Millised on WordPressi parimad ettevõtte tasemel hostimiskavad?

WordPressi pakkumised


Kuhu minna, kui on vaja mõnda tõsiselt kvaliteetset WordPressi ettevõtte tasemel hostimist? Kui teil on veebisait, millel on potentsiaalselt miljoneid igakuiseid külastajaid, ja ettevõte, mida te lihtsalt ei saa endale lubada, võõrustada kõike muud, kui ainult parimat ettevõtet tööstuses, kuhu peaksite pöörduma?

Olete ilmselt juba kuulnud mõnedest tohutult võimekatest hostidest, näiteks WordPress VIP, Pagely ja WP Engine, kuid mis teeb neist hostidest erinevad? Mida neil pakkuda on ja kas on veel mõnda, mida tasuks kaaluda??

Siin on meie madal pilk ettevõtte tasemel WordPressi hostimise maailmale ja praegu saadaolevate parimate lahenduste võrdlus.

Uurime …

TL; DR: Kokkuvõtlik tabel:

Parimad ettevõtte tasemel WordPressi hostimiskavad

Firma
Hind / m
Külastusi / m
Kettaruum
Ribalaius
Saidid on lubatud
Av. Resp. Aeg *
Leheline2500 dollaritPiiramatu150 GB2TB400259 ms
WordPress VIP5000 dollaritPiiramatuPiiramatuPiiramatu5108 ms
Kinsta600 dollarit1 miljon80 GBPiiramatu60417 ms
Panteon830 dollaritPiiramatu100 GB plussPiiramatu33154 ms
Pressitav750 dollarit5 miljonitPiiramatuPiiramatu100484 ms
Meediumitempel2500 dollaritPiiramatu1 TB1,5TB5
WP mootorKohandatud (600–40 000 dollarit)5 miljonit400 GB – 1 TBPiiramatu100509 ms
Hooratas2500 dollarit1 miljon50 GB5 TB1

* ReviewSignal data 1, 2.

Mis on ettevõtte tasemel hostimine??

Lihtsamalt öeldes taandub WordPressi ettevõtte tasemel hostimine mõnele tegurile:

 1. Serveri infrastruktuur.
 2. Serveri mastaapsus ja võimalik koormus taluvad.
 3. Arendaja tööriistade kvaliteet.
 4. Klienditeenindus – kui vaja, siis tegur „käes-kätes”.

Esiteks, nagu arvata võiksite, peab kvaliteetse ettevõtte tasemel hostimisplatvorm andma teile juurdepääsu infrastruktuurile, mis on optimeeritud ja valmis tõsist koormust vastu võtma..

Inimesed, kes saavad WordPressi jaoks ettevõtte hostimise, teevad palju – ja regulaarselt – palju arendusi ning tõenäoliselt on osa sellest arendajast arenenud WordPressi platvormi kasutamisel. Asjad võivad minna valesti ja mõnikord juhtuvad ka sellepärast, et on vaja lavastamis- / testimiskeskkondi ja optimeeritud seadistusi, mis suudavad pingega hakkama saada.

Põhimõtteliselt piirab see võimalusi käputäie arhitektuuridega:

 • Pühendatud serverid.
 • Optimeeritud VPS-i seadistused.
 • Täpsemad pilvemajutuse seadistused (kõige sagedamini Google’ist või Amazonist).

Mõlemal juhul on ettevõtte tasemel hostimine klassikalisest jagatud hostimise seadistustest võimalikult kaugel.

 • Jagatud host = riiuliväline veebimajutus – üks suurus sobib kõigile.
 • Ettevõtte tasemel host = spetsiaalselt teie jaoks loodud kohandatud seadistus, mis on valmis iga laadimisega hakkama saama.

Selle peamine aspekt on see te ei jaga ressursse teiste klientide või saitidega, nii et te pole vastuvõtlik mürarikka naabri probleemile.

Peale selle peab iga ettevõtte tasemel end nimetav platvorm suutma laiendada ulatust kaugemale sellest, mida tavapärastelt võõrustajatelt oodata võib – eriti kui toimub mis tahes planeerimata liikluse kasv.

Automatiseeritud koormuse tasakaalustajad on selles valdkonnas tavalised, kuna need saavad ressursid kogu platvormi ulatuses suunata sinna, kus neid kõige rohkem vajatakse. Ka konteineripõhine arhitektuur muutub siin maailmas populaarsemaks, kuna see pakub üldiselt sujuvamat skaleerimist kui virtuaalsed masinad või spetsiaalsed serverid.

Siis jõuame klienditeeninduse või, nagu ma juba varem seda nimetasin, teguriks “käed-kindad”. Näiteks registreerudes ettevõtte hostimise seadistamisel, antakse teile sageli a isiklik kontohaldur kelle ülesandeks on aidata teil oma platvormi käima saada ja kes on sageli teie edaspidiseks kontaktpunktiks. Põhimõtteliselt on ettevõtte tasemel hostimise eesmärk pakkuda kohandamine kliendi kohta.

Sellel häälestusel annavad need platvormid teile tavaliselt juurdepääsu eraldi ‘dev’, ‘test’ ja ‘live’ keskkonnad, mis on edasiarendatud arenduse töövoogude võtmeks. Veel üks oluline aspekt on see, et neil keskkondadel peaks olema sama ülesehitus, vastasel juhul võib teil tekkida probleeme oma testi tulemuste paljundamisel reaalajas..

Kõike eelnevat silmas pidades vaatame üle üksikud osalejad WordPressi ettevõtte tasemel hostimisturul:

Parim 8 parimat WordPressi ettevõtte tasemel hostimisteenust

Otseteed: Pagely | WordPress VIP | Kinsta | Panteon | Pressitav | Meediatempel | WP mootor | Hooratas

Leheline

ettevõtte WordPress majutamine Pagely poolt

Pagely on WordPressi ökosüsteemis üks tuntumaid premium-hosting firmasid. Nad on üks väheseid masinaid, kes ei paku sisenemisplaani iseenesest, vaid keskenduvad pigem keerukamatele seadistustele, mis vajavad täiendavat töötlemisjõudu ja mastaapsust. Nagu Pagely ise tunnistavad, teenindavad nad peamiselt B2B turgu.

Oma hostimisspektri ettevõtte tasemel pakuvad nad võimsat infrastruktuuri, mis töötab Amazon Web Services (AWS).

Kliendid saavad kasutada Giti, SVN-i, SFTP-d või selliseid teenuseid nagu BeanStalk ja DeployHQ, lisaks saavad nad juurutada 11 globaalsesse andmekeskusesse või geograafiliselt paljuneda piirkondade vahel. Samuti saavad nad oma tööd vabalt suunata, lavastada ja produtseerida ning vajaduse korral on saadaval ka juurutusjärgse koodi ülevaatuse teenus.

Hind & Parameetrid

Pagely pakub oma WordPressi hostimisliinis kahte taset: eelkonfigureeritud plaanid ja kohandatud klastrid.

lehtplaanid

Mida odavam, 2500 dollarit kuus plaan annab sulle piiramatu külastuste arv, 150 GB kettaruumi, 2 TB ribalaiust (Kaasa arvatud CDN) ja kuni 400 (!) WordPress installib.

Kaks korda kallima 5000 dollari suuruse kuuplaani pakkumine pakub teile täiendavat tuge ElasticSearchi / ElasticCache’i, tootmis / QA / lavastuskeskkondade jaoks, mitme regiooni tõrgete taastamine, kuni viis andmebaasi alluvat ja geograafiline vahemälu.

Seadistamistasusid pole.

Plussid
Miinused
 • Väga tähelepanuväärsed kliendid, sealhulgas sellised ettevõtted nagu Visa, Disney, eBay, Virgin Atlantic, Comcast ja teised.
 • Piiramatu külastuste arv; lubatud kuni 400 saiti.
 • Saab hakkama miljardite igakuiste taotlustega.
 • Paindlik koodi juurutamine.
 • Juurutusjärgse koodi ülevaade on saadaval ainult kõige kallima paketi korral – 20 000 dollarit kuus.
 • Telefonituge pole üldse.

Ametlik koduleht.

WordPress VIP

WordPressi vip

WordPress VIP on WordPress.com platvormi ettevõtte tasemel väljaanne. Jah, samal WordPress.com-il, mis pakub teile täiesti tasuta blogisid, on ka mõned kõige kallimad ja keerulisemad ettevõtte hostimisseaded turul.

VIP-platvorm on suunatud kõrge profiiliga / suure liiklusega kirjastajatele ning pakub neile täiendavaid eeliseid ja funktsioone, mida on mujalt raske leida..

WordPress VIP pole aga midagi sellist, mida saate just niisama osta. Iga klient peab enne VIP-platvormiga alustamist heaks kiitma.

Mis aga WordPress VIPi üksteisest eristab, on selle pakutav tugevus.

Esiteks ja seda võib mõnes stsenaariumis pidada negatiivseks küljeks, enne kui seda saab kasutusele võtta, peab teie ettevõtte kood käsitsi üle vaatama. See hõlmab teemasid, pistikprogramme ja muid käsitsi tehtavaid muudatusi.

Allikate sõnul võib nende koodide ülevaatus võtta tavaliselt kümme kuni 15 tööpäeva. Protsess ise on aga mõeldud Giti ümber, nii et saate selle muuta oma töövoo osaks.

See tähendab ka seda, et te ei pruugi mõnda pistikprogrammi kasutada, eriti kui need on üsna varjatud või kui need on teie enda looming. Siin on praegu volitatud pistikprogrammide loend.

Mis puutub WordPress VIP ökosüsteemiga suhtlemisse, siis meeskond jälgib pidevalt teie saidi liiklusharjumusi ja töötleb riistvara täiendusi, optimeerimisi ja skaleerimise algoritme, mis vajadusel häälestavad jõudlust.

Hind & Parameetrid

WordPress VIP on selles loendis kõige prikkam variant, millega alustada. Lisaks on olemas a Seadistustasu 15 000 dollarit. Pärast seda on teie kuuarve vähemalt 5000 dollarit (kuni 20 000 dollarit).

Ehkki selle kava järgi saate üles ehitada ainult kuni viis saiti, on hea uudis, et kõik muu on piiramatu:

 • piiramatu külastuste arv kuus,
 • piiramatu kettaruum,
 • piiramatu ribalaius.

Isegi kui sõna „piiramatu” on WordPress VIP-i odavas WordPressi hostimispiirkonnas (umbes 3 dollarit kuus või nii) tavaline asi, pole tõepoolest mingeid piiranguid.

WordPress VIP pakub teile 20-pluss andmekeskust kogu maailmas, kohandatud konteineriseeritud infrastruktuuri, ööpäevaringset tuge, iga tunni tagant varukoopiaid koos üleliigsete failide salvestamise ja automaatsete turvapaikadega, lisaks keskne meeskond, kes jälgib pidevalt jõudlust.

WordPress VIP pakutav infrastruktuur on segu pilve hostimise võimalustest ja pühendatud serveritest. Konkreetne arhitektuur pole asi, mida ettevõte palju reklaamib.

Plussid
Miinused
 • Piiramatu kõike ilma lisatasude ja ülemääraste tasudeta.
 • Muljetavaldav kliendiportfell, sealhulgas sellised ettevõtted nagu Facebook, Getty Images, UPS, Spotify ja Quartz.
 • Saab hakkama mis tahes koormuse ja töö ulatusega.
 • Koodide ülevaated, mis tagavad, et teie sait on vigadeta, turvaline ja optimeeritud.
 • Tuntud kui tipptasemel ettevõtte WordPressi hostimise lahendus.
 • Saate selle tuttava WordPress.com-i riba oma lehe ülaossa ja ka jalusesse kohustusliku teenuse Powered by WordPress.com VIP..
 • Koodide ülevaatamine võib võtta aega ja aeglustada teie arendusprotsessi.
 • Piiratud arv heaks kiidetud pistikprogramme ja teemasid.
 • Installib ainult kuni viis WordPressi.

Ametlik koduleht.

Kinsta

kinsta

Kinsta on WordPressi hostimise turul (asutatud 2013. aastal) suhteliselt uus mängija. Ent tänu atraktiivsetele algtaseme hindadele ja suurepärasele üldisele jõudlusele – nad on testinud – on nad juba suutnud endale nime anda. Nende klientide portfell on samuti muljetavaldav, pakkudes selliseid ettevõtteid nagu Ubisoft, Ricoh, General Electric, Workforce ja Intuit.

Kinsta pakub sõltuvalt teie vajadustest mitmeid hostimisplaane ja neist kaks ettevõttetasandil.

Hind & Parameetrid

Riiuli taga on Kinsta odavaim ettevõtte tasemel WordPressi hostimine selles nimekirjas. Neil on neli võimalust:

 • Ettevõte 1: Kuus 600 dollarit kuus, 60 WordPressi installib, kuni miljon külastust, 100 GB kettaruumi, piiramatu ribalaius.
 • 2. ettevõte: 900 dollarit kuus, 80 installi, 1,5 miljonit külastust, 150 GB kettaruumi.
 • 3. ettevõte: 1200 dollarit kuus, 120 installimist, 2 miljonit külastust, 200 GB kettaruumi.
 • 4. ettevõte: 1500 dollarit kuus, 150 installi, 3 miljonit külastust, 250 GB kettaruumi.

Kapoti all töötab Kinsta Google Cloud Platformil ja saate valida ühe 21-st andmekeskuse asukohast.

Samuti saate automaatse mastaapsuse, mitut piirkonda hõlmava juurutamise ja selle, mida nad nimetavad nüüdisaegseks turvalisuseks (saite jälgitakse igal minutil tööaja, DDoS-rünnakute ja pahatahtliku koodi suhtes). Lisaks saate testida pistikprogramme, teemasid ja muud koodi ühe klõpsuga lavastuskeskkondade abil.

Viimane võimalus on valida paljude lisandmoodulite hulgast, näiteks Cloudflare Railgun, Elasticsearch, Redis, lisavarundused, skaleerimise külastused ja CDN-võimalused.

Plussid
Miinused
 • Tõeline ööpäevaringne tugi kiirete reageerimisaegadega.
 • Atraktiivne hind ja head serveriparameetrid.
 • Komplekti kuulub viis tasuta valge kinda migratsiooni – seadistustasud puuduvad.
 • Suurepärane jõudlus vastavalt sõltumatutele testidele.
 • Peate ikkagi tegelema ülemääraste tasudega.

Ametlik koduleht.

Panteon

panteon

Pantheon on sellel turul tegutsenud alates 2010. aastast ja selle aja jooksul on nad ehitanud muljetavaldava klientide portfelli, sealhulgas sellised ettevõtted nagu Nvidia, IBM, Cisco, Boston Herald, Dell ja paljud teised.

Nende ettevõtte tasemel lahendused väidavad, et seal on nende seadistused kõige kiiremad ja skaleeritavamad. Selle põhjuseks on asjaolu, et Pantheon on mitme üürniku platvormina teenus, kus kõik kliendisaidid töötavad Google Cloud Platformi kaudu samal platvormi infrastruktuuril (olenemata liiklusest).

Hind & Parameetrid

Ehkki müügilehel on kirjas, et saate ettevõtte Pantheon hostimise eest 10 000 dollarit aastas, seda hinda on raske leida, kui kasutate nende hinnakalkulaatorit. Näete, et hinnasilt kasvab üsna kiiresti, kuna vajate rohkem serveri võimsust.

Kõik ettevõtte plaanid annavad teile piiramatu külastuste arv ja ribalaius, 33 WordPressi installib või rohkem ja 100 GB pluss kettaruum.

Üks Pantheoni peamisi tugevusi on nende arendamis-, testimis- ja reaalajas toimiv keskkond ning nende seadistamine. Neid kõiki ühendab versioonikontroll ja need võimaldavad teil ka otsest arendamist. Samuti on igal keskkonnal sama arhitektuur ja jõudlusomadused, mis on tohutu täpsete testide tegemiseks ja veendumaks, et ükskõik milline kood, mida soovite välja käitada, käitub reaalajas samamoodi nagu ta tegi testi või deviumi ‘.

Lisaks saate hallata ka oma seadistuse turvalisust, kontrollides oma meeskonna juurdepääsu ja otsustades, kellel on lubatud elada. See on vaid üks näide sellest, mida Pantheon oma meeskondade jaoks mõeldud profirakenduste komplektis omab.

Ja viimane, kuid mitte vähem oluline, ei paku Pantheon mitte ainult WordPressi saite, vaid ka Drupali. Tegelikult loodi need esmakordselt Drupali kõrgetasemeliste installide rahuldamiseks.

Plussid
Miinused
 • Ilma ülemääraste tasude ja seadistamata tasudeta.
 • Suurepärased ‘dev’, ‘test’ ja ‘live’ keskkonnad.
 • Pro dev tööriistad meeskonnatööks.
 • Teie vajaduste kasvades võib hind kujuneda järsuks.

Ametlik koduleht.

Pressitav

vajutatav

Pressable on WordPressispetsiifiline hostimise ettevõte, mis asutati 2010. aastal San Antonios, Texases. Nad on uhked, et nende platvorm on turvaline, skaleeritav ja suurepärase jõudlusega.

Spektri ettevõtlustaseme otsas (kuna neil on olemas ka algtaseme seadistused) on nende hostimisplaanid täielikult kohandatavad, võimaldades igal kliendil vastavalt oma vajadustele luua oma hostimislahendus.

Hind & Parameetrid

Ettevõtte tasemel plaanid Pressable’is algavad kell 750 dollarit kuus, mille eest saate vastu võtta kuni 5 miljonit külastust kuus, piiramatu kettaruumi ja ribalaiusega. Võite käivitada kuni 100 WordPressi installib, ka.

Pressitavad kiidavad oma füüsilise riistvara eraldamise ja vangistatud kasutajakeskkondade üle, mis lisavad veel ühe turvataseme.

Igale kliendile määratakse ka kontohaldur, kes aitab neil luua vajaliku täpse seadistuse ja häälestada kõike.

Plussid
Miinused
 • Hea hinna ja serveri võimsuse suhe.
 • Iga konto kontohaldur.
 • Nad kasutavad oma andmekeskusi, kui just seda eelistate.
 • Ikka suhteliselt väike ettevõte võrreldes teiste selles nimekirjas olevate ettevõtetega. Kuid see ei pea paljude jaoks olema tegelik viga.

Ametlik koduleht.

Meediumitempel

mediatemple

Media Temple, ehkki mis tahes standardite järgi tuntud hostimisettevõte, on WordPressi ettevõtte tasemel hostimisruumis suhteliselt uus mängija. Neid on seni tuntud peamiselt oma klassikaliste hostimispakkumiste, sealhulgas jagatud hostimise, VPS-i ja WordPressi hallatud hostimise poolest.

Nende äsja käivitatud ettevõtlustase on üles ehitatud Amazoni AWS-platvormi peale ja selle eesmärk on pakkuda kasutajatele kõigepealt meelerahu.

Hind & Parameetrid

Media Temple istub kenasti WordPressi ettevõtte tasemel hostimise keskmises vahemikus, kell 2500 dollarit kuus.

Selle jaoks saate ehitada kuni viis saiti, saate 1TB pilvesalvestust ja 1,5TB ribalaiust piiramatute külastuste korral. Seadistamise ulatuse saate muuta 10 EC2 eksemplari ja saate tuge Amazoni RDS-andmebaasi jaoks.

Iga ettevõtte seadistamine saab a pühendunud kontohaldur kes aitavad mingeid probleeme lahendada ja teevad ennetavat koostööd ka kasutajatega. See on osa Media Temple’i (mt) One pakkumisest. Idee on see, et saate alati ühe numbri helistada, sama inimesega teises otsas iga kord.

Lisaks haldab kõiki installimisi pidevalt ka Media Temple’i CloudTechi meeskond.

Plussid
Miinused
 • (mt) Üks komplektis.
 • Piiramatu külastuste arv.
 • Installib ainult kuni viis WordPressi.

Ametlik koduleht.

WP mootor

wpengine

WP Engine on üks neist ettevõtetest, millega ma kindlasti ei pea teid teile tutvustama. Aastate jooksul on nad tõestanud, et kuuluvad kõige populaarsemate ettevõtete hulka, kes pakuvad igas suuruses WordPressi saitide jaoks optimeeritud kavasid. Praegu on nad WordPressi hostimisel üks populaarsemaid platvorme.

Pole üllatav, et ka WP Engine pakub palju ettevõtte tasemel.

Hind & Parameetrid

Kättesaadavad hinnapunktid ei ole midagi, mida WP Engine oma saidil reklaamib, ja ausalt öeldes on seda raske neist isegi vestluse ajal välja saada..

Päeva lõpus algab nende ettevõttetasand alates 600 dollarit kuus ja läheb kuni 40 000 dollarini kuus.

Nende infrastruktuur töötab GCP-l ja AWS-il (sõltuvalt kliendi vajadustest) ning see on spetsiaalne klastrikeskkond, kus on koondatud andmekeskused, mitmetsooniline kättesaadavus ja koormuse tasakaalustamine.

Iga klient saab ka a pühendunud kontohaldur kes on abiks sisseehitatud ja pideva konto teenindamisel.

Selle ettevõtte plaaniga saate arvestada, et saaksite hakkama kuni 5 miljonit külastust kuus, annab teile 400 GB kuni 1 TB kettaruumi ja piiramatu ribalaius. Võite ka kuni 100 WordPressi installib.

Plussid
Miinused
 • Suur, auhinnatud tugimeeskond, tänu millele on reageerimise aeg lühike. Komplektis on piiramatu eskalatsioon.
 • Pühendatud kontohaldur.
 • 24-tunnine telefonitugi.
 • Ehitatud AWS-i ja GCP-le, sõltuvalt kliendist.
 • Ebaselge hinnakujundus (sealhulgas sellised asjad nagu ülearused).

Ametlik koduleht.

Hooratas

hooratas

Hooratas, ehkki WordPressi hostimaailmas tuntud ettevõte, on ettevõtte tasemel hostimise uus mängija. Nende tipptasemel taset nimetatakse hooratta siniseks ja see tõotab olla kõik, mida võite oodata ettevõtte tasemel platvormilt.

Hooratas tunneb uhkust selle üle, et annab oma klientidele võimsaid (kuid samas hõlpsasti kasutatavaid) arendusvahendeid ja võimaldab juurdepääsu tõelistele inimestele – ekspertidele -, kes saavad pakkuda tõelist abi.

Hooratas on suutnud luua ka üsna muljetavaldava klientide portfelli, sealhulgas sellised ettevõtted nagu Forbes, Lenovo, Michigani ülikool ja The Washington Post.

Hind & Parameetrid

Hooratta sinine algab kell 2500 dollarit kuus, ja pakub teile nii GCP-le kui ka AWS-ile põhinevaid seadistusi (sõltuvalt teie vajadustest).

Seda seadistust saab kasutada kuni 1 miljon külastust kuus, andes sulle 50 GB kettaruumi ja 5 TB ribalaiust. Kuid teil võib ainult olla üks WordPressi eksemplar selle peal jooksmas.

Majutuse seadistamine on automaatne redigeerimisega WordPressi klastri ja sisseehitatud automaatse tõrkesiirde klaster. Ka iga klient saab spetsiaalne kontohaldus, kvartaliaruandekaardid (tööaja kokkuvõtted, varundusteave, häkkimiskatsed peatatud jne) ja automatiseeritud varukoopiad väljaspool saiti.

Eraldi tasub mainida ka klienditoe kvaliteeti. Iga kasutaja saab neile kohandatud tugiteenuse e-posti aadressi ja iga edastatud pilet liigub otse rea ette.

Plussid
Miinused
 • Ehitatud AWS-i ja GCP-le sõltuvalt kliendist.
 • Hooratta kohandatud konto juhtpaneel lihtsustab veebisaidi haldamist.
 • Vajadusel kohene liikluse skaleerimine.
 • Natuke kallis, kui soovite hallata mitut saiti.

Ametlik koduleht.

Millist neist ettevõtte tasemel WordPressist hostid valida??

Päeva lõpus pole minu jaoks täiesti õiglane öelda, et ettevõte A on parem kui ettevõte B, kuna nad pakuvad näiteks suuremat ribalaiust. Või et saate rohkem WordPressi installimisi jne.

Lõppude lõpuks on see ettevõtte tasemel WordPressi hostimine, millest me siin räägime, ja kõiki selles loendis sisalduvaid plaane saab tugevalt kohandada, kusjuures iga ettevõte on valmis häälestama asju täpselt teie vajadustele vastavaks.

Ülaltoodud nimekiri annab teile ettevalmistuse oma uurimistöö alustamiseks ja on hea ülevaade sellest, mida võite igalt platvormilt oodata. Selle abil saate nimekirja lühendada kolmele-viiele ettevõttele ja hakata nendega individuaalselt ühendust võtma, andes neile teada teie vajadustest ja eelarvest, kuni maandute ühele, mis annab teile parima pakkumise..

Jõudluse mõttes on nad kõik samas palliplatsis. Nagu näete, majutatakse peaaegu kõiki neid platvorme kas Amazoni serverites või Google’i pilvplatvormi serverites. Nii et see taandub tegelikult klienditoele, hinna ja pakkumise suhtele ning masina edastatud arendaja tööriistadele.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me