Nuostabus šriftas – kas tai? Ar tai gerai? Ir kaip tai naudoti su WordPress?

„WordPress“ pasiūlymai


Jei ieškote „Font Awesome“ apžvalgos vienu sakiniu, tai čia yra: „Tai yra puiku … ir funkcionalu … ir nuostabu dėl savo paprasto paprastumo.“ Tai iš esmės apibendrina mano pirmąją patirtį su šiuo gana nuostabiu įrankių rinkiniu..

Vis dėlto ta patirtis buvo prieš kurį laiką. Kurį laiką buvau užsikabinęs. Aš panaudojau tai daugybei daiktų, o mano turinys tapo pop, tačiau, kaip dažnai būna, pradinis jaudulys pradėjo nykti.

Tačiau dabar sustabdykime tai ir pradėkime šią „Font Awesome“ apžvalgą, kurioje apžvelgsime, kas yra „Font Awesome“, ar tai gerai, ar, kas svarbiausia, kaip jį naudoti su „WordPress“ – iš pradžios.

Kas yra šriftas, nuostabus?

Nuostabus šriftas

Trumpai tariant, Nuostabus šriftas yra piktogramos šriftas.

Pagalvokite apie įprastą šriftą, bet vietoje raidžių gausite piktogramas.

Tai yra tikrai nuostabi ir žaidimą keičianti viso to dalis.

Piktogramos kažkada buvo didelis skausmas kuriant svetainę. Retai galite rasti tinkamus – ypač jei jums reikėjo daugiau nei poros iš jų, kad būtumėte to paties stiliaus. (Dešimt piktogramų su suderintais piešiniais? Pamirškite apie tai!) Ir net jei jas kažkaip radote, kokybė nebuvo lygi, jei norėtumėte naudoti skirtingų dydžių piktogramas. Trumpas pasakojimas, kad gautumėte tinkamas piktogramas, reikėjo jas patiems suprojektuoti.

Laikui bėgant, viskas šiek tiek pagerėjo, čia ir ten (prekyvietėse, mažose svetainėse) dygo įvairios piktogramų pakuotės. Bet tai vis tiek nebuvo visiškai tobula. Net ir turėdami šias svetaines, jūs vis tiek turėjote išeiti ir patys ieškoti piktogramų, užuot turėję kažkokią lengvai prieinamą biblioteką.

Štai čia pasirodys „Font Awesome“.

Kai pritvirtinsite savo svetainę prie „Fw Awesome“, galėsite pasiekti kiekvieną piktogramą naudodami paprastą HTML žymą. Pvz., Norėdami gauti šią šaunią piktogramą:

automobilio piktograma

… viskas, ką man reikia padaryti, yra naudoti tokį kodą:

„Awesome“ šriftas jį paims ir konvertuos į tiesioginę piktogramą. Jūs tikrai galite tinkinti ir šias piktogramas. Galite pakeisti dydžius, spalvas ir atspalvius – iš esmės galite padaryti viską, kas pasiekiama naudojant CSS. Kiek žinote, šios piktogramos elgiasi kaip ir bet kuris kitas šriftas.

„Font Awesome“ taip pat suteikia keletą unikalių dalykų, pavyzdžiui, galimybę pagyvinti savo piktogramas. Taigi, užuot statiška tokia versija:

piktograma statinė

… galite gauti kažką panašaus:

piktogramos nugara

Tai galima padaryti naudojant bet kurią „Font Awesome“ piktogramą.

Todėl kyla klausimas:

Ar tai gerai??

Mano nuomone, pagrindiniai „Font Awesome“ pranašumai yra šie:

 • biblioteka išties nemaža, šiuo metu gali pasigirti daugiau nei 630 piktogramų
 • kiekvieną piktogramą lengva pasiekti, kai tik integruosite savo svetainę su pagrindine biblioteka
 • tai yra visi vektoriai, todėl piktogramų rodymo būdu galite daryti ką norite
 • labai lengva bet kur pridėti piktogramą.

Atvirai kalbant, „Font Awesome“ daro tai, ką daro tikrai gerai, išskirtinai gerai.

Be to, nėra daug mokymosi kreivės. Įdiegę savo svetainėje „Font Awesome“, viskas, ką jums reikia padaryti, yra:

 • naršykite galimas piktogramas, kad gautumėte gražią apžvalgą apie tai, kas ten yra
 • Peržiūrėkite pavyzdžius (traukite juos kaip greitą patarimą).

Pačių piktogramų vaizdinė kokybė taip pat yra labai aukšta. Dažna žiniatinklyje esančių piktogramų rinkinių problema yra ta, kad jie paprastai atrodo gerai tik tam tikru dydžiu, pavyzdžiui, per daug ar per mažai detalių, neaiškios formos ir pan. Bet „Font Awesome“ piktogramos visai ne tokios. Atrodo, kad jie sukurti taip, kad galėtų dirbti bet kur ir atrodyti nepriekaištingai, nepaisant to, kokį dydį norite naudoti. Be to, prisiminkime, kad jie visi yra vektoriai, todėl mastelio keitimas taip pat nėra techninė problema.

Svarbiausia, kad „Font Awesome“ piktogramos dizaino tikslais pasiekia tris pagrindinius tikslus:

 • Dizainai yra nuoseklūs nuo piktogramos iki piktogramos, todėl viskas tinka kartu.
 • Dizainas yra labai minimalus, todėl piktogramos gali būti pritaikytos įvairiems tikslams (jos ypač gerai atrodo navigacijos elementams).
 • Kiekis tampa kokybe – nesvarbu, kiek jums reikia piktogramų, „Font Awesome“ galės pateikti.

Gerai, pereikime prie apžvalgos, kaip pateikti:

Kaip naudoti nuostabų šriftą su?

Nepaisant viso šito pagyrimo, pažiūrėkime, kaip galime naudoti „Font Awesome“ kartu su „WordPress“.

Ir… iškyla problema.

Arba iškyla problema, jei jūs niekada nebuvote „wp-admin“ skyriuje „išvaizda / redaktorius“.

Štai ką turiu omenyje:

Norėdami įdiegti „Font Awesome“ savo „WordPress“ svetainėje, turite dvi galimybes:

 • Neautomatinis diegimas
 • Per papildinius

Ir čia yra skandalistas: „Font Awesome“ yra vienas iš nedaugelio atvejų, kai rankomis atlikti veiksmus yra geriau nei naudoti papildinius..

Pažvelkime šiek tiek iš pagrindinės apžvalgos ir parodykime:

Jei ieškote „Font Awesome“ papildinio, greičiausiai suklupsite šiuos du:

 • Geresnis šriftas, nuostabus – bet kurioje tinklaraščio turinio vietoje rodykite nuostabių šrifto efektų piktogramas.
 • „Fw Awesome 4“ meniu – meniu rodykite „Font Awesome“ piktogramas.

Nors abu techniškai atlieka savo darbą, yra keletas problemų.

Kaip jūs įsivaizduojate, pradedant nuo „Better Font Awesome“, funkciją gauti paprasta – tiesiog įdiekite ir suaktyvinkite papildinį (jums nereikia eiti į patį „Font Awesome“ ar ką nors kita). Viskas, ko jums reikia, yra papildinys.

Įdiegę įrašų redagavimo ekrane gausite šį langelį:

įterpti piktogramą per papildinį

Spustelėję jį galėsite pasirinkti „Font Awesome“ piktogramą ir įtraukti ją kaip trumpąjį kodą. Saunus.

Remiantis apžvalgomis, tai dažniausiai veikia. Bet ne visada. Pavyzdžiui, man tai visiškai sujaukė mano CSS – kaip ir visa mano stiliaus tema nustojo veikti (ir tai yra numatytoji dvidešimt penkiolikos tema, apie kurią mes čia kalbame, taigi nieko neįdomu).

Dabar aš nesakau, kad papildinys sukels šias problemas ir jums, tačiau greičiausiai ilgainiui susidursite su tokiomis problemomis, kaip ši – ypač kai bus išleistos naujos „Font Awesome“ ar „WordPress“ versijos. Tai gali būti neverta. Įsivaizduokite, kad vieną dieną atnaujinsite savo svetainę ir jūsų CSS nebeliks. Kiek laiko užtruksite, kad galėtumėte pašalinti problemą prie konkretaus papildinio? Kiek lankytojų per tą laiką pamatys pašalintą svetainę?

Dabar apie kitą papildinį – „Font Awesome 4“ meniu. Tai iš tikrųjų veikia, ir atrodo, kad jis veikia pakankamai gerai. Viskas, ką jums reikia padaryti, yra įdiegti ir tada galite pridėti pasirinktines klases prie savo meniu elementų, pavyzdžiui:

pridėti piktogramų klasę

Klasės yra tos pačios, kurios išvardytos oficialiuose „Font Awesome“ dokumentuose. Papildinys rūpinasi piktogramos spalva, kad ji atitiktų meniu, tarpus, viską.

meniu piktogramos

Labai gerai, jei jums tiesiog reikia meniu „Font Awesome“, bet, deja, jis neveikia, jei norite rodyti turinio piktogramas. A punktas:

trūkstama piktograma

Mano sąžininga nuomone, jums bus geriau integruoti „Font Awesome“ su savo „WordPress“ svetaine ranka, be jokių papildinių. Ilgainiui vargo yra mažiau, o integracija atrodo daug stabilesnė.

Kaip integruoti nuostabų šriftą su

Iš esmės, kaip čia aprašyta, galite tai padaryti dviem skirtingais būdais:

 • Gaukite tiesioginį įdėjimo kodą tiesiai iš „Font Awesome“.
 • Atsisiųskite paketą ir įkelkite jį į savo serverį per FTP.

Iš pradžių man kilo pagunda jį atsisiųsti ir priglobti, bet tada supratau, kad tai reikš tik papildomą darbą. Natūralu, kad paties paketo gavimas ir įkėlimas per FTP nėra toks didelis darbas (#lazy), tačiau tada jūs taip pat turite pasirūpinti, kad jis būtų atnaujinamas..

Kita vertus, kai dirbate su įterpimu, viskuo pasirūpins jūs. Atlikdami visus priežiūros darbus, pakuotę taip pat gausite iš kompaktinio disko, kuris taip pat yra efektyvesnis.

„How-to“ dalis yra labai paprasta, tiesiog įveskite savo el. Pašto adresą ir gaukite įterptą kodą jums:

pradėkite nuo „Font Awesome“

„Awesome“ šriftas atsiųs sveikinimo laišką su įterpimo kodu ir galimybe užregistruoti tą kodą, kuris suteiks jums papildomų privilegijų. (Pastaba: tai nėra privaloma; jums nereikia registruotis, kad gautumėte pagrindinę „Font Awesome“ funkciją.)

Taigi, kai tik turėsite savo kodą, eikite į savo „wp-admin“ skyrių „išvaizda / redaktorius“ (prieš darydami pakeitimus visada pasidarykite visos svetainės ir visų atskirų failų atsarginę kopiją) ir pridėkite tą kodą savo temos skiltyje. Paprastai tai yra failas header.php, pavyzdžiui:

galvos skyrius

Pastaba: atminkite, kad jei kada atnaujinsite savo temą, ši „Font Awesome“ integracija išnyks, ir jūs turėsite ją perdaryti. Tačiau naudojant vaikų temą (kaip minėta ankstesniame straipsnyje) tokios problemos nėra.

Iškart po to, kai įtraukėte įterpimo kodą, savo svetainėje įgalinote „Fw Awesome“. Atliktas darbas – dabar galite pradėti naudoti visas piktogramas kaip norite!

Nebūtina: užregistruokite savo nuostabų šriftą

Kaip jau minėjau, gaudami įterpimo kodą jums taip pat siūloma galimybė užregistruoti savo sąskaitą „Font Awesome“. To nereikia, bet iš tikrųjų rekomenduoju tai padaryti. Paskyra nemokama ir už tai gausite keletą dalykų:

 • Galimybė konfigūruoti savo įdėjimą.

„Font Awesome“ įdėjimo tinkinimas

 • Kai kurie gražūs statistiniai duomenys apie jūsų naudojamas piktogramas.

Ar verta eiti „Premium“?

Aš iš pradžių nežinojau, kad „Font Awesome“ taip pat pasiūlė aukščiausios kokybės produkto, vadinamo „Fort Awesome“, versiją..

Pagrindiniai dalykai, kuriuos reikia žinoti apie tai:

 • Jame yra dar tūkstančiai piktogramų. Naudodami „Fort Awesome“ gausite daugybę papildomų piktogramų, padalytų į atskirus rinkinius (teminius, skirtingus dizaino stilius ir kt.). Tai leidžia patenkinti visus jūsų svetainės piktogramų poreikius naudojantis vienu įrankiu – ypač jei jums reikia labai konkretaus dalykų rinkinio, kurį vaizduojate naudodami piktogramas.
 • Galite įkelti ir naudoti savo piktogramas. Tai puiku, nes leidžia įkelti tokius dalykus, kaip jūsų logotipas, gaminio piktogramos ar bet kas kitas, prasmingą, ir pridėti juos į savo „Font Awesome“ biblioteką. Svarbu tai, kad jūs galėsite naudoti šias piktogramas kaip ir bet kurias kitas „Font Awesome“ piktogramas – visos jūsų piktogramos veikia nuosekliai, nesvarbu, koks jų šaltinis.
 • Gaunate pasirinktinius nustatymus. Galite nustatyti domenus, kuriuose gali būti naudojami jūsų piktogramų rinkiniai ir pan.
 • Į rinkinius galite įtraukti šriftus. Galite pasirinkti iš kelių geriausių nemokamų šriftų arba įkelti savo. Tai leidžia jūsų svetainės tipografijos išteklius laikyti vienoje vietoje.
 • Jūs visa tai galite įkelti per optimizuotą CDN, pateiktą per „MaxCDN“.

Galų gale svarbiausio „Font Awesome“ pasiūlymo esmė yra paprastas naudojimasis, našumo patobulinimai ir paprastas visų jūsų piktogramų ir šriftų valdymas..

Planai prasideda nuo 49 USD per metus (yra nemokamas bandomasis laikotarpis). Štai kas yra viduje:

„Fort Awesome“ planai

Nepaisant to, šis aukščiausios kokybės pasiūlymas tikriausiai yra tas, kuris bus naudingas tik didesnėms, elektroninės prekybos parduotuvėms ar teminėms svetainėms. Dienos pabaigoje jums tikriausiai reikės tik keleto piktogramų savo svetainėje, o jūs jų nenaujinsite labai dažnai – bent jau jei kalbame apie įprastus „WordPress“ tinklaraščius.

Kita vertus, mėgstamos elektroninės parduotuvės gali sukurti individualių piktogramų atskiriems gaminiams arba naudoti įvairius piktogramų rinkinius, kad jų puslapiai taptų patrauklesni pirkėjui. Bet vis tiek kalbama apie garsumą. Maži produktų katalogai gali būti labai gerai naudojami su piktogramomis, sukurtomis kiekvienam produktui rankiniu būdu, be „Font Awesome“, todėl jie vis tiek negaus daug naudos iš „premium“ paketų.

Taip pat verta pabrėžti, kad „Font Awesome“ priemoka nėra „viskas įskaičiuota“ tipo paketas. Yra papildomų mokamų piktogramų rinkinių (iki 50 USD už gabalą), todėl galite pastebėti, kad vis tiek pasieksite savo piniginę, net ir gavę priemoką.

Visa tai lemia tai, kad „Fort Awesome“ („Font Awesome premium“) nebūtinai yra geriausias pasirinkimas daugumai „WordPress“ tinklaraščių. Aš nuoširdžiai tikiu, kad pasinaudoję nemokamu pasiūlymu, jūsų poreikiai bus patenkinti 99% laiko.

Kalbant apie priemoką, tikėtina, kad tai bus gera investicija tik tuo atveju, jei naudojatės didesne svetaine, kuri remiasi vaizdiniais įvairių daiktų, gaminių ar meniu vaizdais ir į biblioteką labai dažnai įtraukia naujų elementų. Tuose scenarijuose taip pat gausite naudos iš „Font Awesome“ CDN pateikimo, todėl jūsų svetainė bus spartesnė proceso metu..

Išvada

Aš tikrai manau, kad „Font Awesome“ yra puikus produktas. Niekada anksčiau nebuvo taip lengva į savo svetainę įtraukti gražias, gražiai suprojektuotas piktogramas. Jūs tiesiog esate vienas pažymėkite (beveik?) nepriekaištingą piktogramą viskam, ką norite vizualizuoti.

Trumpai tariant, nuostabus šriftas:

 • Nuostabus šriftas: Taip, taip, taip.
 • Nuostabus šriftas („Fort Awesome“): Meh.
 • Įvairūs šrifto efektingi „WordPress“ įskiepiai: Gerai, bet ne stulbinantis.

Ir galiausiai, taip pat pabrėžkime, kad „Font Awesome“ yra visiškai atviro kodo projektas, kurį galite naudoti bet kokiam tikslui, įskaitant komercinį, – jums nereikia mokėti nei papildomų mokesčių, nei klausti leidimo.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map