Kur rasti geriausius grafikos ir interneto dizaino pasiūlymus

„WordPress“ pasiūlymai


Visi myli gerą sandorį – ypač kai tie sandoriai yra susiję su jų interesais ar verslu. Aš reguliariai dirbu su grafikos ir interneto dizaineriais, todėl visada ieškau svetainių, kuriose siūlomi unikalūs ir patikimi nuolaidų pasiūlymai internetiniams ištekliams, tokiems kaip knygos, vadovėliai, projektavimo įrankiai, „WordPress“ temos ir įskiepiai – iš esmės viskas, kas mano klientų pinigai eina šiek tiek toliau. (Pastaba: ši svetainė iš tikrųjų siūlo vieną geriausių ten esančių „WordPress“ konkrečių pasiūlymų kolekciją.)

Deja, iš šimtų (jei ne tūkstančių) susidūrusių svetainių tik kelios reguliariai siūlo tokius išskirtinius grafikos ir internetinio dizaino sandorius, už kuriuos tikrai verta mokėti.

Pati dažnai ieškojusi šio paieškos proceso, atrinkau tris geriausius grafikos ir internetinio dizaino pasiūlymų tinklalapius, kurie, tikiuosi, apims beveik viską, ko reikia jūsų internetinėms pastangoms.

1. Galingi pasiūlymai

Kai ieškote specialių nuolaidų pasiūlymų dėl aukštos kokybės grafikos / interneto dizaino įrankių ir išteklių, „Mighty Deals“ yra pirmoji svetainė, kurią turėtumėte aplankyti. Įkūrė ir valdė „Webdesigner Depot“ (vienas populiariausių tinklaraščių tinklaraščių tinklaraščių pramonėje) komandos. Tai būtent tokie pasiūlymai kūrybingiems specialistams atrodo patrauklūs..

Galingi pasiūlymai

Geriausia šioje svetainėje yra tai, kad dauguma jos sandorių vyksta derybose tik su originalių produktų savininkais – beveik visus iš jų galima įsigyti ribotą laiką. Galite reguliariai gauti nuo 50% iki 90% nuolaidų interneto svetainių kūrimo įrankiams ir šaltiniams, profesionaliems šablonams (WordPress, Drupal, Facebook), Mac įrankių rinkiniams ir dar daugiau.

Jokių išankstinių mokesčių ar registracijos reikalavimų nėra (tai ne visada būdinga tokio tipo svetainėms), todėl, jei pamatysite akį patraukiantį sandorį, galite jį nedelsdami įsigyti be jokių papildomų rūpesčių. Be to, yra visas skyrius, skirtas „nemokamiems sandoriams“, apimantis daugybę pasiūlymų, dėl kurių išskirtinai derasi „Mighty Deals“ komanda savo vartotojų labui..

Čia yra pagrindinės pasiūlymų kategorijos, kurias galite rasti „Galinguose“ pasiūlymuose:

 • Kursai – jei norite išmokti jau įgytų naujų įgūdžių ar poliruoti, galite pasirinkti iš daugybės grafinio dizaino ir tobulinimo kursų.
 • el. knygos – rasite el. knygų apie viską, pradedant nuo pagrindinių koncepcijų ir baigiant profesionaliais dizaino įgūdžiais.
 • Šriftai – rinkitės iš gausios kūrybinių ir internetinių šriftų kolekcijos.
 • Grafika & Tekstūros – puikūs reklaminių antraščių, vektorinių vaizdų, piktogramų ir raštų pasiūlymai.
 • Temos ir papildiniai – čia taip pat galite rasti patrauklių „WordPress“ temų ir papildinių.

Galingi pasiūlymai kasdien atnaujinami naujais, išskirtiniais pasiūlymais, taigi, jei jums būtų naudinga, jei nuolat atnaujintumėte jo pasiūlymus, aš rekomenduočiau prisiregistruoti gauti jo el. Pašto pranešimus, kad išliktumėte prieinami..

Aplankykite „Galingus pasiūlymus“

2. Tinkami pasiūlymai

„Inky Deals“ yra dar viena puiki platforma, leidžianti rasti aukštos kokybės pasiūlymus dėl geriausių dizaino įrankių ir išteklių. Tai tinklalapių ir portalų tinklo dalis, kurį prižiūri aistringų grafikos dizainerių, internetinių kūrėjų ir kūrybingos rinkodaros profesionalų komanda, kuris 2008 m. Įkūrė „Brainik“ tinklą kartu su seserimi Inky..

„InkyDeals“

Čia galite rasti kasdien atnaujinamų pasiūlymų, susijusių su grafiniu dizainu, internetiniu dizainu, programomis, „Adobe Photoshop“, vektorinėmis iliustracijomis, standartiniais vaizdais, piktogramomis ir šriftais. Pavyzdžiui, vienas iš populiariausių ir patraukliausių pasiūlymų yra nemokamas interneto dizaino paketas, į kurį įtraukta 471 nemokama priemokų išteklius, kartu su „SitePoint“, „Designmodo“, „Vandelay Premier“ ir daugeliu kitų – paketas, kuris jau gali pasigirti 10 000 atsisiuntimų.!

Priešingai nei „Galingi pasiūlymai“, norėdami atsisiųsti ar įsigyti pasiūlymą turėsite įvesti savo el. Pašto adresą. Tačiau tai taip pat pasirašys jums savaitinį informacinį biuletenį, kuriame bus pateikti naujausi populiarūs pasiūlymai ir nuolaidos.

Apsilankykite „Inky Deals“

3. Parduok degalus

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas yra tai, kad mūsų sąrašo apvalinimas yra „Deal Fuel“ – dar viena puiki platforma interneto svetainių kūrėjams, grafikos dizaineriams ir kūrybos specialistams, norintiems rasti reguliariai atnaujinamus nuolaidų pasiūlymus ir paketus, susijusius su geidžiamiausiais projektavimo įrankiais ir šaltiniais..

Parduok degalus

Kaip ir kitos dvi šio sąrašo svetainės, „Deal Fuel“ yra dienos pasiūlymų svetainė. Pasiūlymai visada keičiasi ir dažnai galioja tik ribotą laiką. Pagrindinės internetinių svetainių kategorijos yra el. Knygos, paketai, el. Kursai, grafika, papildiniai, SEO, programinė įranga ir „WordPress“. Be įprastų pasiūlymų, taip pat galite rasti įvairių sezoninių paketų ir internetinių svetainių kūrimo bei grafinio dizaino įrankių paketų su nuolaidomis.

Galite nusipirkti ir atsisiųsti pasiūlymų prisiregistruodami nemokamai arba dar daugiau sutaupykite, jei jau naudojate nuolaidas, prisiregistruodami į jo „Club“ narystę už 9,99 USD per mėnesį..

Apsilankykite „Deal Fuel“

Baigiamosios mintys

Taigi tai yra trys patys geriausi ten parduodami tinklalapiai – juos visus valdo žmonės, suprantantys, ko tiksliai siekia bendroji projektavimo ir kūrimo bendruomenė, ir siūlantys daugybę puikių grafinių / interneto dizaino pasiūlymų. Kas galėtų būti geriau?

Paskutinis dalykas: domina sutaupydami dar daugiau pinigų? Norėdami gauti daugiau nuolaidų jau suteiktiems „Mighty Deals“ pasiūlymams, peržiūrėkite mūsų visada populiarų „Mighty Deals“ kuponą (kuris siūlo papildoma 10% nuolaida dėl bet kokio sandorio). Mėgautis!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map