Hooratta hallatav WordPressi hostimine – esimesed muljed!

Hooratta hosting - proovige tasuta!


Kas olete sosinaid kuulnud? Kuulujutud uuest * hallatavast WordPressi hostimisteenusest, mille klientide arv on peaaegu null, on nende kohta midagi vähem kui hea öelda? Kuulujutud hallatavast WordPress-hostist, mis ületab normi, püüdes kõike paremaks saada?! Ma tean, et mul on … ja pärast peaaegu kuus kuud kõrvaltvaatamist, et näha, kas nad teevad midagi valesti – ja tundub, et nad pole seda muide teinud -, mõtlesin, et nüüd on õige aeg minna ja vaadata, mida kõik jama on umbes! Tutvustame hooratast: WordPressi spetsialiseeritud hostimisteenus, mis teeb asju nii pisut erinevalt kui ka erakordselt hästi!

Vaatame, loome uhiuue saidi ja teeme väikese testimise …

Värskendus (16. november 2018) – värskema ja põhjalikuma ülevaate saamiseks Flywheeli hostimisteenuste kohta vaadake meie uusimat postitust siin hooratta kohta.

Teenuse kohta

Positsioneerudes end spetsiaalselt disaineritele, vabakutselistele ja loomingulistele agentuuridele loodud WordPressi hostimisettevõttena, on Flywheelil palju pakkuda, mida vähemalt mu teekondadest ei leia – vähemalt minu teada. Me räägime sellistest asjadest nagu võime luua tasuta esitlussaite, hulgaliselt käepäraseid tööriistu, mis võimaldavad mitmetel disaineritel töötada samal saidil enne selle käivitamist ja – mis kõige parem – klientide arvelduse ülekandmine. See on õige – saate luua saidi kellegi teise jaoks oma kontole ja seejärel, kui olete selleks valmis, kanda selle konto konto / arveldused kliendile üle!

Põhijooned

 • Häälestatud WordPressi jaoks (nagu arvata võis), serveripoolse vahemälu kohta saate lisateavet
 • Kaunilt kujundatud liides
 • Tasuta rännetest saate rohkem teada
 • Nginx standardina (olemuselt kiirem kui Apache)
 • Kõik kliendid on VPS-serverites, mitte jagatud!
 • Ülemäärased tasud puuduvad
 • Kliendi arvelduse ülekandmine
 • Ühe klõpsuga lavastuskohad
 • Tasuta demonstratsioonisaidid (makske ainult siis, kui saidid käivituvad!)
 • Kindel turvalisus & pahavara jälgimine
 • Suurepärane esitus vaata allpool
 • Ööpäevased varukoopiad salvestatakse väljapoole ja ühe klõpsuga taastatakse
 • Lihtne CDN-integratsioon
 • Muljetavaldav uptime vaata allpool
 • Uuendage, alandage plaanid igal ajal
 • Järelejäänud SFTP – lisateave
 • Lihtsad koostöövahendid
 • Üks armatuurlaud
 • Sisseehitatud saidistatistika saate lisateavet
 • Kümne serveri asukoha kohta saate lisateavet
 • Tasuta krüptimise saidi turvasertifikaadid saavad lisateavet
 • Maksab PayPal (krediitkaarti pole vaja)

Kuidas see välja näeb ja tunneb?

Hooratta kasutajaliides on ühesõnaga: “ilus”. Veelgi enam, kasutajakogemus on üks paremaid, mida ma hostiettevõttest kunagi näinud olen. Selles on kõik, mida soovite, kõik olulised seaded on hõlpsasti juurdepääsetavad ja nad on jõudnud isegi mõnele korduma kippuvale küsimusele (näiteks serveri IP-aadressi) vastamiseks koos täiendava teabe lõikudega külgriba! Müts maha!

Taustprogrammi juhtpaneeli ekraanipilt:

Hooratta hallatava WordPressi hostimise armatuurlaua ekraanipilt

Kui lihtne on seda seadistada?

Viisakalt öeldes ei tee isegi mõned juhtivad hallatud WordPress-i hostiteenuse pakkujad asjade seadistamist lihtsaks. Hooratas aga tee! Ma ei saa nende tasuta rändeteenuste eest käendada (lihtsalt sellepärast, et ma pole neid veel kasutanud), kuid kui nad asuvad kuskil läheduses nii hõlpsalt kui töövoog, mida nad pakuvad uue saidi seadistamiseks, siis nad ole päris kuradi muljetavaldav! Algusest lõpuni polnud mul üldse probleeme, kui oli vaja uhiuus sait üles seada ja kõik korda saada! Kuna Hooratas ei müü domeeninimesid, peab teil olema domeeninimi, mis on registreeritud mõne teise pakkuja juures, näiteks GoDaddy või minu isiklik lemmik DreamHost (domeeninimede registreerimiseks), kuid asjad on üsna lihtsad. Lisage lihtsalt oma domeenile uus DNS-i kirje, et veenduda, et see osutab teie uuele hooratta serverile (nagu teeksite iga muu hostiga, mis pole domeeni registreerija), ja rääkige siis Flywheelile uue domeeni sätetest selle domeeni kohta.

Kiirus …

Nüüdseks arvan, et me kõik teame kiiruse tähtsust: kiirus on oluline! See on oluline teie kasutajate, teie konversioonide ja isegi SEO jaoks. Haldatava WordPressi hostimise puhul on kiirus sageli määrav tegur! Lõppude lõpuks, kui maksate oma hostimise eest kõige rohkem dollareid, soovite – ja peaksite saama – parimat jõudlust, mida teie raha saab osta!

Niisiis, kui kiire see on?

Mõne kiiruskatse käitamine täiesti varjatud saidil (st uhiuue WordPressi install, ilma et ükski seade oleks muutunud, täiendavaid pistikprogramme pole ja installitud on vaid vaikimisi paigaldatud Twenty Fifteen teema) laadimisajad ( esilehel) asuvad kuskil vahemikus 0,3 kuni 0,6 sekundit***! Siin on meie peaaegu täielikult välja mõeldud **** testi sait, kui soovite seda oma GTMetrixi või Pingdomi kaudu ise läbi käitada: http://webhostingspeedchecks-flywhl.com (pange tähele, et see sait jääb aktiivseks – selle ajaveebi postituse jaoks – kuni 31. detsembrini).

GTmetrix aruanne:

Hooratta GTMetrixi aruanne

Kurat see on kiire; tegelikult on see umbes kiireim tulemus, mida ma olen kunagi näinud sellises testis – ja olen omal ajal teinud päris palju.!

Uptime

Ehkki hooratas ei paku tegelikult mingisugust tööaja garantiid (kuid OK, palju tööaegseid garantiisid on vaieldamatult natuke farss), näivad nad kindlasti pakkuvat hämmastavaid tulemusi. Vaatleme seda ka edaspidi (meil pole veel tulemusi, kuna loome just koos nendega saidi), kuid selliste saitide nagu veebimajutus toimivuse aruanne kohaselt on need kutid valdkonnas juhtiv (praeguse tööajaga tulemused 100% ja “eluaegne” tulemus 99,99%.

(värskendus: üheksa kuud aastal – Võin nüüd kinnitada, et meie testimiskoht on töötanud terve üheksa kuud nullseisakuga = 100% tööaeg!)

Jõudlus koormuse all

Saidi jõudluse kontrollimisel koormatud tingimustes pole paremat tööriista kui Load Impact. Neile, kes seda veel ei tea, võimaldab see tööriist teil kaardistada üha suurema hulga virtuaalsete kasutajate eelmääratud aja jooksul saidile saatmise mõju, simuleerides sellega, kuidas saidi toimivus suureneb suurenenud koormusega. Selle tööriista kasutamine 1 kuni 50 samaaegse kasutaja saatmiseks meie testimissaidile (üksikasjad ülal) 10 minuti jooksul näitab tulemusi, mis annavad tunnistust sellest, kui hästi on Hooratas oma teenuseid seadistanud. Ma ei varjanud teid üksikasjadega, kuid piisab, kui öelda, et meie test oli sisuliselt olemas mingit mõju saidile – meie virtuaalsed laadimisajad jäävad kogu aeg märkimisväärselt alla hämmastava 50 ms! Neile, kes on meie testi tegelikes tulemustes huvitavad, on nad siin (märkus: kui kahtlete, kui head need tulemused on, proovige enda jaoks sarnast testi käia peaaegu kõigil muudel saitidel, mis teile meeldivad).

Järeldus

Kui olete disainer, arendaja või agentuur, kes loob saite klientidele ja töötab mitme kliendi jaoks (või isegi lihtsalt keegi, kes otsib teie veebisaidile erandlikku hostit), võib see väga hästi osutuda selle väärt hostimisteenus Kaal kullas: see ei paku mitte ainult mitmeid suurepäraseid funktsioone, mis ühelgi teisel hostil puuduvad, vaid ka hämmastavalt kiiresti ja kiitleb mõlemat silmapaistev töökindlus ja rock-solid performance koorma all! Tegelikult lähen nii kaugele, et ütlen, et järgmine minu loodud kommertssait majutatakse peaaegu kindlasti nende kuttidega!

Rohkem infot

Külastage ametlikku hooratta veebisaiti https://getflywheel.com/

Vaadake hunnik kasulikke ametlikke hooratta videoid aadressil https://getflywheel.com/design-and-wordpress-resources/videos/

* Uskuge või mitte, ehkki see tundub paljudele endiselt uus ja põnev, on Flywheel tegelikult tegutsenud juba ligi viis aastat ja tal on kümneid tuhandeid kliente!

** Kasutades kõiki GTMetrixi vaikeseadeid ja testimist Dallasest, mitte vaikimisi Vancouverist (kuna saidi server asub füüsiliselt New Yorgis, mitte Kanadas).

*** Sõna otseses mõttes oleme kõik kommentaarid ja tagasilükkamised välja lülitanud (rämpskommentaaride vältimiseks ja asjade tavapäraseks hoidmiseks).

Märkus. Lisaks tasuta saitide migratsioonidele pakub Flywheel ka päris imelist majutusteenust neile, kes registreeruvad / maksavad ette aasta hostimise eest ette!

Kas meil jäi millestki puudu? Mõtted?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me