Pārskats par fontu – kas tas ir? Vai tas ir kaut kas labs? Un kā to izmantot ar WordPress?

WordPress piedāvājumi


Ja jūs meklējat Font Awesome pārskatu vienā teikumā, šeit tas ir: “Tas ir jauki… un funkcionāls… un sava veida izcilības ziņā lieliskajā vienkāršībā.” Tas būtībā rezumē manu pirmo pieredzi ar šo diezgan apbrīnojamo rīku komplektu..

Tomēr šī pieredze bija pirms kāda laika. Kādu laiku es biju saliekts. Es to izmantoju daudzām lietām, un tas manu saturu padarīja populāru, taču, kā tas bieži notiek, sākotnējais uztraukums sāka mazināties.

Bet tagad to apturēsim un tā vietā sāksim šo Font Awesome pārskatu, kurā mēs apskatīsim, kas ir Font Awesome, neatkarīgi no tā, vai tas ir labs, un, kas ir pats galvenais, kā to izmantot kopā ar WordPress – sākot ar sākums.

Kas ir fonts satriecošs?

Fonta satriecošs pārskats

Īsumā, Font Awesome ir ikonas fonts.

Padomājiet par parastu fontu, bet burtu vietā tiek parādītas ikonas.

Šī ir patiesi spoža un spēli mainošās lietas daļa.

Ikonas kādreiz bija lielas sāpes, veidojot vietni. Jūs reti varētu atrast pareizos – it īpaši, ja jums vajadzēja vairāk nekā pāris no tiem, lai būtu tādā pašā stilā. (Desmit ikonas ar konsekventu dizainu? Aizmirstiet par to!) Un pat tad, ja kaut kā tās atradāt, kvalitāte nebija līdzvērtīga, ja vēlētos izmantot ikonas dažādos izmēros. Īss stāsts, lai iegūtu pareizās ikonas, jums tās bija jāprojektē pats.

Laika gaitā lietas nedaudz uzlabojās, un dažādas ikonu pakas parādījās šur un tur (tirgus laukumi, mazas vietnes). Bet tas joprojām nebija precīzi ideāls. Pat izmantojot šīs vietnes, jums joprojām bija jāiet ārā un pašiem jāmeklē ikonas, tā vietā, lai būtu kāda viegli pieejama bibliotēka.

Šajā vietā tiek izmantots fonts Awesome.

Kad esat piesaistījis vietni līdz Font Awesome, jūs varat piekļūt katrai ikonai, izmantojot vienkāršu HTML tagu. Piemēram, lai iegūtu šo foršo ikonu:

automašīnas ikona

… Viss, kas man jādara, ir jāizmanto šāds koda gabals:

Font Awesome to izmantos un pārveidos par dzīvu ikonu. Un jūs patiešām varat arī pielāgot šīs ikonas. Jūs varat mainīt izmērus, krāsas un nokrāsas – būtībā jūs varat darīt visu, kas sasniedzams, izmantojot CSS. Cik jums zināms, šīs ikonas darbojas tāpat kā jebkurš cits fonts.

Fonts Awesome piedāvā arī dažas unikālas lietas, piemēram, iespēju animēt ikonas. Tātad, nevis statiskas versijas, piemēram, šī:

ikona statiska

… Jūs varat iegūt kaut ko līdzīgu:

ikonas griešanās

To var izdarīt ar jebkuru fonta satriecošo ikonu.

Tāpēc jautājums ir:

Vai tas ir kaut kas labs??

Manuprāt, Font Awesome galvenās stiprās puses ir:

 • bibliotēka ir patiešām liela, šobrīd tajā ir vairāk nekā 630 ikonas
 • katrai ikonai ir viegli piekļūt, kad vietne tiek integrēta galvenajā bibliotēkā
 • tas ir viss vektors, tāpēc ikonas tiek parādītas tā, kā jūs varat darīt
 • ir ļoti viegli pievienot ikonu jebkur.

Pavisam atklāti sakot, Font Awesome dara to, kas izdodas patiešām izcili labi.

Turklāt viss ir mazāks par mācīšanās līkni. Kad vietnē Font Awesome ir instalēts, viss, kas jums jādara, ir:

 • pārlūkojiet pieejamās ikonas, lai iegūtu jauku pārskatu par tur esošo
 • apskatiet piemērus (traktējiet tos kā ātru rokasgrāmatu).

Arī pašu ikonu vizuālā kvalitāte ir ļoti augsta. Bieži sastopama daudzu tīmeklī pieejamu ikonu komplektu problēma ir tā, ka tie mēdz izskatīties labi tikai noteiktos izmēros tādu lietu kā pārāk daudz vai pārāk maz detaļu, neskaidru formu utt. Dēļ. Bet fontu satriecošās ikonas nemaz nav tādas. Liekas, ka tie ir izstrādāti darbam jebkur un izskatās lieliski neatkarīgi no izmēra, kuru vēlaties izmantot. Turklāt atcerēsimies, ka tie visi ir pārnēsātāji, tāpēc mērogošana nav arī tehniska problēma.

Vissvarīgākais ir tas, ka fontu satriecošās ikonas dizaina ziņā sasniedz trīs galvenos mērķus:

 • Dizaini ir vienādi no ikonas uz ikonu, tāpēc viss der.
 • Dizains ir ļoti minimāls, kas palīdz ikonām piemērot dažādus mērķus (tie izskatās īpaši labi navigācijas elementiem).
 • Daudzums kļūst par kvalitāti – neatkarīgi no tā, cik daudz ikonu jums nepieciešams, fonts Awesome spēs to nodrošināt.

Labi, pāriesim pie pārskatīšanas instrukcijas daļas:

Kā lietot fontu satriecošu ar WordPress?

Neskatoties uz šo uzslavu, redzēsim tikai to, kā mēs varam izmantot programmu Font Awesome ar WordPress.

Un… tur ir problēma.

Vai drīzāk, rodas problēma, ja jūs nekad neesat apmeklējis wp-admin sadaļu “izskats / redaktors”.

Lūk, ko es domāju:

Lai savā WordPress vietnē instalētu Font Awesome, jums ir divas iespējas:

 • Manuāla instalēšana
 • Pa spraudņiem

Un tas ir kicker: Font Awesome ir viens no nedaudzajiem gadījumiem, kad manuāla darbība ir labāka nekā spraudņu izmantošana..

Mazliet apskatīsim mūsu galveno pārskatu un parādīsim jums:

Ja jūs meklējat spraudni Font Awesome, iespējams, paklupsit šiem diviem:

 • Labāks fonts satriecošs – parādiet fonta satriecošās ikonas jebkur emuāra saturā.
 • Font Awesome 4 izvēlnes – parādiet izvēlnēs Font Awesome ikonas.

Kaut arī abi tehniski veic savu darbu, pastāv dažas problēmas.

Sākot ar labāku fontu satriecošu, kā jūs varētu iedomāties, funkcionalitātes iegūšana ir vienkārša – vienkārši instalējiet un aktivizējiet spraudni (jums nav jāapmeklē pats Font Awesome vai kas cits). Viss, kas jums nepieciešams, ir spraudnis.

Pēc instalēšanas ziņu rediģēšanas ekrānā tiek parādīts šāds lodziņš:

ievietojiet ikonu, izmantojot spraudni

Noklikšķinot uz tā, jūs varēsit izvēlēties fonu satriecošu ikonu un iekļaut to kā īskodu. Forši.

Tas darbojas lielāko daļu laika, spriežot pēc pārskatiem. Bet ne vienmēr. Piemēram, man tas pilnīgi izjauca manu CSS – tāpat kā visa mana tēmas stila darbība vairs nedarbojās (un tā ir noklusējuma tēma Divdesmit piecpadsmit, par ko mēs šeit runājam, tāpēc nekas nav iedomājams).

Tagad es nesaku, ka spraudnis radīs šīs problēmas arī jums, taču, iespējams, laika gaitā nāksies saskarties ar dažādām problēmām, piemēram, šo – īpaši tad, kad tiks izlaistas jaunas Font Awesome vai WordPress versijas. Tas, iespējams, nav tā vērts. Iedomājieties, kādu dienu jūs atjaunināt savu vietni, un jūsu CSS vairs nebūs pieejama. Cik ilgs laiks būs nepieciešams, lai pārbaudītu problēmu ar konkrētu spraudni? Cik daudz apmeklētāju tikmēr redzēs noņemto vietni?

Tagad par otru spraudni, Font Awesome 4 izvēlnes. Tas tiešām darbojas, un šķiet, ka tas darbojas samērā labi. Viss, kas jums jādara, ir jāinstalē un pēc tam izvēlnes vienumiem varat pievienot pielāgotas klases, piemēram:

pievienot ikonu klasi

Klases ir tās pašas, kas uzskaitītas oficiālajā fonta satriecošajā dokumentācijā. Spraudnis rūpējas par ikonas krāsu, lai tā atbilstu izvēlnei, atstarpēm un visam.

izvēlnes ikonas

Ļoti labi, ja izvēlnēm ir nepieciešams tikai fonts Awesome, bet, diemžēl, tas nedarbojas, ja vēlaties saturā parādīt ikonas. Eksponāts (a):

trūkstošā ikona

Manuprāt, jums būs labāk integrēt programmu Font Awesome savā WordPress vietnē ar roku, bez spraudņiem. Ilgtermiņā ir mazāk problēmu, un šķiet, ka integrācija ir daudz stabilāka.

Kā integrēt fontu satriecošu ar WordPress

Būtībā, kā šeit sīki aprakstīts, to var izdarīt divos dažādos veidos:

 • Iegūstiet tiešo iegulšanas kodu tieši no Font Awesome.
 • Lejupielādējiet pakotni un pēc tam augšupielādējiet to uz jūsu serveri, izmantojot FTP.

Sākumā man radās kārdinājums to lejupielādēt un pats to uzglabāt, taču tad es sapratu, ka tas nozīmēs tikai papildu darbu. Piešķirts, pašas paketes iegūšana un tās augšupielāde, izmantojot FTP, nav tik liels darbs (# lazy), taču jums arī jārūpējas par tās atjaunināšanu.

No otras puses, strādājot ar iegultu, viss par jums tiek rūpēts. Atceļot visus apkopes darbus, jūs arī saņemat iepakojumu no CDN, kas arī ir labāks veiktspējai.

Padoms ir ļoti vienkāršs, vienkārši ievadiet savu e-pastu un saņemiet iegulšanas kodu jums:

sāciet darbu ar Font Awesome

Fonts Awesome jums nosūtīs sveiciena e-pastu ar jūsu iegulšanas kodu, kā arī iespēju reģistrēt šo kodu, kas jums sniedz dažas papildu priekšrocības. (Piezīme: tas nav obligāti; jums nav jāreģistrējas, lai iegūtu galveno funkciju Font Awesome.)

Kad esat ieguvis kodu, dodieties uz sava wp-admin sadaļu “izskats / redaktors” (pirms izmaiņu veikšanas vienmēr izveidojiet visas vietnes un visu atsevišķo failu dublējumus) un sava motīva sadaļā pievienojiet šo kodu. Tas parasti ir failā header.php, piemēram:

galvas sadaļa

Piezīme: paturiet prātā, ka, ja jūs kādreiz atjaunināsit savu motīvu, šī Font Awesome integrācija izzudīs, un jums tas būs jāpārskata. Tomēr, ja izmantojat bērnu motīvu (kā minēts iepriekšējā rakstā), šādas problēmas nav.

Tieši pēc iegulšanas koda iekļaušanas savā vietnē esat iespējojis fonu satriecošu. Darbs paveikts – tagad varat sākt izmantot visas ikonas, kā vēlaties!

Pēc izvēles: sava fonta satriecošā konta reģistrēšana

Kā jau minēju, iegūstot iegulšanas kodu, jums tiek piedāvāta arī iespēja reģistrēt savu kontu fonā Awesome. Tas nav nepieciešams, bet es tiešām iesaku jums to izdarīt. Konts ir bezmaksas, un jūs pretī saņemat dažas lietas:

 • Iespēja konfigurēt iegulšanu.

Fonta satriecoša iegulšanas pielāgošana

 • Daži jauki statistikas dati par jūsu izmantotajām ikonām.

Vai ir vērts Going Premium?

Kaut kas, ko es sākotnēji nezināju, bija tas, ka Font Awesome piedāvāja arī sava produkta premium versiju ar nosaukumu Fort Awesome..

Galvenās lietas, kas par to jāzina:

 • Tam ir vēl tūkstošiem ikonu. Izmantojot Fort Awesome, jūs saņemat slodzes papildu ikonas, kas sadalītas atsevišķās kopās (tematiski, dažādi dizaina stili utt.). Tas ļauj ar viena rīka palīdzību apmierināt visas jūsu vietnes ikonu vajadzības – it īpaši, ja jums ir nepieciešams ļoti īpašs lietu kopums, ko attēlot ar ikonām.
 • Jūs varat augšupielādēt un izmantot savas ikonas. Tas ir forši, jo ļauj augšupielādēt tādas lietas kā logotips, izstrādājuma ikonas vai kas cits, kam ir jēga, un pievienot tos savai fontu satriecošajai bibliotēkai. Svarīgi ir tas, ka pēc tam šīs ikonas varēsit izmantot tāpat kā citas fontu satriecošās ikonas – visas jūsu ikonas darbojas konsekventi neatkarīgi no avota.
 • Jūs saņemat pielāgotus iestatījumus. Jūs varat iestatīt domēnus, kur var izmantot jūsu ikonu komplektus utt.
 • Savos komplektos varat iekļaut burtveidolus. Jūs varat izvēlēties no dažiem labākajiem bezmaksas fontiem vai augšupielādēt savus. Tas ļauj jūsu vietnes tipogrāfijas resursus glabāt vienuviet.
 • Jums tas viss jāielādē, izmantojot optimizētu CDN, kas tiek nodrošināts caur MaxCDN.

Galu galā Font Awesome premium piedāvājuma pamatā ir tā lietošanas ērtums, veiktspējas uzlabojumi un visu jūsu ikonu un burtveidolu vienkārša pārvaldība..

Plāni sākas ar 49 USD gadā (ir bezmaksas izmēģinājuma versija). Lūk, kas atrodas iekšā:

Fort Awesome plāni

Jāsaka, ka šis premium piedāvājums, iespējams, ir kaut kas, no kura labumu gūs tikai lielākas vietnes, e-komercijas veikali vai tematiskas vietnes. Dienas beigās jums, iespējams, būs nepieciešama tikai nedaudz ikonu jūsu vietnē, un jūs tās neatjaunināsit ļoti bieži – vismaz, ja mēs runājam par standarta WordPress emuāriem.

No otras puses, līdzīgi e-komercijas veikali var izveidot pielāgotas ikonas atsevišķiem izstrādājumiem vai izmantot dažādus ikonu komplektus, lai viņu lapas pircējam padarītu pievilcīgākas. Bet tas joprojām attiecas uz apjomu. Nelielus produktu katalogus var ļoti labi izdarīt ar ikonām, kas katram produktam izveidotas manuāli, bez fonta satriecoša, tāpēc tie joprojām nesniegs lielu labumu no premium pakotnēm.

Ir arī vērts uzsvērt, ka Font Awesome piemaksa nav “viss iekļauts” veida iepakojums. Ir arī papildu apmaksāti ikonu komplekti (līdz USD 50 gabalā), tāpēc, iespējams, joprojām atradīsit savu maku, pat saņemot piemaksu piedāvājumu.

Viss, kas izriet no tā, ir tas, ka Fort Awesome (Font Awesome piemaksa) nebūt nav labākā izvēle lielākajai daļai WordPress emuāru. Es patiesi ticu, ka, izmantojot bezmaksas piedāvājumu, 99% laika, iespējams, tiksit apmierināts ar jūsu vajadzībām.

Runājot par piemaksu, tas, iespējams, ir labs ieguldījums tikai tad, ja jums ir lielāka vietne, kas paļaujas uz dažādu priekšmetu, produktu vai izvēlņu vizuāliem attēliem un ļoti bieži bibliotēkai pievieno jaunus elementus. Šajos scenārijos jūs iegūsit arī no Font Awesome CDN piegādes, padarot jūsu vietni ātrāku procesa laikā.

Secinājums

Es tiešām domāju, ka Font Awesome ir lielisks produkts. Nekad agrāk nav bijis tik viegli savā vietnē iekļaut stilīgas, labi noformētas ikonas. Burtiski jūs esat tikai viens atzīmējiet prom no (gandrīz?) ideālas ikonas visam, ko vēlaties vizualizēt.

Īss fonts – satriecošs

 • Fonts Awesome free: Jā, jā, jā.
 • Piemaksa par fontu (Fort Awesome): Meh.
 • Dažādi fontu satriecoši WordPress spraudņi: Labi, bet ne satriecoši.

Visbeidzot, uzsvērsim arī to, ka Font Awesome ir pilnīgi atvērtā pirmkoda projekts, kuru varat izmantot gandrīz jebkuram mērķim, ieskaitot komerciālu – jums nav jāmaksā papildu maksa un jālūdz nevienam atļauja.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me