní plán Pantheonu je k dispozici za 50 $ měsíčně a zahrnuje 25 000 měsíčních návštěv, 125 000 obsluhovaných stránek a 20 GB úložného prostoru. V tomto plánu můžete hostit až pět domén a neexistují žádná omezení šířky pásma.

Pokud však chcete použít některé z dalších zajímavých funkcí, jako je například sledování výkonu Relic, ochrana nápojů a fulltextové vyhledávání Solr, budete si muset vybrat jeden z plánů výkonu, které začínají na 175 USD měsíčně.

Závěr Pantheonu

Pro každého, kdo potřebuje přístup k funkcím plánů výkonnosti zaměřených na vývojáře a je ochoten platit své vyšší ceny, může být Pantheon skvělým řešením.

Pokud funkce základního hostovacího plánu základní úrovně Pantheon splní vaše požadavky, možná zjistíte, že Flywheel, Kinsta a WP Engine nabízejí lepší hodnotu za peníze.

I když však hledáte plán hostovaného hostingu, Pantheon má některé funkce, které jinde nejsou široce dostupné, proto si nezapomeňte prohlédnout přesně to, co nabízejí, než vezmete v úvahu základní plán.

Je také třeba zdůraznit, že Pantheon vám umožní bezplatně se zaregistrovat a vytvořit web, na kterém můžete pracovat, než budete připraveni začít platit a uvést jej do provozu. To by vám mělo poskytnout dobrou příležitost k rozšíření funkcí tohoto hostitele.

Navštivte web Pantheon.

Presslabs

Presslabs spravovaly plány hostování WordPressu nejsou levné, ale i jejich vstupní plán má velkorysý měsíční příspěvek na zobrazení stránek. Tvrdí také, že jsou odborníky na zpracování nejsložitějších nastavení WordPress. Díky kombinaci s dalšími funkcemi je Presslabs společností, kterou si majitelé webových stránek s vysokým provozem mohou vybrat jako svého hostitele.

Presslabs Obrázek

Funkce

Protože se Presslabs zaměřují na hostování složitých a rušných webů, poskytují svým zákazníkům užitečné nástroje pro monitorování a optimalizaci svých stránek. Součástí toho je extrahování dat z jejich protokolů a jejich prezentace ve formátech, které jsou snáze pochopitelné a interpretovatelné než prvotní data.

Z tohoto důvodu můžete rychle zobrazit informace, jako je počet dotazů, pomalé dotazy a využití paměti pro váš web a jeho součásti. Pokud tedy hledáte hostitele, který vám pomůže být proaktivní, pokud jde o zlepšení výkonu vašeho webu, měly by být tyto funkce Presslabs atraktivní.

Základní funkce

Stejně jako funkce sledování výkonu a optimalizace, Presslabs pokrývají všechny podstatné:

 • Certifikát SSL zdarma.
 • Zdarma migrace webových stránek WordPress na Presslabs.
 • Automatické zálohování webových stránek každých 15 minut.
 • Prostředí představování webových stránek.
 • Gitea přístup do vašeho webového prostoru (bez SFTP přístupu).
 • Žádný přímý přístup k databázi.
 • Spravované aktualizace softwaru WordPress.
 • Výběr z devíti umístění datových center.
 • E-mailová podpora během pracovní doby a nouzová telefonická podpora pro kritické problémy.
 • Vlastní CDN s neomezenou šířkou pásma na všech plánech.
 • HTTP / 2.0.
 • Sto procent veřejné smlouvy o poskytování služeb na úrovni služby (SLA).

Mezi nejdůležitější novinky z Presslabs patří:

Podpora pro vydavatele Pro

Hlavním rozdílem Presslabs je jejich zaměření na to, čemu říkají vydavatelé. Pokud tedy váš web získá velký provoz, ať už jde o jedinečné návštěvníky nebo více zobrazení stránky na návštěvu, jsou plány Presslabs optimalizovány tak, aby vyhovovaly vašim požadavkům.

Případové studie a dokumentace

Pro ty, kteří chtěli opravdu prozkoumat své možnosti, než se rozhodnou, místo toho, aby se pouze zaregistrovali s hostitelem, který splňuje jejich rozpočet, má web Presslabs spoustu informací o jejich hostitelském prostředí WordPress, jakož i případové studie klientů, které vám pomohou rozhodnout se.

Souhrn funkcí

Po prozkoumání Presslabů se zdá, že jsou vhodné pro důležité webové stránky s vysokým provozem. Nástroje pro podávání zpráv a monitorování, ke kterým získáte přístup, jakož i funkce, jako jsou časté zálohy a neomezená šířka pásma CDN, ověřují jejich požadavky na hostitele pro vydavatele. Nedostatek telefonické podpory nebo chatu s nepřetržitým provozem však může být pro některé z nich obchodníkem.

Testy rychlosti tisku a uptime

Zatímco Presslabs mají plán vydavatelů na úrovni 99 $ za měsíc, tým Review Signal testoval Enterprise plán Presslabs na 2 500 $ měsíčně v kategorii Testování hostování Enterprise.

V kategorii Enterprise byl počet uživatelů přistupujících k webu v testu Load Storm škálován od 500 do 10 000 a průměrná doba odezvy 208 milisekund byla zaznamenána pro web hostovaný Presslabs..

V testu Enterprise Impact Load Impact, který se škáloval od jednoho do 5 000 uživatelů během 15 minut, byla maximální průměrná doba načítání webu Presslabs 170 milisekund.

Podle testů WebPageTest.org byla průměrná doba načítání stránek Presslabs na základě časů zaznamenaných na 11 místech po celém světě 0,74 sekund.

Během dvou testů uptime, které byly provedeny na webu Presslabs, Uptime Robot a StatusCake zaznamenaly 100 procent uptime.

Ceny

Plány Presslabs začínají na úrovni 99 $ měsíčně pro plán vydavatelů na základní úrovni, který má relativně vysoký příspěvek na zobrazení stránek 150 000. Šířka pásma, včetně využití CDN, je neměřená a také získáte 5 GB úložného prostoru pro váš web a jeho soubory. Pro databázi je zvláštní příspěvek, který je v plánu vydavatele 500 MB.

Po základním plánu vydavatele existují plány Publisher Plus a Publisher Pro a jejich ceny začínají na 299 $ a 599 USD měsíčně. Tyto vyšší ceny zahrnují větší zobrazení stránek, úložné a databázové přídavky a podporu pro WordPress Multisite. Zajímavé je, že WooCommerce lze použít pouze v plánu nejvyšší úrovně Pro Publisher Pro.

Pokud překročíte povolený počet zobrazení stránky, začnou se sazby za předimenzování pohybovat od 0,30 dolaru za každých tisíc dalších zobrazení stránky.

Stejně jako mnoho z nejlépe spravovaných poskytovatelů hostingu WordPress nabízí Presslabs vlastní podnikovou službu, která může být přizpůsobena tak, aby vyhovovala potřebám každého zákazníka.

Presslabs Závěr

Vzhledem k tomu, že jejich plán vstupní úrovně začíná na 99 USD měsíčně a má relativně vysoký příspěvek na zobrazení 150 000 stránek a neomezenou šířku pásma, by Presslabs měly být zajímavé pro majitele rušných webových stránek. Kromě toho mají také všechny funkce, které byste očekávali od prvotřídní hostingové společnosti WordPress – plus několik užitečných monitorovacích nástrojů.

Pokud chcete vyzkoušet Presslabs bez provedení platby, můžete se zaregistrovat do bezplatného účtu vývojáře a začít pracovat na svém webu. Pokud jste se službou spokojeni, můžete se zaregistrovat a plán zveřejnit.

Navštivte web Presslabs.

Pagely

Pagely byla první společností, která nabízí řízený hosting WordPress, a přestože nebyly zahrnuty do nejnovějších testů Signal Review, určitě si zaslouží místo v jakémkoli článku o tomto typu služby..

Pagely se nyní zaměřuje na poskytování špičkového hostingu. Jejich ceny začínají u plánů VPS na 199 USD měsíčně a pro plány Pulsar stoupají až 20 000 USD měsíčně..

To se může zdát drahé, ale pokud váš web vyžaduje nejlepší hostingové peníze, které lze koupit, a rádi byste se připojili k předním společnostem, které důvěřují jejich stránkám s Pagely, včetně Disney, Booking.com a Experian, tento hostitel si zaslouží vaši pozornost.

Obrázek Pagely

Funkce

S stránkou Pagely se zaměřujeme na poskytování nejlepšího možného výkonu pro váš web. Nabízí hostování pro všechny typy webových stránek WordPress, včetně obchodů WooCommerce a vydavatelů mediálního obsahu, jako je video, stojí za to zvážit, zda váš rozpočet vyhoví jejich plánům..

Základní funkce

Jako hostitel na špičkové úrovni se Pagely snaží poskytnout vám vše, co vaše webové stránky mohou potřebovat, včetně:

 • Certifikát SSL zdarma.
 • Zdarma migrace webových stránek WordPress na stránky Pagely.
 • Automatické denní zálohy webových stránek.
 • Prostředí představování webových stránek.
 • SFTP přístup do vašeho webového prostoru.
 • Přístup k databázi prostřednictvím phpMyAdmin nebo vzdáleného klienta MySQL.
 • Spravované aktualizace softwaru WordPress a doplňků.
 • Výběr ze 14 umístění datového centra.
 • Živý chat a podpora Slack během pracovní doby a podpora 24/7 lístků (telefonická podpora k dispozici u vybraných plánů).
 • AWS CloudFront CDN ve všech plánech.
 • HTTP / 2.0.
 • 100% záruka dostupnosti webových stránek.
 • Zákaznické weby hostované na architektuře Amazon Web Service (AWS).

Mezi hlavní rysy hostované služby Pagely patří:

Optimalizace výkonu

Aby byl váš web rychlý a bezpečný, postarejte se Pagely o optimalizaci výkonu a kontrolu kódů, jakož i o správu softwaru WordPress a aktualizací pluginů. Mají vlastní sadu nástrojů pro ukládání do mezipaměti, optimalizaci obrazu a zabezpečení sítě.

Přizpůsobeno potřebám zákazníka

Relativně vysoké počáteční ceny plánů Pagely znamenají, že mohou přizpůsobit své služby tak, aby vyhovovaly potřebám každého klienta. Pokud si myslíte, že máte náročné nebo složité potřeby hostingu, Pagely jasně uvede, že s vámi budou spolupracovat a nabídnou řešení, které splní vaše požadavky..

Použití architektury webových služeb Amazon

Zatímco někteří spravovaní hostitelé WordPress, jako jsou Flywheel a Kinsta, nyní používají platformu Google Cloud Platform, Pagely se spojil s webovými službami Amazon, aby poskytoval cloudový hosting na špičkové infrastruktuře.

Souhrn funkcí

Pokud opravdu nevyžadujete to nejlepší pro svůj web, Pagely nejsou pro začátečníky a malé majitele webových stránek.

Ale pokud jste přerostli vaše současné uspořádání hostingu, pak má Pagely vše na svém místě, aby se zajistilo, že váš web je dobře spravován, rychlý a bezpečný..

Zkoušky na rychlost a provozuschopnost

Jak již bylo zmíněno, Pagely nebyl zahrnut do testů hostování recenze signálu 2019, takže pro ně nejsou k dispozici žádná data o rychlosti a dostupnosti. Na základě jejich reputace, seznamu klientů a sady funkcí byste však neměli mít žádné pochybnosti o jejich výkonu.

Ceny

Plány Pagely VPS jsou jejich základní možnosti hostování a ceny začínají na 199 $ měsíčně. V plánu VBurst 1 můžete nainstalovat až pět instancí WordPress s 30 GB úložného prostoru, 20 GB šířky pásma a 150 GB využití CDN. Na rozdíl od mnoha jiných hostitelů, Pagely neomezuje počet zobrazení stránky nebo návštěv, které váš web může získat.

Po plánech VPS je úroveň Enterprise, která začíná na 2 500 USD měsíčně, a pak úroveň Elite Publisher Pulsar, která začíná na 20 000 USD měsíčně. Pokud tyto možnosti nezajistí dostatek energie pro váš web, může být brzy očekávaný hosting NorthStack Serverless tím, co hledáte..

Pagely Závěr

Vzhledem k jejich pověsti a dlouholetým zkušenostem s hostováním by měl být Pagely zahrnut do jakékoli diskuse o spravovaném hostování WordPress.

I když jejich plány již nejsou zaměřeny na malé majitele webových stránek, pokud máte velký rozpočet a váš web každý měsíc získává miliony zobrazení stránek nebo více, měli byste se určitě dostat do kontaktu s Pagely.

Navštivte web Pagely.

WordPress VIP

WordPress VIP je spravovaná hostingová služba od společnosti Automattic, týmu stojícího za platformou WordPress.com. Zakladatel a generální ředitel společnosti Automattic, Matt Mullenweg, je také spoluzakladatelem WordPress, takže pokud byste chtěli vystřihnout prostředníky a hostit vaše webové stránky se společností, která byla zapojena do WordPress od prvního dne, tento hostitel by mohl být pro vy. Jak ale brzy uvidíme, WordPress VIP pro své vysoké ceny rozhodně není pro každého.

WordPress VIP Hosting

Funkce

VIP služby WordPress jsou zaměřeny na špičkové weby WordPress, které potřebují více energie a výkonu, než může běžný spravovaný hosting WordPress poskytnout – a funkce a ceny to odrážejí.

WordPress VIP má také přísné standardy kódování a nepřijímejte pouze jakýkoli typ webových stránek WordPress. Abychom vám poskytli představu o typech webů, které hostují, patří mezi jejich významné klienty například New York Post, USA Today Sports and News Corp Australia.

Základní funkce

WordPress VIP poskytuje kompletně přizpůsobenou a na míru šitou hostingovou službu, takže bez ohledu na to, jaké funkce web potřebuje, bude je schopen poskytovat. Z tohoto důvodu by všechny funkce od ostatních spravovaných hostitelů WordPress v tomto srovnání měly být k dispozici, pokud se zaregistrujete pomocí WordPress VIP.

Mezi nejdůležitější z hostování WordPress VIP patří:

Hodnocení webových stránek před vstupem na palubu

Než WordPress VIP dokonce přijme nového klienta, provede důkladné vyhodnocení existujícího webu. To zahrnuje audit stávající webové stránky a její kódové základny z hlediska bezpečnosti a výkonu. Jejich tým odborníků WordPress poté doporučí postupovat vpřed a zda to zahrnuje partnerství s WordPress VIP nebo ne.

Podrobné plánování a vývoj projektu

Pokud vás aplikace WordPress VIP přijala, bude jejich zapojení do vašeho projektu pokračovat. WordPress VIP je více než jen poskytovatel webhostingu, jehož cílem je být partnery se svými klienty a bude je podporovat při plánování migrace na jejich platformu..

Mohou také pomoci s vytvořením nového webu nebo optimalizací existujícího webu. Poskytují školení pro klienty, vývojáře, editory a administrátory o tom, jak efektivně používat WordPress.

Neomezené a spravované vše

Aby bylo možné poskytovat nejlepší možné prostředí hostování, spravuje WordPress VIP všechny aspekty webu, včetně záloh, aktualizací a zabezpečení. Neexistují ani žádné nároky na šířku pásma, úložiště nebo návštěvníky, které by se obávali.

Souhrn funkcí

Selektivní přístup k přijímání nových klientů nebo partnerů znamená, že WordPress VIP hostuje pouze weby, které jsou pro jejich služby nejvhodnější. Takže i když většina webových stránek není vhodná pro VIP VIP WordPress, pokud tak učiníte během výběru, váš web bude ve velmi bezpečných rukou.

Testy rychlosti a uptime aplikace WordPress

WordPress VIP byl zařazen do kategorie Enterprise testů Review Signal a byl vyhodnocen plán 5 000 $ měsíčně.

V kategorii Enterprise se test Load Storm rozšířil na 500 až 10 000 uživatelů, kteří přistupují k VIP serveru WordPress, kde byla zaznamenána průměrná doba odezvy 100 milisekund..

V testu Enterprise Impact Load Impact, který se škáloval od jednoho do 5 000 uživatelů během 15 minut, byla maximální průměrná doba načítání 67 milisekund pro VIP server WordPress..

Podle testů WebPageTest.org byla průměrná doba načítání VIP serveru WordPress založená na časech zaznamenaných z 11 míst po celém světě 0,91 sekund.

Během dvou testů dostupnosti, které byly provedeny na VIP serveru WordPress, zaznamenaly Uptime Robot i StatusCake 100 procent uptime.

Ceny

Protože WordPress VIP vytváří pro své klienty balíčky hostingu na zakázku, na jejich webových stránkách nejsou zveřejněny žádné ceny. Po provedení nějakého výzkumu to však vypadá, jako by se ceny VIP VIP WordPress pohybovaly od 5 000 $ měsíčně až do 25 000 $ měsíčně, plus počáteční poplatek za nastavení, který může být až 5 000 $. Přestože, jak již bylo zmíněno, tato služba zahrnuje neomezenou šířku pásma a úložiště, plus praktickou onboarding, migraci a správu vašeho webu.

WordPress VIP Závěry

WordPress VIP se jeví jako nejlepší z nejlepších, pokud jde o spravovaný hosting WordPress. Ačkoli, pokud hledáte špičkový hosting, měli byste určitě zahrnout WP Engine a Pagely do své úvahy.

Stejně jako služby na míru od těchto dvou hostitelů, i vlastní plány a balíčky WordPress VIP jsou navrženy tak, aby vám poskytly vše, co vaše webové stránky potřebují. Díky procesu podávání žádostí a pozvání pouze pro přijímání nových klientů, nemluvě o vysokých cenách, však WordPress VIP nebude pro většinu webových stránek možností. Zajímavé je však zjistit, co je k dispozici na špičkovém serveru WordPress.

Navštivte web VIP WordPress.

Výsledky testů rychlosti rychlého hostování WordPress

Ještě jednou díky skvělé práci, kterou provedl Review Signal, je možné zjistit, kdo nabízí nejrychleji spravovaný hosting WordPress v celé řadě testů. Níže je uveden přehled výsledků hostitelů uvedených v našem průvodci:

 • SiteGround: Load Storm test 407 ms – Dopad zatížení 745 ms – WebPageTest.org 1,43 sekundy.*
 • Setrvačník: Test Storm Storm 1 790 ms – Dopad zatížení 2 940 ms – WebPageTest.org 1,27 sekundy.*
 • Kinsta: Load Storm 505 ms – Dopad zatížení 619 ms – WebPageTest.org 1,34 sekundy.*
 • Lisovatelný: Load Storm 457 ms – Dopad zatížení 758 ms – WebPageTest.org 2,14 sekundy.*
 • WP Engine: Není součástí testů 2019 Review Signal.
 • Pantheon: Load Storm 134 ms – Dopad zatížení 28 ms – WebPageTest.org 0,82 sekund.*
 • Presslabs: Load Storm 208 ms – Load Impact 170 ms – WebPageTest.org 0,74 sekund.†
 • Pagely: Není součástí testů 2019 Review Signal.
 • WordPress VIP: Load Storm 100 ms – Load Impact 67 ms – WebPageTest.org 0,91 sekund.†
 • Plány testované od serverů SiteGround, Flywheel, Kinsta, Pressable a Pantheon spadaly buď do kategorie $ 25-měsíc nebo do $ 25-na-$ 50-měsíc. Z tohoto důvodu byly testy Load Storm pro tyto hostitele škálovány od 500 uživatelů do 2 000 uživatelů, zatímco testy dopadu zatížení byly škálovány od jednoho uživatele po tisíc uživatelů.

† Plány testované z Presslabs a WordPress VIP byly Enterprise plány, a proto byly testy Load Storm a Load Impact rozšířeny na 10 000 a 5 000 uživatelů..

Z důvodu rozdílného počtu uživatelů v testech Load Storm a Impact Load pro kategorie $ 50 a under a kategorie Enterprise nelze výsledky mezi těmito dvěma typy plánů srovnávat přímo..

Jak můžete vidět z výsledků, obvykle dostanete to, co za výkon zaplatíte, s plánem vstupní úrovně setrvačníku – jednou z nejlevnějších možností – přicházejících s nejpomalejšími časy v Load Storm and Load Rázové testy, zatímco nejdražší služba WordPress VIP měla některá z nejlepších skóre.

Není to však až tak jednoduché, protože plán SiteGround GrowBig – což je nejlevnější zahrnutá varianta – se v testech Load Storm a Load Impact relativně dobře prosadil..

Všechny webové stránky a jejich segmenty publika se liší, takže se vaše výsledky budou lišit. Většina z těchto hostitelů však nabízí jistou záruku vrácení peněz, takže máte možnost testovat své stránky bez rizika s těmito hostiteli.

Závěrečné myšlenky

Jak vidíte, při výběru spravovaného hostitele WordPress pro váš web je třeba vzít v úvahu mnoho.

Důležité je mít web s rychlým načítáním, ale získání přístupu ke správným funkcím může být stejně důležité, zejména pokud máte konkrétní požadavky, jako například schopnost hostit váš web na nestandardním místě nebo potřebujete bezpečně zabezpečit sdílet testovací weby se svými klienty.

Doufejme, že tato příručka vám poskytla všechny informace potřebné k informovanému rozhodnutí o tom, kterého spravovaného hostitele WordPress byste měli zvolit.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map