NearlyFreeSpeech.NET – parim minimalistlik veebimajutusteenus? WordPressi jaoks?

WordPressi pakkumised


Peaaegu tasuta kõne, tuntud ka kui NearlyFreeSpeech.NET ja NFSN, on veebi nagu ükski teine. Nagu nimest järeldada võib, kuulub see vabade sõnade absolutistidele ja haldab neid, kes võõrustavad kõike, mis pole Ameerika Ühendriikides ebaseaduslik. Siin on tutvustav tsitaat nende lehelt „About”:

„Kõige tavalisemad ohud sõnavabadusele tulenevad korporatsioonidest ja nende poolt avaldatavast survest. […] Me teame, millised on meie seaduslikud kaitsemeetmed ja kui kaugele need ulatuvad. Me teame, kuidas õigustatud kaebuste põhjal hirmutamist ära öelda (mida kahjuks aeg-ajalt ette tuleb). Selle tulemusel oleme juba 2002. aastast alates edukalt rääkinud korporatiivsetele puhkujatele, kes arvavad, et hirmutamine annab tulemusi, kuhu seda paigutada, ja praegusel hetkel oleme selles kohutavalt head. ”

Enamik ettevõtte ametlikke veebisaite ei sisalda fraasi „ettevõtete infolehed” ega tunnista ideaale, mis tegelikult midagi tähendavad. („Oleme klienditoe suhtes fanaatilised!“ Ja sarnased inspirendid on sel hetkel mõttetud.)

Peaaegu vaba kõne veebisaidil on poolvarjatud leht nimega “Pieces of Flair”, mis tsiteerib kultuslikku klassikalist Office Space’i enne NFSN-i kasutatava tarkvara ja teenuste logode kuvamist. Sellel veebihalduril on isiksus ja seda mitte väljamõeldud viisil.

Peaksin teid nüüd hoiatama: ma ei ole erapooletu retsensendiks. Peaaegu vaba kõne on kaugel minu lemmik kolmest veebimajutajast, mida ma olen kasutanud – ülejäänud kaks on HostGator ja A Small Orange – ning ma kaitseksin ikkagi peaaegu tasuta kõnet, kui see maksaks kolm korda rohkem. Kuid ettevõtte kavandamise tõttu see nii ei ole.

Kuidas maksate

Lisaks rõhuasetusele vabale sõnavabadusele erineb peaaegu tasuta kõne ärimudel tavalisest veebimajutajast. Enamik ettevõtteid, mis pakuvad jagatud veebimajutust, nagu näiteks EIG hiiglaslik portfell, kasutavad kindlustuslaadset seadistust – nad müüvad keskmisele kliendile rohkem varusid kui vaja ja enamik veebisaite kasutab lõpuks vaid murdosa neile eraldatud ressurssidest (nagu enamik inimesed ei oma kodukindlustuse poliisides kunagi sularaha).

Peaaegu tasuta veebimajutuse veebisaidi ekraanipilt

Peaaegu tasuta kõne koduleht.

Peaaegu tasuta kõne seevastu on tasuline, sarnaselt kinkekaardiga. Laadite oma kontole raha ja teenustasud lahutatakse sellest saldost. See võib olla odavam või kallim kui tavaline veebimajutus, sõltuvalt sellest, kui palju veebisaite teil on, kas need on staatilised või dünaamilised (WordPress on dünaamiline) ja kui palju liiklust need saidid haldavad.

Ligi Free Speech'i hinnakujunduse prognoosija on umbes 9.05.2016

Peaaegu vaba kõne hinnahinnang.

NFSN pakub ribalaiuse kalkulaatorit ja hinnakujunduskalkulaatorit, et saaksite ligikaudselt hinnata, kui palju maksaks seal oma veebisaitide majutamine. Kontekstina maksin A Small Orange’is 5 dollarit kuus nelja veebisaidi eest; nüüd maksan kaheksa eest (enamasti vähese liiklusega) umbes 3,50 dollarit kuus.

Kasutaja kogemus

CPaneli kontseptuaalne mudel näib tülikas, kui olete proovinud peaaegu tasuta kõne kohandatud juhtpaneeli. CPanel on kinnitatud ühele veebisaidile ja kõik muu on lisa. Kui otsustate, et te ei soovi enam seda “ankru” veebisaiti hallata, tuleb kogu teie cPanel uuesti konfigureerida.

Seevastu peaaegu peaaegu vaba kõne peab iga veebisaiti oma üksuseks. Uute projektide üles ja alla keerutamine on lihtne, olenemata sellest, kas soovite NFSN-i DNS-i hallata. Nende liides põhineb vahekaartidel, mille vahel saate vahetada, ja see on tõeliselt toimiv veebirakendus. Kui teil veel pole domeeninime või te ei soovi seda, lubavad nad teil isegi hostida veebisaiti aadressil examplename.nfshost.com.

Peaaegu tasuta kõne veebirakenduse vahekaardid.

Peaaegu tasuta kõne veebirakenduse vahekaardid.

Siin on vasakult paremale vahelehed:

 • Liikmekodu on lingid ettevõtte hiljutistele ajaveebi postitustele, korduma kippuvad küsimused ning teie saitide ja konto saldode loetelu.
 • Profiil kuvab teie konto üksikasjad ja mõned juurdepääsu logid.
 • Kontod – see on pisut segane, kuna NFSN nimetab seda, mida te tavaliselt arvate oma kontoga, oma profiili. Vahekaardil „Kontod” loetletud kontod sarnanevad rohkem erinevate fondidega, juhul kui soovite igale saidile eraldatud raha detailset kontrolli..

Peaaegu vaba kõne

Veebirakenduse Peaaegu tasuta kõne vahekaart Saidid.

 • Saidid loetleb kõik veebisaidid, mida teie NFSN-is hostite. Kui soovite lisateavet selle veebisaidi seadistamise ja ressursikasutuse kohta, klõpsake igal nimel, või lisage plaanitud toimingute loendisse cron-töö..
 • Domeenid loetleb kõik domeenid, mille olete NFSN-i lisanud, ja pakub linke DNS- või e-posti valikute haldamiseks.
 • MySQL, mis loetleb teie MySQL-i protsessid (saate klõpsata igal neist, et uurida üksikasjalikumalt või luua selle käigus uus andmebaas) ja linke phpMyAdmini sisselogimislehele.
 • Toetus, mis selgitab tuge, milleks teil praegu õigus on, ja tutvub erinevate võimalustega, mida peaaegu tasuta kõne pakub. Sellest natuke lähemalt.

Peaaegu vaba kõne liides tunneb värskendavat Web 1.0-d, mis sarnaneb „Brutalistide” veebisaidi nagu Pinboard. Teenust armastavad Hacker Newsi tehnikast asjatundlikud elanikud.

Oma veebisaitide tegeliku sisu värskendamiseks – näiteks pildi üleslaadimisega – peate kasutama SFTP-d (vanilje-FTP on turvalisuse huvides vaikimisi keelatud, ehkki võite soovi korral selle sisse lülitada) või SSH-d oma saidile käsurida. See võib Webdevi uustulnukate jaoks pisut hirmutada – ühe klõpsuga installimisvalikute menüüd pole nagu tavalisel cPanelil -, kuid FTP-kliendi failihaldusliides peaks olema tuttav kõigile, kes on kasutanud Windowsi või Apple’i opsüsteemi.

Toetus

NFSN-i peamine langus enamiku potentsiaalsete kasutajate jaoks on see, et nad pakuvad väga piiratud tuge karbist – minu arvates on see, kuidas nad hoiavad oma teenust nii odavana. Kui vajate sisulist tuge, pakuvad nad aga igakuist 5-dollarist tellimust. Ilmselt vähesed inimesed kasutavad seda – ma ei kasuta – seda, kuna võrgus pole hiljuti ühtegi arvustust.

Peaaegu vaba kõne korraldab ka aktiivset liikmefoorumit ning suurepärast ja ulatuslikku dokumentatsiooni. Enamik probleeme, millega kokku puutute, on juba lahendatud – peate lihtsalt natuke otsima. Kuus aastat kestnud ülevaates, kus kasutati peaaegu tasuta kõnet, kirjutas blogija PrivacyDusk:

„[A] tasuta alternatiiv [tasulisele toetusele] on kasutada ainult aktiivsete liikmete foorumit, kust saate teistelt klientidelt nõu, seda foorumit näete alles pärast konto registreerumist, foorumit ei indekseerita otsimootoritega, Leidsin, et see on väga kasulik ja töötajad lähevad sinna sageli ka teid abistama. Veel üks tore omadus on ainult liikmete küsitlus, kus inimesed saavad hääletada, millist uut komponenti nad järgmisena näeksid ja mida töötajad arvestavad, sõltuvalt sellest, kui palju hääli on ja kui lihtne on seda teha. ”

Peaaegu vaba kõne sobib ainult inimestele, kellel on mugav segadusse ajada Google’is ja kes saavad enne lahenduse otsimist hakkama kerge pettumuse ja mõningate katsetustega. Kuid see ei tähenda, et see sobib ainult asjatundjatele! Teadsin veebiarendusest enne peaaegu tasuta kõneks registreerumist väga vähe – tegelikult olen ikkagi algaja – ja sellest hoolimata suutsin oma WordPressi saidid sinna ilma suurema vaevata teisaldada..

Kommuun on peaaegu tasuta kõne peidetud pärl. Näiteks oli üks minu pettumusi Väikese Apelsini puhul Let’s Encrypt’i – tasuta sertifikaadiasutuse – toe puudumine, mis aitab teil HTTPS-i installida ja automatiseerida ilma peenraha maksmata. NFSN ei luba mõlemal juhul ka Let’s Encrypt, kuid erasektori liikme foorumis olev kleepitud niit viitab liikme kohandatud koodiga lahendusele ja selgitab, kuidas seda kasutada. Voila, mul on kõigil oma veebisaitidel HTTPS, ilma et peaksin sertifikaati ostma või pead seina vastu põrutama, üritades aru saada, kuidas seda installida.

WordPress peaaegu tasuta kõnes

Kolm aastat tagasi oli WordPressi installimine NFSN-ile tohutu valu, kuna nende lubade mudel on turvalisem (AKA lukustatud) kui enamik veebimajutajaid. Õnneks olid selleks ajaks, kui ma peaaegu vaba kõnet proovisin, postitanud nad üksikasjalikud juhised ainult liikmetele mõeldud KKK-sse. Peate lihtsalt kõik juhised kirjeldatud viisil täitma ja paar käsku kopeerima-kleepima.

See protsess nõuab SSH-sisenemist veebisaidile ja WordPressi käsuribaliidese nimega WP-CLI (mis on eelinstalleeritud) kasutamist. Mõne käsuga, nagu chmod, peate olema rahul, kuid kõige seadistamiseks ei pea te * nix-i lubade süsteeme täielikult mõistma..

WordPressi teema värskendamine käsurealt WP-CLI abil.

WordPressi teema värskendamine käsurealt WP-CLI abil.

Ainus teine ​​ebamugav asi, mis WordPressi kasutamisel peaaegu tasuta kõnes on, on see, et kõik värskendused, sealhulgas teemade ja pistikprogrammide jaoks, tuleb käivitada käsurealt. Kuid see on niikuinii turvalisem! Peate looma ka kohandatud .htaccess-faili, kui kavatsete kasutada muud kui WordPressi vaikelingi püsilinkide struktuuri. Nagu ma juba varem ütlesin, võib olla vaja mõnda Googlingut ?

Kui te ei peaks valima peaaegu tasuta kõnet

Mulle meeldib kasutada peaaegu tasuta kõnet veebimajutajana, kuid on olukordi, kus see pole mõttekas. Kui haldate suurt tiheda liiklusega veebisaiti, on ressursikasutusel põhinev hinnakujundus tegelikult halb valik. Palju parem on kasu kindlustuslaadsest mudelist, mida ma alguses kirjeldasin! Ja kuigi hallatud hostid, nagu WPEngine, on kallimad, tasub teie veebisait teie elatiseks, kuid tasub täiendavalt maksta turvalisuse ja jõudluse eest, mis kaasnevad teie saidi majutamisega spetsialistide teenusega – jättes teile võimaluse keskenduda lihtsalt teie tegureid eristavatele teguritele. äri ja parandage oma kogutulu.

Peaaegu tasuta kõne ei ole ideaalne ka kasutajatele, kes pole tehniliselt asjatundlikud ega oska oma käsi määrida. Nagu ma jaotises „Tugi“ mainisin, on NFSN väga DIY veebimajutaja. Peate kõik ise konfigureerima. Näiteks mastaapsus ja saidi kiirus on teie enda vastutusel – mõned pakkimis- ja vahemäluvõimalused on teenusesse sisse ehitatud, kuid enamasti olete koos kõige muuga ka tegevdirektor..

Järeldus

On mõned asjad, mida sooviksin peaaegu tasuta kõne muutmises näha – kui oleks tore, kui lubaksime HTTPS-i krüptimise hõlpsa ruuduna saidi seadistamise ajal, oleks kindlasti tore ja ma ei tahaks kindlasti unustada ühe klõpsuga WordPressi installimist. Kuid kui teil on käsuridadel piisavalt käepärase häkkerimeetodi, ja eelistate lihtsust ja selgust tugevalt laaditud cPanelile, siis võib peaaegu tasuta kõne olla teie jaoks ideaalne veebi. See on minu jaoks.

Kas olete kasutanud / kasutanud peaaegu tasuta kõne veebimajutust? Mõtted?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map