Parimad WordPressi VPS-i ja pilvemajutusteenused, võrreldes (2020)

WordPressi pakkumised


Kui teie veebisait ületab teie hostimiskorralduse või soovite alustada uut saiti võimalikult paremal alusel, on ilmselged valikud WordPress VPS ja pilvemajutus.

Nagu nägime mõne populaarseima jagatud hosti testimisel, ei lähe paljudel samaaegsetel külastajatel veebisaidi põlvili viimist.

Seetõttu, ehkki WordPressi parimad VPS-i ja pilvepaketipaketid võivad tunduda kallid võrreldes odavate algtaseme jagatud veebimajutuspakettidega, on see kulutatud raha hästi, kui soovite, et teie veebisait laadiks kiiresti ja mis veelgi olulisem – veebis viibimiseks, kui rohkem teie saidile pääseb korraga juurde 20 kasutajat.

Vaatame seda silmas pidades parimate VPS-i ja pilve hostimise ettevõtete sisenemise taseme kavasid, mis aitavad teil oma WordPressi veebisaidile turvalise ja suure jõudlusega kodu leida..

Kuid kõigepealt lühike selgitus, miks peaksite kaaluma VPS-i ja pilvemajutamist ning kuidas seda tüüpi teenused toimivad.

Contents

Miks WordPressi VPS ja pilvemajandus?

Nagu mainitud, võib algtaseme jagatud hostimine olla odav, kuid sellel on kindlasti oma puudused. Aeglased laadimisajad ja kättesaamatus perioodid on kaks peamist põhjust, miks kaaluda eelarve hostimisest eemaldumist – kuid see pole veel kõik.

Valides selle juhendi hulgast ühe plaani ja viies WordPressi parimaks pilve- ja virtuaalse privaatserveri (VPS) hostiks, pääsete juurde ka kasulikele funktsioonidele, nagu automaatne saidi varundamine, täiustatud turvalisus ja asjatundlik abipersonal.

Mis on VPS ja pilvemajutus?

Parim VPS ja WordPressi üha populaarsemaks muutuvad pilvemajutusteenused eraldavad teie veebisaidile serveri heldema osa, võrreldes algtaseme hostimisega, või pilvemajutuse korral oma konteineri.

Vähem ressursside jagamine

Vaatamata sellele, et nad asuvad samas füüsilises serveris, ei jaga need konteinerid ega virtuaalsed privaatserverid omavahel ressursse. Tänu sellele, kui üks serveri sait hakkab rohkem ressursse tarbima, ei mõjuta see negatiivselt teiste sama serveri saitide jõudlust. Samuti ei riski sait ennetava meetmena seda, et hostiettevõte võtab selle võrguühenduseta kasutusele – nagu odava jagatud hostimise puhul. Turvalisuse eeliseid pakub ka saitide ja klientide vahelise jagamise puudumine.

Väga skaleeritav

Pilvemajutuse eelised on veelgi suuremad. Tänu pilvandmetöötluse mastaapsusele pole kiire ja hõlbus juurdepääs rohkematele serveriressurssidele kunagi enama kui hiireklõpsu kaugusel. Mõnel pilve hostil, näiteks Kinsta, on isegi automaatne skaleerimine, mis tagab, et teie sait on alati võimeline hakkama saama liikluse ootamatute tõusudega.

Võime käsitleda naelu liikluses

Parima WordPressi pilvemajutuse korral on teie veebisaidil juurdepääs kõigile vajalikele ressurssidele, kui sellel ilmneb äkki liikluse intensiivsus. Lisaks, kui teie vaatajaskond kasvab püsivalt, pole teil vaja oma saiti sama ettevõtte kõrgemal astmel asuvasse uude serverisse üle viia. Teie pilvekonteineri ressursse saab teie uutele nõuetele vastamiseks lihtsalt suurendada.

Enam pole ressursside eest võitlemist

Olenemata sellest, kas valite tavapärasema VPS-i hostimise või tekkiva pilvehostingu, aitate oma veebisaiti, eemaldudes algtaseme jagatud hostimisest. Teie saiti ei hostita enam keskkonnas, kus võimalikult palju saite on koondatud ühte serverisse. Ressursside jagamise ja ellujäämise eest võitlemise päevad eelarves jagatud serveris saavad läbi.

Kiirus, vastupidavus ja tugi

Kiiremad laadimisajad, võimalus käsitleda rohkem külastajaid ja täiustatud tööaeg on vaid mõned eelised, mis ootavad neid, kes valivad oma WordPressi veebisaidile VPS-i ja pilvemajutuse.

Nüüd me teame, miks peaksite seda tüüpi hostimist kaaluma. Uurime välja, kes pakub parimaid WordPressi VPS-i ja pilve hostimise kavasid.

Parim WordPressi veebisaitide VPS ja pilvemahuti

See juhend hõlmab konkreetselt parimate VPS-i ja pilve hostimise ettevõtete algtaseme kavasid. Kuid kõik pakuvad suuremate vajadustega inimestele kõrgemaid spetsiaalplaane.

WP mootor

WP mootori hallatav WordPressi hostimine

WP Engine on WordPressi hallatava veebimajutuse suurim nimi ja olnud selle hostinduse sektori teerajaja. Ehkki WP Engine majutab nüüd mõne väga muljetavaldava kliendi veebisaite, sealhulgas Yelp, Ticketmaster ja Soundcloud, teevad nad endiselt heameelt koos WordPressi veebisaitide omanikega, kellel on tagasihoidlikum vaatajaskond.

Nüüd, kus kasutatakse virtualiseeritud pilvekeskkondi (traditsioonilise VPS-i konfiguratsiooni asemel), sisaldavad WP Engine’i plaanid SSL-sertifikaati, juurdepääsu globaalsele sisuedastusvõrgule (CDN) ja tasuta saidi migratsiooni. Nagu Flywheelil, on ka WP Engineil tavalise WordPressi veebisaidi hostimise ja ettevõtte plaanide kõrval agentuuripaketid, toitlustamine igas vormis ja suuruses klientidele.

WP mootori kliendi armatuurlaud

WP Mootori veebisaidi juhtpaneeli ekraanipilt.

WP mootori pilve hostimise võtme üksikasjad

 • Kohandatud WordPressi veebisaidi haldamise juhtpaneel.
 • Eraisikutele, agentuuridele, arendajatele ja ettevõtetele kohandatud paketid.
 • Hallatud WordPressi veebisaidi varukoopiaid ja tarkvarauuendusi.
 • Kolm andmekeskuse asukohta, lisatasu eest on saadaval veel kolm.
 • Tööriistad lavastuskeskkondade ja kloonimissaitide kiireks loomiseks.
 • Võimalus turvaliselt jagada kontole juurdepääsu meeskonna liikmete ja klientidega.
 • WordPressi veebisaidi tasuta migratsioon WP Engine’i.
 • WP Mootori klientide hulka kuuluvad AMD, My Fitness Pal ja Banana Republic.

WP mootori algtaseme kava teave

WP Engine on kogenud igas suuruses WordPressi veebisaitide majutamisel, nende algtaseme käivituskava sisaldab:

 • Üks WordPressi install kolme keskkonnaga (arendus, lavastus ja tootmine).
 • 25 000 igakuist külastust.
 • 10 GB kettaruumi.
 • 50 GB ribalaius.
 • Ülejäägitasud 1 dollar iga 1000 külastaja kohta, kes ületavad teie limiidi.
 • Tasuta SSL-sertifikaat.
 • CDN kaasas.
 • Arveldatakse 20 dollarit kuus (aastas 350 dollarit) või kuus 35 dollarit kuus.

Ehkki plaanid on WP Enginei veebisaidil loetletud jagatud hostina, ei tohiks seda tüüpi jagatud hostimist võrrelda odavate jagatud hostimistega sellistelt ettevõtetelt nagu Bluehost, GoDaddy või HostGator.

Kui võrrelda WP Engine’i ja SiteGroundi tippkvaliteediga virtuaalserverit, siis on WordPressi jaoks optimeeritud virtualiseeritud hostimiskeskkondade WP Engine toimivuse eelised selged.

WP Mootori hinnakujunduskavade täielikku teavet saate vaadata siit.

Mõtted WP mootorist

Ehkki WP Engine pole odav – vähemalt võrreldes odava virtuaalserveriga -, kui saidi kiirus ja jõudlus on teile olulised, võivad nende plaanid olla rahaliselt mõistlikud. Lisafunktsioonid, näiteks hallatud varukoopiad ja värskendused, aga ka lihtne lavastamine aitavad muuta WP Enginei ka atraktiivsemaks.

Ametlik koduleht

Hooratas

Hooratta VPS majutamine

Hooratas pakub huvitavat komplekti WordPress VPS hostimise ja veebisaidi halduspakette. Need plaanid on suunatud disaineritele ja agentuuridele, kes vajavad usaldusväärset ja suure jõudlusega veebisaiti – ilma et peaksite muretsema tehniliste üksikasjade pärast.

Lisaks ühele atraktiivsemale VPS-i ja pilve hostimise konto armatuurlauale on Flywheelil ka palju funktsioone, mis aitavad WordPressi veebisaitide käivitamise ja haldamise protsessi lihtsustada.

Hooratta majutamise White Label teenus

Hooratas pakub valikulist funktsiooni White Label oma klientidele arve esitamiseks.

Samuti, kui hostite oma klientidele saite, on hooratkal funktsioone ja pakette, mis peaksid meeldima. Näiteks võimaldab uus valikuline funktsioon White Label teil oma klientidele suunatud veebipõhise armatuurlaua kaudu arveldada oma klientide kaubamärgi ja hinnakujunduse abil oma klientidele hostimise ja muude teenuste eest arve. Hooratta abil saate ka palju kontrolli selle üle, millisel tasemel teie kliendid pääsevad nende hallatavatele saitidele.

Hooratta VPS-i majutamise võtme üksikasjad

 • Lihtsustatud konto ja veebisaidi haldamise juhtpaneel.
 • Arendusriistade komplekt saitide kiireks käivitamiseks ja kloonimiseks.
 • Valikuline valge sildi hostimine ja kohandatud arveldusteenus.
 • Peatuskoht saidi ohutuks kohandamiseks.
 • Öösel WordPressi veebisaidi varukoopiaid.
 • Projektihaldus- ja koostööriistad koos kontole juurdepääsu kontrollitud jagamisega.
 • WordPressi veebisaidi tasuta rändamine hoorattale.

Hooratta algtaseme kava teave

Hooratas pakub mitmeid hinnakujunduskavasid, sealhulgas algtaseme Tiny VPS-i kava, millel on järgmine spetsifikatsioon:

 • Üks WordPressi install.
 • 5000 külastust kuus.
 • 5 GB kettaruumi.
 • 25 GB ribalaius.
 • Ülemäärased tasud puuduvad.
 • Tasuta SSL-sertifikaat.
 • Valikuline CDN (lisatasu eest 10 dollarit kuus).
 • Juurdepääs enamikule hooratta funktsioonidele.
 • Aastas arveldatakse 14 dollarit kuus (165 dollarit aastas) või kuus 15 dollarit kuus.

Hooratta hinnakujunduskavade täielikke üksikasju saate vaadata siit.

Mõtted hooratta kohta

Kui teie oskused on rohkem keskendunud disaini ja turundusele kui veebisaidi haldamisele, on Hooratta VPS-teenus kohandatud tagama, et teie ja teie klientide saite võõrustatakse turvaliselt WordPressi optimeeritud serverites. Täiendavad hooratta tööriistad ja funktsioonid aitavad sellel hostimisteenusel ka konkurentsist eristuda, eriti kui loote klientidele saite.

Kuu hinnaga 14 dollarit kuus pakub Flywheel ka üht soodsaimat WordPress VPS-i hostimisteenust. Kuigi mõned tehnilised andmed on madalamad kui enamus teisi algtaseme plaane.

Ametlik koduleht

Leheline

Lehehaldusega VPS ja pilve WordPressi hostimine

Nagu WP Engine, on ka Pagely hallatava WordPressi hostimisruumis väljakujunenud nimi. Varem pakkusid nad WordPressi tavapäraste veebisaitide omanikele plaane, kuid nüüd, kus hinnad algavad 299 dollarist kuus, on Pagely keskendunud ettevõtete ja avaliku sektori turgudele, aga ka kõigile teistele, kellel on tõsised hostinõuded.

Lehelised veebimajutuskliendid

Mõned tuntud kliendid, kes on Pagelyga koostööd teinud.

Kui kliendid on Visa, Comcast ja Disney, pakub Pagely valimine teile head seltskonda. Nende teenused võivad teie veebisaidi jaoks siiski liiga suured olla, eriti kui te alles alustate tegevust või ei teeni palju tulu.

Leheline VPS-i hostimise põhiteave

 • Skaleeritav pilve WordPressi hostipakk, mis on üles ehitatud Amazon Web Services’ile.
 • Kohandatud WordPressi veebisaidi haldamise juhtpaneel.
 • Kujutise optimeerimise teenus.
 • WordPressi veebisaitide auditeerimise, testimise ja analüüsi tööriistad.
 • Hallatud WordPressi veebisaidi varukoopiaid ja tarkvarauuendusi.
 • Saidi kujundamise ja sünkroonimise tööriistad koos versioonitoega.
 • Meeskonnapõhised kontorollid juurdepääsu turvaliseks jagamiseks.
 • Kaks tasuta WordPressi veebisaiti rändavad Pagelysse.

Lehekülje algtaseme kava teave

Nagu mainitud, on Pagely alates oma käivitamisest 2006. aastal positsioneerinud end hallatava WordPressi hostimisspektri alumisest otsast eemale, plaanide suurus on nüüd vahemikus 299–2249 dollarit kuus ja pärast seda.

Ehkki nad pakuvad WordPressi jaoks optimeeritud VPS-i hostimist, tuleb see hinnaga, isegi VBURST-2 algtaseme plaaniga:

 • Kuni kümme WordPressi installimist.
 • Piiramatu kuukülastuste arv.
 • 30 GB kettaruumi.
 • 50 GB ribalaius.
 • Eelmääratud ribalaiuse ja ketta laiendamise hinnakujundus.
 • Tasuta SSL-sertifikaat.
 • CDN kaasas.
 • Kuu arvel on 284 dollarit kuus (aastas 4040 dollarit) või kuus 299 dollarit kuus.

Erinevalt enamikust WordPressi parimatest VPS- ja pilvemahutitest pole igakuiste külastuste ega lehevaatamiste piirangud. Ribalaiuse toetus on sama, mis WP Engine’il, hoolimata sellest, et hind on kümme korda kõrgem, nii et on selge, et Pagely on seotud saidi jõudluse ja kvaliteeditoega. Algtaseme plaanid koos funktsioonidega, mis hõlmavad juurdepääsu CDN-le, vahemällu salvestamist ning muid jõudluse ja turvalisuse lisad, aga ka astmeta tuge, näitavad seda.

Pagely hinnakujunduskavade üksikasju saate vaadata siit.

Mõtted Pagely kohta

Nagu hinnakujundusest näete, ei ole Pagely mõeldud WordPressi juhusliku veebisaidi omaniku jaoks. Kuid kui hindate ennekõike parimat jõudlust, mastaapsust, usaldusväärsust ja ainult ekspertide tuge, võite sattuda Pagely sihtkliendi demograafilisse rühma.

Ametlik koduleht

Kinsta

Kinsta Google'i pilveplatvormi WordPress hosting

Vastupidiselt Pagelyle reklaamitakse Kinsta pilve hostimiskavasid nii, et need on mõeldud kõigile – väikestele või suurtele. Kuna plaanid algavad alates 30 dollarist kuus, on need kindlasti rohkem suunatud WordPressi VPS-i taskukohase hinnaga lõppu ja pilve hostimise spektrisse.

See ei tähenda aga, et Kinsta plaanidel funktsioone poleks. Käsitsi ja automaatne varundamine on sisenenud algtaseme kavasse, samuti vahemällu salvestamine ja CDN-i toetus. Neid võimas Google’i pilveplatvormil hostitud plaanid on väga skaleeritavad, et täita kõige populaarsemate veebisaitide nõudmisi.

Samuti on olemas garantii, mis tagab, et Kinsta parandab teie veebisaidi häkkimise korral. Sellised ettevõtted nagu Ubisoft, Asos ja Ricoh kasutavad Kinstat, koos huvitavate juhtumianalüüsidega, mis kirjeldavad Kinstale kolimise eeliseid nende veebisaidil.

Kinsta kontohalduse juhtpaneel

Kinsta kontohalduse juhtpaneeli demo.

Kinsta Cloud’i hostimise võtme üksikasjad

 • WordPressi jaoks optimeeritud hostimine on üles ehitatud Google Cloud Platformi taristule.
 • Lihtsustatud kohandatud mitme saidi haldamise juhtpaneel.
 • 21 serveri asukohta, valida saab nelja piirkonna vahel.
 • Veebisaidi kiire ja lihtne lavastamine.
 • Öösel WordPressi veebisaidi varukoopiaid.
 • Automaatsed tarkvara WordPress värskendused.
 • Põhiplaanide täiendamiseks valikulised tasulised versiooniuuendused.

Kinsta algtaseme kava teave

Kliendid saavad juurdepääsu kõigile Kinsta hostimise funktsioonidele ja põhiinfrastruktuurile, sõltumata sellest, millist plaani nad kasutavad, sealhulgas algtaseme pilve hostimise plaan:

 • Üks WordPressi install.
 • 20 000 külastust kuus.
 • 10 GB kettaruumi.
 • Kõva ribalaiuse piirang puudub.
 • Ülejäägitasud 1 dollar iga 1000 külastaja kohta, kes ületavad teie limiidi.
 • Tasuta SSL-sertifikaat.
 • CDN kaasas.
 • Arveldatakse 25 dollarit kuus (aastas 300 dollarit) või kuus 30 dollarit kuus.

Kinsta hinnakujunduskavade täielikke üksikasju saate vaadata siit.

Mõtted Kinsta kohta

Valides nende infrastruktuuri jaoks Google’i pilveplatvormi, on Kinsta suutnud pakkuda oma klientidele kõrgetasemelist jõudlust ja mastaapsust. Vältides jagatud VPS-i hostimismarsruudi alla minemist ja selle asemel, et võõrustada iga WordPressi saiti eraldi konteineris, ei pea te Kinstaga muretsema liikluse pärast, mis põhjustab saidi aeglustumist või isegi seisakuid.

Lisaks tavapärasele hallatavale WordPressi hostimisele pakub Kinsta ka WooCommerce’i jaoks optimeeritud hostimist kõigile, kes haldavad veebipoodi, kus on WordPress ja see populaarne pood plugin.

Ametlik koduleht

Meediumitempel

Meediumitempli WordPress hallatav hosting ettevõte

Media Temple pakub hallatava WordPressi hostimist ning nende teenuste hulgas ka mitmesuguseid VPS-i võimalusi. Ehkki hallatav WordPressi hostimine sisaldab palju funktsioone, millest WordPressi veebisaitide omanikud on kasulikud, on see jagatud hostimine. Nii et kui otsite oma WordPressi veebisaidile tõelist VPS-i hostimist, on järgmine samm Media Temple’i hallatava WordPressi jaoks teie jaoks.

Kui valite siiski Media Temple VPS-i hostimisplaani, saate loomulikult hostida oma kontol WordPressi veebisaite. Kuna algtaseme Media Temple VPS-i plaan sisaldab juurjuurdepääsu serverile, võimalust vajadusel installida muud tarkvara ja suuremaid serveri konfigureerimise võimalusi, saate VPS-i hostimise pakutavate jõudluse suurendamisega ka rohkem vabadust.

Media Temple'i hostimiskavade üksikasjad

Ülevaade Media Temple’i veebimajutusastmetest.

VPS-hostimise valimisel nende hallatava WordPressi hostimise peamiseks miinuseks on see, et peate oma WordPressi veebisaidi hooldamisel ja optimeerimisel võtma käepärasema rolli, vähemalt võrreldes selliste ettevõtete pakutavate teenustega nagu WP Engine ja Kinsta.

Media Temple VPS majutamise põhiandmed

 • Arendaja (ise hallatav) ja haldab VPS-i hostimistasandeid.
 • Hea valik plaane igal VPS-i astmel.
 • Ühtne andmekeskus, mis asub USA-s Virginias.
 • Paljude rakenduste, sealhulgas WordPressi installimine ühe klõpsuga.
 • Võimalus liikluskõrgete käsitlemiseks „lõhkuda üle teie tagatud ressursside”.
 • Valikuline tasuline WordPressi veebisaidi migreerimisteenus Media Temple’i.
 • Põhiplaanide täiendamiseks on saadaval muud valikulised tasulised versiooniuuendused.
 • Media Temple’i klientide hulka kuuluvad Adobe, CSS-Tricks.com ja Samsung.

Meediumitempli algtaseme kava teave

Media Temple VPS-i kavasid on kolmes peamises variandis, sealhulgas isejuhitavad, hallatavad ja täielikult hallatavad. Sõltumata sellest, millist tüüpi valite, saate oma vajaduste muutumisel koheselt oma astme Media Temple VPS-i plaanide vahel üles või alla skaleerida..

Media Temple’i algtaseme VPS-i pakkumine on isehakkatav 1. taseme plaan:

 • Piiramatu WordPressi installimine (kettaruumi piires).
 • 2TB ribalaiust.
 • 20 GB kettaruumi.
 • Teie limiidi ületustasud 0,15 dollarit GB kohta.
 • Arveldatakse 25 dollarit kuus (aastas 300 dollarit) või kuus 30 dollarit kuus.

Media Temple’i hinnakujunduskavade täielikke üksikasju saate vaadata siit.

Mõtted meediatemplis

Lisaks meediumimallide hallatavatele WordPressi hostimise ja VPS-i plaanidele pakuvad nad ka täielikult hallatud Amazoni pilveteenust, mis võib teile huvi pakkuda. Pilve hinnakujundus ja plaani üksikasjad on saadaval nõudmisel, nii et peate nende leidmiseks ühendust võtma välja rohkem.

Ametlik koduleht

Panteon

Pantheon WordPress veebisaidi majutamine

Pantheon pakub midagi pisut erinevat enamikust esmaklassilistest VPS- ja pilvemajutusettevõtetest. Ehkki Pantheoni algtaseme plaan on hinnas sarnane selle juhendi muude võimalustega, pole see tegelikult VPS-i hostimine ega pilvemajutus.

Selle asemel saate Pantheoniga juurdepääsu isoleeritud konteinerile, mis kasutab rakenduse ja selle usaldusväärsete teenuste jaoks eraldi eksemplare. Selle lähenemisviisi osana salvestatakse iga WordPressi veebisait ja selle andmebaas miniklastrisse, mis on eraldatud kõigist muudest hostitavatest saitidest, sealhulgas teie enda testimissaidid. See kõik aitab eristada Pantheoni tavapärasest jagatud hostimisest.

Panteoni skaleerimise skeem

Pantheoni süsteemi illustratsioon skaleeritud veebimajutuse jaoks.

Selle lähenemisviisi peamine eelis on see, et ressursside eraldamist on lihtne kiiresti ja sujuvalt muuta, tagades, et saidid saavad hakkama liikluse suurenemisega. Selle tulemusel paraneb üldine tööaeg, osaliselt seetõttu, et serveri suuruse muutmise ajal pole vaja võrguühenduseta olekut võtta. Võib-olla kõige parem – skaleerimine on automaatne ja seetõttu kulub teie saidil rohkematele ressurssidele juurdepääsu saamiseks vaid mõni sekund, nii et see saaks ka edaspidi pakkuda külastajatele sujuvat kasutajakogemust.

Pantheoni majutuse võtme üksikasjad

 • Hallatud WordPressi hostimisteenus.
 • Automaatsed igapäevased varukoopiad, mida hoitakse väljaspool veebisaiti.
 • Eelkonfigureeritud arendus-, testimis- ja veebisaidi keskkonnad.
 • Arendajasõbralik hostimine koos käsuridade ja Gitil põhinevate juurutustega.
 • Kasutajarollihaldur teie kontole turvalise juurdepääsu tagamiseks.
 • Üks andmekeskus, mis asub USA-s, pluss üle 40 asukohaga globaalne CDN.
 • WordPressi veebisaidi migreerimistööriistad.
 • Tasuta arendajakonto, mis võimaldab teil oma veebisaiti Pantheonis testida.
 • Pantheoni klientide hulka kuuluvad IBM, Dell ja hr Money Mustache.

Panteoni algtaseme kava teave

Pantheonil on kuus põhiplaani, mis jagunevad kolmeks majutamisastmeks, alustades algtaseme põhiplaanist:

 • Maksimaalselt kolm domeeni.
 • 25 000 igakuist külastust / 125 000 lehekülge teenindatud.
 • 20 GB kettaruumi.
 • Tasuta SSL-sertifikaat.
 • Kiiresti CDN kaasas.
 • Teie limiidi ületustasud on 2,50 dollarit 1000 külastuse kohta.
 • Iga kuu arveldatakse 50 dollarit kuus.

Pantheoni hinnakujunduskavade täielikke üksikasju saate vaadata siit.

Mõtted Pantheonil

Kui idee koheselt skaleeritavast ressursside jaotamisest ilma protsessi ajal seisakuid välja ei kutsu, võiks Pantheon olla hea valik. Nad pole ainsad seda tüüpi hostimist pakkuvad hostid, näiteks Kinsta pakub võrreldavat elamust. Kuid Pantheon peaks kindlasti olema teie nimekirjas.

Lisaks annab tasuta arendajakontole registreerumine teile hea võimaluse näha, milliseid täiustusi seda tüüpi hostimine teie veebisaidile võiks teha. Tänu importija tööriistale kulub WordPressi veebisaidi Pantheonisse migreerimiseks vaid mõni klõps.

Ametlik koduleht

Pressitav

Pressabe VPS hallatav WordPressi hostimine

Pressitavad eristuvad võistlusest selle poolest, et neil pole ribalaiust ega salvestusruumi ega limiite ega mälukvooti. Selle asemel valiksite plaani selle põhjal, kui palju saite soovite hostida.

Paika on pandud lehel kuvamise toetused, kuid kui ületate määratud summa, mitte ei võeta tasu, siis vestlete oma spetsiaalse kontohalduriga, et arutada teie nõudeid ja kui on vaja mingeid ümberkorraldusi.

Kuna Pressable on WordPressile keskendunud veebimajutaja, saavad nad teid aidata teie WordPressi veebisaidil ning anda soovitusi teema ja pistikprogrammi valimiseks. Kaasatud on ka muud hallatud WordPressi hostimisfunktsioonid.

 • Agentuuridele ja arendajatele, turundajatele ja ettevõtetele suunatud paketid.
 • Hallatud WooCommerce poodide veebiplaan.
 • Hallatud WordPressi veebisaidi varukoopiaid ja tarkvarauuendusi.
 • Üks andmekeskus USA-s Texases.
 • Võimalus hõlpsalt anda kaastöötajatele teie saitidele juurdepääs.
 • Mahukateks hostimisplaanideks, mis käsitlevad nõudlust 20x päevas liikluse korral.
 • Tööriistad lavastuskeskkondade ja kloonimissaitide kiireks loomiseks.
 • Tasuta juurdepääs Jetpack Premiumile.
 • Kuni viie saidi tasuta WordPressi veebisaidi migratsioon Pressable’ile.
 • Pressiklientide hulka kuuluvad Estée Lauder, Whirlpool ja Laughing Squid.

Pressitav algtaseme kava teave

Pressitava algtaseme algplaani hinnakujundus on konkurentsivõimeline ja see on hea valik majutamiseks neile, kellel on vähe veebisaite:

 • Kuni viis WordPressi installimist.
 • 60 000 külastust kuus.
 • Ei mingeid salvestus- ega ribalaiuse piiranguid ega ületatud tasusid.
 • Tasuta SSL-sertifikaat.
 • CDN kaasas.
 • 15-päevane tasuta prooviperiood.
 • 20,83 dollarit kuus, igal aastal arveldatakse (250 dollarit aastas) või 25 dollarit kuus, kuus.

Pressable’i hinnakujunduskavade täielikke üksikasju saate vaadata siit.

Mõtted pressitaval teemal

Vajutatav hostimine pole standardne VPS-i hostimine. Teie saiti majutatakse spetsiaalsete ressurssidega serverite klastris, mis asuvad koormuse tasakaalustaja taga, tagades, et teie veebisait lükatakse alati serverisse, kus on kõige vähem koormust. Selle eeliseks on see, et teie sait peaks alati töötama optimaalse kiirusega.

Tänu ribalaiuse ja salvestuslimiitide puudumisele, samuti ülemääraste tasude puudumisele on Pressable ja selle madala hinnaga algtaseme hallatava WordPressi hostimine väärt kaalumist.

Ametlik koduleht

LiquidWeb

LiquidWeb WordPress VPS ja pilvemajutus

LiquidWeb pakuvad mitmesuguseid hostimisteenuseid, sealhulgas hallatud WordPressi hostimist, spetsiaalset pilvemajutamist ja nende pilvesaidide paketti. LiquidWebi pilve VPS-i hostimine on siiski üks võimalus, mida me selles artiklis uurime, kuna see on nende algtaseme plaan ja sobiv valik neile, kes soovivad uuendada eelarvest jagatud hostimist.

LiquidWeb Cloud VPS hostimise põhiandmed

 • Ressursse saab hõlpsasti kohandada kohandatud haldusportaali kaudu.
 • Kolm andmekeskuse asukohta, sealhulgas kaks USA-s ja üks Euroopas.
 • Tööriistad lavastuskeskkondade ja kloonimissaitide kiireks loomiseks.
 • WordPressi veebisaidi tasuta migratsioon LiquidWebi.
 • Saadaval olevad tasulised lisandmoodulid, sealhulgas iThemes-kimp.

LiquidWeb algtaseme pilve VPS-kava teave

Kui registreerute LiquidWeb pilve VPS-i plaaniks, eraldatakse teile nende pilves ressursside komplekt koos algtaseme plaaniga, mis sisaldab:

 • Piiramatu arv WordPressi installimisi (kettaruumi ja RAM-i piires).
 • 40 GB kettaruumi.
 • 5TB ribalaius.
 • Teie limiidi ületustasud 0,15 dollarit GB kohta.
 • Esimesel aastal tasuta SSL-sertifikaat.
 • Juhtpaneeli opsüsteemi valik.
 • CDN kaasas.
 • Kohandatavad serverikonfiguratsioonid ja lisatasud.
 • Alates 49 dollarist kuus arveldatakse kuus.

Nagu mainitud, pakuvad LiquidWeb ka hallatava WordPressi hostimiskava, mida nad kirjeldavad kui VPS-i hostimist. Kuid see on pisut kallim kui ülaltoodud algtaseme pilve VPS-i plaanid, vähem kettaruumi. Saate juurde pääseda WordPressi optimeeritud hostimiskeskkonnale, automatiseeritud varukoopiatele ja täieliku juurdepääsu serverile – midagi, mida hallatava WordPressi hostimisega sageli ei nähta, nii et see võiks olla hea alternatiiv nende tavapärasele VPS-i plaanile.

LiquidWebi hinnakujunduskavade täielikke üksikasju saate vaadata siit.

Mõtted LiquidWebis

LiquidWeb pilve VPS-i hostimise ja hallatavate WordPress VPS-i hostimisplaanide abil on teil võimalus valida traditsioonilisema universaalse hostimisplaani või WordPressile keskendunud teenuse vahel.

Ametlik koduleht

DigitalOcean

DigitalOcekeni arendaja WordPressi hostimine

DigitalOcean on suunatud arendajatele, kes vajavad kohandatud veebisaidiprojektide jaoks vastupidavat ja skaleeritavat keskkonda. See lisavabadus tähendab, et saate käepärasema teenuse ja parema vaevaga hostimiskeskkonna, eriti võrreldes kõige paremini hallatavate WordPress VPS-i ja pilveteenuse pakkujatega.

Niisiis, kui vajate seda arendajasõbralikku keskkonda, on DigitalOcean seal parimatega.

Digitaalse ookeani pilvemajutuse võtme üksikasjad

 • Väga paindlikud ja mastaapsed hostimiskavad.
 • Kõrgetasemeline kontroll oma virtuaalse masina üle.
 • Kaheksa andmekeskust kolmes piirkonnas.
 • Läbipaistev tunnihind.
 • Meeskonnakontod ja turvaline jagatud juurdepääs koostööks.
 • Paljude rakenduste, sealhulgas WordPressi installimine ühe klõpsuga.
 • Palju tuge ja funktsioone arendajatele.
 • Põhiplaanide täiendamiseks valikulised tasulised versiooniuuendused.
 • Klientide hulka kuuluvad TaskRabbit, jQuery ja Ghost.

DigitalOceani algtaseme kava teave

Kliendid saavad juurdepääsu kõigile digitaalse ookeani esmaklassilistele hostimisfunktsioonidele, sõltumata sellest, millist plaani nad kasutavad, sealhulgas ka algtaseme stardimajutusplaan:

 • 25 GB kettaruumi.
 • 1 TB ribalaius.
 • Ülekandetasu 0,01 USD iga täiendava üleantud GB kohta.
 • Iga kuu arveldatakse 5 dollarit kuus (tunni eest võetakse), uutele klientidele on kaks kuud tasuta.

Selle ja teiste plaanide üksikasju saate vaadata DigitalOceanilt nende veebisaidilt.

Mõtted saidil DigitalOcean

Kuna DigitalOcean pakub arendajatele suunatud väga skaleeritavat teenust, on nende plaanid madalad ja tehnilised kirjeldused suhteliselt madalad. DigitalOceleti suhteliselt madal hind peegeldab paljude funktsioonide, mida saate hallatavate WordPressi hostimisteenuste, näiteks WP Engine või Hooratas, puudumist. Siiski saate hõlpsalt oma tilka või virtuaalset masinat skaleerida, et saada juurde rohkem mälu, salvestusruumi ja ribalaiust, kuni muljetavaldavate summadeni.

Ametlik koduleht

Linode

Linode arendajasõbralik VPS-i hostimine

Nagu DigitalOcean, pakuvad ka Linode arendajatele pilvemajutust. Niisiis, kui vajate suuremat vabadust oma hostimiskeskkonna ja selliste toimingute üle, millega saate oma eraldatud serveriruumis hakkama saada, ning te ei vaja hallatud WordPressi kogemust, võiks Linode olla teie jaoks.

Linode hinnad on väga sarnased DigitalOceceniga, kuna esimesed pakuvad plaanides pisut vähem salvestusruumi. Jällegi, salvestusruumi ja ribalaiuse osas saate Linode ja DigitalOcean abil oma raha eest rohkem, võrreldes WordPressile keskendunud VPS-i ja pilvemajutusteenustega. Selle puuduseks on aga WordPressi haldusfunktsioonide, näiteks veebisaidi automaatse varundamise ja tarkvarauuenduste puudumine.

Linode pilve majutamise võtme üksikasjad

 • Äärmiselt paindlikud ja skaleeritavad pilve hostimiskavad.
 • Kõrgetasemeline kontroll serveriruumi üle.
 • Kohandatud Linode halduri tarkvara ja käsuridade haldamise tugi.
 • Üheksa andmekeskust kolmes piirkonnas.
 • Palju tuge ja funktsioone arendajatele.
 • Põhiplaanide täiendamiseks valikulised tasulised versiooniuuendused.
 • Klientide hulka kuuluvad sibul ja AccuRadio.

Linode algtaseme kava teave

Hinnad algavad Linode’iga madalalt, kuid ei sisalda mujal leiduvaid WordPressiga seotud funktsioone:

 • 20 GB kettaruumi.
 • 1 TB ribalaius.
 • Ülekandetasu 0,02 dollarit täiendava üleantud GB kohta.
 • Iga kuu arveldatakse 5 dollarit kuus (tunni eest võetakse).

Mõtted Linodel

Huvitav on see, et nagu DigitalOcean, Linode arve tunni kaupa. Kuna saate plaane igal ajal ja vajadusel vahetada, tagab tunni arveldamine, et teilt võetakse õiglaselt tasu selle eest, millistele ressurssidele teil kuu jooksul juurdepääs oli.

Kui otsite oma WordPressi veebisaidile arendajatele suunatud VPS-i ja pilvemajutusteenust, siis on nii Linode kui ka DigitalOcean väärt uurimist edasi.

Ametlik koduleht

Mis saab HostGatorist, Bluehostist ja GoDaddyst?

HostGator, Bluehost ja GoDaddy on ühed tuntumad nimed veebimajutuses – peamiselt nende suurte kliendibaaside, madalate hindade ja agressiivsete tutvustuste tõttu. Lisaks odavale jagatud hostimisele pakuvad nad ka taskukohast VPS-i hostimist, miks neid siin pole?

Peamine põhjus on see, et need veebihostid pole oma kvaliteedi poolest tuntud. Konkreetsetele demograafilistele isikutele, näiteks WordPressi kasutajatele või arendajatele mõeldud teenuste pakkumise asemel pakuvad nad enamasti ka üldist hostimist.

Seetõttu, kui soovite kasutada kõiki eeliseid, mida parim VPS ja pilvemajandus pakuvad, näiteks kiireid laadimisaegu, stabiilseid servereid ja suurepärast tuge, soovitame teil valida üks selle juhendi ettevõtetest.

Lõplikud mõtted

Kui hinnad algavad 5 dollarist – ehkki 30 dollarit on realistlikum summa -, saate oma veebisaidile kohe kiirendada, lülitudes ühele parimatele ülalnimetatud WordPressi pilve- ja VPS-i hostimisteenustele.

Kuna veebisaitide tasuta migreerimine on saadaval, ei peaks paremasse hostisse kolimine üldse palju vaeva nägema. Selliste ülesannete täitmine nagu tarkvarauuendused, saidi turvalisus ja varukoopiad võetakse käest ära, aitab muuta need plaanid veelgi atraktiivsemaks.

Pilvemajutus on eriti põnev arendus hallatava WordPressi hostimisruumis. Paar aastat tagasi polnud lihtsalt võimalus kasutada hiiglaste Amazon ja Google’i infrastruktuuri selliste veebihostide nagu Pagely ja Kinsta kaudu. Nüüd saate oma veebisaiti hallata samade virnadega nagu mõne suurima ettevõtte maailmas, kõik mõistliku kuutasu juures.

Kui te pole endiselt kindel, et seda tüüpi hostimine on teie jaoks, pakuvad mõned ettevõtted, näiteks Pantheon, tasuta ajutisi arendusserverikontosid. Tänu sellele saate oma olemasoleva WordPressi saidi mõne hiireklõpsuga üle viia ja vaadata, kuidas see testiserveril töötab. Tegin seda oma portfelli veebisaidiga ja olin üllatunud, kui nägin, kui palju kiiremini see laaditi.

Kas olete kasutanud / kasutanud VPS-i või pilvemajutust või mõnda ülaltoodud hostist? Mõtted?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me