Envato hostitud (ThemeForest / Avada hosting) ülevaade – kas sellest on midagi head?

WordPressi pakkumised


Kui olete hiljuti teemaForestis otsinud WordPressi teemat, olete võib-olla märganud reklaamitavat teenust nimega Envato hostitud. Nagu juba võisite arvata, pärineb see hiljuti käivitatud teenus saidi emaettevõttelt Envato ja pakub hallatud WordPressi hostimist.

Lisaks oma WordPressi veebisaidi mõne põhiaspekti haldamisele (mida käsitleme põhjalikumalt allpool) ja pakkudes teile kõike, mida vajate uue saidi loomiseks, on selle uuendusliku teenuse üks peamisi müügiargumente ka juurdepääsu ühele osalevatest ThemeForesti teemadest oma tellimuse makse osana.

Ühtse kontaktpunkti olemasolu domeeni registreerimisel, veebisaidi majutamisel, teema pakkumisel ja selliste asjade haldamisel nagu veebisaidi värskendused ja varukoopiad kõlab väga mugavalt, kuid kas see teenus on teie raha väärt? Ja kas see tagab jõudluse, mida teie veebisait vajab?

Vaatame lähemalt.

Envato hallatava hallatava WordPressi hostimisteenuse kohta

Envato eesmärk on lihtsustada WordPressi veebisaidi käivitamise protsessi oma uue veebimajutusteenusega. Nüüd, selle asemel, et registreerida domeeninimi ühes ettevõttes, osta WordPressi teema teiselt ja seejärel registreeruda mujal veebimajutusteenuseks, rääkimata kõigi nende osade ühendamisest, saate Envato Hostediga juurde pääseda kõigile neile komponentidele üks konto ühe korduva kuumaksega.

Envato hostitud meeskond hoolitseb lisaks sellele ka veebisaidi varukoopiate, põhiliste tarkvarauuenduste ja muu eest, tagamaks, et teie veebisait töötab alati sujuvalt.

Mida saate Envato hostitud saate??

Kõigi oma WordPressi veebisaidi vajaduste jaoks mõeldud universaalteenuse osutamise mugavus on tõesti ahvatlev. Hinnakujunduse üksikasju käsitleme põhjalikumalt selles ülevaates hiljem, kuid hinnaga 19,99 dollarit kuus on selge, et see pole odav algtaseme hostimine. Vaatame siis, mida oma raha eest saate.

Premium WordPressi teema

Avada WordPressi teema

Avada on üks teemadest, mida saate oma uue WordPressi veebisaidi jaoks valida.

ThemeForest on suurim WordPressi teemade turg, kus on üle 8000 valiku. Envato Hostedi üks suurimaid vaatamisväärsusi on see, et saate ühe neist teemadest oma hostikava osana.

Kahjuks oli kirjutamise ajal Envato hostitud teenuse osana saadaval ainult väike valik WordPressi teemasid. Loodetavasti valivad tulevikus rohkem teemaautoreid, kuid praeguseks võite valida muu hulgas enimmüüdud mitmeotstarbelise Avada, Enfoldi, Bridge’i, Jupiteri ja The7 teema vahel..

WordPressi teema seadistamine ja migreerimine

Envato hostitud teema installimis- ja seadistusteenus sobib ideaalselt kõigile, kes on WordPressi jaoks alles uued või lühikese aja jooksul. Pärast WordPressi puhta installimise installimist ja aktiveeritakse teie valitud teema (olemasolevatest võimalustest) teie uuele veebisaidile.

WordPressi veebisaidi migratsiooni taotlusvorm

WordPressi veebisaidi migratsiooniprotsessi alustamiseks lihtsalt täitke vorm.

Kui teil on juba WordPressi veebisait, on teil hea meel teada saada, et Envato hostitud pakett sisaldab teie saidi ja selle sisu migratsiooni teie uuele hostimiskontole. See hõlmab ka valikulist domeeni registreerimist ja konfigureerimist ning ühendab teie domeeni serveriruumiga, et tagada teie veebisaidi leidmine teie valitud URL-il.

WordPressi veebisaidi haldamine

WordPressi veebimajutuspaketid jagunevad tavaliselt kahte kategooriasse: hallatavad ja haldamata. Envato Hosted kuuluvad endisesse kategooriasse ja nende hallatava teenuse osana tehakse teie nimel WordPressi põhitarkvara värskendused ja turbekontrollid. Teie saiti jälgitakse reaalajas ka vigade suhtes, tagades probleemide tuvastamise kohe, kui need ilmnevad.

Öised varukoopiad

Veebisaidi hetktõmmiseid tehakse ka öösel ja varukoopiaid hoitakse 30 päeva (ja turvalisuse tagamiseks hoitakse neid Amazon S3 salvestusruumis väljaspool veebisaiti). Praegu, kui soovite varukoopia taastada, peate avama pileti, et taotleda tugimeeskonnalt selle ülesande täitmist. Envato Hosted loodab siiski lubada omaalgatatud varundamist ja taastab selle 2017. aasta esimeses kvartalis.

Veebisaidi kaitse

Hallatud hostimise turvameetmete osana kontrollivad Envato hostitud süsteemiinsenerid ennetavalt saite õelvara ja muude probleemide tuvastamiseks ning teie saidi veebis hoidmiseks on loodud ka DDoS-i kaitse. Kui probleem tuvastatakse, alustab tugirühm selle lahendamist, teavitades teid samal ajal ka olukorrast. See ennetav lähenemisviis kehtib ka häkkinud veebisaitide abistamise kohta.

Arvestades, et mõnede veebihostide puhul pole ennekuulmatu, et nad võtavad teie saidi võrguühenduseta, kui nad tuvastavad võimaliku turvaprobleemi, on hea näha, et Envato hostitud meeskond asub tööle kohe, kui probleem ilmneb, hoides samas teid ka ahel, mis toimub.

Võib-olla pole üllatav, et Envato hostitud teenus töötab Amazoni veebiteenuste (AWS) infrastruktuuril. Seetõttu hostitakse teie WordPressi veebisaiti võimsatel AWS-i pilvearvutiserveritel.

Lisateave Envato hostitud hostimiskeskkonna kohta sisaldab järgmist:

 • Veebisaite hostitakse peamiselt USA-s Virginias, nende kättesaadavus Euroopas on piiratud.
 • PHP versioon 5.6 koos plaaniga lükata PHP7 välja 2017. aasta I kvartalis.
 • Apache ja NGINX sõlmed.
 • Üldiselt on lubatud HTTP / 2 värskendatud võrguprotokoll.
 • Kõigi domeenide jaoks pakutakse tasuta SSL-i Let’s Encrypt kaudu.

Praegu ei pakuta saitide kujundamise teenust, kuid seda kaalutakse tulevikus.

24/7 piletite ja e-posti tugi

Kui olete Envato Hostiga registreerunud, saate tugimeeskonnaga ühendust ööpäevaringselt. Pileteid saab avada Envato Hosting konto juhtpaneelilt, pakkudes teile keskset asukohta oma saidi haldamiseks ja kasutajatoe kirjavahetuseks.

Avage uus tugipileti vorm

Tugipileteid saab avada ja hallata Envato Hosted armatuurlaua kaudu.

Ehkki reaalajas vestlust kaalutakse tulevikus, pole telefonitoe teenust, vaid e-posti aadress on ainus viis meeskonnaga ühenduse võtmiseks. Selle ülevaatuse testimise ajal reageeris Envato hostitud tugimeeskond kiiresti kõigile avatud piletitele.

Kliendi pardalevõtmise protsessi osana saate ka tugimeeskonna liikmega üks-ühele sessiooni. See on hea võimalus esitada küsimusi või lahendada veebisaidi seadistamisel ilmneda võivaid probleeme.

E-posti teenused

Kahjuks ei sisalda Envato hostitud teenus e-posti hostimise ega haldusteenuseid. Envato hostimiskonto saate siiski ühendada ühe toetatud e-posti pakkujaga.

Seadista e-posti teenus

Ühendage oma konto ühe toetatud e-posti pakkujaga.

Seega, kui kasutate juba e-posti pakkujat, näiteks Google Apps või Office 365, saate oma domeeninime teenusega ühendada. Kui ei, siis on ühe neist teenustest registreerumine teie saidi domeeninime abil e-kirjade saatmiseks ja vastuvõtmiseks kõige parem viis.

Envato hostitud konto armatuurlaud

Envato hostitud juhtpaneel

Envato hostitud juhtpaneeli armatuurlaud.

Kui olete Envato Hostiga registreerunud, saate sisse logida oma konto juhtpaneelile. Armatuurlaua alalt saate vaadata oma aktiivseid hostimisplaane, oma WordPressi veebisaidi üksikasju ja muud olulist teavet.

Konto kasutamise statistika

Kasutusstatistika Envato hostitud kliendi armatuurlaualt.

Katame kasutuspiirangud hinnakujunduse jaotises. Envato hostitud armatuurlaual saate hõlpsalt vaadata, kui palju teie külastaja, ketta kvoodi ja ribalaiuse litsentsi olete tarbinud.

Envato hostitud kasutajakogemus

Vähemalt paberil pakub Envato hostitud kõike, mida uus WordPressi kasutaja võiks tahta. Uurime siis välja, kui lihtne on seda teenust praktikas kasutada.

Valige teemademo või otsige oma veebisaiti

Valige, millise kujunduse või väljanägemise soovite oma uude WordPressi veebisaidile installida.

Kuna see on praktiline Envato hostitud ülevaade, registreerusime testimise eesmärgil ja käivitasime uue WordPressi veebisaidi. Ehkki registreerimisprotsessi alustamisest kuni uue WordPressi veebisaidile sisselogimiseni ei kulunud aega, kulus vaid umbes viis minutit. Märkimisväärse osa sellest ajast kulus ekraanile jõllitamisel, et teada saada, mis toimub.

Palun oodake teadet

Ootan, kuni uus WordPressi veebisait ilmub.

Tee ääres oli mõni luksumine, näiteks saidi ja juhtpaneeli lingid, mis saadeti üle, et nad pole veel aktiivsed. Selle põhjuseks oli tõenäoliselt domeeninimede süsteemi (DNS) sätete levik ja uue URL-i kasutusele võtmine. Kuna neid viivitusi ja võimalikke probleeme installimisprotsessis ei mainita, riivab see mõnevõrra Envato Hostedi sobivust kogenematutele WordPressi kasutajatele.

Teadet serverit ei leitud

Segadusi aitab vältida lihtne teade, mis selgitab viivitusi saidi käivitamisel.

Lihtsad viisisõnumid ja viivitusteated on lihtne viis neist probleemidest üle saada ja kasutajaid kursis hoida.

Üldiselt on Envato Hostediga alustamine ja uue WordPressi veebisaidi käivitamine suhteliselt lihtne. Ühes registreerumisprotsessis saate tõesti domeeni registreerida, valida teema ja valida installitava demo. Kuigi kõik toimis, tundus registreerimisprotsess Envato Hostedi konkurentidega võrreldes pisut ebamäärane..

Envato võõrustatud etendus

Suurepärane on see, kui valite kvaliteetsete WordPressi teemade hulgast, aga ka kõik muud ülaltoodud head funktsioonid. Kuid võib-olla on kõige olulisem põhjus ühe veebimajutaja valimiseks teise üle see, kui kiiresti nad saavad teie veebisaiti teie külastajatele teenindada.

See juhend selgitab, miks saidi kiirus on nii oluline. Piisab, kui öelda, et kui soovite rohkem külastajaid, paremat kasutajakogemust ja suuremat eesmärgi konversioonimäära, siis peaksite oma WordPressi veebisaidi kiiruse parandamiseks tegema kõik endast oleneva. Vaatame seda, vaatame laadimisaegu, mida kogesime Envato Hostedi selle arvustuse testimisel.

Pingdom saidi kiiruskatse tulemused

Pingdom on populaarne jälgimisteenus ja üks parimaid viise veebisaidi toimivuse mõõtmiseks. Pärast Envato Hostedis registreerumist installiti Avada teema ja imporditi agentuuri demosaidi veebisaidi sisu.

Näide Avada demolehest

Testimiseks kasutati Avada Agentuuri demoblogi postituse lehte.

Kuna Avada agentuuri demo koduleht sisaldab multimeediumliugurit koos videosisu ja muude suurte failidega, otsustati, et demo standardsem leht, mis koosneb piltidest ja tekstist, annab asjakohasemad tulemused. Kui test WordPressi veebisait oli üles seatud, salvestas Pingdom sisemise ajaveebi postituse laadimisajad 30-minutiliste intervallidega.

Pingdomi testi tulemused

Keskmise laadimisaja kontrollimiseks kontrollib Pingdom saidi kiirust 30-minutiliste intervallidega.

Pärast saidi kiiruse jälgimist Pingdomiga oli Envato hostitud WordPressi veebisaidi viimase seitsme päeva keskmine laadimisaeg Avada teema ja selle agentuuri demo abil 2,96 sekundit, YSlow jõudlusaste B ja 85/100. Laadimisajad registreeriti korrapäraste ajavahemike järel kogu katseperioodi vältel.

Uptime Report

Testimisperioodi ajal tuvastas Pingdom 99,85% -list tööaega.

Veebisaitide tööaega jälgiti ka Pingdomi abil. Testimise ajal tuvastati kuus seisakujuhtumit, kusjuures sait polnud 15 minuti jooksul saadaval. Selle tulemuseks oli Pingdomi andmetel 99,85% tööaeg. Ehkki veebisait naasis ilma võimaliku sekkumiseta saadaolevasse olekusse, oli pikim seisakuperiood – nagu võib näha allolevalt pildilt – pisut murettekitav üheksa minutit.

Envato võõrustas Pingdomi seisakuid

Kõigi juhtumite jaotus Pingdom tuvastas katsealal seisakuid.

GTmetrix saidi kiiruse testi tulemused

GTmetrix

GTmetrix on veel üks populaarne saidi kiiruse mõõtmise teenus.

Testimiskoha laadimisaegu mõõdeti ka teise populaarse jõudlusaruandluse tööriista GTmetrix abil.

GTmetrix Avada test

GTmetrix tulemused olid võrreldavad Pingdomi testi tulemustega.

GTmetrix registreeris lehe laadimisaja 2,2 sekundiga, mis on võrreldav Pingdomi tulemustega.

Võrdluse huvides kulus veel ühe testitava WordPressi veebisaidil, mis kasutab ka Avada ja sama agentuuri demo, odava hinnaga, algtaseme jagatud hostimise kontole laadimine veidi üle sekundi kauem.

HostGatori testi tulemused

Sama veebisaidi konfiguratsioon laaditi Envato Hostediga umbes 60% kiiremini kui odava, algtaseme jagatud veebimajutajaga.

Testimine kahekümne seitsmeteistkümne WordPressi teemaga

Kakskümmend seitseteist WordPressi teemat

Kakskümmend seitseteist on praegune WordPressi vaikimisi teema.

Kuigi Avada on üks populaarsemaid WordPressi teemasid, võib selle funktsioonide ja funktsioonide rikkalikkus mõne projekti puhul olla liiga suur. Kui teie vajadused on tagasihoidlikumad ja soovite teada saada, kuidas Envato Hosted väiksema WordPress-teemaga töötab, testisime ka veebisaiti, kasutades WordPress.org meeskonna tasuta teemat Twenty Seventeen.

Pingdomi tulemused kahekümne seitsmeteistkümne teema puhul

Lehe laadimisajad seitsmepäevase perioodi jooksul, kasutades teemat Twenty Seventeen WordPress.

Erinevalt Avadast ei sisalda tasuta kahekümne seitsmeteistkümne teema pistikprogramme ega toetu neile. Seetõttu andis see WordPressi vapustav teema Envato Hostedile suurepärase võimaluse näidata, kui kiiresti see veebisaiti pakkuda saab. Envato Hosted, mille keskmine laadimisaeg on 335 millisekundit ja seitsmepäevase testimise tulemus on A, on kindlasti võimeline WordPressi veebisaiti kiiresti teie vaatajaskonnale teenima.

Viimased Pingdomi tulemused

Individuaalsed laadimisajad viimastest automatiseeritud Pingdomi testidest.

Ehkki Pingdom registreeris meie esimese testimisringi ajal 99,85% -list tööaega, ei olnud meie teisel seitsmepäevasel testimisperioodil seisakuid registreeritud.

Pingdomi tööajaaruanne

Pingdom registreeris meie teise seitsmepäevase testimisperioodi jooksul 100% tööaega.

Teie nõudmised ja veebisaidi lõplik konfiguratsioon asetsevad tõenäoliselt ühe täisfunktsionaalse Avada demoside ja minimaalse kahekümne seitsmeteistkümne teema vahel. Teie tulemused varieeruvad kindlasti meie omadest, kuid meie oma peaks andma teile umbkaudse ettekujutuse, mida Envato Hostedilt oodata. Lisaks peaks teil seitsmepäevase tasuta prooviperioodi jooksul olema piisavalt aega oma saidi kiiruse testimiseks enne Envato Hostedi kohta lõpliku otsuse tegemist.

Ärge unustage, et WordPressi kiiremaks muutmiseks on palju viise, mida me oma testimissaidil ei kasutanud, näiteks optimeerige oma sisu tõhusamalt ja valige pistikprogrammid targalt. Mõelge oma algsetele saidi kiiruse testimise tulemustele kui lähteseisundile, mida saab mitmel viisil parandada.

Samuti väärib märkimist, et kuigi Envato hostitud ei keela konkreetsete pistikprogrammide kasutamist (nagu mõned teised hallatud WordPressi hostid), soovitavad nad siiski vältida vahemälupistikprogrammide kasutamist, kuna Envato kohaldab juba serverite vahemälu vahemälu kõigile oma platvormi saitidele. Kuigi Envato Hosted ei säilita veel oma sisu edastamise võrku (CDN), võite vabalt kasutada teie valitud kolmanda osapoole CDN-i – veel ühte populaarset viisi WordPressi veebisaidi kiirendamiseks..

Veebisaidi ja selle veebimajutaja kiiruse testimine pole nii lihtne, kui võib tunduda. Manuaalse testi läbiviimine mainekate teenustega, näiteks Pingdom või GTmetrix, võib anda minutilt metsikult erinevaid tulemusi. Selle vastu võitlemiseks kasutati meie testide jaoks premium-teenust Pingdom, mis registreerib testi veebisaidi kiiruse automaatselt seitsme päeva jooksul 30-minutiliste intervallidega ööpäevaringselt.

Teie saidi laadimisaegu võib mõjutada nii palju tegureid, sealhulgas teemavalik, milliseid pistikprogramme kasutate, millist tüüpi sisu avaldate, mitu külastajat proovib teie saidile korraga juurde pääseda, ja kus need külastajad asuvad. Need testi tulemused peaksid siiski andma teile idee, mida Envato Hostedilt oodata.

Envato võõrustas hinnakujunduse üksikasju

Envato võõrustab teie WordPressi veebisaiti hinnaga 19,99 dollarit kuus või 190 dollarit aastas, millele lisanduvad maksud.

Selle hinna sees on ka mõni teemaForest kvalifitseeruv WordPressi teema, sealhulgas enimmüüdud võimalused, näiteks Avada, X Theme ja Enfold. Teenuse hulka kuulub ka teie valitud teema ja selle demo installimine ning pidev tugi teie veebisaidile. Samuti on lisatud olemasoleva WordPressi veebisaidi tasuta migreerimine teie uuele hostimiskontole.

Nagu mainitud, hoolitseb Envato hostitud teenuse täieliku haldamise eest meeskond WordPressi põhiuuenduste eest, tagab baastaseme turvalisuse, jälgib teie veebisaidil vigu ja varundab seda saiti iga päev.

Kasutamise osas sisaldab teie 19,99 dollarit kuus või 190 dollarit aastas 100 000 igakuist külastust, 5 GB kettaruumi ja 100 GB igakuist ribalaiust. Need kvoodid on pehmed piirid ja kui te ületate neid, ei juhtu midagi automaatset. Kui avastatakse liigne kasutamine, loodetakse selle asemel tugimeeskonna poole pöörduda, et arutada mõlemale poolele sobivat lahendust. Praegu puuduvad ülemäärased tasud.

Võrdluseks – algtaseme WP Mootori hallatav WordPressi hostimiskava sisaldab 25 000 igakuist külastust, 10 GB kettaruumi ja piiramatut ribalaiust 29 dollarit kuus. Eelarvesõbralikuma võimaluse jaoks pakub SiteGround enda hallatava WordPressi hostimist nii vähe kui 9,95 dollarit kuus, mis sisaldab kuni 10 000 igakuise külastaja ja 10 GB kettaruumi lisatasu.

Kuid kumbki neist konkurentide valikutest ei hõlma premium-teema ThemeForest WordPress ja selle installimist. Envato hostitud teenuse atraktiivsus seisneb selles, et kõik on ühes kohas, ühe konto all, sealhulgas teie domeeninimi, hostimisteenus, WordPressi teema ja tugimeeskond.

Saate seitsmepäevase prooviversiooni raames proovida Envato Hostedi tasuta. Alustamiseks peate sisestama oma makse üksikasjad, kuid prooviperiood on hea viis teenuse enda välja selgitamiseks.

Lõplikud mõtted

Kui soovite oma uue WordPressi veebisaidi võimalikult vähese vaevaga võrgus saada, tasub Envato Hosting kindlasti kaaluda. Kui pakute, et kasutate mõnda teenuse WordPress teemasid, võiksite Envato hostitud olla teie jaoks hallatav hallatav hostitud teenus, mida otsite.

Samuti, kui otsite olemasoleva WordPressi veebisaidi hallatavama hostimise korraldust, tasub korrata, et Envato hostitud pakub registreerumisprotsessi osana tasuta saitide migreerimisteenust. Kuigi peaksite kõigepealt ühendust võtma tugitiimiga, et teada saada, kas nad saavad teie WordPressi veebisaidi konfiguratsiooni üle viia.

Envato hostitud kuutasud 19,99 dollarit on mõistlikus hallatava WordPressi hostimisruumis. Kuid loomulikult saate oma saiti hostida palju vähem – ja kui olete nõus seadistamise ja käimasolevate hooldustöödega ise rohkem tegelema, on mitmeid häid alternatiive, mida tasub ka kaaluda.

Ehkki Envato hostitud teenus on veebimajutuse ruumi suhteliselt uustulnuk, on ettevõttel paljude aastate jooksul WordPressi kasutajatega töötamise ja toetamise kogemus – ja fakt, et nad kasutavad Amazoni veebiteenuse infrastruktuuri, peaks teile ka teatud kindlust pakkuma..

Kui lükkasite uue WordPressi veebisaidi käivitamise kõigi erinevate arusaadavate komponentide tõttu (nt domeeninimed, teemad, WordPressi installimine ja teie saidi eest hoolitsemine), siis võiks Envato hostitud olla mõistlik valik.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map