GoDaddy vs WP Engine: jõudlust võrreldes – milline on WordPressi jaoks parem?

WordPressi pakkumised


Proovin valida oma WordPressi saidi hostimiseks GoDaddy ja WP Engine’i vahel?

GoDaddy on seal üks tuntumaid hostiettevõtteid, millel on Superbowli reklaam, New Yorgi börsil avalik noteering ja 12 miljardi dollari suurune turuosa..

Ka WP-mootor ei ole väike praad. Nad on üks vanimaid ja suurimaid hallatud WordPressi hostiettevõtteid ning alustavad ka omaenda miljardi dollari väärtuse hindamist, omandades hiljuti oma endise konkurendi Flywheeli.

Põhimõtteliselt tahan öelda, et viskan umbes need miljardi dollari väärtuses ümberkorraldused, et need on kaks suurt hostimisettevõtte koera ja mõlemad on pannud oma ressursside oma hostimistoodete ehitamiseks.

Selle postituse eesmärk on aidata teil mõista nende kahe võõrustaja erinevusi (mis on märkimisväärsed), valida nende vahel ja leida teie vajadustele sobiv hostimisplaan.

See ei tähenda siiski iga olukorra jaoks ühe võitja valimist – see aitab lihtsalt teil valida oma veebisaidi majutamiseks parim koht, võttes arvesse teie eelarvet, soovitud funktsioone ja seda, kui suurt rõhku panite jõudlusele jne..

Siit saate teada, mida võrreldakse

Ehkki see on WP Mootori ja GoDaddy võrdlus, võrdlen ma tegelikult kolme erinevat hostimisvõimalust – ühte WP Mootorist ja teist GoDaddylt.

Selle põhjused:

WP Engine abil saavad kõik sama üldise WordPressi hostimise kogemuse. Kuigi WP Engine pakub mitut plaani, on neil kõigil samad põhifunktsioonid – ainus erinevus on teie saadavad riistvararessursid (nt rohkem salvestusruumi või rohkem ribalaiust).

GoDaddy pakub WordPressi saidi hostimiseks siiski kahte populaarset viisi:

 1. Hallatud WordPressi plaan, mis pakub WordPressi sujuvamat funktsionaalsust. Saate seda kasutada ainult WordPressi saitide hostimiseks.
 2. Üldine jagatud Linuxi hostimiskava. Saate seda kasutada nii WordPressi kui ka muud tüüpi saitide hostimiseks.

Nii et sisuliselt vastab see postitus omamoodi kahele küsimusele:

 1. Kui peaksite oma WordPressi saiti hostima WP Engine või GoDaddy abil?
 2. Kui GoDaddy on teie jaoks kiirem, kas peaksite valima nende hallatava WordPressi plaani või nende odavama jagatud plaani?

Alustame, et saaksite teha õige otsuse …

WP mootor vs GoDaddy: funktsioonide võrdlus

Alustame nende kolme plaani põhijoone võrdlusega, mis etappi seavad:

WP mootorGoDaddy hallatudGoDaddy jagas
WordPressi installija
WordPressi värskendused
Kohandatud hostimise armatuurlaud
Automaatne varundamine
Lavastuskohad✅ *
Serveritaseme vahemälu
Tasuta SSL✅ *
Tasuta CDN

* Need funktsioonid pole kõigil astmetel saadaval.

Võrreldes suurimaid funktsioone, mida paljud WordPressi kasutajad soovivad, võite öelda, et GoDaddy hallatav WordPressi hostimiskava on palju võrreldav WP Engine’iga kui selle odavam jagatud plaan, mis üsna lihtsalt pakub WordPressi automaatseadistajat ja mitte palju muud.

Kuigi need funktsioonid ei pea olema WordPressi saidi haldamiseks, muudavad need teie elu palju mugavamaks. Näiteks:

 • Kohandatud hostimise juhtpaneel võimaldab teil näha oma saidi olulisi aspekte. Näiteks näete otse hostingu juhtpaneelilt, milliseid pistikprogramme tuleb värskendada.
 • Automaatsed varundamised tähendavad, et te ei pea WordPressi varupistikprogrammi abil viiuldama.
 • Serveritaseme vahemälu tähendab, et te ei pea oma vahemälupistikprogrammi konfigureerima (kuigi WP Rocketi kasutamisel võib siiski olla eeliseid).
 • Komplekti kuuluvad CDN- ja SSL-sertifikaadid säästavad teid muidu tasuliste teenuste ostmisest.

Nii et kokkuvõtlikult on WP Mootori ja GoDaddy hallatud plaanid võrreldavad, kui tegemist on suurimate „hallatavate WordPressi funktsioonidega”, mida enamik inimesi soovib, samas kui GoDaddy odavam jagatud plaan on palju rohkem paljasteid.

WP Engine pakub aga ka muid lisaväärtusega funktsioone, mida te GoDaddyga ei saa. Suurim näide on see, et saate Genesise raamistiku ja kõik StudioPressi lapseteemad tasuta. Need on kvaliteetsed, esmaklassilised teemad, mis on lisatud ilma lisatasuta.

Neile pääsete juurde saidil Teemad piirkond teie WP mootori armatuurlaual:

WP mootor sisaldas Genesis Framework

Armatuurlaudadest rääkides …

WP Engine vs GoDaddy: armatuurlaua / kasutusmugavuse võrdlus

Järgmisena lähme rohkem praktilisse tegevusse ja heidame pilgu iga platvormi igapäevase kasutamise hõlpsusele. Selle all mõtlen peamiselt armatuurlaudu, mida kasutate oma saidi erinevate osade haldamiseks.

WP mootor

WP Mootori saidi armatuurlaual toimub palju – palju enamat kui kumbki GoDaddy plaanidest.

Kui olete juhuslik kasutaja, võib see end alguses pisut häirida. Kuid see funktsioon on palju parem kui seda pole, ja ma arvan, et WP Mootori armatuurlaud on nende teenuse üks kõrghetki.

Nii näeb välja konkreetse saidi haldamisel. Jällegi toimub palju. Sa saad:

 • vasakul vasakul menüüvalikute loend, et pääseda juurde erinevatele aladele
 • kesksest põhistatistikast saidi kasutamise jälgimiseks
 • värskendage WordPressi tarkvara ja pistikprogrammide märguandeid (seda näete paremas alanurgas).

WP Mootori peamine WordPressi saidi armatuurlaud

Vaatame mõnda neist võimalustest, mille saate vasakpoolsel külgribal.

Esiteks Varupunktid ala võimaldab teil vaadata kõiki automaatseid igapäevaseid varukoopiaid, mida WP Engine võtab. Sa saad ka:

 • looge varundamine käsitsi, mis on mugav, kui plaanite teha suuri muudatusi
 • taastage oma sait varundamisest
 • laadige oma arvutisse varukoopia alla.

WP mootori varundusriist

Kui lähete Ümbersuunamise reeglid ala, saate ümbersuunamisi seadistada ilma, et peaksite segama oma saidi .htaccess-faili, mis on veel üks mugav tööriist:

WP mootori armatuurlaual olev ümbersuunamise tööriist

Veel üks tõeliselt võimas eelis on see, et WP Engine pakub teile mitte ainult ühte arendusvaldkonda, vaid ka kahte võimalust:

 1. Lavastus
 2. Areng

Mõlemad on nagu “liivakastid”, kus saate oma saidi muudatustega turvaliselt ringi liikuda, enne kui need reaalajas kuvatakse.

Neid on ülilihtne kasutada ja WP Engine pakub teile mugavaid tööriistu, mis võimaldavad teil oma WordPressi saidi kloonida erinevate keskkondade vahel:

WP mootori lavastusfunktsioonid

Lõpuks saate ka spetsiaalse Tööriistad ala, mis aitab teil oma saidi toimivust testida:

WP mootori armatuurlaual oleva jõudluse testimise tööriist

Üldiselt on hostimise armatuurlaua puhul kindlasti võitjaks WP Engine, ehkki see võib juhuslike kasutajate jaoks esialgu pisut üle jõu käia..

GoDaddy hallatav WordPressi hostimine

GoDaddy hallatud WordPressi plaanid annavad teile kohandatud armatuurlaua kogemuse, mis on palju kasutajasõbralikum kui nende jagatud plaanid. Juhusliku kasutaja jaoks on see minu arvates ka alguses pisut kasutajasõbralikum kui WP Engine.

See tähendab, et see on vähem valdav, kuid see ei anna teile nii palju tööriistu kui WP Engine.

Peamine armatuurlaud välja näeb – saate vaadata, kuidas see loetleb värskendusi, millele peaksite tähelepanu pöörama, ning saate hallata ka automaatseid varukoopiaid ja muid teenuseid (minu testiplaanil pole tasuta SSL-sertifikaati – kõrgemad astmed teevad, siiski):

GoDaddy peamine hallatav WordPressi hostimise armatuurlaud

Allapoole kerimisel saate veebisaidi toimivuse kontrolli otse juhtpaneelilt käivitada, mis on veel üks tõeliselt mugav funktsioon:

Armatuurlaual oleva GoDaddy jõudluse kontrollimise tööriist

WP Engine lubas teil seda ka teha, mida ma teile ülalpool näitasin.

Lõpuks annab armatuurlaua alumine osa teie saidi ja serveri üksikasju ning kui valite astme, mis hõlmab lavastust, pääseb juurde ka teie lavastamise saidile..

Lisaks saate siin lubada või keelata oma CD-ga tasuta CDN-funktsioonid:

GoDaddy saidi üksikasjalik jaotis juhtpaneelil

Pisut sügavamale minnes annaksin teile ülevaate automaatse varundamise ja taastamise tööriistast. Ehkki tundub, et te ei saa varundamist käsitsi käitada – see on pettumus – lubab GoDaddy taastada mis tahes automaatse varundamise korral. Samuti annavad nad teile võimaluse valida ainult failide / andmebaasi või kogu saidi taastamine:

GoDaddy automaatse varundamise ja taastamise tööriist

Lisaks sellele, mida ma teile eespool näitasin, pakub GoDaddy hallatav WordPressi plaan ka tõeliselt mugavat sisselogimisprotsessi, mis aitab teil installida oma esimese WordPressi saidi või migreerida olemasoleva WordPressi saidi teisest hostist.

Kokkuvõttes pakub GoDaddy hallatav WordPressi armatuurlaud kena mugavat armatuurlauda juhuslikele kasutajatele.

Arvan, et energiakasutajad ja arendajad eelistavad WP Engine’i funktsionaalsuse põhjalikkust, kuid kui olete juhuslik kasutaja, võite eelistada GoDaddy lihtsust.

GoDaddy jagatud WordPressi hostimine

GoDaddy jagatud WordPressi hostimiskogemus pole sugugi nii tore kui nende hallatava WordPressi funktsionaalsus.

Peamiselt armatuurlaualt saate oma saidi põhikokkuvõtte ja linke olulistele tööriistadele, näiteks phpMyAdmin ja File Manager. Siiski pole ühtegi WordPressi spetsiifilist funktsiooni, mille saate GoDaddy hallatud plaaniga:

GoDaddy jagatud hostimise armatuurlaud

Kui klõpsate nuppu cPanel linki, saate saidi serveri haldamiseks „tavalise” cPaneli juhtpaneeli:

GoDaddy jagatud hostimise cPaneli armatuurlaud

Põhimõtteliselt on GoDaddy jagatud plaan üsna “tüüpiline” jagatud hostimise kogemus, kus käitate kõike cPaneli kaudu ja WordPressil pole spetsiifilisi funktsioone..

Teisest küljest pakuvad WP Engine ja GoDaddy hallatavad WordPressi plaanid spetsiaalselt WordPressi jaoks loodud kohandatud armatuurlauakogemusi.

WP Engine vs GoDaddy: tugivõrdlus

Pole tähtis, kus oma saiti majutate, on tõenäoliselt käes aeg, kus vajate abikätt, nii et soovite mõnda ettevõtet, mis pakub tähetuge.

WP mootori tugisuvandid

WP Engine pakub kõigi plaanide jaoks ööpäevaringset vestluse tuge. Kõrgema astme plaanid saavad ka ööpäevaringset telefonitugi.

Vestluse toele pääsete igal ajal hõlpsalt juurde otse WP Mootori juhtpaneelilt:

WP Mootori otsevestluse tugi

GoDaddy tugiteenuste valikud

Nii GoDaddy hallatav WordPressi hostimine kui ka jagatud hostimise pakkumine pakuvad telefoni kaudu ööpäevaringset tuge, samuti esmaspäevast reedeni reaalajas vestluse tuge.

Te ei pääse juhtpaneelile otseülekande kaudu kuskilt, kuid need muudavad selle hõlpsa leidmise spetsiaalse teenuse abil Võta meiega ühendust leht:

GoDaddy tugileht

WP mootor vs GoDaddy: jõudluse võrdlus

WP Engine vs GoDaddy toimivuse testimiseks panin üles kolm ühesugust testimiskohta:

 1. WP Engine’s Käivitamine plaan.
 2. GoDaddy’s Põhiline hallatud WordPressi hostimisplaan.
 3. GoDaddy’s Majandus jagatud Linuxi plaan.

See on odavaim määramistasand igal hostil.

Testimiskoht on igas hostis 100% identne – kasutasin sama kloonikoopiat.

Peale selle üritasin teha sellest reaalse maailma testi, jäljendades tõelist WordPressi saiti. Niisiis kasutavad kõik testitavad saidid populaarset Avada teemat, samuti täielikku Avada demosaiti ja mõnda muud tavalist pistikprogrammi, näiteks Yoast SEO.

Demosaitidel on pikk koduleht, kus toimub palju asju, seega peaksid need olema nende kolme hostimiskava hea proovikivi. Kui olete huvitatud, näete siin kogu lehe ekraanipilti.

Seejärel viin WebPageTesti abil läbi iga hostikava jaoks kümme jõudlustesti. Olen seadnud WebPageTesti väärtuseks:

 • test Chicago Illinoisist
 • ühendage ühendus kiirusega 20 Mbit / s, mis on USA keskmise Interneti-kiiruse lähedal.

Alustan lihtsalt toorete andmete jagamisega ja teen selle jaotise lõpus mõned järeldused.

WP mootor

Kõigi kümne testi keskmine oli 2,43 sekundit.

1. test2. test3. test4. test5. test
2,121 s2,338 s2,623 s2,515 s2,624 s
6. test7. test8. test9. test10. test
2,186 s2,582 s2,298 s2,402 s2,530 s

Vaadake kõiki tulemusi WebPageTestis:

 • Testid üks kuni viis
 • Testid kuus kuni kümme

GoDaddy haldas WordPressi

Kõigi kümne testi keskmine oli 2,94 sekundit.

1. test2. test3. test4. test5. test
3,081 s3,194 s2,822 s2,936 s3,329 s
6. test7. test8. test9. test10. test
3,411 s2,602 s2,410 s2,951 s2,701 s

Vaadake kõiki tulemusi WebPageTestis:

 • Testid üks kuni viis
 • Testid kuus kuni kümme

GoDaddy jagatud Linuxi hostimine

Kõigi kümne testi keskmine oli 3,02 sekundit.

1. test2. test3. test4. test5. test
3,276 s3,347 s2,897 s3,040 s2,922 s
6. test7. test8. test9. test10. test
2,985 s2,901 s2,934 s2,907 s2,989 s

Vaadake kõiki tulemusi WebPageTestis:

 • Testid üks kuni viis
 • Testid kuus kuni kümme

Andmete põhjal järelduste tegemine

Kõigist nendest testidest erinevuste hõlpsamaks nägemiseks on siin toodud tabel, milles võrreldakse iga hostimiskava üldist keskmist kiirust:

WP mootorGoDaddy hallatudGoDaddy jagas
2,43 s2,94 s3,02 s

Nagu näete, oli erinevus WP Mootori ja kahe GoDaddy plaani vahel palju suurem kui erinevus kahe GoDaddy plaani vahel ise.

Niisiis, kui jõudlus on teie jaoks ülimalt oluline, peate tõenäoliselt minema WP Engine’i.

Kuid WP Engine on ka kallim kui minu testitavad GoDaddy plaanid, nii et te ei saa seda lisajõudlust tasuta.

Peate otsustama, kas hindate WP Mootori kiiremat jõudlust lisaraha maksmiseks piisavalt.

Lisaks, kui teil on eelarve ja te ei hooli GoDaddy hallatavate WordPressi hostimiskavade lisafunktsioonidest, ei näi selle kava ja GoDaddy odavamate jagatud plaanide vahel suurt toimivuserinevust olevat..

Rahast rääkides …

WP Engine vs GoDaddy: hinnavõrdlus

Neist kolmest hostist on WP Engine kõige kallimad, kusjuures GoDaddy mõlemad plaanid tulevad WP Engine’i plaanide alla hästi.

Siin on kõigi kolme masina algtaseme võrdlus. Selle võrdluse jaoks kasutan tavalist hinnakujundust võimalikult lühikese arveldustsükli jooksul. GoDaddy pakub aga üsna agressiivseid allahindlusi, mis kehtivad teie esimese arveldustsükli kohta.

Näiteks võite mõnikord leida allahindlusi, et maksta kogu esimese aasta eest vaid 12 dollarit. Pärast seda peate maksma allpool loetletud tavahinna.

Lisaks võite saada ka odavamat hinda, makstes rohkem aega ette – see kehtib kõigi kolme võõrustaja kohta:

WP mootorGoDaddy hallatudGoDaddy jagas
Hind kuus35 dollarit12,99 dollarit10,99 dollarit
ArveldustsükkelIgakuineIgakuineIga 3 kuu tagant
Veebisaidid on lubatud111
Liiklus25 00025 000Mõõtmata
Ladustamine10 GB10 GB100 GB
Ribalaius50 GBEi kohaldataMõõtmata

Nagu tabelist näha, on põhjus, miks WP Engine laadib teie saidi kiiremini ja omab ilusamat armatuurlauda – hind! WP Engine on GoDaddyga võrreldes pisut kõrgema astme toode ja hinnataseme tõus..

Lõplikud mõtted WP Engine vs GoDaddy kohta

Kui olete WordPressi kasutaja, kes proovib otsustada WP Engine’i ja GoDaddy vahel, peaksite minu arvates kõigepealt tegema ühe otsuse:

GoDaddy hallatud WordPressi plaanid vs. GoDaddy jagatud plaanid.

GoDaddy haldas WordPress vs jagatud plaane

Arvan, et siin pakuvad GoDaddy hallatud WordPressi plaanid enamiku inimeste jaoks palju paremat väärtust. Hinnavahe on väike, alates 12,99 dollarist kuus hallatava vs 10,99 dollarini kuus jagatud eest. Lisaks peate jagatud paketiga maksma kolm kuud korraga, samas kui hallatud plaan võimaldab teil minna kuust kuusse.

Selle väikese hinnaerinevuse jaoks pakuvad GoDaddy hallatavad WordPressi plaanid:

 • rohkem funktsioone koos peamiste funktsioonidega, nagu automaatne varundamine, sisseehitatud vahemälu ja CDN, ning kõrgematel astmetel ka saitide
 • palju arukam armatuurlaua kogemus koos mugavate funktsioonidega, nagu pistikprogrammi värskendusteatised ja armatuurlaua sees olev jõudlustööriist
 • pisut parem jõudlus.

Arvan, et GoDaddy jagatud plaanide hallatavate WordPressi plaanide asemel valimise ainus põhjus on see, kui plaanite hostida palju erinevaid saite. Jagatud plaani kõrgematel astmetel saate hostida piiramatu arvu veebisaite. Enamik hallatavate WordPressi plaanide astmeid lubab siiski ainult ühte või kahte saiti.

WP Engine vs GoDaddy hallatav WordPress

Nüüd järgmise küsimuse juurde – mille peaksite valima WP Engine’i ja GoDaddy hallatavate WordPressi plaanide vahel?

Arvan, et siin taandub see teie eelarvele.

Võttes hinna võrrandist välja, pakub WP Engine lihtsalt kvaliteetsemat toodet koos:

 • parem jõudlus
 • armatuurlaual on saadaval rohkem funktsioone, eriti energiakasutajate ja arendajate jaoks
 • kõrgekvaliteediline serveritaseme vahemälu ja integreeritud CDN
 • tasuta SSL-sertifikaadid kõigis plaanides
 • lisaväärtusi, näiteks Genesise raamistik ja kõik 35-pluss StudioPressi lapseteemad.

Ainus „saak” on see, et maksate selle eest rohkem – WP Mootori odavaim plaan on 35 dollarit kuus, samas kui GoDaddy odavaim hallatav WordPressi plaan maksab sarnase salvestus- / liiklustaseme korral vaid 12,99 dollarit kuus (ja pakub agressiivseid reklaamisoodustusi, (näiteks kogu esimese aasta eest kokku 12 dollari maksmine).

Seega, kui teil on eelarve, kaaluge GoDaddy hallatavate WordPressi plaanide kasutamist, kuna need pakuvad raha jaoks piisavat väärtust.

Kuid kui soovite parimat WordPressi üldist hostimist, siis võiksite tõenäoliselt minna WP Engine’i kohale GoDaddy kaudu.

Veel sügavama ülevaate saamiseks tutvuge meie täieliku WP Mootori ülevaatega.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me