Mis saab veebisaidi „Uptime garantiid“ korraldamisel …

Soovitatav WordPress-hostimine


Me kõik tahame, et meie veebisaidid moodustaksid 100% ajast – see on ilmne. Lõppude lõpuks, kui meie saidid vähenevad, kaotame tõenäoliselt tegelikud kliendid, potentsiaalsed kliendid ja võib-olla isegi osa mainest, mille nimel oleme nii kõvasti tööd teinud – rääkimata külastajatest, kes on aidanud sõna levitada sotsiaalvõrgustikud jne, kas nad oleksid suutnud meie sisuni jõuda! Kuidas te kaotust hindate? Noh, seda on võimatu tegelikult numbrile panna: kuidas te lõppude lõpuks väärtust kaotatud potentsiaalile hindate? Ükskõik, kuidas te selle vaatamiseks siiski valite, tuleks tööaega pidada iga veebiettevõtte jaoks suureks ettevõtmiseks!

Kuid kas uptime on midagi, mida te jälgite? Või kas olete üks neist inimestest, kes lihtsalt eeldab, et teie hostiettevõte jälgib teie saidi tööaega teie jaoks? Võib-olla arvate, et neil on olemas süsteemid, et teiega ühendust võtta, kui midagi läheb valesti? Lõppude lõpuks polnud võõrustajaks registreerumisel see üks teie valitud ettevõtte vaatamisväärsustest ‘Uptime garantii’? Loe edasi …

Olles viimastel nädalatel ühel oma saidil pisut seisakuid teinud, on mul hiljuti olnud põhjust uurida erinevate veebimajutusettevõtete „tööajagarantiisid” … ja suur osa minu leitud asjadest on raputanud minu usku sellistesse lubadustesse üsna märkimisväärselt!

Mõned üllatavad leiud:

Alustades minu leidmise kõige vähem üllatavast, järgneb järgmine:

Uptime garantiid erinevad tohutult!

Ehkki mõned veebimajutusettevõtted pakuvad 100% -list tööajagarantiid, ei paku teised mingisugust tööaja garantiid! Kui ma oleksin seda lugenud mõni nädal tagasi, oleksin kohe mõelnud: “Jah, võib-olla, aga see on ainult vähem lugupeetud?” Noh, ei … tegelikult ei paku mõni populaarsemaid veebimajutusettevõtteid mõnele oma teenusele selliseid garantiisid!

Mõned ettevõtted pakuvad, isegi kiideldes, 99% -list garantiiaega tagatiseks …

Esmapilgul kõlab 99,9% tööaeg üsna hästi, eks?! Lõppude lõpuks on see peaaegu 100%! Pisut matemaatikat tehes võrdub see kasutatavuse garantiiga 364,64 päeva aastas – ehk teisisõnu: 99,9% -line tööaja garantii jätab ruumi ilmatu 8,64 tundi seisakuid aastas; mis tähendab, et seda tüüpi teenust pakkuvad veebimajutusettevõtted annavad põhimõtteliselt endale umbes 40-minutise vea ülemmäära kuus … See ‘99,9% tööaja garantii ‘ei kõla praegu nii hästi? Sellegipoolest ei ole garanteeritud teeninduse tasemel päeva lõpuks tegelikult nii palju tähtsust: selle asemel, mis tegelikult loeb, on tegelik tööaeg, milleni te tegelikult jõuate: teenus, mille garantii on 99% (või isegi puudub garantii üldse), kuid tegelik 100% tööaeg on kaugelt eelistatav teenusele, mis tagab 100% tööaja, kuid saavutab tegelikult ainult 99% tööaja.!

Mõni tööaegne garantii ei ole nii palju väärt!

Kui keegi ütleb, et garanteerib midagi, on mõistlik reageerida küsimusele, mis juhtub, kui asjad ei lähe lubaduste kohaselt? Veebimajutusettevõtete osas näib, et paljud ei varunda oma garantiisid näiteks väga palju: tavaline garantii on see, kui leitakse, et teenuse tase langeb konkreetsel kuul garanteeritud tööajast madalamale, peate ” Teil on õigus taotleda järgmiselt kuutasult maksimaalse allahindluse suurust 5% järgmisest kuutasust (kujutage ette, et maksate kuus 5 dollarit kuus ja leiad, et ühe kuu tööaeg on olnud ainult 90% – siis oleks teil siis õigus 25-sendine allahindlus teie järgmisel arvel). Vaevalt, et see aitaks hostiettevõttel tagada oma teenuse „garanteeritud” taseme täitmist. Veebimajutusgarantiid varieeruvad muidugi, mõned neist on palju atraktiivsemad kui teised – kontrollige oma!

Plaanitud serverihooldusest tingitud seisakuid ei loeta tavaliselt seisakuks …

Paljude veebimajutusettevõtete meelest näib olevat kahte tüüpi seisakuid: „üldised seisakuid” ja „kavandatud seisakuid”. Kui teie hostiettevõte teatab teile juba eelseisvast / kavandatud seisakuid ette, võetakse see tavaliselt teenuse garanteeritud taseme võrrandist välja. Õnneks on selline seisakuid siiski väga harva! Piisavalt harva, et lisada see garantiisse? Sa arvad, et nii polekski sina?

Enamik veebimajutusettevõtteid ei pinguta teiega siis, kui teie sait väheneb!

Näib, et paljud veebimajutusettevõtted lihtsalt ei hoiata teid, kui teie sait üldse alla läheb (mõned tõesti ei tea seda isegi ise – vt allpool). Sarnaselt ei tule paljud avalikult välja pakkuma mingit hüvitist (garanteeritud või mitte), kui nad ei suuda täita oma garanteeritud teenindustaset (tõepoolest, nagu juba mainitud, ei saa mõned isegi aru, et seal on midagi isegi valesti – vt allpool) – selle asemel, et saada lubatud hüvitist, peate sageli vestluse algatama, öeldes neile, et teie sait on (või on hiljuti olnud)!

Isegi kui otse küsitakse, ütlevad vähesed veebimajutusettevõtted teile teie saidi tööaja üldise taseme!

Kas teate, kas teie saidi tööaeg on tasemel? Kas teie host võimaldab teil sellistele andmetele juurdepääsu? Kui seni olete eeldanud, et teie veebimajutajal on sellised andmed saadaval, on nüüd aeg kontrollida: küsige oma veebilt ja vaadake, mida nad ütlevad!

Ja võib-olla kõige üllatavam: paljud veebimajutusettevõtted lihtsalt ei rakenda üldse mingit tööaja jälgimist!

Kui veebivahendaja ei taga teatud tööaja taset, võite omamoodi aru saada, et tegelikult ei tegele nad selle jälgimisega. Mis saab nendest ettevõtetest, kes uhkeldavad teatud garanteeritud tööajaga? Kas nad ei peaks seda jälgima? Lõppude lõpuks, kui neil pole vähimatki võimalust isegi teada saada saidi tööaega, siis kuidas nad saavad olla kindlad, et vastavad oma garanteeritud teenindustasemele? Lühike vastus on üllatav: paljud ei saa! … enam kui mõne hostiettevõttega näib tegelikult olevat vaid mõte kasutada teatud tööaega “uutele klientidele muljet avaldava vahendina” ja siis mitte kunagi teha mingeid tegelikke pingutusi selle tagamiseks, et nimetatud kasutustase oleks kunagi täidetud.!

… Aga kas see kõik on tõesti nii hull??

Veebiülesande ülesanne on ennekõike teie veebisaidi majutamine – see on see, mille eest te neile tegelikult maksate! Kas see hõlmab selle tööaja jälgimist? Noh, ma arvan, et kõik sõltub sellest, kuidas te seda vaatate: mõned arvavad tõenäoliselt, et veebimajutajad peaksid tõepoolest jälgima oma klientide tööaega (eriti neid, mis tagavad teatud teenuse taseme), samas kui teised näevad, et paljud veebimajutusettevõtted ärge tehke oma klientidele üldse selliseid järelevalvet lubavaid järelevalvet (st nad on täiesti kursis pakutavate teenustega ja mille jaoks nende kliendid registreeruvad / registreerunud).

Soovitused:

Nii et peaksite muret tundma, kui leiate, et teie veebimajutaja ei hoiata teid, kui / kui teie sait langeb? Või kui nad näivad pakkuvat nii madalat hüvitist, kui asjad valesti lähevad, muudab nende garantii mõneti mõttetuks? Või kui nad tagavad teatud tööaja taseme, kuid ei hakka seda siis tegelikult jälgima? Noh, ei: tõenäoliselt mitte… Ideaalses maailmas teeksid võõrustajad kõik neid asju, aga tegelikult: isegi mõned kõige auväärsemad tööstuse juhtivad võõrustajad ei paista häirivat! Moraal ja turunduskihid kõrvale, minu meelest pole kõige tähtsam WHO jälgib teie tööaega, see tähendab, et teie tööaeg keegi jälgib teda kuskil! Muidu, kui keegi seda ei jälgi, on täiesti teostatav, näiteks see, et teie sait võib regulaarselt alaneda teie enda süü tõttu *, kuna te ei saa sellest kunagi isegi teada.!

Lahendus: sõltumata sellest, kas teie veebi jälgib teie tööaega või mitte, jälgige seda ise kasutades tööriista / teenust, näiteks Jetpacki ‘Monitor’ moodul, UpTime Robot ja / või Pingdom (kellel on ka käepärane tasuta mobiilirakendus – (märkus.) kunagi on valus seda turvaliselt mängida, kui kasutate kui soovite, et teie hostiettevõte ei tööta piisavalt, pöörduge probleemiga võimalikult kiiresti. Pärast seda, kui usaldusväärsete tasemete tase on endiselt nõrk, kaaluge kolimist paremale tasemele teenuse (näiteks jagatud serverist VPS-serverini) või täiesti uue hostini. Lõppude lõpuks peaks tööaeg olema oluline kaalutlus tõsiste veebipõhiste ettevõtmiste jaoks ja midagi sellist, mida keegi kuskil, tõesti peaks jälgima!

* kui kasutate jagatud hostimisteenust, võib teil sama serveri mõne muu veebisaidi kasutamisel seisakuid tekkida näiteks liiga palju selle ressursse, näiteks!

Mis te arvate: kas tööajagarantiid on olulised? Kas teatud kasutustaset tagavad hostiettevõtted peaksid jälgima, kas nimetatud taset tegelikult täidetakse või mitte? Mõõdab teie saidi ja teie veebimajutaja vastutustundlikkust?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map