Nejlepší 4 nejlepší alternativy Bluehostingu pro hosting WordPress – porovnání (2020)

Nabídky WordPress


Hledání nejlepších alternativ Bluehostingu?

Bluehost je jedním z nejpopulárnějších webhostingů venku. Dělají skvělou práci na tom, aby proces spouštění webové stránky byl co nejjednodušší, což je součást toho, proč se dostali na náš seznam doporučeného sdíleného hostingu.

Ale zatímco Bluehost je určitě jedním z nejvíce uživatelsky přívětivých hostitelů, nejsou vždy nejlepší možností, pokud jde o výkon a podporu, jak budu diskutovat za sekundu.

Pokud máte problémy s Bluehostem, nebo chcete-li jen zjistit, jaké jsou vaše možnosti, existuje několik vynikajících alternativ, které mohou zlepšit slabá místa Bluehostingu přibližně ve stejné cenové hladině..

V tomto příspěvku se budu věnovat čtyřem nejlepším alternativám Bluehostingu – dva jsou dobrou alternativou pro levné sdílené plány společnosti Bluehost, zatímco další dva jsou dobrými možnostmi pro přepínání z plánů WordPress spravovaných společností Bluehost (WP Pro).

Proč zvážit alternativy Bluehost?

Než se dostaneme na nevýhody, pojďme mluvit o tom, co Bluehost dělá dobře.

Bluehost má skvělý ovládací panel hostingu a také hodně zefektivňuje proces vytváření webových stránek WordPress. Pokud jste začátečník, Bluehost dělá to tak snadné, jak je to možné, vytvořit web, což je úžasné.

Bluehost také dělá dobrou práci při budování funkcí s přidanou hodnotou, a to i na svých levných sdílených plánech. Můžete například získat funkce, jako například:

 • certifikáty SSL zdarma
 • automatické aktualizace WordPress
 • vestavěné ukládání do mezipaměti
 • pracovní místa.

Některé z nich, zejména inscenační, nejsou běžně dostupné u plánů s podobnými cenami.

Nicméně…

Jakmile projdete procesem spouštění webu a podíváte se mimo tyto funkce, můžete si všimnout některých oblastí, kde Bluehost není tak silný.

Výkon

Za prvé, mnoho lidí hlásí suboptimální doby načítání stránky ve srovnání s některými dalšími alternativami Bluehost v tomto seznamu. Například v testovacích výkonech ReviewSignal 2018 (v loňském roce, kdy se Bluehost zúčastnil), Bluehost vedl špatně v testech, které běží ReviewSignal.

Na druhé straně mnoho alternativ na tomto seznamu v těchto testech fungovalo docela dobře.

Takže pokud si ceníte doby načítání stránky, pravděpodobně budete pravděpodobně lépe za své peníze.

Podpěra, podpora

Za druhé, mnoho uživatelů má problémy s podporou Bluehost. V hostitelském průzkumu CodeinWP 2018 týkajícím se více než 830 uživatelů WordPress, Bluehost skóroval jen 3,2 (z pěti), pokud jde o celkovou podporu. Jejich kvalita podpory specifické pro WordPress nebyla o 3,4 lepší.

Hostitele opět najdete v podobných cenových bodech, které nabízejí lepší podporu, celkově i pro WordPress.

Ceny

A konečně, zatímco ceny společnosti Bluehost jsou obecně docela konkurenceschopné, vyžadují, abyste se zaregistrovali na delší období, pokud chcete získat nejlepší nabídky. Ve skutečnosti, za absolutně nejnižší cenu, musíte se zavázat k třem rokům najednou. Pokud se vám to nelíbí, většina z těchto alternativ vám umožní platit měsíčně bez výrazného zvýšení ceny.

Jaký typ alternativy Bluehostingu potřebujete?

Pokud jste uživatelem WordPress, Bluehost nabízí dva plány, které by vás mohly zajímat.

Nejprve máte levné sdílené plány hostování WordPress, které začínají na méně než 5 $ měsíčně. Tyto sdílené plány jsou to, co si většina uživatelů Bluehost vybere.

Pokud potřebujete trochu více energie, můžete také použít / zvážit cenově výhodnější program WordPress spravovaný společností Bluehost WP Pro WordPress. Tyto plány začínají o něco vyšší (přibližně 20 $ měsíčně s promo cenami), ale nabízejí lepší výkon a více funkcí, včetně automatických aktualizací.

Budu sdílet alternativy pro oba.

Dvě nejlepší alternativy pro levný sdílený hosting Bluehost

Pokud používáte nebo zvažujete levný sdílený hosting Bluehost, jsou to pro vás dvě nejlepší alternativy …

1. SiteGround

SiteGround

SiteGround jsou jednou z nejlepších možností pro sdílený hosting WordPress. Dokáží dosáhnout dobré rovnováhy:

 • rychlé doby načítání stránky
 • podpora kvality
 • hostitelský řídicí panel na míru
 • užitečné funkce.

Protože na svých sdílených plánech nabízejí velké množství spravovaných funkcí, může SiteGround udělat dobrou alternativu jak pro levné sdílené plány Bluehost, tak pro plány WP Pro..

Například získáte přístup k funkcím, jako jsou:

 • certifikáty SSL zdarma
 • pracovní místa
 • automatické aktualizace WordPress
 • vestavěné ukládání do mezipaměti
 • bezplatný doprovodný modul pro optimalizaci výkonu SG Optimizer
 • denní automatické zálohy.

Plány SiteGround začínají pouhými 3,95 $ s promo cenami. Mějte však na paměti, že tyto ceny vyskočí po prvním fakturačním cyklu, o kterém pojednám níže.

SiteGround ceny

Naše úplná recenze SiteGround ��

Co SiteGround lepší než Bluehost

Za prvé, zatímco Bluehost a SiteGround mají z velké části paritu funkcí, SiteGround nabízí některé funkce / výhody, které Bluehost nemá:

 • Automatické zálohování a zálohování na vyžádání – Bluehost je nabízí pouze ve svých plánech WP Pro, nikoli ve sdílených plánech.
 • Bezplatné migrace – Bluehost si účtuje poplatky za migrační službu (samozřejmě to můžete udělat sami, samozřejmě).

SiteGround také lepší výkon. Získali status nejvyšší úrovně v benchmarcích Review Signal a nabízejí architekturu optimalizovanou pro výkon, včetně infrastruktury Google Cloud a ukládání do mezipaměti Nginx Fast_CGI. Doplňkový plugin SG Optimizer vám také pomůže implementovat mnoho doporučených postupů pro výkon.

Nakonec SiteGround nabízí lepší podpora. V tomtéž průzkumu CodeinWP dosáhl SiteGround skóre 4,7 za celkovou podporu a 4,5 za podporu specifickou pro WordPress, což je výrazně nad Bluehostem (3.2, respektive 3,4).

Co SiteGround horší než Bluehost

S vydáním nového ovládacího panelu SiteGround se domnívám, že neexistují žádné zjevné oblasti, ve kterých je SiteGround horší než Bluehost, pokud jde o funkce, výkon nebo podporu.

Nevýhodou SiteGround je však cena.

Zaprvé, zatímco server SiteGround vám umožní hostit neomezený počet webů ve svých plánech vyšší úrovně, nedávají vám neomezené úložiště jako Bluehost. Budete omezeni na někde mezi 10-30 GB úložiště.

Za druhé, SiteGround jsou dražší než Bluehost, když jdete na obnovu. Bluehost i SiteGround nabízejí podobné propagační ceny pro první fakturační cyklus (který může být až tři roky). Jakmile se však obnovíte, cena nejnižšího neomezeného plánu SiteGround přeskočí 19,95 $ měsíčně, zatímco Bluehost je spravedlivý 12,99 $ za měsíc.

Pokud uvažujete o SiteGround, vřele doporučuji zaplatit za tři roky předem, pokud je to možné, abyste mohli promo ceny promo co nejdéle.

2. Dreamhost

Dreamhost

DreamHost je jedním ze starších nezávislých hostitelů, kteří byli uvedeni na trh v roce 1996.

Nabízejí dostupné sdílené plány srovnatelné se sdílenými plány společnosti Bluehost a také cenově dostupnou spravovanou službu WordPress s názvem DreamPress, která se dobře staví proti službě WP Pro společnosti Bluehost..

V této části se zaměřuji hlavně na levné sdílené plány DreamHost. Díky meziměsíčním cenám již od 4,95 $ měsíčně sdílené plány DreamHostu stále nabízejí funkce, jako například:

 • neomezená šířka pásma
 • certifikáty SSL zdarma
 • migrace zdarma
 • automatické zálohy
 • vlastní hostitelský řídicí panel.

DreamHost také nabízí meziměsíční fakturaci, což většina levných sdílených hostitelů neumožňuje. Tady je způsob, jak se ceny třesou:

 • Jeden web – 4,95 $ za měsíc (měsíc na měsíc) nebo 2.59 $ za měsíc (závazek na tři roky).
 • Neomezené weby – 10,95 $ za měsíc (měsíc na měsíc) nebo 3,95 $ za měsíc (závazek na tři roky).

DreamHost sdílená cena plánu

Naše úplná recenze DreamHost ��

Co Dreamhost lepší než Bluehost

Pokud jde o ceny, Bluehost a DreamHost mají podobné počáteční ceny. DreamHost má však výhodu v tom, že můžete platit každý měsíc, což Bluehost nenabízí. Minimum v Bluehostingu je jeden rok, což také zvyšuje ceny.

DreamHost také nabízí některé funkce / výhody, které Bluehost nenabízí, jako například:

 • automatické denní zálohy
 • bezplatná migrace webových stránek (s vyhrazeným pluginem DreamHost).

Konečně DreamHost nabízí lepší podporu než Bluehost. Ve výše uvedeném průzkumu CodeinWP dosáhl DreamHost skóre 4,0 za celkovou podporu a 3,9 za podporu specifickou pro WordPress, což je výrazně nad Bluehost.

Co DreamHost horší než Bluehost

Přestože celková kvalita podpory DreamHost je solidní, nemají k dispozici tolik dostupnosti jako Bluehost. S Bluehostem máte přístup ke všem podpůrným kanálům 24/7.

S DreamHost získáte podporu 24/7 e-mailů / vstupenek. Nezískáváte však žádnou telefonickou podporu (kterou nabízí Bluehost) a živý chat je k dispozici pouze od 17:30 do 21:30 hodin PT, což může být problém, pokud vám toto časové pásmo nebude vyhovovat.

Kromě podpory existují některé pozoruhodné rozdíly funkcí:

 • DreamHost nenabízí představení svých levných sdílených plánů, zatímco Bluehost ano.
 • DreamHost nezahrnuje e-mailový hosting na nejlevnější úrovni – stojí to navíc 1,67 $ měsíčně. Pokud však upgradujete na neomezenou sdílenou úroveň, je zde zahrnut e-mail hosting.

Dvě nejlepší alternativy pro hostování WordPress Managed Bluehost (WP Pro)

Pokud používáte nebo zvažujete plány hostování WordPress spravované společností Bluehost WP Pro, jsou to pro vás dvě nejlepší alternativy…

1. Setrvačník

Setrvačník Domovská stránka

Setrvačník je skutečně spravovaný hostitel WordPress, který se také stane hostitelem, který zde používáme ve WinningWP.

Infrastruktura Flywheel je postavena na Google Cloud a nahoře jsou přidány funkce zvyšující výkon, jako je ukládání do mezipaměti na úrovni serveru a integrovaná síť pro doručování obsahu (CDN)..

Získáte také skvěle uživatelsky přívětivý ovládací panel hostingu, vynikající podporu a pohodlné hostované funkce hostování WordPress, jako například:

 • pracovní místa
 • certifikáty SSL zdarma
 • automatické denní zálohy
 • vlastní bezpečnostní pravidla a záruka na hackerskou opravu
 • automatické aktualizace WordPress
 • migrace zdarma.

Plány setrvačníku začínají na 13 $ za měsíc pro jeden web s nízkou návštěvností nebo 25 $ za měsíc pro vyšší dopravní limity.

Ceny setrvačníku

Naše kompletní recenze setrvačníku ��

Co dělá setrvačník lépe než Bluehost

Za prvé, i když si myslím, že uživatelský panel Bluehostingu je docela dobrý, Flywheel má jeden z nejlepších hostitelských dashboardů jakéhokoli hostitele – je to opravdu radost používat.

Setrvačník také pomůže rychleji načíst vaše stránky díky jejich infrastruktuře optimalizované pro výkon, která zahrnuje funkce jako:

 • Cloudová infrastruktura Google
 • vlastní řešení pro ukládání do mezipaměti
 • vestavěné CDN poháněné rychle.

Oni také nabízejí lepší podpora než Bluehost. Vrátíme-li se k průzkumu CodeinWP, Flywheel skóroval 4,6 za celkovou podporu a 4,8 za podporu specifickou pro WordPress, která je výrazně nad Bluehostem.

A konečně, pokud jste kreativa, která staví weby pro jiné lidi, Flywheel má také jednu z nejlepších zkušeností jakéhokoli hostitele WordPress s funkcemi, jako je fakturační převod.

Co je setrvačník horší než Bluehost

Setrvačník ztrácí Bluehost, pokud jde o limity použití.

Pro své plány WP Pro inzeruje Bluehost neomezené weby, úložiště a šířku pásma.

To není případ Flywheelu. Flywheel nabízí dva plány, které jsou konkurenceschopné s cenou Bluehostingu za 13 a 25 $ za měsíc. Oba tyto plány však umožňují hostit pouze jeden web WordPress a přicházejí s omezeními úložného prostoru a šířky pásma.

Z tohoto důvodu není Flywheel pravděpodobně dobrou alternativou, pokud jste plánovali hostit více webů, pokud nejste ochotni platit výrazně více než Bluehost.

2. WP Engine

Domovská stránka WP Engine

WP Engine je jedním z nejpopulárnějších prémiových hostitelů WordPress. Je to velká společnost, která v roce 2018 nedávno získala finanční prostředky ve výši 250 milionů USD. Tyto peníze částečně využily k získání Flywheel (ačkoli obě jsou stále provozovány samostatně a mají různé funkce / infrastrukturu).

Jednou z významných věcí na WP Engine je to, že kromě skutečně spravovaných funkcí WordPress nabízejí také nástroje s přidanou hodnotou, jako je bezplatný přístup k rámci Genesis a podřízená témata StudioPress, naše recenze.

Kromě toho získáte také funkce, jako například:

 • automatické aktualizace WordPress
 • více pracovních prostředí
 • ukládání do mezipaměti na úrovni serveru s Varnish a memcached
 • vestavěný CDN
 • certifikáty SSL zdarma
 • speciální nástroje WooCommerce.

Plány WP Engine začínají na 25 USD měsíčně pro jeden web, nebo 22 USD, pokud můžete zachytit příležitostný kupón:

Cena motoru WP

Náš úplný přezkum motoru WP ��

Co WP Engine dělá lépe než Bluehost

Za prvé, WP Engine nabízí rychlejší výkon než Bluehost. Získáte lepší infrastrukturu / zdroje a optimalizované ukládání do mezipaměti na úrovni serveru. Získáte také funkce zvyšující výkon, které Bluehost nenabízí, jako například:

 • PHP 7.4
 • vestavěný CDN
 • nástroj pro analýzu výkonu stránky.

Rovněž získáte mnohem lepší podporu – služba WP Engine získala 4,7 z 5 pro celkovou podporu i podporu specifickou pro WordPress, která je mnohem vyšší než Bluehost.

A konečně získáte také přidanou hodnotu z přístupu k Genesis Framework a ke všem podřízeným tématům StudioPress Genesis. Nemělo by to mít vliv na vaše rozhodnutí samo o sobě, ale je hezké mít.

Co WP Engine horší než Bluehost

WP Engine sdílí stejnou nevýhodu jako setrvačník – budete muset akceptovat limity využití, pokud chcete udržet ceny kolem toho, co Bluehost účtuje.

Při ceně 25 $ měsíčně je základní plán WP Engine konkurenceschopný s cenami Bluehost WP Pro. Tento plán však umožňuje hostit pouze jeden web a přichází s omezeními úložiště a šířky pásma.

Takže stejně jako Flywheel, WP Engine pravděpodobně není dobrou alternativou pro hostování více webů, pokud nejste ochotni zaplatit více než Bluehost.

Co když potřebujete hostit více webových stránek?

Setrvačník i WP Engine sdílejí stejnou nevýhodu, takže co když potřebujete hostit více webů WordPress, ale přesto chcete spravované funkce, jako byste získali s WP Pro?

V takovém případě je nejlepší volbou pravděpodobně program GoGeek společnosti SiteGround. Přestože se nejedná o „skutečný“ spravovaný hosting WordPress, jako jsou Flywheel a WP Engine, přináší vám mnoho spravovaných funkcí a umožňuje hostovat neomezené weby (i když stále s omezením úložiště).

Která je nejlepší alternativou Bluehost pro vaše potřeby?

Možná jste si všimli výše uvedeného trendu – většina z hlavních nevýhod všech těchto alternativ se týká cenových limitů nebo limitů využití.

Bohužel je těžké najít dobré alternativy, které by odpovídaly cenám Bluehostingu, zejména pokud potřebujete neomezené weby a úložiště.

Pokud rozhodně nemůžete zaplatit víc, než kolik Bluehost stojí, myslím, že vaše nejlepší sázka je DreamHost. Nabízejí konkurenceschopné ceny a funkce a zároveň mají lepší podporu.

Pokud můžete jít o něco výše než ceny Bluehost, pak si myslím, že vaše nejlepší nejlepší možnosti jsou:

 • SiteGround – nejlepší alternativa, pokud potřebujete hostit více / neomezené webové stránky. SiteGround také nabízí podobné ceny, pokud můžete zamknout promo ceny po dobu tří let předem.
 • Setrvačník – nejdostupnější skutečně spravovaný hostitel WordPress, pokud potřebujete hostit pouze jeden web.
 • WP Engine – trochu dražší než Flywheel, ale stále v rámci plánů WP Pro Bluehost. Další skvělá možnost, pokud potřebujete hostit pouze jeden web.

A pokud se chcete dozvědět více o tom, jak se všechny tyto možnosti vzájemně porovnávají, podívejte se na naše srovnání:

 • Bluehost vs DreamHost vs Flywheel vs SiteGround
 • WP Engine vs Bluehost
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me