Hõljutage domeenide ülevaadet – kas see peaks olema teie 2020. aasta domeeni registripidaja?


Domeenidel Hover on palju pakkuda ja see on atraktiivne võimalus kõigile, kes soovivad uue domeeninime registreerimist. Selles põhjalikus ülevaates uurime, mida nende pakkumine sisaldab, kes peaks nende kasutamist kaaluma ja mis eristab neid kõigist teistest domeeninimede registreerijatest.

Hover Domeenide kohta peaksite teadma järgmist:

�� Hover Domeenide ülevaade: Who Are Hover?

Hover on domeenide registripidaja lihtsalt selleks, et me saaksime ilmselgelt minema. Tegevusalade jaoks on domeenide registripidaja ettevõte, kes saab teie nimel registreerida uue domeeninime ja anda teile volituse selle domeeni kasutamiseks ükskõik mida vajate. Tavaliselt on see veebisaidi avamine või e-posti konto seadistamine.

hõljutage domeenide ülevaatamist

Hover käivitati 2008. aasta lõpus Tucowsi filiaalina – üks vanimaid domeeni registreerijaid turul. Hoveri idee oli muuta domeeni registreerimine võimalikult vaevatuks, et kõik saaksid protsessiga hakkama – isegi kui see oli nende esimene kogemus domeeninimedega tegelemisel.

Hover on ka ICANN-i akrediteeritud domeeniregistripidaja, ehkki mitte otse, vaid oma emaettevõtte Tucowsi kaudu.

Ho Hinnakujundus ja domeenilaiendid on saadaval hoveriga

Olgem ühes asjas ausad: ükskõik kui palju eelistate ühte registripidajat teisele, ei kavatse te ikkagi nende käest osta, kui nende hinnad on liiga kõrged. Seetõttu alustame seda Hover Domeenide ülevaadet, uurides, kus Hover seisab hinnaspektris ja millised domeenilaiendite TLD-d on saadaval.

Esiteks vaatame kõige populaarsemate tippdomeenide hinnasilte:

Hõljuma
GoDaddy
Nimehekk

Uus
Uuendamine
Uus
Uuendamine
Uus
Uuendamine

.com12,99 dollarit14,99 dollarit2,99 dollarit14,99 dollarit8,88 dollarit12,98 dollarit
.võrk15,49 dollarit17,49 dollarit18,99 dollarit18,99 dollarit12,98 dollarit14,98 dollarit
.org13,99 dollarit15,99 dollarit11,99 dollarit19,99 dollarit12,98 dollarit14,98 dollarit
.co25,99 dollarit25,99 dollarit2,99 dollarit34,99 dollarit9,88 dollarit25,98 dollarit
.ca15,99 dollarit15,99 dollarit2,99 dollarit16,99 dollarit11,98 dollarit13,98 dollarit
.ru14,99 dollarit14,99 dollarit
.de14,99 dollarit14,99 dollarit7,99 dollarit7,99 dollarit6,88 dollarit10,88 dollarit
.seda14,99 dollarit14,99 dollarit12,99 dollarit12,99 dollarit
.klubi13,99 dollarit13,99 dollarit0,99 dollarit14,99 dollarit12,88 dollarit12,88 dollarit
.sait32,99 dollarit32,99 dollarit0,99 dollarit39,99 dollarit15,88 dollarit15,88 dollarit
.kujundus5,99 dollarit39,99 dollarit19,99 dollarit69,99 dollarit17,25 dollarit44,88 dollarit
.veebis29,99 dollarit29,99 dollarit4,99 dollarit49,99 dollarit1,99 dollarit18,88 dollarit
.pood4,99 dollarit39,99 dollarit9,99 dollarit44,99 dollarit2,88 dollarit32,88 dollarit

Nagu näete, võidake kursor võita ja kaotada osa neist lahingutest. Ehkki kõik registripidajad müüvad põhimõtteliselt sama toodet, on hinnakujunduses siiski olulisi erinevusi.

Üldiselt näib, et Hover on esialgse domeeni registreerimise ja uuendamise erinevuste osas ausam. Ehkki GoDaddy pakub palju ülimadalaid sisenemishindu, kasvavad teie kulud üsna märkimisväärselt, kui teie domeeni uuendamise tähtaeg on käes. Näiteks uue .co domeeni hankimine maksab teile 2,99 dollarit aastas, kuid selle pikendamine teiseks ametiajaks on 34,99 dollarit aastas. Hoveri puhul on see sama domeeni jaoks vastavalt 25,99 ja 25,99 dollarit.

Mõned muud populaarsed tippdomeenid, mis on saadaval koos Hoveriga:

 • .xyz, .info, .io, .me, .mobi, .news, .tech, .us, .co.uk, .app, .heategevus, .ngo, .health, .llc, .organic, .style

Siin on Hoveris saadaval täielik tippdomeenide komplekt koos hinnakujundusega.

Veel üks asi, mida tasub rõhutada, on see, et hõljutage iga domeeni registreerimisega WHOIS-i domeeni privaatsust tasuta (kui TLD on selleks sobilik). WHOISe privaatsus on midagi, mida soovite niikuinii saada, nii et selle tasuta olemasolu on kahtlemata suur boonus. Paljud teised registripidajad võtavad selle eest lisatasu – tavaliselt vahemikus 8–12 dollarit aastas.

(Ilma WHOIS-i privaatsuseta avaldatakse kogu teie registreerimisel esitatud isiklik teave kõigile, kes teevad WHOIS-is lihtsat otsingut domeeninime kohta. See isiklik teave hõlmab selliseid asju nagu teie nimi, aadress, telefoninumber ja e-posti aadress.)

�� Kasutuslihtsus ja domeeninime registreerimine

Hõljutage hõlpsalt turul kõige selgemat domeenide registreerimise protsessi. Kontrollime seda!

Alustuseks pakub Hover teile nende kodulehel kolm peamist võimalust:

hõljutage ülemist riba

 • registreerige uus domeeninimi
 • edastage domeeninimi, mille olete juba teise registripidaja juures registreerinud
 • uuendage oma domeeninime teiseks tähtajaks.

Domeeninime ülekandmine või uuendamine on tõenäoliselt hea teema teiseks korraks, nii et jäägem nüüd uue domeeni registreerimise juurde, nähes, et see on see, mida te tõenäoliselt teha tahate.

Ja otse ees, oletegi kohtlemas! Hõljutage domeeni registreerimise protsessi omamoodi.

Esiteks ei sunni nad uksest sisse astudes teadma täpset domeeni, mida soovite registreerida. Selle asemel tutvustavad nad teile saadaolevat ja jagavad kõik peotähtsateks osadeks, sõltuvalt mitmesugustest teguritest ja tunnustest. Las ma näitan sulle:

Nii et ma olen oma otsingu alustanud, sisestades kasti „Mad Cafe“ … hei, ärge mõistke kohut. Mõne sekundi pärast on Hover naasnud umbes 100 domeeni soovituse kogumina.

Esiteks on meil jaotis Parimad valikud:

parimad kirjed

See põhineb täpsel sisestatud fraasil, minu asukohal ja sellel, mis on fraasi jaoks tõenäoliselt kõige populaarsem valik.

 • Ainus põhjus, miks madcafe.com pole loendis, on see, et see on juba võetud.

Need tipud on siiski vaid jäämäe tipp. Peale nende on Hoveril ka hulgaliselt muid soovitusi, mis põhinevad domeeni vajamisel ja TLD kättesaadavusel. Loendist leiate järgmiste jaotiste alla rühmitatud tippdomeenid:

kategooriad

Näiteks:

 • jaotises „isiklik” leiate TLD-d, näiteks .me, .guru, .expert
 • ‘Professionaalne’ – .attorney, .ceo, .dentist, .pro
 • „Äri” – .biz, .llc, .ltd, .ventures
 • ‘Organisatsioonid’ – .laager, .kirik, .klubi, .ngo
 • ja nii edasi.

Üks eriti huvitav jaotis on „soovitused”, kus hõljutage kursorit sisestatud algfraasiga, käivitage see läbi algoritmi ja tutvustage selle fraasi võimalike variatsioonidega – toimides mõneti nagu domeenigeneraator.

Need soovitused võivad sisaldada täiendavaid sõnu, sidekriipsu, erinevaid prefiksid, järelliiteid ja nii edasi. See on ülilahe ja kasulik, kui te pole 100% kindel nime registreerimisel.

ettepanekud

Domeenid, mis teile kõige rohkem meeldivad, saab ostukorvi lisada, kasutades domeeni kõrval olevat plussikooni. Enne selle täiusliku domeeninimele pühendumist on ilmselt kõige parem käsitleda seda ostukorvi oma nimekirjana.

Lisa ostukorvi

Kassaprotsess ei ole keeruline ja selles pole tarbetuid samme.

kassasse

Ainsad müügid on mitmesuguste e-posti lisandmoodulite jaoks, mis on täiesti valikulised. Pidage siiski meeles, et kui teie plaan on integreerida see uus domeeninimi välise veebimajutajaga, pakub see veebi teile tõenäoliselt e-posti ruumi tasuta, nii et teil pole vaja seda Hoverilt hankida.

Oma domeeninime saate registreerida ükskõik mille jaoks ühe kuni kümne aasta jooksul.

Ostu lõpuleviimiseks peate läbima ainult veel ühe ekraani, kus teil palutakse sisestada oma isiklik teave – see on vajalik kõigil domeenide registreerimisel. Tasuda saab krediitkaardiga või PayPali kaudu.

Kui see on tehtud, näete tellimuse kinnitamise lehte ja saate ka domeeni kinnitusmeili. Oma domeeninime täielikuks lubamiseks peate klõpsama lingil, mis selles e-kirjas on (seda nõuab ICANN – peamine domeeniturgu jälgiv organisatsioon).

Kui olete selle teinud, on teie domeeninimi täielikult aktiivne! ��

Üldiselt pean tunnistama, et uue domeeninime registreerimine Hoveris on väga sirgjooneline. Lisaks on need teie otsingul põhinevad domeeninimede soovitused tõesti kasulikud. Seal saate leida tõelisi kalliskive, eriti uhkete tippdomeenide (nt .store, .llc, .ngo jne) valdkonnas..

�� Hõljutage kursorit ka pärast registreerimist asja lihtsaks muutmiseks

Ehkki enamik domeeniregistripidajaid arvab, et nende töö on tehtud pärast krediitkaardi väljavõtmist, minge kursoriga kaugemale. Nende kasutajapaneel on tõesti intuitiivne ja hõlpsalt navigeeritav (ja usaldage mind, ma olen neid palju näinud), mis muudab teie uue domeeninime seadistamise enam kui teostatavaks, isegi kui teil pole selliste asjadega varasemaid kogemusi..

hõljutage juhtpaneeli

Esiteks näete lühidalt kõiki olulisi domeeni parameetreid koos registreerimisperioodide, lisatud teenuste ja nii edasi.

Võib-olla kõige huvitavam on see, et hover aitab teil oma domeeninime erinevatele platvormidele ja veebisaidi hostimisteenustele siduda. Siin on vaid mõned neist:

ühendada

Kui olete platvormi valinud, näete loendit toimingutest, mida peate oma domeeni integreerimiseks läbima. Sõltuvalt platvormist võib see loend olla pikem või lühem, kuid kursor aitab teid lõpuni. Lisaks on mõned sammud poolautomaatsed.

Näiteks kui otsustate ühendada oma domeeninime meediumiga, nagu ma tegin selle hover Domeenide ülevaate jaoks, näete järgmist:

keskmine integratsioon

Ainus negatiivne külg on see, et WordPressi pole selles loendis. Mõnes mõttes võib seda oodata, kuna WordPress ei ole iseenesest hostitud platvorm ja enne WordPressi veebisaidi avamist peate ostma kelleltki hostimiskonto..

Sellegipoolest annab hover teile juurdepääsu kõikidele täpsematele domeeniparameetritele ja -seadetele, nagu DNS ja domeenikirjed. Nendega saate oma domeeninime praktiliselt kõikjale suunata, sealhulgas ühendada see selliste hostidega nagu SiteGround, WP Engine või Hooratas.

⛑️ Tugi

Tugi on sageli probleemiks domeeniregistripidajatele, eriti kui nad hakkavad tegutsema mastaapselt ja peavad päevas tegelema tuhandete taotlustega.

Hover väidavad, et neil pole selliseid probleeme. Alustuseks on saadaval mitu tugiteenuse valikut:

 • telefonitugi: tööpäeviti kell 8–23 EST; nädalavahetustel kella 8–18 EST
 • teadmistepagas
 • otsevestlus
 • veebipõhine tugi piletite alusel.

Lubage hõlpsalt, et nad ei kasuta enne probleemide lahendamist ühtegi telefonikõne puud, kuhu teid ühelt inimeselt teisele suunatakse. Selle asemel saate kohe rääkida pädeva inimesega.

Lisaks pakuvad nad ka sularaha domeeni ülekandeid. See tähendab, et selle asemel, et peate iseseisvalt ülekandmisega tegelema (kui oma domeen kolitakse hoverisse), hoolitseb üks Hoveri esindaja kogu protsessi eest teie eest algusest lõpuni..

���� Alumine rida: kas peaksite kasutama kursorit?

See on peamine küsimus, millele proovime selles ülevaates vastust leida. Kuna seal on saadaval palju domeeniregistripidajaid, olete valiku ees enam kui palju.

Hover on domeenide registripidajana iga aastaga üha populaarsemaks muutunud. Nad on turundanud palju taskuhäälingusaadete ja muude kanalite kaudu, kuid mis veelgi olulisem – nad on suutnud tõestada kvaliteetse teenuse tõeliselt kvaliteetse teenuse ja kasutajasõbraliku platvormiga.

Kas peaksite neid kasutama nime Namecheap või GoDaddy kaudu? Noh, see sõltub sellest, milline on teie jaoks domeeninime registreerimisel kriitiline tegur:

 • Kui olete kogenud kasutaja ja teid ei hirmuta kogu tehniline seadistus, mis võib teatud registripidajatega töötamisel kaasneda, ostke lihtsalt ettevõttelt, kes müüb teie soovitud TLD madalaima hinnaga.
  • Kuid öeldes, et kui soovite, kas pood või .design, on need endiselt Hoveriga kõige odavamad (algse registreerimisperioodi hind).
 • Kui hindate kasutusmugavust ja stressivabu elamusi, kus pole varjatud tasusid ega ebaselgeid müügisõnumeid, siis vaadake Hover.
 • Kui soovite vaid domeeni hankida ja seejärel kohe WordPressi veebisaidi käivitada, hankige domeen ja hostimine korraga saidilt SiteGround või Bluehost. Ausalt, see saab olema kiirem. Kuid tuleb hoiatada, et ka siis võib olla keerulisem end sellest tehingust välja viia, kui soovite kunagi peremehi vahetada mis tahes põhjusel.

Kui soovite domeenide kohta rohkem teada saada, vaadake neid juhendeid:

 • Mis on domeeninimi??
 • Mis vahe on veebisaidil ja domeeninimel??
 • Mis vahe on domeeninimel ja veebimajutamisel??

Kas olete kasutanud / kasutanud hoverit? Kas olete valmis neid proovima? Mõtted?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me