Kinsta vs SiteGround: jõudlust võrreldes – milline on WordPressi jaoks parem? (2020)

WordPressi pakkumised


Kui otsite WordPressi kvaliteetset hostimist, on Kinsta ja SiteGround tavaliselt kaks nime.

Mõlemad on loonud WordPressi kogukonnas suurepärase maine ja mõlemad pakuvad kvaliteetseid hallatud WordPressi hostimistooteid.

Kui proovite valida Kinsta ja SiteGroundi vahel, huvitavad teid tõenäoliselt rohkem erinevused kui sarnasused – ja seda ma täna siin kaan.

Käin käimas mõlema võõrustajaga, vaatan armatuurlaudu, viin läbi toimivusteste ja jagan muud asjakohast teavet.

Lõppkokkuvõttes arvan, et mõlemad on suurepärased võimalused, kuid on mõned peamised erinevused, mille tõttu võite valida ühe teise asemel. SiteGround on taskukohane ja pakub teie funktsioonide ja jõudluse osas suurt pauku, samas kui Kinsta pakub parimat jõudlust ja kasutajakogemust, ehkki kõrgema hinnaga.

Sellel on siiski palju enamat, nii et lähme siis appi, et saaksite oma hostimisotsuse teha …

Kinsta vs SiteGround: põhijoonte võrdlus

Nii Kinsta kui ka SiteGround pakuvad mitmesuguseid olulisi ja uksehoidja funktsioone. See tähendab, et mõlemad pakuvad põhifunktsioone, mida kõik WordPressi saidid vajavad, ning ka mugavaid funktsioone, mis aitavad teil oma veebisaidi igapäevases haldamises.

KinstaSiteGround
WordPressi installija
Automaatsed WordPressi värskendused
Kohandatud hostimise armatuurlaud
Automaatne varundamine
Vajadusel varundamine✅ *
Lavastuskohad✅ *
Serveritaseme vahemälu✅ *
PHP 7.3+
Tasuta SSL
Tasuta CDN❌ **
E-posti hostimine
Andmekeskused215 ***

Mõned märkused:

 • * Pole saadaval odavaima plaanitasandi korral
 • ** SiteGround reklaamib tasuta Cloudflare CDN-i ja hõlbustab selle integreerimist, kuid see pole platvormi jaoks ainulaadne ja võite Cloudflare’i kasutada ükskõik millise hostiga. Kinsta annab teile juurdepääsu kvaliteetsele CDN-teenusele.
 • *** SiteGround võimaldab teil kogu konto jaoks valida ainult ühe andmekeskuse, samas kui Kinsta lubab teil iga WordPressi saidi jaoks valida erineva andmekeskuse..

Nagu näete, pakuvad mõlemad täheliste funktsioonide loendit, ehkki mitte kõik funktsioonid pole saidi SiteGround kõige odavamal astmel saadaval. See tähendab, et kui soovite kõige võrreldavamaid funktsiooninäitajaid, võiksite minna koos saidiga SiteGround GrowBig plaan või üle selle (lähemalt hinnakujunduse kohta hiljem).

Üks oluline omaduste erinevus on see, mida Kinsta teeb mitte pakuvad e-posti hostimist, samas kui SiteGround seda teeb.

See tähendab, et SiteGround võimaldab teil oma hostingu armatuurlaual luua oma e-posti aadressi ([email protected]).

Kui soovite Kinsta abil oma e-posti aadressi luua, vajate välist e-posti hostimislahendust, näiteks Google’i G Suite. See pole suur asi ja paljud inimesed soovitavad oma hostimehe e-posti hostimisel kasutada midagi sellist nagu G Suite. Kuid peate eeldama, et maksate privileegi eest midagi umbes 5 dollarit kuus. Või võite kasutada tasuta e-posti hostimisteenust, näiteks Zoho Mail.

Kinsta vs SiteGround: kasutajakogemuse võrdlus

2019. aastal pakuvad nii Kinsta kui ka SiteGround kohandatud hostimise armatuurlaudu, mis muudavad veebisaidi hõlpsa haldamise.

Mõlemad pakuvad suurepäraseid elamusi, ehkki Kinsta pakub veel mõnda täiustatud tööriista, mida energiakasutajad võivad hinnata. Näiteks pakub Kinsta palju üksikasjalikumat analüüsi, samuti New Relicu jälgimist ja armatuurlaual olevat ümbersuunamise haldustööriista.

Varem kasutas SiteGround standardset cPaneli hostimise armatuurlauda ja vanemad SiteGroundi kontod kasutavad endiselt cPaneli. Kõigis uutes pärast 30. juulit 2019 loodud SiteGroundi kontodes kasutatakse siiski uut allpool üksikasjalikult kohandatud hostimise juhtpaneeli.

Kinsta

Kinsta pakub 100% kohandatud hostimise juhtpaneeli, mis muudab teie WordPress-saitide haldamise ning võtmetähtsusega analüütiliste ja kasutusmõõdikute vaatamise tõesti hõlpsaks..

Armatuurlaua põhilehel saate oma konto kasutamist kõrgetasemelise pilguga vaadata ning näidata ka olulisi märkusi.

Kinsta armatuurlaua peamine leht

Sealt saate avada eraldi armatuurlauad iga teie kontol asuva saidi jaoks.

Siin näete oma saidi põhilisi üksikasju – näiteks teie serveri IP-aadressi ja SFTP-kontot -, samuti tööriistade ja valikute loendit:

Kinsta saidi armatuurlaud

Üks kõige kasulikumaid tööriistu on siin Varukoopiad vahekaarti, kus saate hallata Kinsta iga päev tehtavaid automaatvarundeid ja vajadusel ka käsitsi varundada:

Kinsta varutööriist

Kinsta muudab ka varukoopia taastamise ülilihtsaks nii reaalajas serverisse kui ka serverisse.

Kui rääkida serveritest, võite kasutada ka Muutke keskkonda rippmenüüst reaalajas serveri ja vahetu serveri kiireks vahetamiseks.

Saate oma lavastuskoha jaoks identse juhtpaneeli, mis muudab muudatuste testimise lihtsaks. Samuti saate uue võimaluse Lükake otseülekanne elama:

Kinsta lavastusriist

Uue WordPress-saidi lisamiseks oma kontole sisaldab Kinsta hõlpsat installivahendit, mis lisaks tühja tuum installimise installimisele aitab teil ka WooCommerce’i installida või WordPress Multisite seadistada:

Kinsta WordPressi installija

Kui olete elektritarbija, armastate seda Analytics ala, mis võimaldab teil uurida kogu oma konto või üksikute saitide kasutamist:

Kinsta juhtpaneelisisene analüüs

Ja lõpetuseks: kui teie meeskonnas on mitu inimest, siis meeldib teile, et Kinsta sisaldab üksikasjalikku kasutajaõiguste süsteemi, mis võimaldab teil anda teistele inimestele juurdepääsu teie hostikontole ja kontrollida, kui palju energiat neil on:

Kinsta kasutajahaldusriist

Kokkuvõttes on Kinsta hostimise armatuurlaud kasutamise rõõm ja üks minu lemmikkasutuskogemusi.

SiteGround

Uus kohandatud SiteGroundi hostimise armatuurlaud on tohutu uuendus võrreldes nende varasema cPaneli kasutamisega. Selle kohandatud lahenduse kasutamisel laske SiteGroundil pakkuda palju kasutajasõbralikumaid kogemusi koos mitmesuguste kasulike tööriistadega.

See on suur muudatus ja ma arvan, et see lähendab SiteGroundi kasutajakogemust Kinsta omale ja ületab seda paljudel teistel WordPressi hostidel samasuguses hinnas.

Uue konto juhtpaneeli esmakordsel avamisel näete põhikokkuvõtet ja näpunäiteid oma kontolt maksimumi saamiseks:

SiteGround peamine armatuurlaud

Sealt saate ülaosast pääseda oma konto erinevatele piirkondadele, sealhulgas lisada uusi teenuseid ja hallata oma arvelduse üksikasju.

Veedad suurema osa oma ajast Veebisaidid vahekaarti, kus saate hallata kõiki oma konto veebisaite.

Siin näete kõigi oma saitide ülevaadet ja võimalusi iga saidi kahele alale pääsemiseks:

 1. Saidi tööriistad
 2. WordPressi komplekt

SiteGround veebisaidi armatuurlaud

Aastal Saidi tööriistad piirkonnas saate hallata e-posti kontosid, kasutada juhtpaneeli failihaldurit ja vaadata oma saidi põhianalüütikat:

SiteGround saidi tööriistad

Üks asjalikke asju selles valdkonnas on see, et saate oma lemmiktööriistad liidese ülaossa kinnitada, mis võimaldab teil luua oma kohandatud armatuurlauavaate, mis vastab teie enda töövoogudele.

Aastal WordPressi komplekt piirkonnas, saate haldamiseks tööriistu:

 • Puhverdamine
 • Automaatsed värskendused
 • Lavastuspaigad
 • Tellitavad varukoopiad

Saidipõhise WordPressi komplekti valikud

Kui soovite lisada uue saidi, sisaldab SiteGround ka tõeliselt mugavat WordPressi installimisriista, mis võimaldab teil luua uue tühja WordPressi installimise või alustada e-poe poodiga, millel on eelinstalleeritud WooCommerce:

SiteGround WordPressi installeerimisriist

Nagu Kinsta puhul, pakub ka uus SiteGround armatuurlaud uut Koostöö funktsioon, mis võimaldab teil juurdepääsu oma kontole. Teil ei ole aga Kinstaga seotud kasutajate lubade üle nii palju kontrolli:

SiteGround kasutajahaldus

Kinsta vs SiteGround: jõudluse võrdlus

Et mõista, kuidas need hostid toimivuse aspektist võrdlevad, rajasin mõlemale hostile ühesugused testimiskohad, mida hostiti sama geograafilise piirkonna andmekeskustes.

Tahtsin, et see võrdlus jäljendaks reaalaineid nii palju kui võimalik, nii et impordisin terve populaarse Avada teemaga loodud demosaidi. Kui soovite näha, kuidas minu katsesait välja näeb, leiate siit täieliku ekraanipildi.

Toimivuse optimeerimise osas ei teinud ma ühtegi oma jõudluskontrolli, kuid nagu ma eelpool funktsioonide jaotises mainisin, rakendavad mõlemad hostid serveritasemel vahemällu salvestamist.

Saidil SiteGround on teil võimalus see vahemälu keelata, et kasutada oma vahemälulahendust, või võite integreerida SiteGroundi serveritaseme vahemälu WP Rocketiga.

Kinsta serveriserverite vahemälu on alati sisse lülitatud, kuid saate seda ka WP Rocketiga kombineerida ja need kaks integreeruvad omavahel.

Tegelike jõudluskontrolli andmete kogumiseks kasutasin WebPageTesti, et viia läbi kümme eraldi kiiruskatset järgmise konfiguratsiooniga:

 1. Chicago, Illinoisi testimiskoht
 2. 20 Mbit / s ühendus, mis on umbes USA keskmine Interneti-kiirus

Esiteks jagan lihtsalt töötlemata andmeid. Seejärel võtan keskmise ja teen mõned järeldused.

Kinsta

Kõigi kümne testi keskmine oli 3,06 sekundit.

1. test2. test3. test4. test5. test
4,040 s2,647 s2,913 s2,728 s2,922 s
6. test7. test8. test9. test10. test
3,730 s3,159 s2,942 s2,864 s2,657 s

Täielikke tulemusi saate vaadata veebisaidil WebPageTest:

 • Testid üks kuni viis
 • Testid kuus kuni kümme

SiteGround

Kõigi kümne testi keskmine oli 3,46 sekundit.

1. test2. test3. test4. test5. test
3,523 s3,735 s3,988 s3,382 s3,163 s
6. test7. test8. test9. test10. test
3,701 s3,606 s3,342 s3,011 s3,109 s

Täielikke tulemusi saate vaadata veebisaidil WebPageTest:

 • Testid üks kuni viis
 • Testid kuus kuni kümme

Pannes selle kokku

Liites keskmised lehe laadimisajad kokku, siis loksusid asjad välja järgmiselt:

KinstaSiteGround
Keskmine lehe laadimine3,06 s3,46 s

Nagu arvata võis, peksis Kinsta jõudluse osas välja SiteGroundi, pakkudes minu 20 Mbit / s testiühendusega eriti kiiremaid lehe laadimisaegu.

Seega, kui esinemine on teie jaoks ülimalt oluline, peate minema Kinsta juurde, kui saate seda endale lubada.

Kinsta vs SiteGround: tugivõimaluste võrdlused

Tugiteenuste osas pakuvad nii Kinsta kui ka SiteGround ööpäevaringset tuge, kuigi SiteGround pakub teile rohkem kanaleid, mille kaudu sellele toele juurde pääseda.

Kvaliteedi osas on nii Kinsta kui ka SiteGround tugiteenuste pakkumisel kaks paremat hosti.

Ükskõik, millise hosti valite, saate ühenduse luua sõbraliku, teadliku tugiteenindajaga, ilma et peaksite liiga kaua ootama. Veelgi enam, mõlemad võõrustajad on teiega seotud probleemide lahendamisel üsna head.

Kinsta

Kinsta pakub eranditult reaalajas vestluse tuge – nad tahavad tegelikult telefonitoe mitte pakkumist, mida nad siin selgitavad.

Kinsta kasutab oma reaalajas vestluse toe haldamiseks Intercomit, mis pakub tõesti mugavat viisi tugiteenuste saamiseks.

Selle asemel, et vajaduse korral uut vestlust avada, võite kasutada kõikjalolevat sisetelefoni vidinat, et vestelda Kinsta toega ükskõik kus Kinsta armatuurlaual. Võite ka vestelda või kasutada vanu vestlusloke, isegi kui kolite juhtpaneeli teise ossa:

Kinsta vestlus

SiteGround

SiteGround pakub ööpäevaringset tuge telefoni, otsevestluse või pileti kaudu. Niisiis, kui teile meeldib, kui teil on võimalus keegi telefoni saada, on see midagi SiteGroundi kasuks, kuna SiteGround pakub ainsana telefoni tuge.

SiteGroundi reaalajas vestlusteenus pole aga nii mugav – peate avama reaalajas vestluse akna ja hoidma seda akent aktiivsena kogu vestluse vältel..

See on natuke vali, kuid Kinsta reaalajas vestluse rakendamine on pisut mugavam.

Kinsta vs SiteGround: hinnavõrdlus

Hinnakujunduse osas on SiteGround oluliselt soodsam kui Kinsta. SiteGround pakub ka soodushinda, mis võib säästa teie esimese arveldustsükli kogumit, kuid on oluline meeles pidada, et pärast seda peate iga arveldustsükli eest maksma tavahinna..

Et anda teile ettekujutus kahe võõrustaja võrdlemisest, vaatlen nii algtaseme kui ka järgmist järku (AKA teine ​​tasand). Pidage meeles, et vajate mõnele hallatavale WordPressi funktsioonile, näiteks lavastuste ja tellitavate varukoopiate saamiseks saidi SiteGround teise astme plaani.

Algtaseme plaan:

KinstaSiteGround
Promo hind (kuu)Ei kohaldata3,95 dollarit
Tavahind (kuu)30 dollarit11,95 dollarit
ArveldustsükkelIgakuineAastas
Veebisaidid on lubatud11
Liiklus20 00010 000
Ladustamine10 GB10 GB

Teise astme plaan:

KinstaSiteGround
Promo hind (kuu)Ei kohaldata5,95 dollarit
Tavahind (kuu)60 dollarit19,95 dollarit
ArveldustsükkelIgakuineAastas
Veebisaidid on lubatud2Piiramatu
Liiklus40 00025 000
Ladustamine20 GB20 GB

Lisaks ainult hinnaerinevusele on veel üks oluline märkida, et SiteGround võimaldab teil majutada piiramatu arvu saite nende teisel ja kõrgemal astmel, samas kui Kinsta piirab teid alati teatud arvu saitidega.

Seega, kui teil on hunnik vähese liiklusega saite, peate kindlasti minema saidiga SiteGround, samas kui Kinsta teeb väiksema arvu suure liiklusega saitide jaoks parema valiku..

Lisaks on SiteGround oma salvestuslimiidi osas pisut heldem. Kui peate siiski talletuspiire ületama, võite alati kaaluda oma meediumifailide laadimist odavamasse objektide salvestusteenusesse, näiteks Amazon S3.

Ja veel üks oluline asi, mida tuleb arvestada, on need liikluspiirangud – st külastajate arv, mida teil võib olla kuus.

Kinsta puhul on need külastajalimiidid tegelik limiit. Kinsta ei sulge kunagi teie saiti lihtsalt seetõttu, et ületate neid limiite, kuid nad võtavad teie limiidi ületamisel (1 dollar tuhande külastuse kohta) teilt ületasumaksu. Märkus. Kinsta välistab robotikülastused automaatselt, seega kehtivad need piirangud ainult inimestele.

SiteGroundi puhul on piirangud siiski rohkem „soovitatud hinnanguks”. Need aitavad teil aimu saada, kuidas teie plaan hakkama saab, kuid SiteGround piirab teie kontot tegelikult protsessori kasutamise, mitte liikluse abil. Olen avastanud, et optimeeritud saidi ja nutika vahemälu abil saate neid liikluse prognoose tegelikult ületada ilma probleemideta.

Järeldus: kas peaksite valima Kinsta või SiteGround?

Nii Kinsta kui ka SiteGround on WordPressi saidi majutamiseks kvaliteetsed võimalused, nii et ma ei usu, et teete siin halva otsuse.

Selle asemel peaks teie valik tegelikult tulema ainult teie eelarvele ja sellele, kui palju te teatud funktsioone hindate.

Eelarve seisukohast on SiteGround ilmselgelt palju juurdepääsetavam. Kuna plaanid algavad kõigest 3,95 dollarist kuus (soodushinnad) või 11,95 dollarist kuus (tavahinnad), on SiteGround palju odavam kui Kinsta algtaseme 30-dollariline kuu plaan.

Lisaks võimaldab SiteGround teil hostida piiramatu arvu saite (ehkki mitte kõige odavamal astmel), mis teeb neist suurepärase eelarvevaliku paljudele väikestele saitidele ja nende liikluse piirangud ei ole kõvad piirangud, samas kui Kinsta võtab teid teie liikluspiirang (ehkki Kinsta ei katkesta teie saiti kunagi nende piiride ületamise eest – ärge muretsege!).

Vaatamata eelarvehinna pakkumisele suudab SiteGround siiski pakkida palju mugavaid funktsioone, mida teised eelarve hostid ei paku. Näiteks saate ikkagi kohandatud hostimise armatuurlaua, saitide lavastamise (mitte kõige odavamal astmel), automaatseid varukoopiaid / värskendusi jne. Lisateavet saate meie saidi SiteGround arvustusest.

Seda öeldes tõmbas Kinsta asju kvaliteetsema tootega sälgu. Saate kiiremad lehe laadimisajad, tõeliselt kena armatuurlaua, kus on palju mugavaid tööriistu ja suurepärane tugi. Nii palju kui mulle meeldib uus SiteGroundi hostimise armatuurlaud, on Kinsta armatuurlaud minu arvates endiselt parem ja ma tõesti armastan mõnda nende lisatud automaatset töövoogu (nt teie saidi automaatne varundamine igal ajal, kui te suunatava saidi reaalajas tõukate)..

Seega, kui teil on vähe saite ja olete nõus maksma lisatasu eest lisatasu, ei valmista Kinsta pettumust ega paku SiteGroundile paremat toodet, kui eemaldate hinna võrrandist. Lisateavet leiate meie Kinsta arvustusest.

Valige see, mis sobib teie eelarve ja hostimisvajadustega, ja ma ei usu, et te nii õnnetult ära lähete.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me