Mis on hallatav WordPressi hostimine ja millal on see väärt lisakulusid?

WordPressi pakkumised


Teie WordPressi sait on väärtuslik vara, nii et soovite veenduda, et see on turvaline, töötab tõhusalt ja on võimalikult heades kätes. Ehkki hallatud WordPressi hostimine võib sellele abiks olla, on oluline teada, et see pole absoluutne ravi. Selles artiklis selgitan täpselt, mis on hallatud WordPressi hostimine, kui peaksite selle valima, kas see on väärt lisakulusid ja asju, mida peate hostimisteenuse valimisel silmas pidama (lisaks mõned soovitused).

Alustame.

Esiteks: vähe põhitõdesid

Esiteks, mis täpselt majutab? Noh, lihtsalt öeldes: hostimine (või veebimajutus) on teenus, mida peate andmete salvestamiseks ja oma veebisaidi veebis juurdepääsetavaks tegemiseks (s.o Internetti kasutavatele inimestele juurdepääsetavaks tegema).

Hosting on teenus, mida ostate firmalt. Parima võimaliku otsuse tegemiseks peate mõistma, mida erinevad hostimispaketid sisaldavad ja kuidas need teie saiti mõjutavad. Mõnel juhul hõlmab see ainult miinimumi – tõesti lihtsalt avalikult juurdepääsetavat kohta veebisaidi veebis hoidmiseks -, samas kui teised paketid võivad sisaldada funktsioone, mis võtavad turvalisuse, jõudluse ja üldise saidihalduse koormamise teie õlgadele..

Mida rohkem funktsioone ja teenuseid hostimisplaan pakub, seda tõenäolisemalt nimetatakse seda hallatavaks hostimiseks. Kui sellised hostimisplaanid on spetsiaalselt WordPressi jaoks kohandatud ja optimeeritud (kõike tehnilises hostimiskeskkonnas üldisemate saidihaldusfunktsioonidega seoses), siis nimetame neid hallatud WordPressi hostimine plaanid.

Mis on hallatav hostimine??

Enamikku täna pakutavaid pakette peetakse mingil määral hallatuks. Miks? Sest veebisaidi haldamine on tegelikult palju keerulisem, kui arvate. Paljud inimesed saavad WordPress-toega veebisaiti luua ja hallata ilma liigsete probleemideta, kuid kui paljudel inimestel on võrguhaldusoskusi või suudavad nad luua Nginxi faile ja / või rakendada SSH kaudu omaenda serveritesse opsüsteemi värskendusi?

Kõiki veebisaite hoitakse arvutites, kõigil neil on mälu, protsessor, kõvaketas, pordid, mis käsitlevad Interneti-liiklust ja nii edasi – ja nende kõigi eest tuleb hoolitseda opsüsteemi tasemel. Kui opsüsteemis on viga, tuleb see lahendada. Kui pahavara on jõudnud masinasse, tuleb see kustutada – ja see lihtsalt kraabib kõigi igapäevaste toimingute pinda, mida tuleb teha, et teie sait linnukese järele ei saaks.

See on juhtimistase, mida tänapäeval pakuvad peaaegu kõik võõrustajad. Tegelikult on nende huvides seda teha. Enamikul kasutajatel pole absoluutselt vajadust oma madalatasemelist hostimiskeskkonda kontrollida – ja kui talle selleks võimalus antakse, teeks see tõenäoliselt üsna kiiresti kõik asja ära. See viiks nende veebisaidi allakäiguni ja süüdistataks kõige tõenäolisemalt võõrustajat, kelle ülesandeks oleks seejärel asjad uuesti korda ajada ja käitada.

Teisisõnu, hallates oma serverit teie eest, tapavad võõrustajad ühe kiviga kaks lindu: säästes teid iseendast ja säästes end toetuspiletite hordidelt.

Kutsugem seda tüüpi juhtimist serveritaseme haldus – ja kui te ei otsi spetsiaalselt paljasmetalliservereid, näete tõenäoliselt kõiki selliseid funktsioone teie valitud hostipaketis.

Siiski on veel üks hallatavate hostimisteenuste haru, mis võimaldab teil serveris täita palju tavalisemaid kõrgema taseme ülesandeid, näiteks veebisaidi varukoopiaid. Helistame sellele teisele harule rakendustaseme juhtimine.

Rakenduse tasemel haldusteenused on tüüpi, mida pakutakse hallatavates WordPressi hostimiskavades. Funktsioonid hõlmavad tõenäoliselt järgmist:

 • serveritaseme vahemälu (ja paljud muud jõudluspõhised teenused)
 • automatiseeritud igapäevased saidi varukoopiad
 • põhilised WordPressi värskendused
 • veebisaitide ränne
 • pahavara skannimine
 • võimalus lavastuskohti kiiresti ja hõlpsalt luua
 • tellitavad WordPressispetsiifilised ühe klõpsuga varukoopiad
 • palju muud (me läbime need paljud hetkega).

Hallatava WordPress-hostimise eelised

Sisuliselt on hallatava WordPressi hostimiskeskkonna ülekaalukas eelis see, et kõik selle kohta on täielikult kohandatud WordPressi käitamiseks. Üldmasinad (s.o tüüp, mis majutavad igasuguseid veebisaite, mis töötavad igasugustel platvormidel) ei saa oma süsteeme tõeliselt optimeerida ühele kindlale platvormile, kuna nad peavad suutma käitada nii palju eri tüüpi tarkvara. Sama server võib käitada WordPressi saiti, Joomla saiti, Laraveli abil eritellimusel saiti, Node serverit ja nii edasi. Kõike korraga optimeerida pole lihtsalt võimalik.

Hallatud WordPressi hostid seevastu töötavad eranditult WordPressiga ja sellisena saavad nad optimaalse jõudluse tagamiseks kohandada kõiki oma servereid – alates opsüsteemist ja failisüsteemist kuni käsuridade tööriistadeni. Suurepärane näide seda tüüpi optimeerimisest on veebisaitide vahemällu salvestamine – midagi, mille saab serveripoolsel tasemel toimida palju tõhusamalt, kui seda saab teha lihtsalt WordPressi esiotsa pistikprogrammide abil.

Turvalisus on veel üks valdkond, kus hallatav WordPress-hosting paistab silma. Turvalise süsteemi loomine on palju lihtsam, kui teate täpselt, mis sellel töötab ja millised on konkreetse tarkvara (meie puhul WordPress) nõrgad kohad. Kuna hostid mõistavad, kuidas WordPress reageerib, kui keegi proovib siseneda valede üksikasjadega, saavad nad serverisse ehitada konkreetsed tööriistad, mis lukustavad kõik pahatahtlikud katsed automaatselt.

Selle kõige tulemus on oluliselt kiirem, turvalisem ja stabiilsem hostimise arhitektuur. Hea analoogia on põhjus, miks teie teler ei krahhi, kuid teie arvuti võib seda aeg-ajalt teha. Ehkki tänapäevastes telerites on vähe arvuteid, kasutatakse neid ühe, väga konkreetse ülesande jaoks. Teisalt toetavad personaalarvutid väga mitmesuguseid toiminguid – pannes neid ootamatult kinni haarama või eksimatul viisil valesti minema..

Hallatud WordPressi hostimissüsteemid peavad keskenduma ainult ühele süsteemile: WordPressile. See võimaldab neil kasutada WordPressi erinevaid tugevusi ja summutada selle nõrku külgi, mille tulemuseks on keskkond, mis teeb ühte asja eriti hästi.

Hallatava WordPressi majutuse omadused

Praegu pakuvad hallatud WordPressi hostimisettevõtted mitmeid erinevaid funktsioone. Järgnevalt on toodud mõned kõige kasulikumad.

Automaatselt hallatavad värskendused

Automaatsed värskendused on olnud WordPressi funktsioon juba mõnda aega. Hallatud WordPressi hostimine võib neid samme astuda veelgi, rakendades turvaparandusi automaatselt kohe, kui need välja ilmuvad – samal viisil, nagu nad rakendavad saitidele suuremaid WordPressi versiooniuuendusi. Võimaluse korral teatavad mõned ettevõtted teile sellistest värskendustest isegi ette, et teil oleks alati piisavalt ettevalmistusi.

Peaaegu kõigi hallatavate WordPress-hostide korral jõustatakse WordPressi uusima versiooni kasutamine tavaliselt. See mitte ainult ei muuda teie veebisaiti turvalisemaks (sulgedes võimalikult kiiresti kõik teadaolevad turvaaugud), vaid muudab ka hostvõrgu tervikuna turvalisemaks – selle eelised jäävad teile kui kliendile (üldisem tööaeg, vähem rünnakuid jne).

Automaatne ja käsitsi varundamine

WordPressi populaarsuse tõttu saavad spetsialiseeritud masinad varundamisprotseduuri muuta kiiremaks, tõhusamaks ja usaldusväärsemaks. Veelgi enam, see, kui host teeb regulaarselt varukoopiaid, muudab teie saidi hõlpsamaks taastamiseks ka siis, kui asjad viltu lähevad (mis on hea varukoopiast, kui te ei saa seda mingil põhjusel ise rakendada).

Võimalik on lasta oma hostil teha regulaarselt varukoopiaid, mida saab hõlpsalt kasutada, kuna neil on suurepärased võimalused WordPressi fikseeritud ülesehituse mõistmiseks. See sobib ka meie järgmise funktsioonina …

Parem WordPressi tugi

Teie läbisõit tugiteenustega varieerub ettevõttest erinevalt, kuid minu arvates on ohutu öelda, et keskmise hallatava WordPressi hostitoega saab (või vähemalt peaks) teadma WordPressist oluliselt rohkem kui tavalise mittespetsialistliku hosti toel. Kuna WordPress on vaid üks süsteem, on tekkinud probleemide lahendamine palju lihtsam.

Automaatne WordPressi häälestus

Funktsioon, mis võimaldab teil uue WordPressi saidiga mõne sekundi jooksul tööle asuda. Kui vajate uut saiti, luuakse automaatselt täielik WordPressi install (ja vajalik andmebaasiühendus jne). Kõik, mida peate tegema, on täita lühike vorm, milles on mõned administraatori ja saidi üksikasjad. Lihtne!

Lavastuskeskkonnad

See on suurepärane funktsioon arendajatele ja / või saidi haldajatele. Lavastuskeskkond algab teie olemasoleva saidi täiusliku koopiana, millele pääseb juurde ainult teile isiklikult (või sellel on varjatud URL) ja mis on eriti mugav uute pistikprogrammide / teemade testimiseks või koodi värskendamiseks / muutmiseks enne muudatuste rakendamist oma aktiivsele saidile.

Peenhäälestatud armatuurlauad

Tavalised hostpaneelid pole tavaliselt eriti kasutajasõbralikud, kuna nad ei tea tegelikult, millist tarkvara te kasutate. Selle tulemusel pakuvad mõned teile terve hulga valikuid – millest paljud pole lihtsalt WordPressi jaoks rakendatavad -, samas kui teised on nii hõredad, et neil on vaid mõned põhilinkid teie andmebaasi või failide haldamiseks.

Hallatud WordPressi hostimise armatuurlauad saavad seevastu teha igasuguseid kasulikke asju, näiteks pakkuda teile individuaalset statistikat kasutuse / külastajate kohta, anda teistele juurdepääsu teie kontole, näidata teile, kas teil on aegunud pistikprogramme, öelda täpselt, millist WordPressi versiooni kasutate ja nii edasi.

Näiteks pakub Kinsta, hallatud WordPressi host, paljude teiste funktsioonide hulgas ka armatuurlauda, ​​kus on üksikasjalikud kasutus- ja toimivusmõõdikud. Nende abil saate oma kasutust ja külastajaid analüüsida ning oma saidi toimivust peenhäälestada:

Kinsta armatuurlaua analüüsi jaotis

Parem vahemälu

Nagu ülalpool mainitud, saab WordPressi keskkonna ennustatava olemuse tõttu hõlpsasti rakendada palju tõhusamaid serveripõhiseid vahemällu salvestamise lahendusi ja see võib teie saidi kiirust dramaatiliselt mõjutada, veendudes, et iga leht on vahemällu salvestatud võimalikult tõhusalt ja nii kaua kui võimalik.

WordPressi vahemälupistikprogrammiga peab teie server ikkagi vahemällu salvestatud lehe edastamiseks WordPressi laadima. Kuid serveritasemel vahemällu salvestamisega saab teie server WordPressi rakendusest täielikult mööda minna ja lihtsalt vahemällu salvestatud lehte teenindada, mis pakub veelgi paremat jõudluse optimeerimist.

Parema vahemällu salvestamisega on nii veebisaidi omanik kui ka hostid õnnelikumad. Selle põhjuseks on asjaolu, et kasutades parimat võimalikku vahemällusüsteemi, töötab veebisait kiiremini ja nõuab vähem serveriressursse, mis omakorda aitab hostil raha säästa.

Kõrgendatud turvalisus

Oleme juba käsitlenud mõningaid turvalisuse põhiaspekte. Automaatvärskendused, parem tugi ja (tavaliselt) igapäevased varukoopiad aitavad kõik turvalisusele kaasa, kuid hallatud hostimisega kulisside taga toimub tegelikult palju muud. Näiteks: ranged WordPressi taseme poliitikad.

Oletame, et populaarne pistikprogramm teatab, et sellel on turvalisuse leke. Üldine host ei saa selle vastu midagi ette võtta – tõenäolisem, et nad ei tea sellest isegi mitte! WordPressi hostid jälgivad selliseid uudiseid pidevalt ja võivad keelata pistikprogrammi kohese installimise. Kui tegemist on eriti nigela turvaprobleemiga, võivad nad kohe kõik need pistikprogrammid välja lülitada (sel juhul võtaksid nad ühendust saidiomanike ASAP-iga). Kuigi see võib põhjustada mõne veebisaidi omaniku irvitamise, on see palju parem kui veebisaitide ohustamine ja / või krahh (ja enamik hostreid teeb seda ainult kõige raskemates olukordades).

Lühidalt, kui tegemist on WordPressiga seotud turvaprobleemidega, saavad WordPressispetsiifilised hostid asju hõlpsamini jälgida ning reageerida kiiremini ja tõhusamalt kui nende kolleegid.

Haldatava WordPressi hostimise varjuküljed

Niisiis, kas kõigi nende suurepäraste omaduste ja kenade asjade kohta, mida ma siiani ütlesin, võiks olla mingeid varjukülgi? Noh, muidugi, neid on alati vähe.

Ainult WordPress

Ma ei arvaks, et see oleks selline külg, kuid see on siiski mainimist väärt. Hallatud WordPress-hostil pole ühtegi teist saiti. Mõned neist annavad teile rohkem vabadust kui teised, kuid kuigi võib-olla suudate tehniliselt näiteks ka Joomla saiti hallata, garanteerin ma suuresti, et see võetakse kohe alla, kui see avastatakse..

Paindlikkuse kaotus

Nagu ma eespool mainisin, on WordPressi hostidel rangemad eeskirjad kui nende kolleegidel, mille tulemuseks on parem arhitektuur, mis ületab kõik ebamugavused (minu arvates).

Näiteks keelavad paljud hallatud WordPressi hostid teatud pistikprogrammid – ehkki tavaliselt mõjuval põhjusel. Näiteks kolmandate osapoolte vahemällu pistikprogrammid pole tavaliselt lubatud ega ka paljud muud pistikprogrammid, millel on halb kogemus, sageli turvalisuse ja / või toimimisprobleemide tõttu. Teisest küljest, kas see on tõesti nii halb? Lõppude lõpuks ei taha keegi ebaturvalist pistikprogrammi või ära kogu nende saadaoleva saidi ressursi / mälu.

See on vaid tehingupurustaja, kui peate tingimata kasutama mõnda neist keelatud pistikprogrammidest.

Suurenenud hind

Kvaliteetse hallatava WordPressi hostimiskogemuse loomine nõuab märkimisväärset oskusteavet, tehnoloogiat ja raha. Masinad, kus teie veebisaite hoitakse, kipuvad olema palju võimsamad ja kulud kantakse alandlikule saidi omanikule. Leidub odavaid võimalusi, kuid üldiselt on madalaim hind, mida soovite kasutada, umbes 30 dollarit kuus.

Võite leida madalama liiklusega saitide jaoks odavamaid plaane, kuid enamik saite nõuab vähemalt 30 dollarit kuus – võib-olla rohkem.

Millal hallatakse WordPressi majutamist väärt lisakulusid?

Minu arvates on see mustvalge: kui saate seda endale lubada ja peate ainult WordPressit käitama, minge otse hallatava WordPressi hostimise juurde! On mõned erandid, millesse ma satun hetkega, kuid see on minu üldine nõuanne.

Vaatame juhtumeid, kus hallatav WordPressi hostimine on mitte väärt lisakulu.

Kas teie saidid on test- või arendussaidid?

Kui loote kiirtestisaidi või arendate midagi veebis, ei vaja te kogu hallatava paketiga kaasnevat jõudu. Jagatud hostil on tõenäoliselt sagedamini seisakuid ja see on oluliselt aeglasem, kuid see ei tohiks selles olukorras probleemiks osutuda – 5-dollarine kulu kuus on palju lihtsam kõhtu teha (eriti kui arendate mitut saiti / ideed samal ajal).

Siin on meie soovitatud jagatud hostingu pakkujad.

Kas olete eelarves??

Me kõik oleme seal olnud: mõnikord on paar lisa dollarit lihtsalt liiga palju. Kui teil pole valikut, ärge muretsege liiga palju – eriti just puhkamise ajal. Kui teil on piiratud eelarve, on mõistlik taktika (va juhul, kui toimimine on teie saidi / idee jaoks algusest peale kriitiline) varakult raha säästmine ja võõrustajate vahetamine, kui saate seda endale lubada..

Kas teil on missioonikriitilisi mitte-WordPress-komponente??

Mõnel veebisaidil võib olla WordPress, kuid neil on mõni kõrvalkood, ilma milleta see sait lihtsalt ei saaks toimida. Sellistes olukordades peate kasutama kvaliteetset üldmasinat, mis võimaldab teil selle asemel kõike vabalt käitada.

Kas teie saidid on vähese liiklusega??

Kui teil on vähese liiklusega saiti, kus saab väikese seisakuga elada (näiteks isiklik sait, millel te ei kavatse kunagi äriks hakata), ei pea te lihtsalt vajama hallatavat WordPressi hostimist. Muidugi, me kõik armastame näha oma veebisaiti 100% ajast ja laadida vähem kui sekundiga, kuid kui teil on isiklik ajaveeb, mida kuus külastab ainult umbes tuhat inimest, kas see teeb tõesti vahet, kui see on ainult üleval 99% ajast ja laaditakse kahe või kolme sekundiga?

Madala liiklusega saitide jaoks võite minna ka madalama astme hallatava WordPress-hostiga, mis kasutab ühist hostimiskeskkonda, näiteks SiteGround. Seda tüüpi hostid pole nii head kui tõelise hallatava WordPressi hostimine, kuid need pakuvad kena keskpunkti vanilli jagatud hostimise ja hallatava WordPressi hostimise vahel.

Kas teil on palju saite?

Enamik masinaid piirab WordPressi installimiste arvu. Hallatud WordPress-isaldamise korral on tehing järgmine: „Muidugi, teil võib olla 30 saiti, kuid palun andke üle 250 dollarit kuus!” Kui kõik need saidid on rahategijad, on see muidugi tore, kuid olge valmis saidi eest maksma ( või vali spetsiaalne mitme saidiga tehing). Kui teil on palju saite, võib olla parem jätta vähese liiklusega saidid sinna, kus nad asuvad, ja kasutada ainult peamiste jaoks hallatud WordPressi hostimist.

Kokkuvõtteks soovitaksin tungivalt üle minna ülaltoodud viiest punktist. Kui teie vastus on kummalegi eitav, on minu soovitus valida hallatava WordPressi hostimine alati.

Hallatava WordPress-host’i valimisel vigu, mida tuleb vältida

Enne kui jõuame WordPressi kõige hallatavamate hostide loendisse, sooviksin teid hoiatada mõne selle tavalise tüübi valimisel ilmnevate probleemide eest..

Muudetud virtuaalserver pole WordPressi hostimine

Mõned hostiettevõtted, näiteks SiteGround, kiitlevad oma veebisaidil hallatava WordPress-hostimisega, kuid nad pole tegelikult „tõelised” WordPress-haldajad.

SiteGround on tõepoolest väga võimekad hostid, kellel on suur klienditugi, kuid nende WordPressi infrastruktuur on sisuliselt sama, mis nende üldised jagatud hostimisteenused ja Joomla arhitektuur – see pole midagi, mida me otsime. See on paljude võõrustajate puhul tavaline, lihtsalt see, et nad reklaamivad hallatavat WordPressi hostimist, ei tähenda tingimata, et nad on sama hallatud kui rohkem spetsialiseerunud hostid..

Sellegipoolest võib üks neist muudetud jagatud hostidest olla endiselt hea valik, kui alternatiiviks oleks tavaline jagatud hostimine. Isegi kui te ei saa optimeeritud keskkonda, saate ikkagi hõlpsalt hallatud WordPressi funktsioone, nagu näiteks saitide paigaldamine ja automaatsed värskendused. Põhimõtteliselt on parem kui mitte midagi, kui see on teie eelarve jaoks lubatud.

Liiga hea, et olla tõsi

Veel üks rusikareegel: lihtsalt ei saa head hostimist osta vaid mõne dollari eest kuus. Kui miski tundub tõele vastamiseks liiga hea, on see peaaegu alati – eriti hostimismaailmas.

Märkus. Allpool toodud soovitatud hallatavate WordPress-hostide loendisse olen lisanud ainult ettevõtted, kellel on spetsiaalselt WordPressi jaoks loodud arhitektuurid ja funktsioonid, mis toetavad ainult platvormi.

Tea, mille eest maksad

Hallatud WordPressi hostid proovivad teid tavaliselt tasuda täpsete ressursside (mälu ja kettaruum jne) eest, mida teie sait kasutab.

Lisaks on teil oma plaani jaoks tavaliselt kõva külastaja piirmäär. Nüüd ei tähenda see, et teie sait limiidi ületamise korral suletakse, kuid kui külastajate eraldamist ületate (tavaliselt umbes 1 dollar tuhande külastaja kohta teie limiidist ületades), peate maksma ületustasusid.

Samuti leiate mõned hallatud WordPressi hostid, mis laadivad ribalaiuse järgi, ehkki see pole peaaegu nii tavaline.

Vastuvõtmise tegelikud kulud tekivad ribalaiuse, mitte külastajate arvu kaudu, mistõttu arvan, et külastajapõhine hinnakujundusmudel pole kaugeltki parim viis asjade käitamiseks … kuid kahjuks lähevad paljud võõrustajad külastajapõhise lähenemise kaudu, kuna klientidele on see lihtsamini mõistetav.

Enim hallatud WordPressi hostimisettevõtted

Lõpuks vaatame mõnda kõige paremini hallatavat WordPressi hostimisettevõtet turul. Kõigil järgmistel ettevõtetel on head tulemused, nad teavad täpselt, mida nad teevad, ja on spetsialiseerunud ainult WordPressi toega veebisaitide majutamisele.

WP mootor

WP Engine on üks suurimaid ja tuntumaid hallatud WordPressi hostisid – ning algselt finantseeris seda WordPress.comi taga asuv ettevõte Automattic. 2018. aastal sai WP Engine täiendavalt 250 dollarit miljonit rahastamises, nii et see on kindlasti üks suurimaid hallatud WordPressi hoste.

Nende kolm kõige tavalisemat plaani määravad teile igakuise makse korral 30, 115 ja 290 dollarit kuus. Kui maksate aasta ette tasumisega, saate ka kaks kuud tasuta.

WP Engine haldas WordPressi hostimist

Nad on üks suurimaid hallatavaid WordPressi hostimisettevõtteid turul ning on tõepoolest nii kõrgelt hinnatud kui ka väga usaldusväärsed.

Lisateavet leiate meie WP Engine’i täielikust arvustusest ��

Ametlik koduleht

Hooratas

Hooratas on üks minu lemmikutest hallatavatest WordPressi hostidest (ja tegelikult on need ka need, mida varem selle saidi hostimiseks kasutati. WP Engine omandas need tegelikult juba 2019. aasta juunis, ehkki neid kahte käitatakse endiselt täiesti eraldi üksustena).

Neil on odavaim algtaseme tõeliselt hallatav WordPressi hostipakett, nad pakuvad kuhjaga unikaalseid funktsioone ja tasuta saidi migratsiooni ning uhkeldavad muljetavaldava jõudluse ja ühe ilusaima armatuurlauaga turul.

Hooratta hallatav WordPressi hostimine

Nad pakuvad algtaseme plaani kõigest 15 dollari eest kuus, kuid see võimaldab vaid 5000 igakuist külastust. Samuti on olemas üks ühe saidi plaan hinnaga 30 dollarit kuus, samuti plaanid, mis lubavad mitmel saidil vastavalt 115 dollarit (kümme saiti) ja 290 dollarit (30 saiti) kuus..

Nagu WP Mootori puhul, saate ka kaks kuud tasuta, kui maksate aasta ette.

Lisateavet leiate meie hooratta hostimise täielikust arvustusest ��

Ametlik koduleht

Kinsta

Koos hoorattaga on Kinsta üks minu lemmikuid. Neist said Euroopa suurimad hallatavad WordPressi hostid Euroopas alles kaks aastat pärast alustamist ning on kogu tehnoloogia ja tehnoloogiaga seotud esirinnas olnud, pakkudes kogu oma infrastruktuuri Google Cloudile.

Kinsta haldas WordPressi hostimist

Kinšta on tehniliselt suurepärane ja pakub ka väga tipptasemel hostimiskava. Nende algtaseme plaan maksab 30 dollarit kuus ja seejärel pakuvad nad sealt laia valikut plaane – alates 60 dollarist kuus ja kuni 1500 dollarini kuus.

Nagu teistegi puhul, saate kaks kuud tasuta, kui maksate aasta ette.

Lisateavet leiate meie Kinsta hostingu täielikust arvustusest ��

Kui soovite nende kolme esimese masina vahel valimisel abi, on meil ka võrdlus: WP Engine vs Hooratas vs Kinsta.

Ametlik koduleht

Leheline

Pagely on veel üks suur ettevõte, millel on muljetavaldav klientide nimekiri – Comcast, Disney, Visa ja Booking.com. Nende skaleerimisvõime on ülihea, kuid nad on ka palju odavamad kui teised hostid ja see pole valik enamiku juhuslike WordPressi kasutajate jaoks.

Lehe majutamine

Nende odavaim plaan on 199 dollarit kuus, mis lubab viit saiti. Nende järgmised määramistasandid on vastavalt 299, 499 ja 999 dollarit kuus, kohandatava ettevõtte võimalus algab 2500 dollarist kuus.

Pagely on ka selles loendis ainus host, kes seda teeb mitte tasu külastajate põhjal. Need hõlmavad plaanide jaoks hinnangulisi lehevaatamiste markereid, mis aitavad teil õiget plaani valida, kuid see pole piir, nagu see on teiste hostide puhul.

Ametlik koduleht

Üleminek teistelt hostidelt

Hinnakujundus teeb üsna selgeks, et hallatav WordPressi hostimine võib üsna kiiresti muutuda suhteliselt kalliks. Need ettevõtted on WordPressi optimeerimisel siiski nii head, et teie veebisait kleebib erakordselt hästi serverites, mille spetsifikatsioonid on märkimisväärselt madalamad kui teie praegusel jagatud või VPS-il.

Ainuüksi lisatud jõudluse tõttu pole 30-dollarine vahemik mõistusevastane. Kui teil on teie jaoks oluline sait – eriti kui see teenib raha -, peaksite selle peaaegu kindlasti teisaldama hallatavale WordPressi hostimisele (asjaolude loendit leiate ülalpool, kui see pole just parim valik). Kui maksate praegu üldise jagatud hostimiskava eest umbes 5 dollarit kuus, maksate vahetamise korral rohkem kuus, kuid vastutasuks saate kiirema ja usaldusväärsema veebisaidi.

Tegelikult, isegi kui te praegu kasutate 50-kuusist VPS-i, on teil tõenäoliselt hea ka üle minna 30-kuusisele tasetasemele – ja säästate selle käigus isegi endale raha. Igal juhul küsige oma potentsiaalselt hallatavalt hostilt ja öelge talle oma andmete kasutamise statistika, kuid tõenäoliselt jääte enamikul juhtudel hästi lubatud piiridesse. Kui teie sait ei sobi kuu vahemikus 30 dollarit kuus, kaaluksin tõsiselt üleminekut 100-dollarisele tasemele samadel põhjustel kui jagatud rahvahulk. Teete põhiliselt investeeringut oma veebisaidi / ettevõtte tulevikku ja võite peaaegu kohe näha sama väärtuslikku jõudluse kasvu.

Kõrgemad hinnaskaalad (näiteks 250–1500 dollarit kuus) võivad enamiku väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete jaoks tunduda üsna võõrastena, kuid paljude suurte saitide tuhandete külastajatega kuus pole see summa tegelikult nii suur. midagi tavapärasest erinevat. Pärast teatud mahtu peate lihtsalt arvestama kõrgemate hostimiskuludega. Tõepoolest, on palju isehalduslikke VPS-lahendusi, mis elavad vahemikus 2000 dollarit pluss – rääkimata oma enda paljasmetalliserveri hankimisest!

Isegi kui teil on suur sait, võivad WordPressi hostimispakkumisi haldavad optimeerimised pakkuda tohutut kasu – olen tegelikult olnud tunnistajaks, kuidas hallatav WordPressi host raseerib suure kliendi hostiarvest kuus 3000 dollarit, lihtsalt optimeerides nende failihoidmise tavasid!

Alumine rida: kas vajate hallatavat WordPressi hostimist?

Selle artikli järeldus on, et jah, eeldades, et käitate ainult WordPressi, peaksite peaaegu kindlasti kasutama hallatavat WordPressi hostimist, mitte jagatud, VPS-i või paljasmetalli.

Tegelikult on enamiku WordPressi ärisaitide jaoks tõenäoliselt majanduslikult mõistlik seda teha juba ainuüksi jõudluse suurendamiseks – kui palju konversioone teie sait teeks, kui see laadiks sekundi või kaks kiiremini (mõelge klientide rahulolule, SEO-le) kasu ja nii edasi).

Lühidalt: hallatava WordPress-hostingu kasutamine ei anna mitte ainult peeneks häälestatud keskkonda, kus teie sait on paremini varustatud liikluse suurenemiseks ja talumiseks, vaid ka meelerahu täiendava töökindluse ja turvalisuse osas.

Mõnes väga spetsiifilises stsenaariumis ei pruugi teil aga olla võimalust minna hallatava WordPressi hostimise juurde – näiteks kuna teie eelarve seda ei võimalda, peate käitama rohkemat kui lihtsalt WordPressi või teie sait on tõesti ainult isiklikuks kasutamiseks, kus sellised asjad nagu parem jõudlus ei valmista tõelist muret.

Ehkki valdava enamiku saitide jaoks võib hallatud WordPressi hostimine olla tunduvalt kallim kui jagatud hostimine (ja isegi pisut rohkem kui üldine VPS-i hostimine), õigustavad eelised tõepoolest lisakulutusi..

Kas kasutate hallatud WordPressi hostimist? Mõtted?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map