Liquid Web WordPress Hosting Recenze – Je to dobré? Měli byste ji používat?

Nabídky WordPress


Liquid Web je zavedený a oblíbený poskytovatel hostingů WordPress s několika atraktivními plány. Jsou však tou pravou volbou pro vás a váš web?

Tato recenze vám pomůže odpovědět na tuto otázku zahrnuje výsledky různých výkonnostních testů běhali jsme na našich webových stránkách WordPress hostovaných s Liquid Web.

Kromě použití dat z placených nástrojů vám poskytne představu o tom, jak rychle se váš web může načíst a jak dobře zvládne nárůsty provozu, tato recenze také shrnuje hlavní rysy – překračuje rámec prodejního obsahu a zjišťuje, co to vlastně je. rádi se stanete zákazníkem Liquid Web.

Na povrchu se Liquid Web může zdát jako spravovaný webový hostitel WordPress jako každý jiný. Až si tuto recenzi přečtete, budete přesně vědět, kde jsou lepší než konkurence, a také oblasti, kde je prostor pro zlepšení.

Pokud hledáte nejlepšího hostitele pro svůj web, Liquid Web by rozhodně měl být na vašem užším seznamu. Ale po vyzvednutí informací z této recenze brzy zjistíte, zda splňují vaše požadavky, nebo zda by vyhledávání mělo pokračovat.

Začněme…

O Liquid Web Hosting

Liquid Web je soukromá společnost se sídlem v Michiganu v USA a na rozdíl od mnoha jiných spravovaných společností poskytujících hosting WordPress také vlastní zcela datová centra, kde hostuje webové stránky svých zákazníků. Pokud tedy hledáte webového hostitele, který má kontrolu nad celou sítí, měl by být Liquid Web obzvláště lákavý.

Snímek obrazovky tekutých webových stránek

Liquid Web se specializuje na špičkový hosting, včetně spravovaného hostování WordPress.

Pro představu o velikosti této společnosti uvádíme několik rychlých statistik o Liquid Webu:

 • Milion stránek pod správou.
 • Více než 30 000 zákazníků ve více než 130 zemích.
 • Poskytování služeb zaměstnávalo více než 500 profesionálů poskytujících hosting.
 • Hostují stránky pro velké značky, včetně National Geographic, FedEx a Motorola.
 • Net Promoter Score of Liquid Web ho řadí mezi jednu z nejoblíbenějších značek na světě.

Před několika lety přestal Liquid Web nabízet sdílený hosting, takže se mohli zaměřit na poskytování špičkového hostingu majitelům webů a obchodů se složitějšími potřebami. Toto je dobrá zpráva pro kohokoli, kdo hledá spravovaný hosting WordPress a hledá společnost, která investuje všechny své zdroje do nabídnutí prvotřídního hostingu, než trávit čas a úsilí snahou konkurovat ve světě nízkonákladového sdíleného webhostingu..

Návrh webových stránek Liquid Web je občas trochu matoucí a ohromující, s velkým množstvím informací, které lze strávit.

Než však tuto recenzi dokončíte, budete mít vše, co potřebujete k rozhodnutí, zda je Liquid Web správným hostitelem vašeho projektu..

Co dělá tekutý web odlišným?

Jak již bylo zmíněno, na rozdíl od některých renomovaných webových hostitelů, jako jsou SiteGround, Bluehost a GoDaddy, Liquid Web nenabízí sdílený hosting. Místo toho se zaměřují na poskytování špičkových řešení hostování.

Nejedná se však pouze o hostingovou společnost WordPress, s portfoliem VPS, cloudem a dedikovanými hostingovými balíčky.

Jednou z výhod je to, že zaměstnanci a zdroje Liquid Web nejsou spotřebováváni zachycením a podporou majitelů základních webových stránek. Místo toho mohou investovat více času a energie do poskytování prémiových služeb těm, kteří mají složitější požadavky na hostování a náročná očekávání.

Další potenciální výhodou volby Liquid Web je to, že na rozdíl od toho, když se zaregistrujete u společnosti, která poskytuje pouze spravovaný hosting WordPress, měli byste získat přístup k zaměstnancům se širší škálou znalostí a pokrýt širší škálu špičkových hostingových služeb a řešení – nejen spravovaný hosting WordPress.

Z tohoto důvodu, pokud pracovníci Liquid Web uvidí, že váš web WordPress může být lépe obsluhován dedikovaným nebo cloudovým hostingem, měli by být schopni doporučit vhodnější plán ze svého portfolia, aniž by se museli starat o to, že jdete jinam, abyste našli takovou produkt.

S velkým týmem zaměřeným výhradně na poskytování prémiového hostingu je velká šance, že se o váš web postarají zaměstnanci s vyšší úrovní znalostí a znalostí, než byste mohli získat u společností, které nabízejí hostování na spodním konci trhu..

Nejde jen o to – jak se chystáte zjistit, existuje několik dalších oblastí, díky nimž se Liquid Web liší od konkurence …

Tekuté webové spravované plány hostování WordPress

Přestože Liquid Web má k dispozici celou řadu hostingových služeb a produktů, včetně cloudového VPS hostingu a dedikovaných serverů, zaměřujeme se na jejich spravovanou hostingovou službu WordPress.

Program Liquid Web spravoval hostingové plány WordPress začínající na 19 USD měsíčně, nebo 190 USD ročně, pokud se rozhodnete platit ročně, a všechny plány zahrnují měsíční příspěvek na šířku pásma 5 TB:

 • Spark: 19 $ měsíčně za jeden web WordPress a 15 GB SSD úložiště.
 • Výrobce: 79 $ měsíčně až pro pět webových stránek WordPress a 40 GB úložiště SSD.
 • Tvůrce: $ 149 měsíčně až pro 25 webů WordPress a 100 GB úložiště SSD.
 • Výrobce: 299 $ měsíčně až pro 50 webů WordPress a 300 GB úložiště SSD.
 • Executive: 549 $ měsíčně až pro 100 webů WordPress a 500 GB úložiště SSD.
 • Podnik: 999 $ měsíčně až pro 250 webů WordPress a 800 GB SSD úložiště.

Kromě spravovaných hostingových plánů WordPress, Liquid Web také spravoval hosting WooCommerce (přečtěte si naši specializovanou recenzi pro kohokoli, kdo vytváří internetové obchody s WordPress. I když můžete nainstalovat WooCommerce a další doplňky elektronického obchodu na pravidelné řízené hostingové plány, hlavní prodejní místo plány WooCommerce spočívají v tom, že byly optimalizovány zejména pro obchody s elektronickým obchodem a jejich často velké knihovny produktů, a navíc obsahovaly několik dalších funkcí souvisejících s elektronickým obchodem..

Pro všechny plány WordPress je k dispozici sleva pro ty, kteří se rozhodnou platit ročně místo měsíčně, což ve skutečnosti znamená, že budete platit deset měsíců místo 12, když platíte za rok hostování předem.

Poplatky za nápoje

Přestože neexistují žádné limity pro zobrazení návštěvníka nebo stránky, na každý plán je povolen přístup k šířce pásma 5 TB. Liquid Web však neúčtuje poplatky za nadměrné množství a tento příspěvek je jen proto, aby zastavil zneužívání. Pokud tuto částku překročíte, ve většině případů se podle podpůrného personálu nic nestane.

Shrnutí hostingových plánů

Spravované plány hostování WordPress z Liquid Web jsou ceny v souladu s plány jiných poskytovatelů v tomto prostoru. Pokud však jde o výběr domu pro váš web, cena není všechno. Funkce, výkon a zákaznický servis jsou stejně důležité oblasti, které je třeba vzít v úvahu.

Abychom vám pomohli při rozhodování, zda je to pro vaši webovou stránku ta správná volba, zbytek této recenze, včetně části s technickými podrobnostmi později, pokrývá přesně to, k čemu získáte přístup k těmto plánům. Abych to shrnul, poskytnutí přístupu k CDN, bezplatné automatické SSL certifikáty a nepřetržitá live chat a telefonická podpora činí z Liquid Web konkurenceschopnou možnost.

Klíčové vlastnosti

Nyní, když máme přehled o spravovaných hostingových plánech WordPress, včetně toho, kolik stojí, je na čase prozkoumat přesně, ke kterým funkcím získáte přístup a jak byly implementovány..

Začněme tím, že se rychle podíváme na hostitelské prostředí a funkce, které vám pomohou efektivněji spravovat váš web.

Optimalizované servery WordPress

Hostingové prostředí WordPress bylo speciálně vytvořeno a nakonfigurováno tak, aby poskytovalo rychlou a spolehlivou službu pro weby vytvořené pomocí tohoto softwaru. Díky použití Nginx, PHP 7, vlastního řešení pro ukládání do mezipaměti a komprese obrazu, Liquid Web doufá, že vytvořil stabilní a výkonově orientovanou platformu pro všechny typy webů WordPress. Zjistíme, zda tomu tak skutečně je v sekci testování výkonu.

Správa webových stránek WordPress

Chcete-li některou část správy webových stránek zbavit svých rukou, základní software WordPress je ve výchozím nastavení automaticky aktualizován. Tuto funkci však můžete pozastavit, pokud chcete mít větší kontrolu nad prováděním aktualizací, což vám dává možnost vyzkoušet nová vydání dříve, než je použijete na svůj web. Liquid Web také aktualizuje vaše pluginy, ale ne dříve, než je otestují na kompatibilitu se zbytkem vašeho webu.

Automatické zálohování webových stránek WordPress

Další funkcí spravované hostingové služby jsou automatické denní zálohy webových stránek. Tyto zálohy jsou bezpečně uloženy na kapalných webových serverech, ale v oblasti oddělené od vašeho webu. Jsou tam drženy 30 dní, ale můžete si je stáhnout pro dlouhodobější úschovu. Přístup a obnovení záloh je velmi jednoduché: Přihlaste se ke svému ovládacímu panelu Liquid Web, přejděte do příslušné oblasti a klikněte na zálohu, kterou chcete obnovit..

Záložní seznam webových stránek

Webové stránky jsou automaticky zálohovány každý den a soubory jsou uchovávány po dobu 30 dnů.

Pokud stáhnete jednu ze záloh do svého počítače, můžete ji extrahovat a přistupovat k jednotlivým souborům a databázi webových stránek, což vám umožní obnovit část vašeho webu, nikoli celou zálohu..

Archiv zálohování webových stránek

Stažené zálohy obsahují databázi a jednotlivé soubory, které tvoří váš web WordPress.

Pokud byste raději měli více zálohovací systém bohatý na funkce, například se zálohami v reálném čase a schopností provádět částečné obnovy prostřednictvím webového rozhraní, můžete si nainstalovat vlastní výběr řešení zálohování WordPress, jako je například prémiový plugin VaultPress. , nebo se přihlaste k odběru plánu Jetpack Professional.

Pracovní místa

Užitečnou funkcí je možnost vytvořit pracovní server nebo kopii vašeho živého webu, kde si můžete vyzkoušet nové pluginy, motivy a další změny. Liquid Web zahrnuje tuto funkci ve všech svých spravovaných hostingových plánech WordPress, ačkoli někteří konkurenční hostitelé, například WP Engine, nabízejí více verzí bohatých na funkce.

Tlačítko kopírování stránek

Jednoduše klikněte na tlačítko a vytvořte kopii svého živého webu v pracovním prostředí.

Vytvoření pracoviště a kopírování obsahu vašeho živého webu do testovacího prostředí je dostatečně snadné, ale pokud jde o kopírování testovacího webu do živého prostředí, neexistuje přístup pomocí tlačítka. Namísto toho je doporučenou metodou použít webový plugin Migrate to Liquid – nástroj založený na populárním migračním modulu BlogVault.

Nastavení pluginu pro migraci

Doplněk pro migraci tekutého webu se používá ke kopírování obsahu pracovní stanice na aktivní web.

Vzorníky stránek

Kromě vytvoření rychlé kopie webu pro účely testování pomocí funkce představování můžete také vytvořit kopii svého webu, který bude použit jako výchozí bod pro nový projekt..

Možná se vám opravdu líbí design a konfigurace vašeho současného webu WordPress, nebo máte kombinaci motivů a pluginů, které chcete použít jako základ pro nové weby. V každém případě s funkcí šablony můžete rychle vytvořit kopii svého webu a přenést jej na nový web – to vše prostřednictvím vizuálního rozhraní řídicího panelu účtu kapalného webu..

Funkce šablon stránek

Liquid Web umožňuje vytvářet šablony, které lze použít jako základ pro nové weby.

Pokud plánujete vytvořit více webů WordPress pro sebe nebo své klienty, funkce šablony by vám mohla ušetřit čas a úsilí při zahájení nového projektu..

iThemes Sync Pro

Aby se ještě více zjednodušil proces správy jednoho nebo více webů WordPress, spravované hostingové plány WordPress nad plánem Spark na základní úrovni zahrnují přístup k iThemes Sync Pro, což by vás jinak stálo 11 $ měsíčně. Díky tomuto nástroji připojenému k vašim webům je možné aktualizovat témata a doplňky prostřednictvím centrálního ovládacího panelu iThemes Sync pro všechny weby, které spravujete..

Řídicí panel iThemes Sync Pro

Program iThemes Sync Pro umožňuje spravovat více webů WordPress prostřednictvím centrálního panelu.

Prostřednictvím řídicího panelu iThemes Sync můžete také sledovat prostoje, instalovat nová témata a pluginy a provádět některé další administrátorské úkoly na více webech, jednotlivě nebo najednou. Existují také některé funkce pro optimalizaci databáze, které mohou vašim webům usnadnit hladší chod.

iThemes Security Pro

Protože Liquid Web získal iThemes, je iThemes Security Pro zahrnuta do všech spravovaných hostingových plánů WordPress nad plánem Spark základní úrovně. Bezplatná verze tohoto pluginu je velmi populární a verze Pro staví na úspěchu tohoto nástroje přidáním dalších způsobů, jak zabezpečit web.

Řídicí panel iThemes Security Pro

iThemes Security Pro obsahuje mnoho užitečných funkcí, které pomáhají udržovat váš web v bezpečí.

Pokud tedy na svém webu chcete povolit dvoufaktorové ověřování, automatické skenování malwaru a monitorování systému souborů, jsou tyto funkce a další k dispozici jako součást většiny spravovaných hostingových plánů prostřednictvím iThemes Security Pro.

Přístup k dalším prémiovým pluginům

Kromě přístupu k nástrojům iThemes, které jsou k dispozici u některých hostovaných plánů hostování Liquid Web, získají zákazníci také přístup k výběru dalších prémiových pluginů. Díky tomu můžete používat prémiový plugin pro tvorbu stránek Beaver Builder Lite (v hodnotě 99 $ ročně) a prémiový plugin pro tvorbu formulářů WPForms Lite (v hodnotě 79 USD ročně) bez dodatečných nákladů, jako součást balíčku WordPress spravovaného společností Liquid Web..

Liquid Web User Experience

Pokud jde o připojení k Liquid Webu, registrace a spuštění nového webu WordPress je velmi jednoduché. Proto, pokud hledáte hostitele, který vám umožní mít nový web v provozu okamžitě, Liquid Web splňuje tato kritéria.

Pokud pro svůj web ještě nemáte doménové jméno, můžete se zaregistrovat u Enom prostřednictvím webového panelu Liquid Web. Ačkoli za 30 USD za jednoroční registraci doménového jména .com existují levnější možnosti.

Správa zákaznických účtů a webových stránek

Liquid Web Account Dashboard

Ovládací panel Liquid Web account se snadno naviguje.

Jakmile se zaregistrujete, můžete svůj účet spravovat prostřednictvím řídicího panelu na svých webových stránkách. Podrobnosti o vašich webech jsou přístupné prostřednictvím řídicího panelu a nastavení pro každý web.

Informace o webových stránkách

Informace o vašem webu a odkazy na další služby naleznete na hlavním panelu účtu.

Mezi některá nastavení webu, která můžete nakonfigurovat pomocí ovládacího panelu účtu, patří povolení nebo zakázání automatických aktualizací, zapnutí ochrany heslem pro váš web, vymazání mezipaměti a také její zapnutí a vypnutí..

Přepínání verzí PHP je další ovládací prvek, ke kterému získáte přístup, a můžete si také stáhnout několik protokolů pro svůj web – včetně protokolu přístupu a chybových protokolů Nginx a PHP..

Nastavení webu

K některým ovládacím prvkům vašeho webu lze přistupovat prostřednictvím ovládacího panelu účtu.

Jednou z příjemných funkcí je, že můžete snadno vytvořit další uživatelské účty, které ostatním lidem umožní přístup k vašemu dashboardu. Pokud pracujete jako součást týmu nebo jste najali lidi, aby vám pomohli s vašimi weby, mohlo by to být užitečné.

Přestože ovládací panel účtu tekutého webu obsahuje některá užitečná nastavení a ovládací prvky, jako většina, pokud ne všichni, spravovaní hostitelé WordPress, neumožní vám spravovat váš účet prostřednictvím ovládacího panelu, jako je cPanel. Pokud tedy chcete mít možnost instalovat na svůj účet další software, vytvářet cronové úlohy nebo nastavit přesměrování URL sami, Liquid Web a spravovaný hosting WordPress obecně, nemusí být pro vás.

Panel WordPress

V závislosti na vašem plánu přicházejí nové weby vytvořené na spravovaných hostingových plánech WordPress s několika předinstalovanými pluginy, včetně iThemes Security Pro, iThemes Sync, WPMerge a několika rozšířeních komprese a optimalizace obrázků zdarma. V případě potřeby je však lze všechny odstranit.

Jedinou nepovinnou úpravou řídicího panelu WordPress je tlačítko prázdné mezipaměti na panelu nástrojů správce, které vyčistí mezipaměť Liquid Web Varnish.

Prázdné tlačítko mezipaměti

Software WordPress není upraven, kromě užitečného tlačítka Empty Cache.

Na rozdíl od některých hostitelů, například SiteGround nebo WordPress.com, neexistuje žádný průvodce, který by vám pomohl nastavit nový web. Pokud však chcete získat přístup k takové funkci, můžete nainstalovat plugin Jetpack.

Zákaznická podpora

Jedním ze způsobů, jak se Liquid Web odlišit od ostatních špičkových a spravovaných hostingových společností WordPress, je zaměřit se na poskytování vynikajících služeb zákazníkům. Jak již bylo zmíněno, zdá se, že se to vyplácí – alespoň na základě vysokého skóre čistého promotéra jejich značky.

Skóre tekuté webové sítě

Ve srovnání s ostatními špičkovými značkami má Liquid Web vysoké skóre věrnosti zákazníků na základě skóre Net Promoter.

Zatímco tvrdí, že pro své zákazníky jde o další kilometr, začíná být mezi běžnými hostiteli WordPressu běžnější. Společnosti jako Pressable kladou velký důraz na to, aby svým zákazníkům pomohly získat maximum ze svých webových stránek, Liquid Web své zálohy zálohuje jejich funkce související s podporou.

Živý chat, telefonická a e-mailová podpora

Všechny spravované plány hostování WordPress zahrnují nepřetržitý přístup k živým kanálům chatu, telefonu a e-mailu. Nejen to, ale zaručují dobu odezvy nebo (některé) vaše peníze zpět. Tato zásada je uvedena v jejich smlouvě SLA, ale pokud nejste připojeni k podpůrnému personálu prostřednictvím přímého chatu nebo telefonu do 59 sekund nebo pokud váš e-mail nebude zodpovězen do 59 minut, máte nárok na částečnou refundaci vaší hostitelské poplatky. K dispozici je také 100% záruka dostupnosti.

Při používání služby pro tuto recenzi byli pracovníci podpory Liquid Web snadno dostupní a byli velmi nápomocní při kontaktu prostřednictvím e-mailu a živého chatu.

Nevýhody tekutého webu

Jedna věc, která vás může vyzkoušet Liquid Web, je design jejich webových stránek. I když s tím není nic špatného, ​​není to tak úhledné jako někteří jiní hostitelé. Stránky však obsahují spoustu užitečného obsahu, takže pokud si před výběrem hostitele přejete provést důkladný průzkum, je k dispozici spousta informací.

Omezené možnosti umístění datového centra

Další oblastí, kde Liquid Web zaostává za konkurencí, je řada míst, kde můžete svůj web hostit. Liquid Web nabízí pouze tři umístění datových center (dvě v USA a jedno v Evropě), zatímco hostitelé jako Kinsta a WP Engine nabízejí mnohem více možností, které se nacházejí po celém světě. Ačkoli, na rozdíl od většiny hostitelů, Liquid Web vlastní tato datová centra, nikoli pronájem serverů v nich.

Vzhledem k tomu, že všechny plány Liquid Web zahrnují použití CDN, bude obsah vašich webových stránek distribuován na místa, která jsou (snad) blízko vašich návštěvníků..

Relativně základní zálohovací systém

Váš web bude automaticky zálohován každý den, ale jak již bylo uvedeno dříve, vaše možnosti obnovení těchto záloh nejsou tak bohaté jako u jiných hostitelů, včetně plánů DreamPress z DreamHost a obchodního plánu WordPress.com..

VČETNĚ TÉMAT PRŮVODCE

Někteří hostitelé nyní zahrnují přístup k prémiovým tématům WordPress ve svých plánech, jako je například WP Engine a témata StudioPress, kterou mohou zákazníci použít. Všechny plány, které zahrnují předplatné Jetpack Professional, také poskytují zákazníkům přístup k více než 200 prémiovým tématům.

Zatímco hostující plány Liquid Web WooCommerce zahrnují prémiové téma Astra Pro – jedno z nejrychlejších témat vytvořených pro elektronický obchod – pravidelné spravované hostingové plány vám nedovolují přístup k žádným tématům WordPress..

Jak vidíte, existuje několik oblastí, ve kterých může Liquid Web poskytovat lepší služby, ale celkově je k funkcím, ke kterým získáte přístup, v neposlední řadě k nepřetržitému přístupu k živému chatu, telefonické a e-mailové podpoře konkurenční možnost.

Výsledky testování výkonu hostingu

Abychom vám pomohli získat představu o tom, jak rychle se váš web může načíst, pokud jej hostujete s Liquid Web, a také o tom, jaké úrovně uptime by se mohly vyskytnout, tato část naší recenze obsahuje výsledky z našich testů.

Výsledky testu doby načítání

Abychom zjistili, jak rychle byly naše testovací weby hostované společností Liquid Web, použili jsme prémiovou službu Pingdom ke sledování doby načítání během sedmidenního období. Během testování byly každých 30 minut zaznamenávány rychlosti stránek, aby se zjistila průměrná doba načítání.

Lehké výsledky Rychlost tematického webu

Pro náš první testovací web jsme použili lehké téma Dvacet devatenáct, které je ve výchozím nastavení povoleno na nových webech WordPress. Výsledky tohoto testu by měly být obzvláště důležité pro každého, kdo plánuje vytvořit základní blog nebo jednoduchý web pomocí lehkého tématu.

Téma dvacet devatenácti WordPress

Dvacet devatenáct je dobrým příkladem bezplatného a lehkého tématu WordPress.

Na testovacím webu byla vytvořena vzorová stránka obsahující obrázek a text. Rychlost této stránky byla monitorována pomocí Pingdomu a byla zaznamenána průměrná doba načítání 358 milisekund.

Výsledky rychlosti dvacet devatenácti stránek

Naše testovací stránka používající lehký motiv měla průměrnou dobu načítání 358 milisekund.

358 milisekund je působivá doba načítání pro web této velikosti. V kontextu některých časů ostatních spravovaných hostitelů WordPress, které jsme testovali v této cenové kategorii, patří: Tisknutelné, s 538 milisekundami; DreamPress spravoval plán hostování od DreamHost s 581 milisekundami; a Business hosting plán z WordPress.com, který byl 603 milisekund.

Výsledky doby načítání motivu s těžkou váhou

Pokud chcete vytvořit web s více funkcemi, může být vhodnější použít víceúčelové téma, například Avada.

Ukázka webové stránky agentury Avada WordPress

Avada je dobrá volba, pokud stavíte web bohatý na funkce.

Pro náš druhý test jsme nainstalovali nejprodávanější téma Avada a požadované pluginy a importovali jsme ukázku webových stránek agentury. Po sedmi dnech sledování zaznamenal Pingdom průměrnou dobu načítání domovské stránky tohoto webu jako 959 milisekund.

Výsledky rychlosti na domovské stránce Avada

Domovská stránka testovacího webu používající téma Avada s vysokou hmotností měla průměrnou dobu načítání 959 milisekund.

Tato průměrná doba načítání 959 milisekund je srovnatelná s rychlostí stejného webu hostovaného společností Pressable, který měl průměrnou dobu načítání 958 milisekund, a webem hostovaného obchodního plánu WordPress.com, který se načítal za 1,06 sekund.

Domovská stránka webu hostovaného společností Liquid Web však byla rychlejší než někteří další hostitelé, které jsme v tomto cenovém rozpětí zkontrolovali, včetně webu hostovaného společností Kinsta, který se načítal za 1,25 sekundy; web hostovaný společností WP Engine, který se načítal za 1,43 sekundy; a web hostovaný DreamPress, který se načítal za 1,89 sekundy.

Pro ty, kteří plánují použít téma bohaté na funkce, jako je Avada, ale nenainstalují jednu ze svých předem připravených domovských stránek, jsme také testovali dobu načítání blogového příspěvku na našem druhém testovacím webu..

Avada Agency WordPress téma Blog Post šablona

Blogový příspěvek na testovací stránce s použitím tématu Avada a ukázky z webových stránek agentury.

Po sedmi dnech sledování byla průměrná doba načítání blogového příspěvku 974 milisekund.

Výsledky rychlosti blogu Avada Blog

Shrnutí doby načítání

Podle našich Pingdomů měly obě naše testovací stránky působivé průměrné doby načítání. Z tohoto důvodu, ať už plánujete vytvořit jednoduchý nebo těžší web, měl by být Liquid Web vhodnou volbou z hlediska rychlosti webu. Tyto časy načítání se navíc dobře porovnávají s rychlostí ostatních hostovaných hostitelů WordPress, které jsme zkontrolovali.

Shrnutí rychlosti webu Pingdom

Průměrné doby načítání našich testovaných webových stránek WordPress hostovaných společností Liquid Web.

Protože však naše testovací weby nedostanou žádný provoz, výsledky neposkytují úplný obrázek o výkonu. S ohledem na to jsme také provedli test, abychom zjistili, jak dobře náš web hostovaný společností Liquid Web dokázal zvládnout přístup několika virtuálních uživatelů současně..

Načíst výsledky testování nárazového výkonu

Abychom zjistili, jak dobře fungují weby hostované Liquid Webem, provozovali jsme prémiovou službu Load Impact pro simulaci více návštěvníků, kteří současně přistupují na náš testovací web pomocí tématu Avada.

Pro tento test byla funkce Load Impact nastavena tak, aby zvýšila počet virtuálních uživatelů přistupujících na web z jednoho uživatele na 200 během pěti minut. Během testu byl pravidelně zaznamenáván čas odezvy webu, aby se zjistilo, jaký dopad mají tito virtuální uživatelé na výkon.

V níže uvedených výsledcích modrá čára představuje počet virtuálních uživatelů (VU), kteří přistupují k webu, zatímco zelená čára zobrazuje dobu odezvy sledované stránky.

Načíst výsledky nárazových zkoušek

Doba odezvy byla stabilní, dokud se na web nedostalo asi 130 uživatelů, poté se mírně zvýšila, aniž by přestala reagovat.

Jak můžete vidět z grafu, počet současných virtuálních uživatelů přistupujících na stránku měl určitý vliv na dobu odezvy webu.

Až do doby, kdy na web přistupovalo přibližně 130 uživatelů současně, však doba odezvy vzrostla. I poté testovací web nikdy nereagoval, jak tomu bylo v případě některých našich testů sdíleného hostingu, kde stránky nemohly zvládnout 50 současných uživatelů.

Veškeré podrobnosti o tomto testu, včetně interaktivního grafu, můžete vidět na webových stránkách Load Impact.

Přestože je schopna zvládnout 200 virtuálních uživatelů současně, je působivá, srovnatelné úrovně výkonu byly zaznamenány v našich recenzích jiných podobně cenově spravovaných hostitelů, včetně DreamHost, Kinsta, Pressable, WP Engine a WordPress.com Business plánu. Pokud tedy očekáváte velké množství návštěvníků nebo náhlý nárůst provozu, byli by všichni tito hostitelé vhodnými možnostmi.

Výsledky testu dostupnosti

Zdá se, že Liquid Web bere prostoje vážně, protože zaručují 100% prostoje, a na základě našich 12 dnů sledování s Pingdomem nebyly zjištěny žádné případy prostojů pro žádný z našich dvou webových stránek.

Výsledky dostupnosti pingdomu

Pingdom nezjistil žádné prostoje u žádného z našich dvou testovacích webů.

Pokud úrovně uptime klesnou pod 100 procent, můžete být v souladu s dohodou o vrácení některých vašich hostitelských poplatků, v souladu s dohodou o úrovni služby Liquid Web.

I když je 100 procent dostupnosti v nejvyšší možné úrovni, Liquid Web není jediným hostitelem, který toho dosáhne. Na rozdíl od některých sdílených hostingových plánů, které jsme zkontrolovali, většina spravovaných hostitelů WordPress, které jsme testovali, dosáhla perfektního skóre dostupnosti.

Celkově naše testovací weby zažily některé z nejlepších dob načítání, které jsme doposud zaznamenali, a také působivé ovládání provozu a úrovně dostupnosti. Pokud tedy hledáte rychlého a spolehlivého hostitele webu, Liquid Web určitě tato kritéria splňuje.

Technické údaje

Než dokončíme naši recenzi, zde uvádíme několik dalších technických podrobností o spravované hostingové službě WordPress z Liquid Web:

 • Ukládání do mezipaměti webových stránek: Liquid Web používá ukládání do vyrovnávací paměti lakováním, ale zákazníci ji mohou zakázat a použít svůj vlastní výběr pluginu nebo služby pro ukládání do mezipaměti.
 • Síť pro doručování obsahu (CDN): Spravované plány hostování WordPress zahrnují přístup k globálnímu CDN prostřednictvím integrace s Cloudflare.
 • PHP: PHP 7.2 je ve výchozím nastavení povoleno, ale zákazníci mohou přepnout na 5,6, 7,0 a 7,1 prostřednictvím svého dashboardu.
 • HTTP / 2.0: HTTP / 2.0 a Nginx se používají ve všech spravovaných hostingových plánech WordPress.
 • SSL: Bezplatné certifikáty SSL od společnosti Encrypt jsou automaticky aplikovány na váš web, nebo můžete použít svůj vlastní certifikát SSL, který jste zakoupili odkudkoli.
 • SFTP & SSH: Prostřednictvím SFTP a SSH můžete přistupovat na serverový prostor pomocí svého výběru softwaru.
 • Správce souborů serveru: Neexistuje žádný správce souborů založený na prohlížeči pro přístup k prostoru serveru a jeho souborům.
 • Přístup k databázi: K databázi webových stránek WordPress lze přistupovat prostřednictvím phpMyAdmin.
 • E-mailová služba: Liquid Web nabízí hostování e-mailů jako placenou doplňkovou službu, počínaje 1 USD měsíčně.
 • Správa webových stránek WordPress: V rámci spravované služby se software a pluginy WordPress automaticky aktualizují. Toto lze v případě potřeby vypnout prostřednictvím řídicího panelu Liquid Web.
 • Omezení pluginu: Na rozdíl od některých jiných spravovaných hostitelů WordPress nejsou zakázány žádné pluginy.
 • Bezpečnostní opatření: Liquid Web sleduje své servery kvůli problémům se zabezpečením pomocí interní služby. I když nemonitorují weby, které hostují, iThemes Security Pro, která je zahrnuta ve všech plánech nad plánem Spark základní úrovně, má tuto funkci.
 • Úklidové služby po hacknutí: Liquid Web provede prohledávání stránek, aby vám pomohl opravit váš web, pokud bude napaden, ale nenabízí úklidovou službu.
 • Umístění datového centra: Liquid Web vlastní datová centra, kde jsou hostiteli zákaznických stránek, se sídly ve Phoenixu, AZ a Lansing, MI, v USA a Amsterdam, NL, v Evropě..
 • Stagingové stránky: Ve všech spravovaných hostingových plánech WordPress je k dispozici služba představování webových stránek.
 • Migrace webových stránek WordPress: Liquid Web migruje všechny existující weby WordPress na své servery zdarma pomocí kombinace automatizovaných nástrojů a praktického přenosu.
 • Kontrola provozuschopnosti a záruka: Servery jsou monitorovány na prostoje, ale ne na hostovaných webech. Zahrnuté nástroje iThemes však tuto službu poskytují, pokud zvolíte plán nad plánem Spark základní úrovně. Je zajištěna 100% záruka dostupnosti, s penězi vypnutými, pokud této úrovně nebude dosaženo.
 • Podpůrné kanály: Všechny spravované plány hostování WordPress zahrnují přístup k živému chatu, telefonické a e-mailové podpoře, která je obsazena 24/7/365. Smlouva o úrovni služeb uvádí, že na živé chatovací a telefonické požadavky se odpoví do 59 sekund a e-mailové žádosti do 59 minut nebo zákazníci získají peníze zpět.

Výše uvedené informace by vám snad měly pomoci učinit informovanější rozhodnutí o tom, zda se s tímto hostitelem zaregistrovat.

Závěrečné myšlenky

Liquid Web fungoval velmi dobře v testech rychlosti a zatížení webu a nemělo by se přehlížet ani 100 procent uptime..

Schopnost zvládnout nárůsty provozu a nedostatek nadměrných poplatků ve skutečnosti znamená, že tento hostitel by mohl být dobrou volbou pro každého, kdo se nechce starat o to, co se může stát, pokud jeho publikum rychle roste nebo jeho obsah je virový.

Nedostatečný přístup k prémiovým tématům může být pro některé mimo dosah, ale vzhledem k tomu, že i ta nejlepší témata WordPress obvykle stojí méně než 100 USD, pravděpodobně by to neměl být rozhodující faktor, pokud plánujete hostit pouze jeden nebo dva webové stránky.

Celkově jsou plány Liquid Web oceňovány ve stejném regionu jako většina konkurence a zahrnují téměř všechny funkce jinde. Z tohoto důvodu a skóre výkonnosti z našich testů si Liquid Web určitě zaslouží místo poblíž nebo nahoře ve vašem užším seznamu..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map