HostGator vs Bluehost – který nabízí nejlepší rozpočet WordPress Hosting?

Nabídky WordPress


Bluehost a HostGator jsou dvě největší jména v hostování WordPress, takže pokud hledáte nejlepší způsob, jak získat web online s minimálními náklady, je pravděpodobné, že oba budou na vašem užším seznamu. Ale který je nejlepší?

Bluehost a HostGator mohou být technicky vlastněny stejnou společností (více o tom později), ale existuje řada věcí, které byste měli vzít v úvahu při rozhodování, která z nich je pro vás nejvhodnější. Porovnáním jejich funkcí, spolehlivosti a výkonu – s využitím skutečných data z testů v reálném čase z populárního motivu WordPress Divi, od Elegant Themes – doufáme, že vám poskytneme všechny informace, které potřebujete, abyste mohli informovaně rozhodnout, která z nich je pro váš web vhodná..

Podívejme se na to…

Hostingové plány použité pro toto srovnání

V tomto srovnání otestujeme jeden z víceúčelových plánů sdíleného hostování od společnosti Bluehost a jeden z plánů sdíleného hostingu optimalizovaného pro hostGator WordPress. S oběma plány dostupnými za stejnou cenu vám toto srovnání Bluehost vs HostGator pomůže nejen při rozhodování, kterému důvěřujete s vaším webem, ale také k tomu, zda sdílený hosting nebo služba optimalizovaná pro WordPress je nejlepší volbou pro váš projekt..

Hlavní podrobnosti plánů použitých v tomto srovnání jsou následující:

 • Bluehost – Shared Plus: Od 5,95 $ měsíčně (běžná cena 10,99 $ měsíčně).
 • HostGator – WordPress Starter: Od 5,95 $ měsíčně (běžná cena 14,95 $ měsíčně).

Pokud se rozhodnete platit měsíčně, bude vám účtována běžná cena, zatímco pokud se zaregistrujete na delší dobu, získáte slevu u hostitele a Bluehostu..

O HostGator a Bluehost

Jak již bylo zmíněno dříve, Bluehost a HostGator jsou dva z nejznámějších provozovaných webhostingů a od roku 2015 byly obě mezi 20 největšími webhostingovými společnostmi na světě. Proto bez ohledu na to, který z nich si vyberete, budete hostovat svůj web s vysoce zavedenou společností.

bluehost-homepage

Ve skutečnosti jsou HostGator i Bluehost nyní vlastněny stejnou společností Endurance International Group (EIG). EIG nejenže vlastní a provozuje Bluehost a HostGator, ale také koupila mnoho dalších webhostingových společností a od roku 2015 údajně měla naprosto neuvěřitelných 4,2 milionu uživatelů.

hostgator-homepage

Bluehost byl založen v roce 2003 v Utahu v USA, kde se jeho sídlo stále nachází. Společnost EIG ji získala v roce 2010 za nezveřejněnou částku. HostGator byl založen na Floridě v USA v roce 2002, ačkoli od té doby přestěhoval své sídlo do Texasu v USA. Společnost HostGator získala společnost EIG v roce 2012 za 225 milionů USD. Společně s dalšími hostiteli ve vlastnictví EIG utrpěly obě společnosti v roce 2013 značné výpadky služeb – od té doby však nebylo hlášeno nic ve stejném měřítku.

Klíčové detaily plánů Bluehost a HostGator: Porovnáno

Hlavní aspekty plánů sdíleného hostování na základní úrovni použité v tomto srovnání jsou následující:

 • Bluehost Shared Plus: Hostujte neomezené množství webových stránek s neměřeným úložištěm a šířkou pásma.
 • HostGator WordPress Starter: Hostujte jeden web s neměřeným úložištěm a průměrným měsíčním provozem 100 000 návštěv.

Aspoň na papíře to vypadá, jako by Bluehost nabízí nejkonkurenční službu za cenu. Jak ale brzy uvidíme, výběr webového hostitele je mnohem více než povolenek na šířku pásma a web.

Bluehost a HostGator Hlavní funkce hostingu: Porovnáno

Nástroj pro zálohování CodeGuard

HostGator obsahuje automatické zálohy webových stránek WordPress, zatímco Bluehost obsahuje nástroj pro zálohování jedním kliknutím.

Než se dostaneme k výsledkům testů rychlosti a výkonu, podívejme se na některé z nejlepších funkcí dvou plánů hostování od HostGator a Bluehost.

Zálohování webových stránek WordPress

Přestože oba hostingové plány v tomto srovnání směřují ke konci spektra na základní úrovni, stojí za to zdůraznit, že plán HostGator je zaměřen konkrétně na uživatele WordPress, a proto má nějaké pěkné další funkce, které by tato demografická skupina měla ocenit. To však také znamená, že jste mnohem omezenější v tom, co můžete udělat s hostingovým účtem.

Status CodeGuard

S HostGator jsou webové stránky WordPress zálohovány každých 24 hodin pomocí služby CodeGuard.

Jednou z užitečných funkcí je automatické zálohování webových stránek WordPress prostřednictvím CodeGuard. V rámci této služby získají zákazníci HostGator 1 GB úložiště pro zálohování webových stránek, s možností ponechat si záložní soubory tak dlouho, jak si přejí, zatímco zbývá místo.

Nastavení zálohování CodeGuard

Zálohovací nástroj HostGator CodeGuard usnadňuje výběr doby, po kterou se mají záložní soubory uchovávat.

Zákazníci společnosti Bluehost v základním sdíleném základním plánu se budou muset sami starat o zálohování stránek. Ovládací panel Bluehost však velmi usnadňuje vytvoření zálohy webové stránky, stačí pouze jedno kliknutí.

Nástroj pro zálohování Bluehost

Základní plán sdílené základní služby Bluehost nezahrnuje automatické zálohy, ale má snadno použitelný nástroj.

Pokud je pro vás tato funkce důležitá, dražší hostingový plán Bluehost Shared Prime zahrnuje nástroj SiteBackup Pro, který umožňuje automatické zálohování webových stránek WordPress. Existuje také několik vynikajících řešení zálohování WordPress od třetích stran, která mohou tuto funkci přidat na váš web.

Podpůrné kanály

Schopnost kontaktovat vašeho webového hostitele je zásadní, proto je dobré vidět, že Bluehost i HostGator nabízejí nepřetržitý live chat a telefonickou podporu. Během testování oba weboví hostitelé nabídli responzivní a informovanou live chatovou službu. Pokud je však váš e-mail preferovaným způsobem kontaktování podpory, žádná služba již nenabízí technickou podporu prostřednictvím prodeje e-mailů.

Další důležité podrobnosti porovnání Bluehost a HostGator

Abychom vám pomohli při rozhodování, který ze dvou hostingových plánů je pro váš web nejlepší – Bluehost Shared Plus nebo HostGator WordPress Starter – zde je několik důležitých podrobností, které je třeba zvážit:

 • Ukládání do mezipaměti webových stránek: Bluehost používá vlastní patentovanou technologii ukládání do mezipaměti ke zvýšení rychlosti vašeho webu, zatímco HostGator doporučuje a automaticky nainstaluje populární plugin WP Super Cache WordPress.
 • Síť pro doručování obsahu (CDN): Bluehost podporuje a doporučuje bezplatnou službu Cloudflare CDN, zatímco HostGator vám umožňuje používat jakoukoli službu CDN.
 • PHP: Bluehost nabízí snadné přepínání mezi verzemi PHP 5.6, 7 a Edge, zatímco u hostGatoru budete muset kontaktovat podporu pro přepínání mezi verzemi PHP verze 5.6. a 7.1.
 • HTTP / 2.0: Bluehost používá HTTP / 2.0; HostGator ne.
 • SSL: Plány Bluehost zahrnují bezplatný SSL certifikát, zatímco u HostGator je to volitelný placený extra.
 • Serverová technologie: Servery Bluehost a HostGator používají Apache.
 • SFTP: Bluehost a HostGator nabízejí bezpečný FTP přístup do vašeho webového prostoru pro nahrávání a úpravy souborů.
 • Správce souborů serveru: Bluehost umožňuje přístup k vašemu webovému prostoru prostřednictvím správce souborů s grafickým uživatelským rozhraním; HostGator to neumožňuje zákazníkům v plánech WordPress.
 • Přístup k databázi: Bluehost vám umožňuje přístup k databázím vašich webových stránek prostřednictvím phpMyAdmin, zatímco plán StarG hostitele WordPress nezahrnuje žádný přístup k databázi.
 • E-mailová služba: V rámci těchto plánů Bluehost a HostGator nabízejí kompletní e-mailovou službu.
 • Správa webových stránek WordPress: Bluehost vám umožňuje povolit automatické aktualizace jádra, pluginů a / nebo motivů WordPress, zatímco HostGator automaticky aktualizuje jádro, pluginy a motivy WordPress bez možnosti odhlášení.
 • Omezení pluginu: Bluehost umožňuje všechny pluginy WordPress, zatímco HostGator obsahuje seznam nepovolených pluginů pro zákazníky v balíčcích WordPress.
 • Bezpečnostní opatření: HostGator je chráněn před útoky DDoS (povodeň UDP) a malwarem a jeho plán zahrnuje bezpečnostní službu SiteLock, zatímco Bluehost nevykonává kontroly malware a skenování DDoS jako standard, ale nabízí bezpečnostní službu SiteLock jako volitelnou placenou aktualizaci.
 • Úklidové služby po hacknutí: Bluehost vám poskytne seznam napadených souborů, s nimiž se můžete vypořádat, zatímco plán HostGator WordPress zahrnuje automatické odstranění malwaru.
 • Umístění datového centra: Bluehost má datová centra v Utahu (USA) a HostGator má střediska v Utahu a Texasu (USA).
 • Stagingové stránky: HostGator nenabízí službu webového stagingu, zatímco Bluehost má nástroj webového stagingu bohatý na funkce.
 • Migrace webových stránek WordPress: Zatímco HostGator nabízí bezplatnou službu migrace webových stránek WordPress, Bluehost má placenou migrační službu ve výši 149 USD, ale podporuje migrační pluginy WordPress, které vám pomohou přejít na nového webového hostitele.

Doufejme, že to zodpovědělo zbytek vašich otázek ohledně plánů HostGator a Bluehost. Nyní zjistíme, který je nejspolehlivějším a nejrychlejším webovým hostitelem v našem porovnání dostupnosti a rychlosti stránky.

Bluehost a HostGator Uptime

Na každou sekundu je váš web offline a nedostupný, můžete přijít o prodej, klienty nebo příležitost rozšířit své publikum. Stejně jako obchod, který je během plánovaných otevíracích hodin uzavřen bez varování, web, který trpí prostoji, nebude na návštěvníky nijak dobře působit a je nepravděpodobné, že by získal nové příchozí.

S ohledem na to je důležité, abyste si vybrali hostitele se silným zaměřením na poskytování vysoké úrovně dostupnosti a prokázanou schopnost minimalizovat prostoje. Nějaký druh refundace nebo záruka za provozuschopnost může být také pěkná.

Bluehost i HostGator usilují o to, aby váš web byl co nejvíce online, ale pouze HostGator nabízí záruku dostupnosti. Na rozdíl od Bluehostingu, pokud vaše webové stránky na sdíleném serveru HostGator zaznamenají méně než 99,9% dostupnosti, můžete získat jeden měsíc kreditu. I když je to dobré, není pro vrácení peněz upřednostňováno žádné prostoje.

Jak tedy porovnat Bluehost a HostGator, pokud jde o dostupnost a rychlost stránky?

HostGator vs Bluehost: Výsledky testování dostupnosti

V našich dvou týdnech sledování pomocí Pingdom se Bluehost i HostGator podařilo dosáhnout 99,9% dostupnosti. Webové stránky na serverech Bluehost však prožily offline více než dvakrát tolik minut.

Porovnání dostupnosti

Srovnání prostojů Bluehost a HostGator během našeho testování.

Jak vidíte z našich testů, dokonce i 99,9% prostoje umožňuje několik samostatných případů a několik minut prostojů během relativně krátkého období 18 dnů..

Report uptime hostgator

V našem testu poskytl hostGator nejlepší dobu bezporuchovosti s 99,97% a jedním výpadkem, který trval osm minut.

Ve skutečnosti, jak ukazuje web uptime.is, v průběhu roku se 99,9% dostupnosti rovná 8h 45m 57,0s výpadku, ve srovnání s 52m 35,7 s pro uptime 99,99%. Pokud tedy najdete sdíleného hostitele nabízejícího 99,99% dostupnosti, přidejte je do svého užšího výběru.

Bluehost Uptime Report

Během testování hlásil Pingdom 99,94% výpadků a 17 minut prostojů během tří výpadků.

Když HostGator přináší lepší provozuschopnost než Bluehost, podívejme se, jak se tito weboví hostitelé srovnají, pokud jde o dobu načítání.

Doba načítání Bluehost vs HostGator: Porovnáno

Existuje mnoho dobře zdokumentovaných výhod plynoucích z rychlého načítání webových stránek, včetně vyšších konverzních poměrů, delších návštěv stránek a lepších hodnocení vyhledávačů. Při výběru webhostingu by proto výkon měl být jednou z vašich hlavních priorit.

Kdo je tedy nejrychlejším hostitelem webu: HostGator nebo Bluehost? Abychom to zjistili, testovali jsme obě služby pomocí základního bezplatného tématu WordPress a výkonné víceúčelové šablony.

Bluehost vs HostGator: 7denní načítání stránky s lehkým motivem

Snímek stránky zkušebních témat 2017

Ukázka ze zkušební stránky Twenty Seventeen WordPress.

Nejprve jsme na testovací weby nainstalovali základní téma zdarma dvacet sedmnácti WordPress a potom jsme vytvořili blogový příspěvek. Potom jsme nastavili Pingdom, aby sledoval rychlost této stránky v průběhu sedmi dnů, přičemž časy zaznamenané v 30minutových intervalech určují průměrné doby načítání.

Porovnání rychlosti stránky Pingdom

Při použití základního tématu WordPress se hostGator choval lépe než Bluehost.

Následující doby načítání při použití lehkého tématu WordPress a jednoduchý blogový příspěvek pro testování ukázaly, že web HostGator byl mnohem rychlejší:

 • Bluehost: 2,15 sekund (téma dvacet sedmnáct).
 • HostGator: 814 milisekund (téma dvacet sedmnáct).

Vzhledem k podobným cenám těchto hostingových balíčků výsledky ukazují překvapivě velký rozdíl ve výkonu při používání základního tématu WordPress a testování pomocí jednoduchého blogového příspěvku..

HostGator 7denní načítání stránky s lehkým motivem

HostGator Načítání časů s tématem 2017

Na webových stránkách používajících základní téma dvacet sedmnácti WordPress poskytl HostGator rychlejší doby načítání.

Bluehost 7denní načítání stránky s lehkým motivem

Bluehost Loading Times with 2017 Theme

Průměrná doba načítání zaznamenaná za sedm dní byla pro web Bluehost mnohem pomalejší.

Testování rychlosti stránky s prémiovým víceúčelovým tématem WordPress

Pokud vytváříte něco jiného než základní blog, možná budete chtít zvážit použití víceúčelového nebo na funkce bohatého WordPress motivu. Divi, od Elegant Themes, je jedním z nejpopulárnějších víceúčelových témat WordPress, které jsou dnes k dispozici, a během našeho testování jsme také zaznamenali doby načítání webových stránek pomocí tohoto tématu.

Porovnání doby načítání s tématem Divi

Ve druhé sadě testů rychlosti stránky pomocí webové stránky vytvořené s motivem Divi hostGator znovu překonal Bluehost..

Jak vidíte, po dalších sedmi dnech testování se web hostovaný s HostGatorem znovu načítal rychleji než stejná stránka na webu hostovaném Bluehostem, když používal téma Divi:

 • Bluehost: 2,76 sekund (téma Divi).
 • HostGator: 1,38 sekundy (téma Divi).

Webová stránka použitá pro testování byla větší a obsahovala více obsahu a funkcí z sady nástrojů Divi, což vysvětluje celkově pomalejší rychlosti.

Stránka Divi Theme Test

Screenshot testovací stránky tématu Divi.

Pokud pro svůj web plánujete použít víceúčelové téma, měli byste očekávat, že ve srovnání se základním tématem pro blogování bude mít vliv na dobu načítání. Stále však můžete dosáhnout dobrých výsledků výběrem rychle se načítajícího webového hostitele.

HostGator 7denní načítání stránky s víceúčelovým motivem

Výsledky Pingdom HostGator

Bluehost 7denní načítání stránky s víceúčelovým motivem

Výsledky testu Bluehost Pingdom

Na základě výsledků našeho nedávného srovnání WP Engine vs SiteGround se HostGator příznivě srovnává s jinými vysoce výkonnými sdílenými hostiteli, jako je SiteGround, ale není ve stejné třídě jako nejlépe spravované hostingové služby WordPress, jako je WP Engine.

Zátěžové zkoušky výkonu

Takže nyní víme, jak spolehliví jsou tito dva weboví hostitelé a jaký typ doby načítání můžete očekávat při použití základního tématu WordPress – stejně jako víceúčelová možnost bohatá na funkce. Dále je čas zjistit, jak tito dva populární weboví hostitelé fungují pod tlakem.

V této sekci našeho srovnání HostGator vs Bluehost vám poskytneme představu o tom, jak může váš web fungovat, když k němu přistupuje více návštěvníků najednou.

Pro tyto testy výkonu jsme použili službu Load Impact pro simulaci více návštěvníků, kteří k webu přistupují najednou. Zátěžové testy začínají jedním virtuálním uživatelem navštěvujícím váš web a zvyšují toto číslo o jeden (viz modrá čára v grafech), dokud web nepřestane reagovat. Časy načítání (zelené čáry v grafech) se zaznamenávají v pravidelných intervalech, přičemž se zvyšuje počet virtuálních návštěvníků testovacího místa.

Výsledky zkoušek nárazového zatížení Bluehost

Výsledky nárazového testu Bluehost Load s Divi

Třicet současných aktivních virtuálních uživatelů bylo o limitu pro webové stránky WordPress hostované společností Bluehost pomocí Divi.

Jak je vidět z výše uvedeného snímku z testu zatížení, v době, kdy 30 virtuálních uživatelů přistupovalo na web hostovaný společností Bluehost, doba načítání dosáhla 5,48 sekund. Poté, s každým dalším virtuálním uživatelem přístupem na web, se časy načítání začaly výrazně zvyšovat (jak ukazuje zelená čára).

Výsledky testování dopadu zatížení hostgatorem

HostGator Načíst výsledky dopadu s tématem Divi

Na webových stránkách hostovaných hostgatorem nedošlo ke zvýšení doby načítání, dokud počet simultánních virtuálních uživatelů nedosáhl 31.

Ve srovnání s Bluehostem se hostGator v testování dopadů na zatížení zdařil. Teprve až 40 virtuálních uživatelů přistupovalo na web současně, časy načítání se staly nepřijatelnými a dosáhly 9,03 sekund. U 30 současných virtuálních uživatelů byly doby načítání stále dobře pod sekundou při 556,6 milisekundách.

Souhrn zkoušky nárazového zatížení

Pokud očekáváte, že váš web bude mít velký počet návštěvníků, pak tyto výsledky ukazují, že byste pravděpodobně měli použít buď lehké téma WordPress, nebo upgradovat na webového hostitele s vyšším výkonem. Pokud však právě začínáte a ještě si musíte vybudovat publikum, zatímco náš testovací server HostGator by zvládl více návštěvníků než Bluehost, měly by být vhodné obě možnosti hostování.

Řídicí panely účtu a ovládací panely webových stránek

Kromě toho, že víte, jak každý webový hostitel funguje a ke kterým funkcím získáte přístup, je také důležité pochopit, jak snadné je konkrétní službu používat. V této části našeho srovnání HostGator vs Bluehost prozkoumáme možnosti správy účtu a ovládací panely webových stránek každého hostitele.

Správa účtu Bluehost a správa webových stránek

Oba tito weboví hostitelé nainstalují WordPress za vás, takže budete připraveni jít, jakmile se zaregistrujete. Díky nové oblasti zákaznických účtů Bluehost je přístup k funkcím správy webových stránek WordPress, který máte k dispozici, velmi snadný.

Aktualizace Bluehost WordPress

Oblast zákaznického účtu Bluehost usnadňuje správu webu WordPress.

Prostřednictvím sekce WordPress Tools ovládacího panelu Bluehost je možné aktualizovat pluginy a motivy, aktivovat automatické aktualizace a vytvářet a obnovovat zálohy webových stránek.

Správa verzí Bluehost PHP

Změna verzí PHP pomocí ovládacího panelu webové stránky Bluehost je jednoduchá.

Je také možné přepnout verzi PHP používanou na vašem serverovém prostoru a spravovat bezpečnostní certifikáty pro vaše domény, včetně upgradu z bezplatného SSL certifikátu poskytovaného zákazníkům Bluehostingu a aktivace bezplatných služeb CDN. Pokud hostujete ve svém účtu více než jeden web, můžete spravovat více webů ze stejné oblasti řídicího panelu.

Instalace webových stránek Bluehost WordPress

Ať už se rozhodnete pro instalaci WordPress při registraci do Bluehost nebo si ji sami instalujete v oblasti správy účtu, získáte přístup k některým užitečným doplňkům, které vám pomohou při spuštění webu.

Instalátor WordPress ovládacího panelu Bluehost

Nové instalace WordPress lze pomocí Bluehostu vytvořit několika kliknutími.

Kromě toho, že je instalace WordPressu velmi snadná, Bluehost zobrazí brzy novou stránku vašeho nového webu.

Bluehost již brzy

Bluehost automaticky zobrazí blížící se stránku pro nové instalace WordPress.

Nejen to, ale když se přihlásíte na svůj nový web WordPress, Bluehost vás provede procesem nastavení nového webu..

Uvítací obrazovka nového webu Bluehost

Instalace Bluehost WordPress zahrnuje průvodce nastavením webu, který vám pomůže nakonfigurovat váš nový web.

Proces nastavení vám pomůže vytvořit kontaktní stránku, nakonfigurovat váš blog a připojit se k Jetpacku, čímž umožníte další funkce webu. K některým funkcím vašeho účtu můžete přistupovat také prostřednictvím oblasti Bluehost na hlavním panelu webu WordPress.

Bluehost WordPress Instalační řídicí panel

Bluehost přidá na ovládací panel WordPress další sadu ovládacích prvků.

Díky snadnému přístupu k nástrojům a funkcím, jako jsou ukládání do mezipaměti, weby a integrace prémiového tematického obchodu MOJO Marketplace, je vše, co potřebujete k vytvoření a správě svého nového webu, k dispozici na dosah ruky pomocí Bluehost.

Themeshop Bluehost WordPress

Nyní můžete procházet a zakoupit prémiová témata a doplňky WordPress z trhu MOJO, aniž byste opustili řídicí panel svého webu..

Přístup k ovládacímu panelu Bluehost

Pokud potřebujete ještě větší kontrolu a přístup ke svým webům a hostitelskému prostředí, můžete spustit cPanel. Přestože Bluehost aplikoval svou vlastní kůži na cPanel, stále máte přístup ke všem obvyklým nástrojům prostřednictvím ovládacího panelu.

Bluehost cPanel s vlastní kůží

cPanel přístup zajišťuje, že ke správě svého hostovacího účtu můžete použít správce souborů, phpMyAdmin a další.

Bluehost odvedl dobrou práci při zjednodušování procesu vytváření a správy webových stránek WordPress. Užitečná sada ovládacích prvků přidaných k instalaci WordPress znamená, že byste měli mít možnost najít všechny funkce a nástroje ze svého hostitelského účtu na jednom centrálním místě..

HostGator účet a správa webových stránek

Aby zůstal konkurenceschopný s jinými dostupnými webovými hostiteli, jako jsou Bluehost a GoDaddy, je v procesu hostGator aktualizace svého zákaznického portálu. Nová verze však zatím není široce dostupná a místo toho bude většina uživatelů stále spravovat svůj účet hostgator prostřednictvím standardní zákaznické oblasti..

Zákaznický portál hostGator

Očekává se, že zákaznický portál HostGator bude brzy aktualizován.

Prostřednictvím této oblasti na webu HostGator můžete zobrazit podrobnosti o svém účtu, kontaktovat podporu a procházet dokumentaci.

Instalace webových stránek HostGator WordPress

Stejně jako Bluehost i webové stránky HostGator WordPress obsahují integrační plugin MOJO Marketplace, který vám poskytuje snadný způsob procházení a nákupu prémiových témat, pluginů a služeb WordPress..

Výchozí instalace HostGator WordPress

Na rozdíl od Bluehostu neexistují v instalacích WordGess HostGator žádné další ovládací prvky ani oblast dashboardu.

Nová instalace HostGator WordPress zahrnuje také bezplatnou WP Super Cache, Google Analytics Dashboard pro WP (GADWP) a pluginy Varnish HTTP Purge ve výchozím nastavení.

Podrobnosti Plugin HostGator WalkMe

Plugin HostGator WalkMe je nainstalován s WordPress, ale ještě není funkční.

Zatím však není průvodce, který by vám pomohl nastavit nový web. Nové instalace WordPress obsahují plugin HostGator WalkMe, ale v době psaní ještě nebyl spuštěn a spuštěn.

Přístup k ovládacímu panelu HostGator

Na rozdíl od standardních sdílených hostingových plánů Bluehost a HostGator hostitelský balíček hostGator WordPress v tomto srovnání nezahrnuje přístup cPanel. Místo toho lze základní úkoly správy webových stránek provádět prostřednictvím sekce WordPress Manager zákaznického portálu HostGator.

Správce instalace HostGator WordPress

HostGator poskytuje uživatelům hostingových plánů WordPress základní ovládací panel.

To rozhodně pomáhá udržovat věci jednoduché, ale tento omezený přístup omezuje to, co můžete se svým účtem dělat. Nevýhodou pro některé uživatele může být například nedostatek přístupu ke správcům souborů nebo přístupu k databázi, který je poskytován prostřednictvím cPanel na tradičním účtu sdíleného hostování..

Nástroj pro zálohování webových stránek HostGator CodeGuard

Záložní služba CodeGuard je přístupná z ovládacího panelu WordPress HostGator.

Každý, kdo prostě chce web WordPress, by tím pravděpodobně neměl být příliš odrazen. Díky tomu, že se HostGator stará o aktualizace softwaru WordPress, zásuvných modulů a témat, jakož i o zálohy webových stránek, s tímto hostingovým balíčkem se nemusíte starat..

Závěrečné myšlenky

Při rozhodování, zda je Bluehost Shared Plus nebo HostGator WordPress Starter plán tou nejlepší volbou, přichází na několik faktorů.

Pokud chcete spoustu funkcí a možností, jako je například schopnost hostovat více webových stránek, které nemusí být všechny weby WordPress, přístup k cPanelu, podpora pracovních míst, bezplatný certifikát SSL, neomezená šířka pásma a úložiště, užitečný ovládací panel a průvodce aby vám pomohl nastavit váš web WordPress, pak je plán Bluehost Shared Plus skvělou volbou.

Přestože můžete hostit pouze jeden web WordPress a postrádáte přístup k cPanel, stejně jako několik dalších doplňků, jak ukázaly naše testy výkonu, plán Starter hostitele WordPress poskytl rychlejší doby načítání a lépe se vyrovnal pod tlakem.

S cenami od 5,99 $ za měsíc (s často dostupnými dalšími slevami poskytují obě možnosti spravedlivou hodnotu za peníze. Rozhodování o tom, která z nich je tou pravou volbou pro váš web, závisí na tom, zda dáváte přednost výkonu hostGator nebo vlastnostem a možnostem Bluehostu).

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map