Kinsta hallatav WordPressi hostimine proovitud ja testitud – kas see on tõesti kõik nii hea?

WordPressi pakkumised


Kas otsite kiireimat WordPressi veebi? Kas soovite, et keegi hoolitseks teie WordPressi veebisaidi turvalisuse ja varundamise eest?

Kui jah, võib Kinsta olla just teie hallatav WordPressi veebimajutaja, mida olete otsinud. Kuid ärge veel registreeruge!

Selles ülevaates ei selgita me mitte ainult täpselt erinevaid funktsioone, millele teile juurde pääseb, vaid ka Kinsta hostitud meie WordPressi testimise veebisaitide laadimisajad. Lisaks jagame ka seda, kuidas mõjutavad need laadimisajad, kui meie kasutajate simulatsioonitestides saitidele pääseb korraga mitu külastajat. Kinsta kvaliteedi edasiseks hindamiseks avaldame ka meie seisaku seiretestide tulemused.

Erinevalt mõnest teisest Kinsta arvustusest – ja muudest veebimajutuste arvustustest üldiselt – pole Kinsta tundmatu, oleme iseseisvalt tasunud testide eest, mis viivad meie Kinsta poolt hostitud WordPressi veebisaidid temposse, kasutades sisukate andmete kogumiseks lisateenuseid nagu Pingdom ja Load Impact. ja paljastage kogu lugu, mis on Kinsta turundusnõuete taga. Kui te pole tüüp, keda meelitavad väljamõeldud turundus ja stiilsed ettevõtte veebisaidid, siis aitavad selle ülevaate andmed teha teadliku otsuse selle kohta, kas Kinsta on teie veebisaidi jaoks parim.

Nii et kui otsite parimat WordPressi hostimist või soovite lihtsalt teada saada, milliseid esmaklassilisi veebimajutajaid nagu Kinsta pakkuda on, on see ülevaade teile.

Sukeldugem sisse …

Kinsta WordPressi veebimajutuse kohta

Alates nende asutamisest 2013. aastal on Kinsta töötanud selle nimel, et saada valitud WordPressi majutusteenuse pakkujaks, kes on valmis oma veebisaidile kiire ja turvalise kodu vaatamiseks vaatama kaugemale turunduskampaaniatest ja madalatest hindadest..

Kinsta WordPressi majutuse koduleht

See ei tähenda, et Kinsta 30-dollariline sisenemistaseme plaan kuus ei ole teiste premium-hallatavate WordPress-hostidega võrreldes konkurentsivõimeline, lihtsalt see pole odava eelarvega hostimine.

Seda, mida oma raha eest saate, haldab WordPressi hostimine. See tähendab, et Kinsta hoolitseb mitte ainult mõne teie jaoks WordPressi veebisaidi haldamise eest, vaid nad võõrustavad teie saiti ka keskkonnas, mis on WordPressi veebisaitide jaoks optimeeritud.

Tänu sellele võetakse teie käest ära sellised ülesanded nagu WordPressi veebisaidi turvamine, vahemällu salvestamine ja varundamine. See mitte ainult ei säästa teie aega, vaid vähendab ka valesti minemise riski, kui te pole kursis WordPressi tööpõhimõttega.

Kinsta hallatava WordPress-hostingu abil võite oodata veebisaidi kiiremat laadimisaega, vähem seisakuid ja vähem jõudlusprobleeme võrreldes üldise veebimajutusega.

Kuna Kinsta pakub hostimist ainult WordPressi veebisaitidele, on kõigil nende tugiteenistujatel WordPressi kasutajate abistamisel suured kogemused ja nad on ka selle tarkvaraga seotud probleemide lahendamise eksperdid. Osa tugiteenistujatest on isegi WordPressi tarkvara kaastöötajad.

Ehkki praegu on hallatud WordPressi hostimist pakkuvaid ettevõtteid palju, nagu me selles ülevaates uurime, on Kinsta mõnevõrra erinev teistest selles ruumis tegutsevatest hostidest.

Mida sa Kinstaga saad?

Kui idee kiiretest laadimisaegadest, vähem hooldatavatest veebisaidi haldusülesannetest ja vähem seisakuid murettekitavate helide pärast muretsemiseks, võiks Kinsta olla teile sobiv veebimajutaja. Vaadake, mida saate, kui registreerute nendega, kas see nii on?.

Google’i pilveplatvormi kasutamine

Google'i pilvplatvormi serveri asukohad

Google’i pilvplatvormi kasutades saab Kinsta teie veebisaidi majutamiseks pakkuda 20 serverikohta.

Peamine asi, mis Kinstat enamikust teistest hallatavatest WordPressi hostingu pakkujatest eraldab, on nende kasutamine Google’i pilvplatvormis. See tähendab, et WordPressi veebisaite hostitakse Google’i loodud ja hooldatud infrastruktuuril ning kasutavad selliseid ettevõtteid nagu Spotify, Snapchat, HTC, Best Buy, Philips ja Coca-Cola, kui nimetada vaid mõnda.

Google’i pilvplatvormi partneriks olemine võimaldab Kinsnal majutada teie veebisaiti tipptasemel infrastruktuuris, kus on võimalik valida 21 globaalse serveri asukohta – ja veel rohkem (Hong Kong ja Šveits on peagi tulemas). Google’i pilveplatvormi väga mastabeeritav riistvara tagab, et teie veebisaidil on alati juurdepääs ressurssidele, mida ta vajab külastajatele sujuva kasutajakogemuse tagamiseks. Näiteks kui teie veebisait läheb viiruslikuks, tagab automaatne muutmine, et teie sait saab hakkama liikluse kõikumistega.

Automaatsed WordPressi veebisaidi varukoopiad

Nagu mainitud, on Kinsta teenuse üks osa igapäevastest WordPressi veebisaidi varukoopiatest. Algtaseme plaanides hoitakse automaatseid varukoopiaid vähemalt 14 päeva ja kõrgemate plaanide korral kauem. Varundamiste taastamine on lihtne, võimalus neid oma reaalajas saidile või testimiskeskkonda juurutada.

Kinsta veebisaidi varundusjuht

WordPressi veebisaidi varukoopiaid saab Kinsta konto armatuurlaua kaudu hõlpsalt hallata.

Lisaks igapäevastele varukoopiatele saate täiendava kuutasu eest täiendada kuuetunnisteks ja tunnisteks varukoopiateks. Samuti saate vajadusel ühe nupuvajutusega käsitsi luua veebisaidi täielikke varukoopiaid. Teil on ka võimalus need varukoopiad turvaliseks laadimiseks alla laadida.

WordPressi veebisaidi lavastusteenus

Kinsta lavastusveebijuht

Kõigi Kinsta hostimiskavadega kaasnevat lavastussaidi abil saate enne oma aktiivsele saidile kopeerimist muudatusi proovile panna.

Kõik Kinsta hostimisplaanid hõlmavad juurdepääsu lavastussaidile, kus saate katsetada uusi pistikprogramme, veebisaidi kohandamisi ja koodiparandusi, enne kui need ühe hiireklõpsuga oma aktiivsele saidile suunata..

Kinsta arendaja tööriistad

Kinsta-l on mõned hõlpsasti juurdepääsetavad tööriistad, millest arendajad võivad kasu leida.

Arendajad peaksid hindama ka võimalust vahetada erinevaid PHP-versioone, PHP-mootori lihtsat taaskäivitamist ja juurdepääsu uuele Relic PHP-i jälgimisriistale. Samuti on Kinsta juhtpaneelilt juurdepääsetav otsingu ja asendamise funktsioon, mis võimaldab muuta teie WordPressi veebisaidi andmebaasi sisu.

Kinsta hallatava WordPressi hostimise tehnilised üksikasjad

Meie Kinsta ülevaate see osa peaks vastama kõikidele küsimustele, mis võivad teil tekkida selle teenuse peenemate punktide ja tehniliste üksikasjade kohta, enne kui hakkame liikuma saidi kiiruse, tööaja ja jõudluskontrolli tulemuste juurde:

 • Veebisaidi vahemällu salvestamine: Paigaldatud on neli tüüpi vahemällu, sealhulgas serveritaseme vahemälu ja ettevõttesisene WordPressi vahemälu pistikprogramm.
 • Sisu edastamise võrk (CDN): 50 GB KeyCDN-i kasutamist kuus algtaseme Kinsta plaanis; rohkem kõrgematel plaanidel.
 • PHP: PHP 5.6, 7, 7.1, 7.2, 7.3 ja 7.4 vahel saate lülituda ühe nupuvajutusega.
 • HTTP / 2.0: Kasutatakse serverites ja CDN-is.
 • SSL: Hankige Let’s Encryptilt tasuta SSL-sertifikaat või installige oma.
 • SFTP: Turvaline FTP-juurdepääs teie veebiruumile failide üleslaadimiseks ja redigeerimiseks.
 • Serveri failihaldur: Veebifailihaldur puudub; lihtsalt FTP juurdepääs serveriruumile.
 • Juurdepääs andmebaasidele: phpMyAdminit kasutatakse brauseri kaudu WordPressi veebiandmebaasi juurde pääsemiseks.
 • E-posti teenus: Ühelgi Kinsta plaanil pole e-posti teenust; G Suite on soovitatav valik.
 • WordPressi veebisaidi haldamine: Võimalus pistikprogramme värskendada My Kinsta konto armatuurlaua kaudu, kuid automaatseid pistikprogramme ega WordPressi põhitarkvara värskendusi pole.
 • Pistikprogrammi piirangud: Siin on nimekiri keelatud pistikprogrammidest, sealhulgas mõned vahemälu, turvalisuse ja optimeerimise pistikprogrammid, mis võivad mõjutada veebisaidi toimivust.
 • Turvameetmed: Teie saidi turvalisuse tagamiseks on kasutusele võetud palju abinõusid, sealhulgas GeoIP blokeerimine, DDoS-i skannimine, pahatahtliku koodi võrku sisenemise peatamine, PHP enesetervendamine, GCP tulemüür ja palju muud.
 • Häkkimisjärgsed koristusteenused: Kui teie saiti hävitatakse Kinsta hostimise ajal, parandavad nad selle tasuta.
 • Andmekeskuse asukohad: Valida saab 21 serveri asukohta, sealhulgas võimalused Austraalias ja Lõuna-Ameerikas, aga ka mitmed kohad USA-s, Euroopas ja Aasias.
 • Üleminekukohad: Kõik plaanid hõlmavad juurdepääsu peatuspaigale ühe klõpsuga juurutamisega reaalajas saidile.
 • WordPressi veebisaidi migratsioon: Kõigis hostimiskavades saadaval tasuta.
 • Külastajate analüüs: Vaadake My Kinsta juhtpaneeli kaudu oma veebisaidi liikluse andmeid.
 • Uptime kontrollimised: Teie saidi olekut kontrollitakse iga viie minuti järel, et tugimeeskond saaks reageerida avastatud seisakujuhtumitele.
 • Tugikanalid: Ööpäevaringne reaalajas vestluskanal ja piletimüügisüsteem, kuid telefonitugi puudub.

Lisateavet leiate Kinsta veebisaidi funktsioonide lehelt.

Kinsta kontohalduse juhtpaneel

Teie konto haldamisel on Kinsta loonud oma kohandatud juhtpaneeli. Minu Kinsta portaalis on väga lihtne navigeerida ja see võimaldab teil täita selliseid ülesandeid nagu uute WordPressi veebisaitide loomine, kõigi teie saidile installitud pistikprogrammide värskendamine ja varukoopiate haldamine.

Minu Kinsta kontohalduse juhtpaneel

Kinsta kasutab kontode ja veebisaitide haldamiseks kohandatud juhtpaneeli.

Saate vaadata ressursikasutuse statistikat, et näha, kui palju teie plaani eraldamisest olete tarbinud, ja vaadata ka veebisaidi külastajate analüüsi juhtpaneeli kaudu.

WordPressi installimine

Kui olete Kinstaga registreerunud, saate sisse logida kohandatud juhtpaneelile ja luua WordPressi veebisaidi. Protsess on väga lihtne ja vaid mõne hiireklõpsuga on teil uhiuus WordPressi install installitud ja valmis minema.

Looge uus WordPressi sait

Uue WordPressi installi loomine võtab Kinsta abil ainult mõne klõpsu.

Kui hostite ühe konto kaudu Kinstaga mitut saiti, saate neid saite hallata sama juhtpaneeli kaudu.

Kinsta veebisaidi halduspaneel

Sama armatuurlaua konto kaudu saab hallata mitut WordPressi veebisaiti.

Kui olete oma Kinsta konto juhtpaneelile sisse loginud, saate ka tugiteenuste töötajatega ühendust võtta 24-tunnise reaalajas vestlusteenuse kaudu. Ehkki Kinsta ei paku telefonitsi tuge, saate infopunkti jõudmiseks esitada pileti või kasutada Messengeri.

Kinsta veebimajutus

Nagu varem selles Kinsta ülevaates mainitud, on premium hallatava WordPress-hostingu valimise peamine põhjus veebisaidi kiirem laadimisaeg, mida võite oodata. Kuna nii paljud veebimajutusettevõtted pakuvad nüüd WordPressi jaoks optimeeritud teenuseid, ei taga lihtsalt hallatava WordPressi hostina reklaamitava paketi valimine saidi muljetavaldavat kiirust.

Oleme teinud mõned testid, et aidata teil otsustada, kas Kinsta pakub soovitud jõudlustasemeid. Need näitasid, kui kiiresti laadis WordPressi veebisait, kui palju seisakuid määratud aja jooksul ilmnes ja kui palju üheaegseid külastajaid käsitleti.

Kinsta laadimisaja testi tulemused

Aitamaks teil paremat ettekujutust sellest, milliseid laadimisaegu Kinstalt oodata võib, katsetasime saidi kiirust, kus on installitud kerge teema, samuti saidi, kus kasutatakse funktsioonirikkamat mitmeotstarbelist teemat. Laadimisajad registreeriti Pingdomi monitooringu teenuse abil 30-minutiliste intervallidega seitsmepäevase ajavahemiku jooksul.

Kinsta seitsmepäevase kiiruskatse tulemused kerge teemaga

Selle kirjutamise ajal hõlmas WordPressi uute installeerimiste vaikimisteemana kakskümmend seitseteist. See on lihtne lahendus, mis pakub piisavalt palju, et alustada põhiblogiga. Et anda teile idee, milliseid laadimisaegu selle teema või mõne muu sarnase valiku kasutamisel võib tekkida, on siin Pingdomi seitsme päeva jooksul salvestatud tulemused:

Kinsta Pingdomi lehe kiiruse tulemused

Kaksteist seitseteist teemat kasutava WordPressi veebisaidi keskmine laadimisaeg oli 307 millisekundit.

Lehe laadimisel vähem kui ühe kolmandiku sekundiga näitasid tulemused, et kerge saidi Twenty Seventeen teemat kasutav katsekoht laaditi väga kiiresti. Võrreldes meie algtaseme Bluehost ja HostGator jagatud hostimiskavade testi tulemustega, oli Kinsta palju kiirem (ehkki ka kallim).

Kui kavatsete kasutada funktsioonirikkamat WordPressi teemat, siis vaatame, kuidas Kinsta raskema variandiga töötab.

Kinsta seitsmepäevase kiirtesti tulemused mitmeotstarbelise teemaga

Avada on üks populaarsemaid WordPressi teemasid, mis täna saadaval on. Seda teemat saab kasutada mitte ainult igat tüüpi veebisaitide loomiseks, vaid ka funktsioonide komplektina. Seda tüüpi teemade pakutavate kõrge funktsionaalsuse tõttu on Avada ja muid sarnaseid mitmeotstarbelisi teemasid kasutavatel veebisaitidel tavaliselt suuremad failide suurused, mis tingib aeglasema laadimisaja – eriti madala algtaseme jagatud hostimise korral.

Avada teema demo koduleht

Avada agentuuri demo kodulehe paigutus, mida kasutatakse Kinsta laadimisaegade testimiseks.

Uurimaks, kui võimekas oli Kinsta premium-i hallatav WordPress-i hostimisteenus mitmeotstarbeliste teemade käsitlemisel, installisime Avada oma WordPressi testimissaidile ja importisime ühe selle eelsisse ehitatud veebisaidi demosest. Nagu varem, registreeriti laadimisaegu iga 30 minuti järel seitsme päeva jooksul, kuid seekord, kui kasutati Avada teemat, oli testitava lehe failisuurus palju suurem.

Pingdom Kinsta Avada teema kiiruskatse tulemused

Avada agentuuri demo koduleht laaditi seitsmepäevase perioodi jooksul keskmiselt 1,25 sekundiga.

Avada agentuuri demo koduleht laaditi sisse 1,25 sekundiga, kuna faili suurus oli palju suurem kui kahekümne seitsmeteistkümne koduleht ja selle kaal oli tohutu 5,14 MB, võrreldes kerge teema failiga, mille suurus on 265 KB.

Kuna teie veebisaidi koduleht ei pruugi sisaldada kõiki Avada Agentuuri demo funktsioone, näiteks multimeediumliugurit, portfooliogaleriid, animatsioone ja suuri pildifaile, testisime ka selle abil loodud põhilisema ajaveebi postituse laadimisaegu teema.

Avada teematesti ajaveebi postituse kujundus

Avada Agentuuri ajaveebi postituse leht, mida katsetati ka koos Pingdomiga.

Hoolimata sellest, et faili suurus oli 1,11 MB väiksem kui Avada agentuuri demo kodulehel 5,14 MB, ei olnud laadimisaeg kummaliselt kiirem – saabus 1,56 sekundit, võrreldes avalehe 1,25 sekundiga.

Kinsta saidi kiiruskatse tulemused

Ehkki faili suurus oli Avada kodulehe omast väiksem, ei laadinud testblogipostitus seda kiiremini.

Mõlemal juhul suutsid Kinsta pakkuda auväärseid laadimisaegu, kasutades isegi Avada vitriini demo, mis oli pakitud ressurssidega näljaste funktsioonide ja vidinatega. Konteksti jaoks näete meie arvustuses, kui palju kauem kulus sama teema laadimisel Envato hallatava WordPressi hostimisteenuse kasutamisel.

Kinsta hostimiskoha kiiruskatsete kokkuvõte

Kinsta Page Speed ​​Pingdom testi tulemused

Pingdomi lehe kiiruse jälgimise tulemused kolmest Kinsta testimispaigast.

Kinsta on kindlasti kiire veebimajutaja. Nagu testitulemustest näete, määrab teie valitud teema selle, kui kiiresti teie saiti tegelikult laaditakse. Kerge teemaga Kakskümmend Seitseteist laaditakse palju kiiremini kui funktsioonirikkale Avada-teemale.

Kui kavatsete kasutada mõnda teemat, mis on natuke põnevam kui kakskümmend seitseteist, kuid te ei kavatse kasutada ka Avada teema eripäraseid demosid ilma mingeid muudatusi tegemata, kogete tõenäoliselt laadimisaegu kuskil vahepeal kaks tulemust, mis registreeriti. Lõppude lõpuks on Avada demosid mõeldud selle teema võimaluste tutvustamiseks, mitte selle esitamiseks, mida enamik inimesi praegusel kujul kasutab.

Kinsta andmekeskuse ja Pingdomi testimiskeskuse kaart

Testimiskohti hostiti Kinsta Oregoni andmekeskuses ja laadimisajad registreeriti San Jose Pingdomi serveri asukohast.

Testideks valiti Oregonis asuv Kinsta andmekeskus koos lähima Pingdomi serveri asukohaga, mis asus San Joses. Need kaks asukohta asuvad üksteisele suhteliselt lähedal, nii et külastajad, kes pääsevad teie veebisaidile kaugemalt, võivad lehtede laadimisaegu pikemaks muuta.

Peale Kinsta vahemällu salvestamise ei tehtud katsekohtade optimeerimiseks midagi muud. Seetõttu võite ehk oma WordPressi veebisaidi kiirust parandada piltide ja andmebaaside optimeerimise, teemafailide tihendamise ja muude ülesannete täitmisega kiirema laadimisaja saavutamiseks.

Koormusmõju jõudluse testimine

Lisaks lehe laadimisaegade jälgimisele seitsmepäevase perioodi vältel, testisime ka seda, kui hästi veebisait koormuse all toimis. Selle testi jaoks kasutati teenuse Load Impact simuleerimiseks mitu kasutajat, kes pääsevad korraga juurde Kinsta hostitud WordPressi veebisaidile.

Alustades sellest, et saidile pääses vaid üks kasutaja, hakkasid täiendavad virtuaalsed kasutajad (mida tähistab allpool toodud graafikul sinine joon) saitile regulaarsete intervallidega kümne minuti jooksul, kuni saidile pääses korraga 250 virtuaalset kasutajat. Selle kümneminutilise testimisperioodi jooksul registreeris teenus veebisaidi laadimisajad, et näha, kuidas üheaegsete külastajate arvu suurenemine saidi toimivusele avaldas mõju..

Kinsta koormuse löögikatse tulemused

Kinsta hallatava veebisaidi WordPress laadimisajad, kui saidile pääses samaaegselt kuni 250 virtuaalset kasutajat.

Ülaltoodud graafik näitab, et saidi (tähistatud rohelise joonega) laadimisajad jäid samaks, isegi kui saidile pääses korraga 250 virtuaalset kasutajat. Selle testi tulemusi saate ise vaadata veebisaidil Load Impact.

Kui vaatate meie Bluehost, GoDaddy ja HostGatori võrdluse jaotist Koormusmõju jõudluse testimine, näete, et kõigi nende kolme hosti odavate jagatud plaanide all kannatasid jõudlusprobleemid, enne kui 50 virtuaalset kasutajat saidile samal ajal juurde pääsesid.

Kinsta Uptime’i testi tulemused

Teine põhjus premium-hallatava WordPress-hostimise valimiseks odavamate ja madalama jõudlusega võimaluste korral on perioodide vähenemine, kui teie veebisait on maas või pole seda saadaval. Mõned kõige väärtuslikumad algtaseme jagatud hostid pakuvad 99,9% -list tööaega ja kuigi see näeb paberil hea välja, töötab see aasta jooksul üle kaheksa tunni seisakuid.

Uptime arvutused

Kinsta tagab 99,9% tööaja, mis võrdub veidi üle kümne minuti pikkuse seisakuga nädalas, kuid meie testides registreeriti 100% tööaeg.

Kinsnal on ka 99,9-protsendiline tööaja garantii, kui teie tööaeg langeb allapoole seda taset, kui teie arvelduse aeg langeb. Kuid meie testide ajal registreeris Pingdom seitsmepäevase perioodi jooksul muljetavaldava 100% tööaja.

Kinsta Pingdom Uptime testi tulemused

Testimiskohad püsisid veebis ja olid seitsmepäevase testimisperioodi jooksul saadaval 100% ajast.

Ehkki Kinsta ei taga 100% tööaega, ei kogenud me katseperioodil mingeid seisakuid. Sama ei saaks öelda Bluehost, GoDaddy või SiteGround kohta sarnastes testides, mida me varem korraldasime, kus need odavamad hostimisplaanid kogesid mitu minutit seisakuid.

See hõlmab meie Kinsta hallatava WordPressi hostimisteenuse testimist. Vaatame nüüd, kui palju peate oma veebisaidi Kinsta hostimiseks maksma.

Kinsta Hosting Hinnakujunduse üksikasjad

Kinsta hinnakujundus

Kinstat omab praegu kaheksa hallatavat WordPressi hostimiskava.

Kinsta’l on nii Starter- kui Pro-plaanid, samuti neli äriplaani ja kaks Enterprise-i plaani. Siin on nende peamised üksikasjad:

 • Starter: 30 dollarit kuus ühe WordPressi installimise eest, 20 000 külastust ja 10 GB kettaruumi.
 • Pro: 60 dollarit kuus kahe WordPressi installi, 40 000 külastuse ja 20 GB kettaruumi eest.
 • Äriplaanid: Alates 100 dollarist kuus kolme WordPressi installi, 100 000 külastuse ja 30 GB kettaruumi eest.
 • Ettevõtte plaanid: Alates 600 dollarist kuus 60 WordPressi installi, 1 000 000 külastuse ja 100 GB kettaruumi jaoks.

Aastas tasumine annab teile kaks kuud tasuta ja kõik plaanid hõlmavad tasuta Let’s Encrypt SSL-sertifikaati ja CDN-juurdepääsu. Kõigil plaanidel on ka 30-päevane raha tagasi garantii, nii et saate Kinstat proovida ilma rahalise riskita.

Igal kaval on juurdepääs samale infrastruktuurile, mida haldab Google Cloud Platform. See tähendab, et uuendamine suurendab lihtsalt WordPressi installimiste arvu ja külastuste ning salvestustasude suurendamist, selle asemel, et veebisaidi toimivust parandada, nagu mõnede muude veebihostide puhul..

Mis saab ülemäärastest tasudest?

Ülemääraste tasude osas on kaks peamist tüüpi. Külastatavuse ületasu on 1 dollar 1000 külastuse kohta, samas kui CDN-i ületustasu on 0,10 USD GB kohta. Tasud rakendatakse kohe teie kontole ja teie veebisaiti hoitakse võrgus. Kuid Kinsta termini äärmuslike ületuste korral jätavad nad endale õiguse ajutiselt piirata teie veebisaidile juurdepääsu, kuni probleem on lahendatud.

Kõiki üksikasju saate vaadata Kinsta plaanide lehelt.

Lõplikud mõtted

Nagu näete, pakub Kinsta kiirelt hallatavat WordPressi hostimist, millel on muljetavaldav tööaeg ja võimalus käsitleda mitut külastajat korraga.

Samuti saate juurdepääsu mõnele tõeliselt väärt funktsioonile, näiteks automaatne veebisaidi varundamine, turbekontroll ja hõlpsasti kasutatav lavastuskeskkond. Tugipersonal on ööpäevaringselt toimuva reaalajas vestlusteenuse kaudu abivalmis ja väga vastutulelik.

Ehkki Kinsta hinnakujundus on kooskõlas teiste hallatavate WordPress-i hostiteenuse pakkujatega, pole see algtaseme jagatud hostimisega võrreldes odav. Kõigil aladel on Kinsta siiski massiline samm odavate veebimajutusteenuste pakkumisel.

Seega, kui otsite oma WordPressi veebisaidile kiiremat ja usaldusväärsemat hostit või soovite oma uue saidi käivitada hallatava WordPressi hostimise korral, on Kinsta väga soovitatav.

Kui te pole endiselt kindel, saate tänu 30-päevasele raha tagasi garantii garantiile alati registreeruda ja oma saidi migreeruda keskkonda. Seejärel näete ise, kui kiiresti teie sait laadib, ja saate tagasimakse võimaluse, kui te pole tulemustega rahul.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map