Shopify, Magento vai WooCommerce? Ievads trīs labākajos tiešsaistes e-komercijas risinājumos

WordPress piedāvājumi


Ja domājat atvērt e-komercijas veikalu, noteikti neesat viens. Patērētāji tiešsaistē tērē arvien lielākas summas – 2018. gadā salīdzinājumā ar 2017. gadu tērē vairāk par 14,2%. Lai apmierinātu šo izaugsmi, arvien vairāk zīmolu – gan lieli, gan mazi – atver tiešsaistes veikalus..

Ja vēlaties atvērt savu tiešsaistes veikalu, iespējams, esat sastapis trīs nosaukumus – Shopify, Magento un WooCommerce. Pēc skaitļiem šie trīs rīki ir vispopulārākie veidi, kā izveidot tiešsaistes veikalu ar WooCommerce un Shopify sprandu un kaklu augšpusē un Magento tālu trešajā vietā..

Visiem trim aiz muguras ir arī miljardu dolāru uzņēmumi, kam vajadzētu dot jums pārliecību, ka viņi būs gatavi atjaunināt un uzlabot programmatūru, kas turpinās.

Kaut arī visi trīs rīki ir populāri un labi atbalstīti, tiem visiem ir lielas atšķirības, runājot par viņu stiprajām un vājajām pusēm.

Shopify piedāvā vienkāršāko veidu, kā sākt tirdzniecību tiešsaistē, taču zināmas elastības labad. Magento piedāvā elastīgumu uzņēmuma līmenī, taču uz lietošanas ērtības rēķina. Un WooCommerce atrodas kaut kur pa vidu, piedāvājot daudz elastības, vienlaikus paliekot diezgan viegli lietojamam.

Tātad, ņemot vērā šādas atšķirības, kā izvēlēties labāko e-komercijas platformu savai situācijai? Lai palīdzētu jums pieņemt lēmumu, mēs salīdzināsim Shopify, Magento un WooCommerce.

Mēs apskatīsim katras platformas stiprās un vājās puses un apspriedīsim, kāda veida veikals katram ir vispiemērotākais, lai palīdzētu jums izlemt par labāko jums..

Sāksim.

Shopify

Dibināta 2004. gadā, Shopify pieder 21% tirgus daļas, kad jūs skatāties e-komercijas vietnes BuiltWith Top 1 Million, kas to šauri ierindo otrajā vietā tieši aiz WooCommerce. 2015. gada maijā tas iesniedza IPO par USD 17 akciju, un kopš tā laika akciju absolūti pieauga līdz 372 USD, nosakot Shopify 2019. gada tirgus maksimālo robežu 43 USD vērtībā. bilūzija. Tātad, jā, Shopify pēdējos gados ir strauji audzis, un aiz tā ir liels impulss.

Shopify mājas lapa

Galvenais diferencētājs ar Shopify ir tas, ka tas piedāvā absolūti racionalizētāku pieeju tiešsaistes veikala izveidošanai.

Patiesībā jums nav pat jāuztraucas par hostinga pakalpojumu sniedzēja atrašanu vai programmatūras instalēšanu – tas viss ir iekļauts. Shopify mitināšanas pakalpojums ir augstas kvalitātes un ietver neierobežotu joslas platumu, iebūvētu CDN un automātiskas vietņu dublējumkopijas. Turklāt Shopify apstrādā jums paredzētās programmatūras atjaunināšanu un uzturēšanu – tas nav gadījumā ar WooCommerce vai Magento.

Tas nozīmē, ka viss, kas jums jādara, ir reģistrēties kontam, izvēlēties motīvu un sākt pievienot produktus – lai arī jūs varat pievienot pielāgotu domēnu, ja vēlaties (ieteicams).

Visas nepieciešamās e-komercijas funkcijas tiek atbalstītas ārpus komplektācijas, tāpēc jums nevajadzēs padomāt par brīža domu izveidot drošu iepirkumu grozu, izveidot pasūtījumu izsekošanas sistēmu vai ieviest maksājumu vārteju..

Tas noved pie nākamā: jūsu veikala dizains, ko nosaka jūsu izvēlētā tēma. Šīs profesionāli izveidotās tēmas darbojas ļoti līdzīgi WordPress tēmām: tās nodrošina vietnes dizaina un estētikas veidni, kā arī dažas pamatfunkcijas..

Jūs varat atrast gan oficiālās Shopify tēmas, gan trešo pušu izstrādātāju motīvus. Shopify šobrīd piedāvā 72 oficiālas tēmas – astoņas bezmaksas motīvus un 64 premium iespējas, kuru cena ir no 140 līdz 180 USD.

Empire Shopify tēma

Tēmas detaļas

Lielākajai daļai motīvu ir daudz iespēju, un jūs varat pielāgot savas vietnes dizainu, izmantojot Shopify intuitīvo lietotāja saskarni. Tas nozīmē, ka nav nekad jāpieskaras koda rindiņai – lai gan izstrādātāji var brīvi veikt pielāgojumus, tieši rediģējot HTML un CSS.

Ir arī vērts norādīt, ka, lai arī tēmas galvenokārt ir paredzētas e-komercijai, tās atbalsta arī emuāru veidošanas iespējas tiem, kas vēlas ķerties pie satura mārketinga..

Tāpat kā WordPress, jūs varat arī paplašināt sava veikala funkcionalitāti, izmantojot lietotnes. Appify veikalā Shopify ir tūkstošiem lietotņu, kas paredzētas dažādiem lietojumiem, ieskaitot tiešraides tērzēšanu, nosūtīšanu pa pastu, automātisku valūtas konvertēšanu, mainīgas piegādes likmes un grāmatvedības programmatūru.

Lai gan dažas lietotnes ir bezmaksas, daudzas no tām prasa maksāt katru mēnesi.

Tomēr viena lieta, ko jūs nesaņemat, ir tieša piekļuve serverim, nodrošinot pilnīgu pielāgošanas elastību. Shopify ir mitināts risinājums, kas nozīmē, ka jūs nesaņemat piekļuvi pamatā esošajai programmatūrai, kā jūs to darāt ar WooCommerce un Magento. Ja jums ir jāpielāgo savs veikals tādā veidā, ko nevarat darīt ar lietotnēm, HTML / CSS vai motīviem, tas var radīt problēmas.

Lai izmantotu Shopify, jums būs jāpiesakās vienā no tā trim plāniem:

 • Pamata Shopify, 29 USD mēnesī – šī ir vienkārša iespēja, un tiešsaistes darījumu maksa ir noteikta 2,9% + 30c.
 • Shopify, USD 79 mēnesī – šajā plānā ir ietverts atbalsts dāvanu kartēm un profesionāliem pārskatiem, tiešsaistes darījumu maksai samazinoties līdz 2,6% + 30c.
 • Advanced Shopify, USD 299 mēnesī – visas citu plānu funkcijas, kā arī uzlabota pārskatu veidotāja funkcionalitāte un reāllaika pārvadātāju pārvadājumi. Maksa par tiešsaistes darījumiem atkal pazeminās līdz 2.4% + 30c.

Ir svarīgi ņemt vērā, ka šīs maksājumu apstrādes maksas pieņem, ka jūs izmantojat oficiālo Shopify Payments pakalpojumu. Ja vēlaties izmantot savu maksājumu apstrādātāju (piemēram, Stripe vai PayPal), Shopify iekasē papildu maksu papildus tam, ko iekasē šis maksājumu procesors. Šī maksa svārstās no 2% līdz 0,5% atkarībā no jūsu plāna.

Shopify piedāvā arī uz uzņēmumiem orientētu plānu ar lielāku elastību, sauktu par Shopify Plus, kura sākums ir vismaz 2000 USD mēnesī.

Ja vēlaties redzēt Shopify darbībā, varat apskatīt šos lieliskos Shopify piemērus.

Kopsavilkums

Shopify ir ļoti veiksmīga e-komercijas platforma; tā saskarne ir pietiekami vienkārša iesācējiem, lai to saprastu, taču pietiekami spēcīga pieredzējušākiem lietotājiem un arī lielākiem e-komercijas veikaliem.

Aizmugurējā daļā ir viss nepieciešamais e-komercijas veikala vadīšanai – tas ietver produktu augšupielādi un kategorizēšanu (ar neierobežotu produktu atbalstu), atribūtu norādīšanu un pasūtījumu pārvaldību. Shopify atbalsta arī jaudīgu SEO funkcionalitāti, un tajā ir iebūvēta uzlabota analītika.

Tā kā jūsu mitināšana, drošība un uzturēšana ir nodrošināta, jūs varat brīvi pavadīt laiku, koncentrējoties uz sava veikala palielināšanu, un, pateicoties Shopify ērtai lietošanai, jūs varat būt gatavs darbam stundās, nevis dienās..

Vienīgais šīs vienkāršības mīnuss ir tas, ka jūs nevarat rediģēt 100% sava veikala pamata kodu, kā jūs varat ar Magento vai WooCommerce. Tomēr lielākajā daļā “parasto” e-komercijas veikalu, iespējams, neradīsies problēmas ar šo ierobežojumu, tāpēc Shopify ir bijusi tik veiksmīga.

Magento

Tālāk mums ir Magento. 2008. gadā dibinātais Magento ir aplecis apkārt dažādiem īpašniekiem (ieskaitot eBay), pirms to beidzot iegādājās Adobe 2018. gadā. Pēc skaita Magento pārvalda ~ 9% e-komercijas veikalu miljonu populārākajās vietnēs, kas to nostāda tālu trešajā vietā aiz Shopify un WooCommerce.

Magento mājas lapa

Ir divi dažādi veidi, kā izmantot Magento programmatūru:

 1. Jūs varat instalēt bezmaksas atvērtā koda programmatūru Magento savā tīmekļa mitināšanas vietnē, līdzīgi kā jūs varat WordPress. To sauc par Kopienas izdevums – to var lejupielādēt šeit.
 2. Jūs varat samaksāt par Magento Uzņēmējdarbības izdevums, kas sākas ar USD 22 000 un iet no turienes uz augšu.

Tā kā Enterprise Edition ir tik dārga, mēs koncentrēsimies uz bezmaksas, atvērtā pirmkoda kopienas izdevumu.

Izmantojot kopienas izdevumu, jūs saskarsities ar daudz straujāku mācīšanās līkni nekā ar Shopify – ja esat kvalificēts izstrādātājs, tā nebūs problēma, bet, ja jūsu tehniskās prasmes ir zemāk par nominālo, jūs, iespējams, labāk meklējat citur.

Lai instalētu Magento, jums jāatrod savs mitināšanas konts – vēlams speciālists, kurš var apmierināt Magento vietnes resursietilpīgās vajadzības..

Jums būs jāinstalē motīvi, lai noteiktu vietnes dizainu, un paplašinājumi, lai uzlabotu tās funkcionalitāti (WordPress spraudņu Magento ekvivalents). Oficiālais veikals piedāvā labu motīvu un paplašinājumu izvēli, vai arī jūs varat iegādāties trešo pušu tirdzniecības vietās.

Ātrs brīdinājuma vārds: Magento motīvi un paplašinājumi var būt dārgi, it īpaši, ja jūs esat pieraduši pie WordPress produktu cenām. Piemēram, parasti ir redzams, ka paplašinājumi vai motīvi maksā 300 USD plus-plus (lai gan jūs varat atrast arī lētākas iespējas).

Porto Magento tēma

Tēmas detaļas

Šeit beidzas Magento un WordPress līdzības. Viena no galvenajām atšķirībām starp abām ir acīmredzama: Magento ir tikai e-komercijas platforma. Magento ir arī diezgan sarežģīts – iespējams, jums būs jāalgo izstrādātājs, lai veiktu pat vienkāršus uzdevumus, piemēram, instalētu paplašinājumus.

Magento kodols tomēr ir visspēcīgākā e-komercijas platforma, un tā lepojas ar iespaidīgu funkciju sarakstu. Pārāk daudz ir, lai šeit uzskaitītu visu (ja vēlaties tos visus aplūkot, apskatiet šo lapu, taču šeit ir norādītas dažas funkcijas / iespējas, kurām varat piekļūt:

 • Augšuppārdodiet un šķērspārdodiet saistītos produktus un izveidojiet produktu paketes.
 • Katrai produktu kategorijai paredzētas galvenās lapas.
 • Elastīgi kuponu kodi un cenu noteikšanas noteikumi.
 • Pārvaldiet visus Magento veikalus no viena administratora paneļa.
 • Rādīt neierobežotus produkta atribūtus – izmēru, krāsu, stilu un tā tālāk.
 • Īpašs konta informācijas panelis reģistrētiem klientiem.
 • Vienas lapas izrakstīšanās.
 • Iebūvēta vēlmju saraksta funkcionalitāte.
 • Pārrakstīt vietrāžus URL SEO.

Tas ir papildinājums visām pārējām e-komercijas funkcijām – produktu lapām, iepirkumu groziem, maksājumu vārtejām, pasūtījumu pārvaldībai un tā tālāk -, kas ir svarīgi tiešsaistes veikaliem. Pēc noklusējuma ir iebūvēti vārtejas PayPal un Authorize.net, taču, izmantojot paplašinājumus, varat integrēt daudz citu.

Kopsavilkums

Bez šaubām, Magento ir visspēcīgākā e-komercijas platforma, kas parādīta šajā sarakstā. Tas ir diezgan sarežģīti lietojams, taču to vairāk nekā veido milzīgais atbalsta funkciju skaits.

Lai arī kodolu var brīvi izmantot, daudzi izstrādātāji, kas nav izstrādātāji, centīsies panākt sava veikala izveidi un darbību bez palīdzības. Tas cenai varētu pievienot ievērojamas attīstības izmaksas, kas Magento izslēgtu no operācijām ar mazu budžetu.

Tomēr, ja jums ir nauda, ​​Magento piedāvā visas funkcijas, kas varētu būt vajadzīgas e-komercijas veikalam. Atbalstot neierobežotus produktus (un mainīgos), Magento, bez šaubām, ir viens no elastīgākajiem un mērogojamākajiem e-komercijas risinājumiem..

WooCommerce

Visbeidzot, mums ir e-komercijas risinājums, kas visiem WordPress lietotājiem būtu jāpārzina: WooCommerce. Pēc skaitļiem WooCommerce ir vispopulārākais e-komercijas veikala veidošanas veids, kam pieder 22% tirgus daļas, kas to nedaudz apsteidz par Shopify pirmo vietu.

WooCommerce iegādājās Automattic 2015. gada maijā – darījumā, kura vērtība bija 30 miljoni ASV dolāru. Ja jūs neesat pazīstams, Automattic ir uzņēmums, kas atbalsta WordPress.com, un tā jaunākais novērtējums ir 3 miljardi USD. Mums ir tikai šis skaitlis, lai parādītu, ka WooCommerce, tāpat kā pārējiem, aiz tā atrodas miljardiem dolāru vērta uzņēmuma resursi.

WooCommerce mājas lapa

Tā vietā, lai būtu viss vienā (piemēram, divas līdz šim piedāvātās specializētās e-komercijas platformas), WooCommerce faktiski ir WordPress spraudnis – tas nozīmē, ka tā darbināšanai būs nepieciešama vietne, kuru darbina WordPress.

Tāpat kā galvenā WordPress programmatūra, arī WooCommerce spraudnis ir bezmaksas, lai gan jums, iespējams, būs jāiegādājas daži premium paplašinājumi, lai izveidotu funkcionējošu veikalu.

WooCommerce jūsu vietnei nodrošina e-komercijas funkcionalitāti. Pēc instalēšanas jūs varēsit augšupielādēt produktus savā vietnē – ieskaitot attēlus, aprakstus, cenas, mainīgus atribūtus un specifikācijas -, un apmeklētāji tos varēs pievienot grozam, pēc tam dodieties uz izrakstīšanos, lai par tiem samaksātu..

Lai palīdzētu jums iestatīt veikalu, WooCommerce nāk ar ērtu iestatīšanas vedni, kas palīdz izveidot savienojumu ar maksājumu apstrādātājiem, piemēram, Stripe vai PayPal, iestatīt nosūtīšanas zonas un citu..

WooCommerce komplektācijā ietilpst arī rīki, kas palīdz automātiski aprēķināt nodokļus un nosūtīšanas likmes.

Tā ir arī viena no intuitīvākajām e-komercijas platformām; WordPress lietotāji jutīsies kā mājās, jo visu pasūtījumu pārvaldība tiek veikta no pazīstamā WordPress fona.

Protams, viens no vissvarīgākajiem faktoriem, atverot veikalu, ir jūsu vietnes dizains. Par laimi, lielākā daļa WordPress motīvu atbalsta WooCommerce, un jūs atradīsit tūkstošiem īpašu WooCommerce motīvu katrai nišai zem saules vietnē WordPress.org un tādās tirdzniecības vietās kā ThemeForest:

Izcila WooCommerce tēma

Tēmas detaļas

Kur WooCommerce patiešām izceļas, ir paplašinājumu tirgus. Tā kā tā ir veidota uz WordPress, varat izmantot 50 000 plus spraudņus vietnē WordPress.org, kā arī tūkstošiem premium iespēju. Turklāt, tā kā WooCommerce ir tik populāra, varat atrast arī tūkstošiem spraudņu, kas īpaši paredzēti WooCommerce paplašināšanai..

Faktiski, ja vietnē WordPress.org meklējat “WooCommerce”, jūs atradīsit gandrīz tūkstoš bezmaksas WooCommerce spraudņu, kas ir mūsu izlase. Vietņu WooCommerce paplašinājumu tirgū tiek demonstrēti vēl citi 330 un plus paplašinājumi.

Daži no maniem iecienītākajiem paplašinājumiem ir:

 • WooCommerce abonementi (199 USD) – ļauj jums iekasēt atkārtotus maksājumus no klientiem.
 • Produktu papildinājumi (49 USD) – ļauj apmeklētājiem vēl vairāk pielāgot savus produktus (piemēram, norādīt gravējumus).
 • Gudrie kuponi (99 USD) – ļauj jums izveidot reklāmas piedāvājumus vai pat piedāvāt dāvanu sertifikātus savam veikalam.
 • Dinamiskā cenu noteikšana (129 USD) – ļauj izmantot dinamiskas, elastīgas cenas, konfigurējot neierobežotu cenu “noteikumu” skaitu.
 • WooCommerce rezervācijas (USD 249) – ļauj jūsu veikalā pieņemt rezervācijas par tikšanos.

Vai vēlaties redzēt, kā izskatās labs WooCommerce veikals? Šeit ir daži lieliski piemēri.

Kopsavilkums

WooCommerce jau ir vispopulārākais e-komercijas risinājums, un tas noteikti ir viens no labākajiem. WooCommerce, ko veicina fenomenālie WordPress panākumi, sniedz tīmekļa pārziņiem iespēju piesaistīt e-komercijas veikalu jebkurai WordPress darbināmai vietnei..

Ja esat WordPress lietotājs, jums vajadzētu spēt nemanāmi pielāgoties WooCommerce, jo viss tiek kontrolēts, izmantojot parasto WordPress informācijas paneli – sākot ar veikala izveidi un pielāgošanu līdz produktu pievienošanai un pasūtījumu apstrādei.

Varbūt kodolā trūkst Magento absolūtā spēka, bet tas to kompensē ar iespaidīgo lietojamību. Un, ja vēlaties pievienot vairāk funkciju, lai to vairāk saskaņotu ar Magento, ir daudz paplašinājumu, kas jums to ļauj.

Būtībā, ja vēlaties kaut ko elastīgāku nekā Shopify, bet ne tik iebiedējošu kā Magento, WooCommerce ir lieliska iespēja.

Noslēguma domas

Pārbaudot Shopify, Magento un WooCommerce, liels jautājums ir: kuru izvēlēties??

Kā tas bieži notiek ar šāda veida jautājumiem, godīga atbilde ir: Tas ir atkarīgs. Izlemjot, kuru e-komercijas platformu izmantot, ir daudz faktoru – jūsu tehniskās prasmes, budžets, veikala lielums un nepieciešamās funkcijas, lai nosauktu tikai dažus. Tomēr ir trīs scenāriji, kad atbilde ir skaidra.

 • Jums ir ierobežotas tehniskās prasmes, un jūs vienkārši meklējat ātrāko veidu, kā palaist savu veikalu ar nelielu satraukumu – dodieties ar Shopify.
 • Jums ir liels budžets, ar kuru spēlēties, un jūs meklējat jaudīgāko risinājumu uzņēmuma lieluma veikala atklāšanai – dodieties kopā ar Magento.
 • Jūs nebaidāties iemācīties darīt lietas pats un vēlaties risinājumu, kas augs kopā ar jūsu biznesu, neierobežojot tā potenciālu – dodieties kopā ar WooCommerce.

Bet ko tad, ja jūs precīzi neiedalāties vienā no šīm trim kategorijām? Varbūt es esmu aizspriedumaini rakstīt WordPress emuāru, bet es uzskatu, ka WooCommerce ir lielisks sākumpunkts. Kā es minēju iepriekš, tas nonāk vidusceļā starp šiem diviem citiem rīkiem, piedāvājot nedaudz labākos no abām pasaulēm, ar labu lietošanas ērtumu, pieejamību un lielāku elastību, nekā piedāvā Shopify.

Protams, es neesmu vienīgais, šādi jūtoties – atcerieties, ka WooCommerce pieder vislielākā tirgus daļa, pārspējot gan Shopify, gan Magento (lai gan Shopify ir stingri uz astes).

Ikvienam, kurš ir izmantojis WordPress, nevajadzētu būt problēmu izdomāt WooCommerce un atvērt tiešsaistes veikalu. Un kāds, kurš vēl nav? Nu, WordPress ir intuitīvi lietojams, un tur ir daudz noderīgāki WordPress resursi (ieskaitot, protams, WinningWP) nekā Shopify vai Magento.

Ar daudzām satriecošām funkcijām (un vēl daudz vairāk, izmantojot paplašinājumus), zemām izmaksām un nelielu mācīšanās līkni – ja rodas šaubas, dodieties uz WooCommerce.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me