Ku t’i gjeni ofertat më të mira grafike dhe të projektimit në ueb

Marrëveshjet me WordPress


Të gjithë e duan një marrëveshje të mirë – veçanërisht kur ato marrëveshje janë të rëndësishme për interesat ose biznesin e tyre. Unë punoj me grafikë dhe dizajnues të faqeve në mënyrë të rregullt, kështu që gjithmonë kërkoj faqe që ofrojnë marrëveshje unike dhe të besueshme zbritje në burimet në internet, siç janë librat, mësimet, mjetet e projektimit, temat e WordPress-it dhe shtojcat – në thelb, çdo gjë për të bërë paratë e klientëve shkojnë kaq larg. (Shënim: Kjo faqe në të vërtetë ofron një nga koleksionet më të mira të marrëveshjeve specifike të WordPress atje.)

Për fat të keq, nga qindra (nëse jo mijëra) në faqet e internetit të marrëveshjeve që kam hasur, vetëm disa ofrojnë rregullisht llojin e marrëveshjeve ekskluzive grafike dhe të dizajnit në internet që me të vërtetë ia vlen të paguajnë.

Pasi e kam kaluar këtë proces kërkimi shumë herë vetë, unë kam listuar në listë të tre nga faqet e internetit më të mira për marrëveshje grafike dhe web design, të cilat shpresojmë se do të mbulojnë pothuajse gjithçka që ju nevojitet për përpjekjet tuaja në internet.

1. Marrëveshjet e fuqishme

Kur jeni duke kërkuar për marrëveshje të posaçme zbritje për mjetet dhe burimet e dizajnit grafik / me cilësi të lartë të internetit, marrëveshjet e fuqishme është faqja e parë që duhet të vizitoni. E themeluar dhe menaxhuar nga ekipi prapa Webdesigner Depot (një nga bloget më të mira të dizajnit të internetit në industri), ai ka saktësisht llojin e marrëveshjeve që profesionistët krijues i konsiderojnë tërheqës.

Marrëveshje të fuqishme

Gjëja më e mirë për këtë faqe është se shumica e marrëveshjeve të saj janë negociuar ekskluzivisht me pronarët e produkteve origjinale – pothuajse të gjitha ato janë në dispozicion për një kohë të kufizuar. Mund të merrni rregullisht zbritje që variojnë nga 50% në 90% në mjetet dhe burimet e dizajnit në internet, shabllonet profesionale (WordPress, Drupal, Facebook), mjetet e mjeteve Mac, dhe më shumë.

Nuk ka tarifa të përparme ose kërkesa për regjistrim (diçka që nuk ndodh gjithmonë me këto lloje të siteve), kështu që nëse shihni një marrëveshje që ju tërheq vëmendjen, menjëherë mund ta blini atë pa ndonjë telashe. Për më tepër, ka një seksion të tërë kushtuar ‘ofertave falas’ që përfshin një sërë ofertash të negociuara ekskluzivisht nga ekipi i marrëveshjeve të fuqishme për përfitimin e përdoruesve të tyre.

Këtu janë kategoritë kryesore të ofertave që mund të gjeni në marrëveshjet e fuqishme:

  • Kurse – nëse po kërkoni të mësoni aftësi të reja ose aftësi polonisht që keni tashmë, mund të zgjidhni nga një gamë e gjerë kursesh të projektimit grafik dhe zhvillimit.
  • eBooks – do të gjeni libra elektronikë në gjithçka, nga konceptet themelore deri tek aftësitë e dizajnit profesional.
  • Shkronjat – zgjidhni nga një koleksion i pasur i shkronjave krijuese dhe të bazuara në internet.
  • grafikë & Materialet – marrëveshje të shkëlqyera në banderola, imazhe vektoriale, ikona dhe modele.
  • Temat dhe shtojcat – këtu mund të gjeni edhe disa tema tërheqëse të WordPress-it dhe shtojcat.

Marrëveshjet e Fuqishme azhurnohen çdo ditë me marrëveshje të freskëta, ekskluzive, kështu që nëse mund të përfitoni nga azhurnimi i ofertave të tij, unë rekomandoj të regjistroheni në njoftimet e tij të postës elektronike për të qëndruar në lak.

Vizitoni marrëveshjet e fuqishme

2. Marrëveshjet Inky

Marrëveshjet Inky është një tjetër platformë e shkëlqyeshme për të gjetur marrëveshje me cilësi të lartë në mjetet dhe burimet e dizajnit të lartë. Sshtë pjesë e një rrjeti faqesh në internet dhe portale të mirëmbajtura nga një ekip dizajnerësh pasionantë të grafikëve, zhvilluesve të internetit dhe profesionistëve të marketingut krijues që themeluan Rrjetin Brainik në vitin 2008 së bashku me sitin e motrës së Inky, Designious.

InkyDeals

Ju mund të gjeni marrëveshje të azhurnuara të përditshme në lidhje me dizajnin grafik, modelimin në internet, aplikacionet, Adobe Photoshop, ilustrime vektoriale, imazhe të aksioneve, ikona dhe shkronja. Një nga marrëveshjet e saj më të njohura dhe tërheqëse, për shembull, është një pako falas për krijimin e faqeve në internet që përfshin 471 burime premium falas, së bashku me SitePoint, Designmodo, Vandelay Premier dhe shumë të tjera – një paketë që tashmë krenohet me 10,000 shkarkime!

Për dallim nga marrëveshjet e fuqishme, do t’ju duhet të shkruani adresën tuaj të emailit për të shkarkuar ose blerë një marrëveshje. Sidoqoftë, kjo do t’ju regjistrojë në një buletin të përjavshëm, ku rendit ofertat dhe zbritjet e tij të fundit.

Vizitoni marrëveshjet Inky

3. Karburanti i marrëveshjes

E fundit, por jo më e rëndësishmja, përmbledhja e listës sonë është Karburanti Deal – një tjetër platformë e shkëlqyeshme për zhvilluesit e faqeve në internet, stilistët grafikë dhe profesionistët krijues për të gjetur marrëveshje dhe paketa të azhurnuara rregullisht të lidhura me mjetet dhe burimet më të kërkuara të projektimit.

Karburanti i marrëveshjes

Ashtu si dy faqet e internetit të tjera në këtë listë, Karburanti Deal është një faqe e përditshme e marrëveshjeve. Ofertat janë gjithmonë në ndryshim, dhe shpesh zgjasin vetëm për një kohë të kufizuar. Kategoritë kryesore të marrëveshjeve në internet janë eBooks, pako, eCourses, Graphics, Plugins, SEO, software, dhe WordPress. Përveç marrëveshjeve të rregullta, mund të gjeni edhe paketa të ndryshme sezonale dhe pako me zbritje të zhvillimit të uebit dhe mjeteve të dizajnit grafik.

Ju mund të blini dhe shkarkoni marrëveshjet duke u regjistruar falas, ose të kurseni edhe më shumë në krye të çmimeve tashmë të zbritur duke regjistruar anëtarësimin në Klubin e Deals me 9,99 $ në muaj.

Vizitoni Karburantin e Marrëveshjes

Mendimet përfundimtare

Pra, janë tre nga faqet e internetit më të mira të marrëveshjeve atje – të gjitha këto menaxhohen nga njerëz që e kuptojnë saktësisht se çfarë kërkon dizajni i përgjithshëm dhe komuniteti i zhvillimit, dhe të cilët gjithashtu ofrojnë një gamë të gjerë të marrëveshjeve të shkëlqyera grafike / web design. Farë mund të jetë më mirë?

Një gjë e fundit: Të interesuar duke kursyer edhe më shumë para? Për zbritje të mëtutjeshme në marrëveshjet me zbritje tashmë me marrëveshjet e fuqishme, shikoni Kuponin tonë gjithmonë të popullarizuar të marrëveshjeve të fuqishme (i cili ofron një zbritje shtesë prej 10% në çdo marrëveshje). gëzojnë!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me