Media Temple’i hallatav WordPressi hostimine – esimesed muljed!

WordPressi pakkumised


Ma arvan, et on õiglane öelda, et rohkem kui vähesed meist nägid seda tulevat … ja madalalt ning vaata, lõpuks on Media Temple lõpuks teatanud uhiuusest Haldatud WordPressi hostimisteenusest! Standardvarustuses kuni kolme WordPressi installimisega, kaks lavastustsooni iga kolme kohta installeeritakse kuskil piirkonnas kuni miljon igakuist lehevaatamist, uhiuus WordPressi-teema turg ja toimivus, mis nende sõnul peaks olema senistest paremad kui kõik turul (sellest saab lähemalt eelseisvas postituses). Ma tean – wowzers !!! Vaata ette WP Engine!

Teenuse kohta:

Media Temple on minu alandliku arvamuse kohaselt nutikalt otsustanud paigutada selle uue pakkumise hallatavate WordPressi hostimisplatvormide tipptasemel regioonis, konkureerides mitte hinna, vaid hinna ja kvaliteedi suhte, funktsionaalsuse ja jõudluse osas. Veelgi enam, selle asemel, et pakkuda erinevaid pakette, otsustasid nad selle lihtsaks teha, pakkudes vaid ühte paketti, mille hind on 29 dollarit. Liigume edasi, et näha, mis sellest teile …

Põhifunktsioonide hulka kuuluvad:

  • Standardina installib kuni kolm WordPressi
  • Kuu lehevaatamiste limiit kuskil miljoni regiooni piirkonnas on suur!
  • Kõik-ühes, hõlpsalt navigeeritav juhtpaneel
  • Kaks ühe klõpsuga keskkonda ühe installi kohta
  • Juurdepääs ainulaadsele WordPressi tematurule *
  • Väga skaleeritav järgmise põlvkonna pilveinfrastruktuur
  • Standardina on sisseehitatud mitu vahemälukihti
  • Integreeritud e-posti juurdepääs täieliku IMAP-toega
  • Automaatne varundamine, turvalisus ja värskendused
  • Piiramatu ribalaius ja 20 GB SSD salvestusruumi

Kuidas see välja näeb??

Kasutajaliides, mille nad on selle teenuse jaoks pakkunud, on ühesõnaga: väga ilus (jah, jah – kaks sõna siis). Media Temple on ilmselgelt palju mõelnud liidese loomisel, mida on ülimalt lihtne navigeerida ja mis on tõesti üsna ilus:

Taustprogrammi juhtpaneeli ekraanipilt:

Meediumitempli hallatava WordPressi hostimiskontokeskuse ekraanipilt

Kui lihtne on seda seadistada?

Võib-olla olete märganud, et mõned praegused hallatud WordPressi hostingu pakkujad muudavad asjad liiga keeruliseks (viisakalt öeldes). Mitte nii Media Temple’i puhul: pole segavalt keerukaid juhiseid, pole ühtegi välja täitvat välja, mis pole iseenesestmõistetav ja kõik, mis tuleb ära teha, kui domeen, mida soovite koos nendega kasutada, registreeritakse mõnes teises registripidajas, on muutke lihtsalt nimeservereid, et osutada Media Temple’i nimedele – lisaks on olemas ka ööpäevaringselt hõlpsasti juurdepääsetav kiirsuhtluse tugi, mis aitab teil kinni jääda..

Kiirus. . .

Üks peamisi sedalaadi teenuse müügiargumente on kiirus. Kiirus ei mõjuta mitte ainult kasutajate meeleolu (ja seega ka põrkekiirust, konversioone jne), vaid ka SEO-d. Varundamine, turvalisus ja kõik need muud eelised on fantastilised, kuid arvan, et tegelik müügiargument (tegur, mis teeb 29 dollarit kuus kõlama pigem odavaks kui kalliks) on erinevus, mille saab selline seadistamine teha saidi lehe laadimisaegadeks!

Niisiis, kui kiire see on?

Meie esialgsed testid näitavad, et karbist väljas (s.o värske installimisega ei muutunud ükski seade, ei lisanduvaid pistikprogramme ega installitud muud kui vaikimisi kujundus) laadimisajad (avalehe jaoks) on kuskil vahemikus 0,4 kuni 0,7 sekundit**! Siin on meie peaaegu täielikult välja pandud *** testi sait, kui soovite seda enda jaoks näiteks GTMetrixi või Pingdomi kaudu käitada: http://webhostingspeedchecks-mtmwh.com/ (värskendus: sait on nüüd offline).

GTmetrix aruanne:

GTMetrixi aruanne

Tähelepanuväärne:

Toetuse kohaselt, ehkki CDN-ide (sisu edastamise võrgud) integreerimist praegu ei toimu, uurib meeskond seda aktiivselt ja selline funktsionaalsus peaks loodetavasti olema kättesaadav mitte eriti kaugel asuva funktsiooni kasutuselevõtu osana..

Järeldus:

Media Temple’il on ilmselgelt bränding, maine ja ressursid, et mitte ainult selles valdkonnas konkureerida, vaid võimalusel isegi seda jätkata ja juhtida! Veelgi enam, nüüd, kui nad on GoDaddy omandis (ehkki sõltumatult juhitavad), on neil ka kõik rahalised vahendid, mida nad vajavad oma ideede varundamiseks ja laiendamiseks. Võib-olla on veel varaseid päevi, kuid see nende uus teenus näib olevat absoluutne võitja!

Rohkem infot:

Lugege ametlikku teadaannet Media Temple ajaveebist aadressil http://mediatemple.net/blog/news/welcome-to-the-future-of-managed-wordpress-hosting/

Vaadake stardimeeskonna hostitud Google Hangouti ametlikku Media Temple’i hallatavat WordPressi aadressil https://plus.google.com/events/c00ghkimi9a4gehbujli904sv6c

Lugege ametlikku ülevaadet ametlikul Media Temple’i veebisaidil aadressil http://midmple.net/webhosting/wordpress/

* praegu on saadaval vaid üks teema (muidugi lisandub hiljem muidugi veel).

** Kasutades GTMetrixi ja Pingdomi vaikeseadeid.

*** sõna otseses mõttes oleme kõik kommentaarid ja tagasilükkamised välja lülitanud.

Kas meil jäi millestki puudu? Mõtted?

(värskendus – 19. märtsil – alates selle postituse kirjutamisest on Media Temple võtnud ühendust ja pakkunud meile lahkelt eripakkumist sooduskood mis annab WinningWP lugejatele õiguse üsna heldetele 30% soodsamalt kõik Media Temple’i hostimisplaanid, sealhulgas eelnimetatud uus hallatav WordPressi hostimisteenus – kuvakupong

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me